محصولات
سبد خرید

چادر مسافرتی میله ای

چادرهای میله ای

برای باز کردن این چادرها باید بخش های مختلفی که تشکیل دهنده پایه های آن هستند را به شکل یک عصا (عصای نابینایان) به هم متصل کنید. جنس این پایه ها می تواند از فایبرگلاس یا آلومینیوم باشد. البته جنس آلومینیوم با داشتن مقاومت بالاتر و قابلیت نشکستن در مقابل فشار بادهای شدید از فایبرگلاس بهتر بوده و علاوه بر آن، وزن و حجم کمتری نسبت به فایبرگلاس دارند. از مزیت های فایبرگلاس می توان به ارزان تر بودن آن نسبت به آلومینیوم اشاره کرد. مطالعه بیشتر...

پوش دوم چادر مسافرتی مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 6
ساخت ایران
مدل: Rainfly Instant Cabin 6 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 6، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 6 محسوب می‌شود که در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید چادرهای کلمن مدل Instant علی‌رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای اس..
1,600,000 تومان
چادر 4 نفره مدل Coleman - Instant Skylodge 4
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Skylodge 4 برند: Coleman
معرفی محصولچادر کمپینگ 4 نفره کلمن مدل Instant Skylodge 4، یکی از پیشرفته‌ترین و جذاب‌ترین چادر‌های این کمپانی معروف آمریکایی است که می‌توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. اگ..
16,350,000 تومان
چادر 6 نفره مدل Coleman - Instant Skylodge 6
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Skylodge 6 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Instant Skylodge 6، جهت تجربه کردن خوابی آسوده در دل طبیعت طراحی شده تا با همراه داشتن آن در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... بتوانید از مکانی ایمن جهت محافظت از خود در برابر بارندگی، طوفان و ... بهره‌مند شوید. همچنین این چادر به‌گونه‌ای طرا..
20,000,000 تومان
چادر 8 نفره مدل Coleman - Octagon 8
ارسال رایگان در تهران
مدل: Octagon 8 برند: Coleman
معرفی محصولچادر کمپینگ هشت نفره کلمن مدل Octagon 8، با داشتن دید 360 درجه از محیط پیرامون خود می توانید یک کمپینگ عالی به همراه خانواده در طبیعت داشته باشید. این چادر همانطور که از نامش پیداست یک چادر هشت ضلعی بوده که فضای بسیار مناسبی برای یک خانواده و یا یک جمع دوستانه فراهم می کند. مدت زمان ن..
35,550,000 تومان
چادر 8 نفره مدل Coleman - Octagon 8 Blackout
ارسال رایگان در تهران
مدل: Octagon 8 Blackout برند: Coleman
معرفی محصولچادر کمپینگ هشت نفره کلمن مدل Octagon 8 Blackout، با داشتن دید 360 درجه از محیط پیرامون خود در طول شبانه روز می‌توانید یک کمپینگ عالی به همراه خانواده در طبیعت داشته و هر زمان که دوست داشتید با فناوری جدید BlackOut Bedroom™ که شرکت کلمن برای پارچه این محصول در نظر گرفته، چا..
42,530,000 تومان
چادر 8 نفره مدل KingCamp - Khan C 400
ارسال رایگان در تهران
مدل: Khan C 400 / KT2214 برند: KingCamp
معرفی محصولچادر کمپینگ هشت نفره KingCamp مدل Khan C 400، یک چادر مسافرتی چهار فصل با طراحی زیبا و به شکل کلبه است که در طول سفر، کمپینگ، کویرنوردی و ...، سرپناه مناسبی برای شما بوده و با دارا بودن ظرفیت 8 نفره، فضای کافی برای یک دورهمی خانوادگی و دوستانه در دل طبیعت را برای شما فراهم می‌کن..
41,200,000 تومان
چادر سرخپوستی 8 نفره مدل Easy Camp - Moonlight Tipi
ارسال رایگان در تهران
مدل: Moonlight Tipi 8 person برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر سرخپوستی 8 نفره ایزی کمپ مدل Moonlight Tipi، جزء جدیدترین چادرهای پرطرفدار کمپینگ بوده که بر اساس ساختار تک ستون(تیرک) یا همان چادر سرخپوستی طراحی شده است. این مدل چادر علاوه‌بر ظاهر زیبای هرمی شکل خود، به راحتی تنها در 5 دقیقه برپا شده و مکانی ایمن در سفرهای کمپینگ، طب..
17,150,000 تومان
چادر مسافرتی 4 نفره مدل Coleman - Skydome 4
ارسال رایگان در تهران
مدل: Skydome 4 Dark Room Tent برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Skydome 4، جزء وسایل ضروری جهت برقراری یک مکان ایمن در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، آفرود و ... بوده که با محافظت از شما در برابر بارندگی، طوفان و ... علاوه‌بر دوچندان کردن لذت سفر، خوابی آسوده نیز برای شما رقم می‌زند. این چادر بر اساس جدیدتری..
