محصولات
سبد خرید

بالشت

بالشت:
مدل: Contour Pillow Green برند: Outwell
معرفی محصول:بالشت مسافرتی Outwell مدل Contour Pillow، یک وسیله سبک، کم حجم و البته بسیار کاربردی است. شما می‌توانید این بالشت را در هنگام رانندگی یا زمانی که در وسایل حمل و نقل عمومی نشسته‌اید، همراه خودتان ببرید تا در کنار مراقبت از گردنتان یک حس آرامش و راحتی را نیز برایتان به ارمغان..
1,440,000 تومان
بالشت بادی Sea To Summit - Premium Deluxe
نا موجود
مدل: Premium Deluxe برند: Sea To Summit
معرفی محصولبالشت  بادی سی تو سامیت  مدل  Premium Deluxe ، محصولی لوکس که نتیجه تفکر تیم طراحی است که معتقدند بالشت بزرگتر برای سلامتی بهتر است. این  محصول ، با وزن و حجمی کم برای کمپینگ و برنامه های چند روزه بسیار مناسب است. همچنین سطح این بالشت بسیار نرم و لطیف می باشد ..
بالشت بادی Vango -  Deep Sleep Thermo
نا موجود
مدل: Deep Sleep Thermo برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Deep Sleep Thermo،یک بالشت بسیار عالی برای سفر است و به صورت آرگونومیک برای حرکت دادن و تنظیم سر طراحی شده است.جنس این بالشت از پلی استر بوده و به همین دلیل نرمی و صافی را به هنگام تماس با پوست به شما ارائه می دهد هم چنین به دلیل سیستم عایق حرارتی(پشتیبانی از طریق ..
بالشت بادی Vango - Deep Sleep Ergo
نا موجود
مدل: Deep Sleep Ergo برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Deep Sleep Ergo ،یک بالشت بسیار عالی برای سفر است و به صورت آرگونومیک برای حرکت دادن و تنظیم سر طراحی شده است.جنس این بالشت از پلی استر بوده و به همین دلیل نرمی و صافی را به هنگام تماس با پوست به شما ارائه می دهد هم چنین به دلیل سیستم عایق حرارتی(پشتیبانی از طریق س..
بالشت بادی Vango - Deep Sleep Quad
نا موجود
مدل: Deep Sleep Quad برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Deep Sleep Quad ،یک بالشت بسیار عالی برای سفر است و به صورت آرگونومیک برای حرکت دادن و تنظیم سر طراحی شده است.جنس این بالشت از پلی استر بوده و به همین دلیل نرمی و صافی را به هنگام تماس با پوست به شما ارائه می دهد هم چنین به دلیل سیستم عایق حرارتی(پشتیبانی از طریق س..
بالشت بادی Vango - Self Inflating
نا موجود
مدل: Self Inflating برند: Vango
 پارچه نرم و راحت فوم عایق که خود باعث ایجاد گرما میشود وزن: 0.3 کیلوگرم جنس پارچه(Brushed polyester) به جابه‌جا نشدن کیسه خواب کمک میکند سایز بسته شده: 32cm x ø9cm محصول کشور: انگلیس وب سایت رسمی این محصول ..
بالشت بادی Vango - Shangri La Memory Foam Pillow
نا موجود
مدل: Shangri La Memory Foam Pillow برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Shangri La Memory Foam Pillow، دارای ساختار و طراحی منحصربه‌فرد است که توسط کمپانی ونگو با سابقه 50 ساله در زمینه تجهیزات آفرود و کمپینگ، تولید و عرضه شده است. این محصول، ترکیبی از بالشت طبی خانگی و بادی کمپینگ است. این بالشت را می‌توانید به راحتی بر روی ..
بالشت بادی مدل Go Travel - Super Snoozer
نا موجود
مدل: Super Snoozer برند: Go Travel
معرفی محصولبالشت بادی Go Travel مدل Super Snoozer، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. در سفرهای هوایی داخل هواپیما و یا سفر زمینی با خودرو و قطار اگر مدت زمان سفر طولانی باشد، هنگام استراحت ممکن است سر و..
بالشت بادی مدل Go Travel - The Snoozer
نا موجود
مدل: The Snoozer برند: Go Travel
معرفی محصولبالشت بادی Go Travel مدل The Snoozer، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. در سفرهای هوایی داخل هواپیما و یا سفر زمینی با خودرو و قطار اگر مدت زمان سفر طولانی باشد، هنگام استراحت ممکن است سر و گردن در حال..
بالشت بادی مدل Highlander - Base Self Inflate
نا موجود
مدل: Base Self Inflate Pillow Blue برند: Highlander
معرفی محصولبالشت بادی هایلندر مدل Base Self Inflate، با ساختاری فوق العاده و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت می باشد. یکی از مهمترین نکات در کمپینگ و یا سفر داشتن خواب راحت و کافی است که این امر مستلزم داشتن یک بالشت مناسب است.بال..
بالشت بادی مدل Highlander - Explorer Self Inflate RD/GY
نا موجود
مدل: Explorer Self Inflate Pillow RD/GY برند: Highlander
معرفی محصولبالشت بادی هایلندر مدل Explorer Self Inflate RD/GY، با ساختاری فوق العاده و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت می باشد. یکی از مهمترین نکات در کمپینگ و یا سفر داشتن خواب راحت و کافی است که این امر مستلزم داشتن یک بالشت مناسب ا..
بالشت بادی مدل Highlander - Trail Self Inflate
نا موجود
مدل: Trail Self Inflate Pillow GN برند: Highlander
معرفی محصولبالشت بادی هایلندر مدل Trail Self Inflate، با ساختاری فوق العاده و طراحی منحصر به فرد، ایده آل برای کمپینگ و مسافرت های طولانی مدت می باشد. یکی از مهمترین نکات در کمپینگ و یا سفر داشتن خواب راحت و کافی است که این امر مستلزم داشتن یک بالشت مناسب است.با..
بالشت بادی مدل Lifeventure - SoftFibre
نا موجود
مدل: SoftFibre Pillow - 65360 برند: Lifeventure
معرفی محصولبالشت بادی لایف ونچر مدل SoftFibre،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
بالشت بادی مدل Sea to Summit - Aeros Premium Pillow Regular
نا موجود
مدل: Aeros Premium Pillow Regular برند: Sea To Summit
معرفی محصول بالشت بادی متوسط سی تو سامیت مدل Aeros Premium Pillow، با طراحی ساده و زیبا، محصولی ایده آل برای کمپینگ،سفر و ... می باشد. از مهمترین نکاتی که باید در سفر به آن توجه داشت فراهم کردن لوازم مورد نیاز برای استراحت بوده که بالشت یکی از این م..
بالشت بادی مدل Vango - Comfort Foam
نا موجود
مدل: Comfort Foam Pillow برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Comfort Foam،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دستر..
بالشت بادی مدل Vango - Deep Sleep Thermo
نا موجود
مدل: Deep Sleep Thermo Pillow / Turbulent Blue برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Deep Sleep Thermo / Turbulent Blue، یک گزینه‌ ایده‌آل برای مسافرت، کمپینگ، کوهنوردی و استراحت می‌باشد. این بالشت علاوه‌بر کیفیت، با داشتن ابعاد کوچک به راحتی داخل کوله در کنار دیگر تجهیزات قرار می‌گیرد و فضای کمی را اشغال می‌کند.کم..
بالشت بادی مدل Vango - Self Inflating / Sky Blue
نا موجود
مدل: Self Inflating Pillow / Sky Blue برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Self Inflating / Sky Blue،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اط..
بالشت مسافرتی Vango - Fold Away
نا موجود
مدل: Fold Away Pillow برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Fold Away،محصولی از کمپانی ونگو که می‌توانید به راحتی سر خود را روی این بالش  مسافرتی جمع وجور بگذارید.جنس این بالش از میکروفیبر بوده و نرمی وصافی را هنگام تماس با پوست به شما ارائه می‌دهد،هم چنین عایق شده با الیاف سبک و پرحجم بوده و دما را کنترل می&..
بالشت مسافرتی Vango - Pillow Square
نا موجود
مدل: Pillow Square برند: Vango
معرفی محصولبالشت بادی ونگو مدل Pillow Square،محصولی از کمپانی ونگو که می‌توانید به راحتی سر خود را روی این بالش  مسافرتی جمع وجور بگذارید.جنس این بالش از پلی استر بوده و عایق شده با الیاف مصنوعی است که دوام و گرمای بیشتری را می‌دهد.از دیگر ویژگی‌های این بالشت مقاوم بودن آن در..
بالشت مسافرتی مدل Crivit - Camping Pillow
نا موجود
مدل: Camping Pillow - IAN 313747 برند: Crivit
معرفی محصول بالشت مسافرتی Crivit مدل Camping Pillow، دیگر محصول کاربردی تولید شده از کمپانی Crivit می باشد. برای رفتن به سفر های چند روزه و کمپینگ از مسائلی که بسیار حائز اهمیت بوده خوابیدن و داشتن تجهیزات مورد نیاز برای آن می باشد. یکی از این تجهیزات مهم بالشت است که در..
بالشت مسافرتی مدل Outwell - Constellation Pillow
نا موجود
مدل: Constellation Pillow برند: Outwell
معرفی محصولبالشت مسافرتی اوت ول مدل Constellation Pillow، با طراحی ساده و زیبا، محصولی ایده آل برای کمپینگ،سفر و ... می باشد. از مهمترین نکاتی که باید در سفر به آن توجه داشت فراهم کردن لوازم مورد نیاز برای استراحت بوده که بالشت یکی از این ملزومات می باشد. بالشت مساف..
بالشت مسافرتی مدل Quechua - Comfort Pillow
نا موجود
مدل: Camping Comfort Pillow برند: Quechua
معرفی محصولبالشت مسافرتی کوچوا مدل Comfort Pillow، محصولی بسیار ایده آل جهت استفاده در هایکینگ و ترکینگ و نیز کمپینگ و سفر در دل طبیعت می باشد تا افراد خواب راحتی را بر روی آن تجربه کنند. این بالشت تولید شده توسط کمپانی فرانسوی کوچوا بوده که این کمپانی سال هاست در زمینه تولیدات محصولات ورزش..
بالشت مسافرتی مدل Quechua - Modulor Pillow
نا موجود
مدل: Modulor Camping Pillow برند: Quechua
معرفی محصولبالشت مسافرتی کوچوا مدل Modulor Pillow، محصولی بسیار ایده آل جهت استفاده در هایکینگ و ترکینگ و نیز کمپینگ و سفر در دل طبیعت می باشد تا خواب راحتی را بر روی آن تجربه کنند. این بالشت تولید شده توسط کمپانی فرانسوی کوچوا بوده که این کمپانی سال هاست در زمینه تولیدات محصولات ورزشی و فض..
بالشت مسافرتی مدل Therm-a-Rest - Compressible
نا موجود
مدل: Compressible Pillow برند: Therm-a-Rest
معرفی محصولبالشت مسافرتی Thermarest مدل Compressible،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
بالشت و پتو Vango -  Transform
نا موجود
مدل: Transform برند: Vango
معرفی محصولبالشت و پتو ونگو مدل Transform، با این بالشت که به شکل پتو هم در می‌آید، می‌توانید تجربه یک خواب راحت درست مثل خانه در سفرهای خود داشته باشید.جنس این بالشت و پتو از پلی استر بوده  و نرمی و صافی را هنگام تماس با پوست  به شما ارائه می‌دهد. هم چنین عایق حرارتی بس..
چشم بند مدل Go Travel - Eye Mask
نا موجود
مدل: Eye Mask برند: Go Travel
معرفی محصولچشم بند Go Travel مدل Eye Mask که شامل چشم بند و گوش گیر می باشد به افراد کمک کرده تا خواب راحت و عمیقی را در کمال آرامش تجربه کنند. افراد زیادی هستند که با وجود نور در محیط، در خوابیدن دچار مشکل می شوند و یا سردرد های شدیدی را می گیرند، همچنین هنگام خوابیدن و یا مدیتیش..
چشم بند مدل Go Travel - Masque Ultra Confort
نا موجود
مدل: Masque Ultra Confort برند: Go Travel
معرفی محصولچشم بند Go Travel مدل Masque Ultra Confort به افراد کمک کرده تا خواب راحت و عمیقی را در کمال آرامش تجربه کنند. افراد زیادی هستند که با وجود نور در محیط، در خوابیدن دچار مشکل می شوند و یا سردرد های شدیدی را می گیرند، همچنین هنگام خوابیدن و یا مدیتیشن دارای عدم تمرکز هستند که ..
ست خواب مسافرتی مدل Easycamp - Travel Sleep Kit
نا موجود
مدل: Travel Sleep Kit برند: Easy Camp
معرفی محصولست خواب مسافرتی ایزی کمپ مدل Travel Sleep Kit، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. در سفرهای هوایی داخل هواپیما و یا سفر زمینی با خودرو و قطار اگر مدت زمان سفر طولانی باشد، هنگام استراحت ممکن است سر و گردن در..
گوش گیر مدل Lifeventure - Travel
نا موجود
مدل: Travel Ear Plugs برند: Lifeventure
معرفی محصولگوش گیر Lifeventure مدل Travel، یک پوشش محافظ گوش است که در داخل حفره گوش قرار گرفته و مانند یک عایق، از ورود آب، گرد و غبار، حشرات و ... به داخل گوش جلوگیری می‌کند. این گوش گیر همچنین، مانع ورود امواج صوتی به داخل گوش شده و به میزان 26 تا 35 دسی‌بل از حجم صدای محیط می&..
نمايش 1 تا 29 از 29 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات