محصولات
سبد خرید

چادر مسافرتی فوری | چادر مسافرتی اتوماتیک

چادرهای فوری

این چادرها در ایران تحت عنوان چادرهای عصایی یا چادرهای اتوماتیک شناخته شده اند و ساختارشان به گونه ای می باشد که به راحتی و در کوتاه ترین زمان  ممکن باز و بسته می شوند و برای کسانی که سرعت و سهولت نصب برپایی چادر برایشان بسیار مهم است می تواند بهترین گزینه باشد . برای اطلاعات بیشتر ، مقاله ی انواع چادرهای مسافرتی را به دقت بخوانید.

پوش دوم چادر مسافرتی مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 4
ساخت ایران
مدل: Rainfly Instant Cabin 4 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 4، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 4 محسوب می‌شود که در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید چادرهای کلمن مدل Instant علی‌رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای اس..
1,040,000 تومان
پوش دوم چادر مسافرتی مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 6
ساخت ایران
مدل: Rainfly Instant Cabin 6 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 6، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 6 محسوب می‌شود که در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید چادرهای کلمن مدل Instant علی‌رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای اس..
1,600,000 تومان
چادر 4 نفره مدل Coleman - Instant Skylodge 4
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Skylodge 4 برند: Coleman
معرفی محصولچادر کمپینگ 4 نفره کلمن مدل Instant Skylodge 4، یکی از پیشرفته‌ترین و جذاب‌ترین چادر‌های این کمپانی معروف آمریکایی است که می‌توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید. اگ..
10,120,000 تومان
چادر 6 نفره مدل Coleman - Instant Skylodge 6
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Skylodge 6 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Instant Skylodge 6، جهت تجربه کردن خوابی آسوده در دل طبیعت طراحی شده تا با همراه داشتن آن در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... بتوانید از مکانی ایمن جهت محافظت از خود در برابر بارندگی، طوفان و ... بهره‌مند شوید. همچنین این چادر به‌گونه‌ای طرا..
12,070,000 تومان
چادر 8 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 8
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Cabin 8 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که ..
16,900,000 تومان
چادر 8 نفره مدل Coleman - Instant Skylodge 8
ارسال رایگان در تهران
مدل: Instant Skylodge 8 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 8 نفره کلمن مدل Instant Skylodge 8، جهت تجربه کردن خوابی آسوده در دل طبیعت طراحی شده تا با همراه داشتن آن در سفرهای آفرودی، کمپینگ و ... بتوانید از مکانی ایمن جهت محافظت از خود در برابر بارندگی، طوفان و ... بهره‌مند شوید. همچنین این چادر به‌گونه‌ای طرا..
16,900,000 تومان
چادر مسافرتی 2 نفره مدل Easy Camp - Fireball 200
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fireball 200 Tent برند: Easy Camp
معرفی محصولچادر 2 نفره ایزی کمپ مدل Fireball 200،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
2,665,000 تومان
مدل: Automatic Tent 6 Person - PRO000060 برند: ProCamp
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره ProCamp مدل Automatic 6 Person، را می‌توانید در مدت زمان 1 دقیقه و تنها با کشیدن میله‌ها به سمت بیرون برپا کنید و زمان بیشتری را برای خوش‌گذرانی و یا استراحت در کنار دوستان و یا خانواده سپری نمایید. این چادر فوق‌العاده با داشتن ساختار اتومات میل..
6,875,000 تومان
مدل: Cube Family Tent 6 Person - PRO000081 برند: ProCamp
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره ProCamp مدل Cube Family، برای هر موقعیتی مناسب است، چه بخواهید با دوستان به کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بروید و یا آخر هفته را بخواهید به همراه خانواده در دل طبیعت بگذرانید گزینه‌ای فوق‌العاده به حساب می‌آید. با نصب این چادر در مدت زمان 1 دقیقه و ت..
5,912,000 تومان
پوش دوم چادر مسافرتی مدل Offroad Bazar - Rainfly Instant Cabin 8
ساخت ایران نا موجود
مدل: Rainfly Instant Cabin 8 برند: Offroad Bazar
معرفی محصولپوش دوم چادر آفرود بازار مدل Rainfly Instant Cabin 8، یکی از ملزومات جانبی چادرهای کلمن مدل Instant Cabin 8 محسوب می‌شود که در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ بسیار کاربرد دارد. همانطور که می‌دانید چادرهای کلمن مدل Instant علی‌رقم نصب سریع و آسانی که دارند، برای اس..
چادر 3 نفره مدل  Vango - Dart 300 DS
نا موجود
مدل: Dart 300 DS برند: Vango
معرفی محصولچادر مسافرتی 3 نفره ونگو مدل Dart 300 DS، محصولی از کمپانی انگلیسی ونگو است که برای تمامی فصول و شرایط آب و هوایی مختلف به خصوص هوای گرم مناسب می‌باشد. این چادر دارای وزنی بسیار سبک، ساختاری فنری و میله هایی منعطف از جنس فایبرگلاس (اطلاعات بیشتر در مقاله انواع..
چادر 3 نفره مدل Quechua - 2 Seconds
نا موجود
مدل: 2Seconds برند: Quechua
معرفی محصولچادر کمپینگ سه نفره Quechua مدل 2Seconds، همانطور که از نامش مشخص است یک محصول فوق العاده از شرکت فرانسوی کچوآ بوده که در مدت زمان کوتاه و به تنهایی قابل نصب می باشد. متخصصان این شرکت برای راحتی و صرف وقت کمتر برای نصب چادر و لذت بردن بیشتر از کمپینگ، چادری طراحی و تولید کرده اند که ع..
چادر 3 نفره مدل Quechua - 2 Seconds Fresh-Black
نا موجود
مدل: 3Person 2 Seconds Fresh and Black برند: Quechua
معرفی محصولچادر کمپینگ سه نفره Quechua مدل 2Seconds Fresh & Black، همانطور که از نامش مشخص است یک محصول فوق‌العاده از شرکت فرانسوی کچوآ بوده که در مدت زمان کوتاه و به تنهایی قابل نصب است. متخصصان این شرکت برای راحتی و صرف وقت کمتر برای نصب چادر و لذت بردن بیشتر از کمپینگ، چادری طراحی و ..
چادر 4 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 4
نا موجود
مدل: Instant Cabin 4 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Instant Cabin 4، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می دانید یکی..
چادر 4 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 4 with Rainfly
نا موجود
مدل: Instant Cabin 4 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 4 نفره کلمن مدل Instant Cabin 4 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می دانید ..
چادر 6 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 6
نا موجود
مدل: Instant Cabin 6 برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل 6 Instant Cabin، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می دانید یکی..
چادر 6 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 6 with Rainfly
نا موجود
مدل: Instant Cabin 6 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره کلمن مدل Instant Cabin 6 with Rainfly، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانط..
چادر 8 نفره مدل Coleman - Instant Cabin 8 with Rainfly
نا موجود
مدل: Instant Cabin 8 with Rainfly برند: Coleman
معرفی محصولچادر مسافرتی هشت نفره کلمن مدل Instant Cabin 8 with Rainfly، یکی دیگر از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید...
چادر مسافرتی 2 نفره مدل Coleman - Sundome 2
نا موجود
مدل: Sundome 2 برند: Coleman
معرفی محصولچادر کمپینگ دو نفره کلمن مدل Sundome 2، یکی از چادرهای بسیار زیبا و با کیفیت از این کمپانی معروف آمریکایی می باشد که می توانید با داشتن آن در هنگام سفر، طبیعت گردی، کمپینگ و ... اوقات فراغت لذت بخشی به همراه امنیت و آرامش سپری کنید.همانطور که می دانید یکی از وسایل ب..
چادر مسافرتی 2 نفره مدل Quechua - 2 Seconds
نا موجود
مدل: 2Seconds Fresh and Black برند: Quechua
معرفی محصولچادر مسافرتی دو نفره Quechua مدل 2Seconds Fresh & Black، همانطور که از نامش مشخص است یک محصول فوق العاده از شرکت فرانسوی کچوآ بوده که در مدت زمان کوتاه و به تنهایی قابل نصب می باشد. متخصصان این شرکت برای راحتی و صرف وقت کمتر برای نصب چادر و لذت بردن بیشتر از کمپینگ، چادری طراحی و ..
چادر مسافرتی 3 نفره مدل Core - Instant Dome
نا موجود
مدل: Instant Dome 3 برند: Core Equipment
معرفی محصولچادر مسافرتی 3 نفره Core مدل Instant Dome، از وسایل بسیار ضروری در هنگام سفرهای آفرود، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... بوده که همراه داشتن آن این امکان را برای شما فراهم کرده تا اوقات فراغت لذت‌بخشی را تجربه کنید، و همچنین خود را در برابر باران، طوفان و ... ایمن نگه‌دارید..
چادر مسافرتی 4 نفره مدل Oztrail - Fast Frame
نا موجود
مدل: Fast Frame برند: Oztrail
معرفی محصولچادر مسافرتی  Oztrail چهار نفره مدل Fast Frame، برای استراحت چند روزه در مکانی در دل طبیعت و گذراندن روز و شب‌هایی امن و لذت‌بخش، هنگامی که در کمپینگ، سفرهای آفرودی، اردو، گردش، پیک نیک، کویر نوردی، جنگل گردی و ... به سر می‌برید، یک گزینه کاملا مناسب است که با..
چادر مسافرتی 6 نفره مدل Core - Lighted Instant Cabin
نا موجود
مدل: Lighted Instant Cabin Tent برند: Core Equipment
معرفی محصولچادر مسافرتی 6 نفره Core مدل Lighted Instant Cabin، از وسایل بسیار ضروری در هنگام سفرهای آفرود، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... بوده که همراه داشتن آن این امکان را برای شما فراهم کرده تا اوقات فراغت لذت‌بخشی را تجربه کنید، و همچنین خود را در برابر باران، طوفان و ... ایمن نگه&z..
نمايش 1 تا 23 از 23 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات