محصولات
سبد خرید

چادرهای میله ای

چادرهای میله ای

برای باز کردن این چادرها باید بخش های مختلفی که تشکیل دهنده پایه های آن هستند را به شکل یک عصا (عصای نابینایان) به هم متصل کنید. جنس این پایه ها می تواند از فایبرگلاس یا آلومینیوم باشد. البته جنس آلومینیوم با داشتن مقاومت بالاتر و قابلیت نشکستن در مقابل فشار بادهای شدید از فایبرگلاس بهتر بوده و علاوه بر آن، وزن و حجم کمتری نسبت به فایبرگلاس دارند. از مزیت های فایبرگلاس می توان به ارزان تر بودن آن نسبت به آلومینیوم اشاره کرد. مطالعه بیشتر...

مدل: Instant Cabin 8 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که ..
12,500,000 تومان
مدل: Sundome 6 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Sundome 6، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.  همانطور که می دانید یکی از..
6,500,000 تومان
مدل: Instant Cabin 6 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Instant Cabin 6 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانط..
11,800,000 تومان
مدل: Instant Cabin 6 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل 6 Instant Cabin، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می دانید یکی..
10,500,000 تومان
مدل: Instant Cabin 4 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Instant Cabin 4 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می دانید ..
10,000,000 تومان
پوش دوم چادر مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 8
ساخت ایران
مدل: Rainfly Instant Cabin 8 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 8، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 8 محسوب می شود که در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می دانید چادر های کلمن مدل Instant علی رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای استفاده در روزهای بارا..
1,170,000 تومان
چادر 8 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 8 with Rainfly
نا موجود
مدل: Instant Cabin 8 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin 8 with Rainfly، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید...
چادر 6 نفره مدل Vango - Dunkeld 600
نا موجود
مدل: Dunkeld 600 برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره مدل Dunkeld 600،ایده آل برای زوج ها،دوستان و... است که می‌خواهند از تابستان خود در خارج از منزل لذت ببرند.این چادر به اندازه ای بزرگ است که که اتاق خواب های (دارای 2 اتاق خواب می باشد)آن هر کدام ظرفیت سه نفر را دارد وهمچنین قسمت اتاق پذیرایی آن به تنهایی می&zw..
چادر 5 نفره مدل Outwell - Rockwell 5
نا موجود
مدل: Rockwell 5 برند: Outwell
معرفی محصولچادر 5 نفره اوت ول مدل Rockwell 5، محصولی مناسب برای خانواده ها و علاقمندان به طبیعت گردی می باشد که با داشتن آن می توانند شب را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل دریا، کنار جاده، کویر و ... بگذرانند و لحظات آرامش بخشی را درون آن سپری کنند.این محصول دارای ساختاری..
چادر 5 نفره مدل Outwell - Earth 5
نا موجود
مدل: Earth 5 برند: Outwell
معرفی محصولچادر 5 نفره اوت ول مدل Earth 5، محصولی مناسب برای خانواده ها جهت استفاده در سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که با داشتن آن می توانند شب را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل دریا، کنار جاده، کویر و ... بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری ..
چادر 5 نفره مدل Outwell - Cloud 5
نا موجود
مدل: Cloud 5 برند: Outwell
معرفی محصولچادر 5 نفره اوت ول مدل Cloud 5، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ های خانوادگی و سفرهای طبیعت گردی می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل دریا، کویر و ... بگذرانید و سفر خاطره انگیزی را تجربه کنید.این محصول دارای طراحی گنبدی شک..
چادر 5 نفره مدل Highlander - Sycamore 5 Tent Meadow
نا موجود
مدل: Sycamore 5 Tent Meadow برند: Highlander
معرفی محصولچادر 5 نفره هایلندر مدل Sycamore 5 Tent Meadow، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ های خانوادگی و سفرهای طبیعت گردی می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ... بگذرانید و سفر خاطره انگیزی را تجربه کنید.چادر هایلندر دا..
چادر 4 نفره مدل Vango - Beta450 XL
نا موجود
مدل: Beta450 XL برند: Vango
معرفی محصولچادرمسافرتی 4 نفره مدل Beta450 XL، محصولی از کمپانی ونگو مناسب تمام فصول بوده و انتخابی ایده آل برای سفرهای طولانی و افرادی که دنبال یک چادر راحت برای آخر هفته های‌ خود هستند است.کف این چادر  ضد آب بوده و مجهز به پنجره های شفاف است که مانع دید و نور نمی‌شود،علاوه براین ..
چادر 4 نفره مدل Outwell - Earth 4
نا موجود
مدل: Earth 4 برند: Outwell
معرفی محصولچادر 4 نفره اوت ول مدل Earth 4، محصولی مناسب برای خانواده ها جهت استفاده در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که با داشتن آن می توانند شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ساحل بگذرانند و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنند.این محصول د..
چادر 4 نفره مدل Highlander - Sycamore 4 Tent Meadow
نا موجود
مدل: Sycamore 4 Tent Meadow برند: Highlander
معرفی محصولچادر 4 نفره هایلندر مدل Sycamore 4 Tent Meadow، محصولی مناسب برای استفاده در کمپینگ های خانوادگی و سفرهای طبیعت گردی می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل و ... بگذرانید و سفر خاطره انگیزی را تجربه کنید.چادر هایلندر دارای&n..
چادر 4 نفره مدل Highlander - Juniper 4
نا موجود
مدل: Juniper 4 برند: Highlander
معرفی محصولچادر 4 نفره هایلندر مدل Juniper 4، یکی از وسایل ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی، طبیعت گردی و ... می باشد که با داشتن آن می توانید شب را در طبیعتی همچون جنگل، کویر و ساحل بگذرانید و اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.این محصول دارای طراحی گنبدی شکل (اطلاع..
چادر 4 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 4
نا موجود
مدل: Instant Cabin 4 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Instant Cabin 4، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می دانید یکی..
چادر 4 نفره مدل  Vango - Alpha 400
نا موجود
مدل: Alpha 400 برند: Vango
معرفی محصولچادرمسافرتی 4 نفره مدل Alpha 400، محصولی از کمپانی ونگو بسیار شیک و انتخابی ایده آل برای ماجراجویان،طبیعت گردان ها و ... بوده و مناسب تمام فصول می‌باشد.این چادر از ساختار پایدار و مقاوم بوده و پارچه های‌ آن ضد آب و ضد آتش می‌باشد..علاوه بر این دارای پنجره های کریستال بر..
چادر 4 نفره مدل  Easycamp - Galaxy 400 Tent
نا موجود
مدل: Galaxy 400 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 4 نفره ایزی کمپ مدل Galaxy 400، محصولی مناسب برای خانواده ها و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی می باشد که با داشتن آن می توانند شب را در طبیعتی همچون جنگل، ساحل و ... بگذرانند و لحظات آرامش بخشی را درون آن سپری کنند.این محصول دارای ساختاری تونلی شکل (اط..