11,450,000 تومان
چادر مسافرتی 4 نفره مدل Darche - Xtender 2.5
ارسال رایگان در تهران
مدل: Xtender 2.5 برند: Darche
معرفی محصولچادر مسافرتی دارچه مدل Xtender 2.5، جزء ضروری‌ترین تجهیزات، برای داشتن یک مکان ایمن جهت استراحت به‌حساب می‌آید، که افراد در هنگام سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... نیاز به تهیه آن دارند.طراحی بی‌نظیری که برای این چادر انجام گرفته، این امکان را فراهم ..
44,700,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Cactus
ارسال رایگان در تهران
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Cactus برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Cactus، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبو..
27,630,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Burton - Rabbit Ears / Sadie
ارسال رایگان در تهران
مدل: Rabbit Ears 6 Tent / Sadie برند: Burton
معرفی محصولچادر 6 نفره برتون مدل Rabbit Ears / Sadie، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه خانواده و یا دوستان خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبور..
27,630,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Coleman - Skydome 6
ارسال رایگان در تهران
مدل: Skydome 6 Dark Room Tent برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Skydome 6، جزء وسایل ضروری جهت برقراری یک مکان ایمن در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، آفرود و ... بوده که با محافظت از شما در برابر بارندگی، طوفان و ... علاوه‌بر دوچندان کردن لذت سفر، خوابی آسوده نیز برای شما رقم می‌زند. این چادر بر اساس جدیدتری..
15,250,000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Coleman - Sundome 6
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sundome 6 Tent برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Sundome 6، یکی از چادرهای بسیار زیبا و باکیفیت از این شرکت معروف آمریکایی است که می‌توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می‌دانید یکی از..
13,660,000 تومان
چادر مسافرتی 8 نفره مدل Coleman - Skydome 8
ارسال رایگان در تهران
مدل: Skydome 8 Dark Room Tent برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 8 نفره کلمن مدل Skydome 8، جزء وسایل ضروری جهت برقراری یک مکان ایمن در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی، آفرود و ... بوده که با محافظت از شما در برابر بارندگی، طوفان و ... علاوه‌بر دوچندان کردن لذت سفر، خوابی آسوده نیز برای شما رقم می‌زند. این چادر بر اساس جدیدتری..
20,220,000 تومان
کفه چادر سرخپوستی 4 نفره مدل Dilor - 4p / Lateritious
ساخت ایران
مدل: 4p / Lateritious 4 person برند: Dilor
معرفی محصولکفه چادر سرخپوستی 4 نفره Dilor مدل 4p / Lateritious، جهت اضافه کردن به چادرهای سرخپوستی بدون کفه درنظر گرفته شده که با خریداری آن می‌توانید چادر سرخپوستی خود را تکمیل کنید و در سفرهای آفرود، کمپینگ و ... آن را با خود همراه سازید.این کفی مناسب چادر سرخپوستی 4 نفره بوده که..
1,140,000 تومان
پوش دوم چادر مسافرتی مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 4
ساخت ایران نا موجود
مدل: Rainfly Instant Cabin 4 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 4، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 4 محسوب می‌شود که در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید چادرهای کلمن مدل Instant علی‌رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای اس..
پوش دوم چادر مسافرتی مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 8
ساخت ایران نا موجود
مدل: Rainfly Instant Cabin 8 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 8، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 8 محسوب می‌شود که در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید چادرهای کلمن مدل Instant علی‌رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای اس..
چادر  5 نفره مدل Vango - Sky500
نا موجود
مدل: Sky500 برند: Vango
معرفی محصولچادر کمپینگ  پنج نفره ونگو مدل Sky500، یک انتخاب ایده آل برای زوج ها،خانواده های کوچک و دوستان می باشد و می توان از آن در کمپینگ،طبیعت گردی و... استفاده کرد.این محصول از بدنه پلی استرو میله های فایبر گلاس تشکیل شده است،همچنین کف این چادراز استاندار PE بوده که مانع از ورود آب تا 3..
چادر  Kovea - Sun Block up II
نا موجود
مدل: KS8TE0108 برند: Kovea
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کووآ مدل  Sun Block up II مناسب برای 4 نفر می باشد که می توان از درب ورودی آن به عنوان سایبان با استفاده از میله های چادر استفاده کرد.همچنین وجود توری در کناره های چادر این قابلیت را ایجاد می کند که هوا رد و بدل شود.استفاده پارچه مقاوم از جنس پلی یورتان سبب مق..
چادر 2 نفره مدل  Coleman - Coastline 2 Compact
نا موجود
مدل: Coastline برند: Coleman
معرفی محصولچادرمسافرتی 2 نفره کلمن مدل Coastline 2 Compact که از ویژگی های قابل توجه آن می‌توان به کوچکی ابعاد جمع شده آن اشاره کرد. برپا کردن این چادر بسیار آسان می‌باشد که گزینه ای مناسب برای افراد حرفه ای و یا آماتور می‌باشد. همچنین این چادر مجهز به یک حیاط خلوت با پو..
