محصولات
سبد خرید

چادرهای میله ای

چادرهای میله ای

برای باز کردن این چادرها باید بخش های مختلفی که تشکیل دهنده پایه های آن هستند را به شکل یک عصا (عصای نابینایان) به هم متصل کنید. جنس این پایه ها می تواند از فایبرگلاس یا آلومینیوم باشد. البته جنس آلومینیوم با داشتن مقاومت بالاتر و قابلیت نشکستن در مقابل فشار بادهای شدید از فایبرگلاس بهتر بوده و علاوه بر آن، وزن و حجم کمتری نسبت به فایبرگلاس دارند. از مزیت های فایبرگلاس می توان به ارزان تر بودن آن نسبت به آلومینیوم اشاره کرد. مطالعه بیشتر...

مدل: Funster Tent برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 2 نفره ایزی کمپ مدل Funster Tent، محصولی ایده آل برای زوج ها و خانواده های کوچک جهت سپری کردن اوقات فراغت خود در طبیعت بوده تا لحظات آرامش بخش و خاطره انگیزی را سپری کنند.این چادر دارای وزنی بسیار سبک، ساختاری فنری و میله هایی منعطف (اطلاعات بیشتر در مقاله ..
840,000 تومان
مدل: Challenger برند: Robens
معرفی محصولچادر 2 نفره روبنز مدل Challenger، به خاطر نوع و شکل طراحی تونلی آن بسیار مناسب برای کوهنوردان، غارنوردان و ... در هر شرایط آب و هوایی می باشد. این محصول دارای یک درب ورودی است و با داشتن توری مانع ورود حشرات به داخل می شود. همچنین دارای دو حیاط خلوت به منظور استفاد..
2,660,000 تومان
مدل: Mirage 200 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی دو نفره ونگو مدل Mirage 200، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب برای کوهنوردان، گردشگران و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد تا با داشتن آن تعطیلات خود را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنن..
3,825,000 تومان
مدل: Mistral 200 برند: Vango
معرفی محصولچادر کمپینگ دو نفره ونگو مدل Mistral 200، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو و مناسب برای کوهنوردان، گردشگران و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد تا با داشتن آن تعطیلات خود را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنن..
4,800,000 تومان
مدل: zephyr 200 برند: Vango
معرفی محصولچادر دو نفره ونگو مدل Zephyr 200، محصولی مناسب برای کوهنوردان، گردشگران و علاقمندان به طبیعتگردی می باشد تا با داشتن آن تعطیلات خود را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنند.این محصول با طراح..
3,975,000 تومان
مدل: Galaxy 400 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 4 نفره ایزی کمپ مدل Galaxy 400، محصولی مناسب برای خانواده ها و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی می باشد که با داشتن آن می توانند شب را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل و ... بگذرانند و لحظات آرامش بخشی را درون آن سپری کنند.این محصول دارای ساختاری تونلی شکل (اط..
3,230,000 تومان
مدل: Instant Cabin 4 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Instant Cabin 4 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می دانید ..
4,800,000 تومان
مدل: Juniper 4 برند: Highlander
معرفی محصولچادر 4 نفره هایلندر مدل Juniper 4، یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ساحل بگذرانید و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.این محصول دارای طراحی گنبدی شکل (اطلاع..
2,300,000 تومان
مدل: Instant Cabin 6 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Instant Cabin 6 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانط..
6,000,000 تومان
مدل: Instant Cabin 8 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که ..
5,950,000 تومان
مدل: Instant Cabin 8 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin 8 with Rainfly، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید...
7,400,000 تومان
چادر  5 نفره مدل Vango - Sky500
نا موجود
مدل: Sky500 برند: Vango
معرفی محصولچادر کمپینگ  پنج نفره ونگو مدل Sky500، یک انتخاب ایده آل برای زوج ها،خانواده های کوچک و دوستان می باشد و می توان از آن در کمپینگ،طبیعت گردی و... استفاده کرد.این محصول از بدنه پلی استرو میله های فایبر گلاس تشکیل شده است،همچنین کف این چادراز استاندار PE بوده که مانع از ورود آب تا 3..
3,800,000 تومان
چادر  Kovea - Sun Block up II
نا موجود
مدل: KS8TE0108 برند: Kovea
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کووآ مدل  Sun Block up II مناسب برای 4 نفر می باشد که می توان از درب ورودی آن به عنوان سایبان با استفاده از میله های چادر استفاده کرد.همچنین وجود توری در کناره های چادر این قابلیت را ایجاد می کند که هوا رد و بدل شود.استفاده پارچه مقاوم از جنس پلی یورتان سبب مق..
1,100,000 تومان
چادر 2 نفره مدل  Coleman - Coastline 2 Compact
نا موجود
مدل: Coastline برند: Coleman
معرفی محصولچادرمسافرتی 2 نفره کلمن مدل Coastline 2 Compact که از ویژگی های قابل توجه آن می‌توان به کوچکی ابعاد جمع شده آن اشاره کرد. برپا کردن این چادر بسیار آسان می‌باشد که گزینه ای مناسب برای افراد حرفه ای و یا آماتور می‌باشد. همچنین این چادر مجهز به یک حیاط خلوت با پو..
1,526,000 تومان
چادر 2 نفره مدل  Easycamp - Comet 200 Tent
نا موجود
مدل: Comet 200 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 2 نفره ایزی کمپ مدل Comet 200، یکی از وسایل کاربردی در هنگام کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد که با داشتن آن می توان لحظات آرامش بخشی را طبیعتی همچون جنگل، کویر و ... سپری کرد.این محصول دارای ساختاری کلاسیک و گنبدی شکل (اطلاعات بیشتر در مقاله&nbs..
490,000 تومان
چادر 2 نفره مدل Coleman - Sundome 2
نا موجود
مدل: Sundome 2 برند: Coleman
معرفی محصولچادر کمپینگ دو نفره کلمن مدل Sundome 2 وسیله ای بی نظیر است که به راحتی قابل حمل می باشد و می تواند همواره در دل طبیعت همراه شما باشد. این محصول دارای یک درب و یک پنجره می باشد که با در نظر گرفتن پشه بند بر روی درب اصلی می توان بدون هیچ گونه آزار و اذیتی از سوی حشرات و موجودات مو..
1,380,000 تومان
چادر 2 نفره مدل Highlander - Juniper 2
نا موجود
مدل: Juniper 2 برند: Highlander
معرفی محصولچادر 2 نفره هایلندر مدل Juniper 2، یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل و کویر بگذرانید و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.این محصول دارای طراحی گنبدی شکل (..
1,500,000 تومان
چادر 2 نفره مدل Outwell - Earth 2
نا موجود
مدل: Earth 2 برند: Outwell
معرفی محصولچادر 2 نفره اوت ول مدل Earth 2، یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ساحل بگذرانید و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.این محصول دارای ساختاری تونلی شکل ..
1,400,000 تومان
چادر 2 نفره مدل Vango - Halo 200
نا موجود
مدل: Halo 200 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی ونگو مدل Halo 200 محصولی از کمپانی ونگو است که برای تمای فصول و شرایط آب و هوایی به خصوص هوای گرم مناسب می‌باشد.این چادر با میله های آلومینیومی سبک بوده و برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول د..
6,425,000 تومان
چادر 2 نفره مدل Vango Sirocco 200
نا موجود
مدل: Sirocco 200 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی ونگو مدل Sirocco 200 محصولی از کمپانی ونگو است که برای تمای فصول و بدترین شرایط آب و هوایی مناسب می‌باشد. این چادر با میله های آلومینیومی سبک بوده و برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. طراحی این چادر به گونه ای است که با توری های..
3,675,000 تومان
چادر 3 نفره مدل  Easycamp - Palmdale 300
نا موجود
مدل: Palmdale 300 برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 3 نفره ایزی کمپ مدل Palmdale 300، محصولی ایده آل برای زوج ها و خانواده های کوچک جهت سپری کردن اوقات فراغت خود در طبیعت بوده تا لحظات آرامش بخش و خاطره انگیزی را سپری کنند.این محصول دارای ساختاری تونلی شکل (اطلاعات بیشتر در مقاله انواع چادرهای مسافرتی)..
3,500,000 تومان
چادر 3 نفره مدل  Easycamp - Quasar 300 Tent
نا موجود
مدل: Quasar 300 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 3 نفره ایزی کمپ مدل Quasar 300، محصولی مناسب برای خانواده ها و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی می باشد که با داشتن آن می توانند شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ... بگذرانند و لحظات آرامش بخشی را درون آن سپری کنند.این محصول دارای ساختاری گنبدی شکل (اط..
1,400,000 تومان
چادر 3 نفره مدل +Vango - Ark 300
نا موجود
مدل: +Ark 300 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی 3 نفره ونگو مدل +Ark 300 محصولی از کمپانی ونگو است که برای تمای فصول و شرایط آب و هوایی مناسب می‌باشد.این چادر با میله های آلومینیومی سبک بوده و برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. طراحی این چادر به گونه ای است که در برابر ب..
4,600,000 تومان
چادر 3 نفره مدل +Vango - Ark 400
نا موجود
مدل: +Ark 400 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی ونگو مدل +Ark 400 محصولی از کمپانی ونگو است که برای تمای فصول و شرایط آب و هوایی مناسب می‌باشد.این چادر با میله های آلومینیومی سبک بوده و برای استفاده آماتورها و افراد حرفه ای بسیار مناسب می‌باشد. طراحی این چادر به گونه ای است که در برابر باد مقاو..
5,000,000 تومان