چادر 2 نفره مدل  Easycamp - Comet 200 Tent
نا موجود
مدل: Comet 200 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 2 نفره ایزی کمپ مدل Comet 200، یکی از وسایل کاربردی در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد که با داشتن آن می توان لحظات آرامش بخشی را طبیعتی همچون جنگل، کویر و ... سپری کرد.این محصول دارای ساختاری کلاسیک و گنبدی شکل (اطلاعات بیشتر در مقاله&nbs..
چادر 2 نفره مدل Burton - Blacktail 2 / Iron Woodcut Palm
نا موجود
مدل: Blacktail 2 Tent / Iron Woodcut Palm برند: Burton
معرفی محصولچادر 2 نفره برتون مدل Blacktail 2 / Iron Woodcut Palm، با امکان استفاده برای سه فصل سال بهار، تابستان و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که در این فصل‌های زیبا به همراه همسر و یا دوست خود به طبیعت بی‌نظیر رفته و از کمپینگ در آن لذت ببرید. شرکت برتون از آنجا که در تولید ..
چادر 2 نفره مدل Outwell - Earth 2
نا موجود
مدل: Earth 2 برند: Outwell
معرفی محصولچادر 2 نفره اوت ول مدل Earth 2، یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ساحل بگذرانید و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.این محصول دارای ساختاری تونلی شکل ..
چادر 2 نفره مدل Robens - Challenger
نا موجود
مدل: Challenger برند: Robens
معرفی محصولچادر 2 نفره روبنز مدل Challenger، به خاطر نوع و شکل طراحی تونلی آن بسیار مناسب برای کوهنوردان، غارنوردان و ... در هر شرایط آب و هوایی می باشد. این محصول دارای یک درب ورودی است و با داشتن توری مانع ورود حشرات به داخل می شود. همچنین دارای دو حیاط خلوت به منظور استفاد..
چادر 2 نفره مدل Salewa - Litetrek II
نا موجود
مدل: Litetrek II - Grey Lightgrey/Cactus 5315 برند: Salewa
معرفی محصولچادر کوهنوردی 2 نفره سالیوا مدل Litetrek II، یک چادر سبک وزن، مقاوم و قابل اعتماد برای کسانی که علاقه فراوانی به کوهنوردی دارند و از سپری کردن شب خود در دامان طبیعت لذت فراوان می ببرند، مناسب است. البته به خاطر نوع طراحی که شرکت ایتالیایی سالیوا برای این چادر در نظر گرفته، امکان استفا..
چادر 2 نفره مدل Salewa - Micra II
نا موجود
مدل: Micra II - Green Cactus/Grey 5311 برند: Salewa
معرفی محصولچادر مسافرتی 2 نفره سالیوا مدل Micra II، یک چادر سبک وزن، مقاوم و قابل اعتماد برای کسانی که علاقه فراوانی به کوهنوردی دارند و از سپری کردن شب خود در دامان طبیعت لذت فراوان می ببرند، مناسب است. البته به خاطر نوع طراحی که شرکت ایتالیایی سالیوا برای این چادر در نظر گرفته، امکان استفاده آ..
چادر 2 نفره مدل Vango - Alpha 250
نا موجود
مدل: Alpha 250 برند: Vango
معرفی محصولچادر کمپینگ دو نفره ونگو مدل Alpha 250، با ویژگی های بسیاری از جمله ساختار عالی، مقاومت در باد، ضدآب، سبکی و ... می تواند انتخاب مناسبی برای گذراندن کمپینگ عالی در طبیعت باشد. شرکت انگلیسی ونگو با داشتن تجربه های مختلف در زمینه ساخت تجهیزات کمپینگ برای راحتی در حمل و نقل و لذت بردن هر..
چادر 2 نفره مدل Vango - Halo 200
نا موجود
مدل: Halo 200 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی ونگو مدل Halo 200 محصولی از کمپانی ونگو است که برای تمای فصول و شرایط آب و هوایی به خصوص هوای گرم مناسب می‌باشد.این چادر با میله های آلومینیومی سبک بوده و برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول د..
چادر 2 نفره مدل Vango - Mirage 200
نا موجود
مدل: Mirage 200 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی دو نفره ونگو مدل Mirage 200، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب برای کوهنوردان، گردشگران و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد تا با داشتن آن تعطیلات خود را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنن..
چادر 2 نفره مدل Vango - Mistral 200
نا موجود
مدل: Mistral 200 برند: Vango
معرفی محصولچادر کمپینگ دو نفره ونگو مدل Mistral 200، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب برای کوهنوردان، گردشگران و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد تا با داشتن آن تعطیلات خود را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنن..
نمايش 1 تا 30 از 105 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات