محصولات
سبد خرید

میز

میز:
مدل: Table-03 برند: ORB
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ORB مدل Table-03، با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب می شود تا بتوانید احساس راحتی بیشتری داشته باشید. اگر به دنبال یک میز مناسب برای سفر های..
1,230,000 تومان
مدل: Table-02 برند: ORB
معرفی محصولمیز ORB مدل Table-02، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان بوده تا در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و نیز فضای باز از آن استفاده کنند. این محصول در عین سادگی از طراحی زیبا و ساختاری بادوام برخوردار می باشد.همانطور که می دانید به همراه داشتن یک میز ..
550,000 تومان
مدل: Firecamp Table II برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل Firecamp Table II، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کووآ بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب می شود تا بتوانید&..
3,000,000 تومان
مدل: Windshield برند: Vango
معرفی محصولبادگیر و محافظ شعله ونگو مدل Windshield، وسیله ای است مناسب برای زمانی که جهت تفریح و یا کمپینگ به دل طبیعت می روید و می خواهید اجاق گاز و یا سرشعله خود را از نفوذ باد در امان نگه دارید. این بادگیر توسط شرکت انگلیسی ونگو با بیش از 50 سال سابقه در تولید تجهیزات طبیعت گردی تولید شده است..
345,000 تومان
میز تاشو مدل Outwell - Claros M
نا موجود
مدل: Claros M برند: Outwell
معرفی محصولمیز تاشو اوت ول مدل Claros M گزینه ایده آل و مناسب برای استفاده در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که به آسانی قابل باز و بسته شدن بوده و مانند یک چمدان حمل و نقل می شود. این میز، سطح رویی ضدآب، از جنس پلاستیک مقاوم و فریمی از جنس استیل را داشته و دارای پایه های قابل تنظی..
میز تاشو مدل Outwell - Claros L
نا موجود
مدل: Claros L برند: Outwell
معرفی محصولمیز تاشو اوت ول مدل Claros L گزینه ای ایده آل برای یک خانواده و مناسب استفاده در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که به آسانی قابل باز و بسته شدن بوده و مانند یک چمدان حمل و نقل می شود. این میز، سطح رویی ضدآب، از جنس پلاستیک مقاوم و فریمی از جنس استیل داشته و دارای پایه ها..
میز تاشو مدل Crivit - Camping Tisch
نا موجود
مدل: Camping Tisch برند: Crivit
معرفی محصولمیز کمپینگ Crivit مدل Camping Tisch، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان می باشد. همانطور که می دانید به همراه داشتن یک میز با ابعادی مناسب و وزنی سبک، از جمله لوازم پر کاربردی است که در کمپینگ، سفر و کنار سواحل مورد استفاده قر..
میز تاشو کمپ مدل Vango - Cypress
نا موجود
مدل: CypressTable برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Cypress،کوچک و جمع و جور بوده و می توانید از آن در چادرهایی با فضای کوچک یا یک میز کنار تخت در چادرهای بزرگ استفاده نمایید.جنس این میز تاشو از ام دی اف می باشد و بدنه استیل مقاوم و محکمی دارد و به راحتی تمیز می شود.همچنین به دلیل وزن سبکی که دارد حمل آن آسان است...
میز تاشو کمپ مدل Vango - Bistro DLX
نا موجود
مدل: Bistro DLX برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Bistro DLX،یک گزینه ایده آل برای خانواده های بزرگ که می خواهند آشپزخانه خود را در فضای بیرون داشته باشند.جنس این میز از ام دی اف بوده و بدنه استیل محکم و مقاومی دارد. می توانید به راحتی اجاق گاز خود را روی آن قرار دهید و از دو کابینت زیپی  آن برای نگهداری ظر..
میز تاشو کمپ مدل Vango - Bamboo Storage Unit
نا موجود
مدل: Bamboo Storage Unit برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو ونگو مدل Bamboo Storage Unit، محصولی چند منظوره از کمپانی انگلیسی ونگو است که دارای کاربردهای مختلفی بوده و راه حلی برای نگهداری لوازم در کمپینگ و تعطیلات خانوادگی می باشد.این میز به دلیل داشتن دو قفسه در زیر، ایده آل برای ذخیره و نگهداری مواد غذایی و ظروف پخت و..
میز تاشو کمپ مدل Vango - Aspen
نا موجود
مدل: Aspen Table برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Aspen،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک میز سبک وزن و بادوام برای وعده های غذایی خود در تعطیلات آخر هفته هستند.جنس میز از ام دی اف و پایه های آن از استیل می باشد که مقاومت بالایی دارد.حمل این میز به دلیل وزن سبکی که دارد آسان است.معرفی بر..
میز تاشو کمپ مدل Primus - Camp Kitchen
نا موجود
مدل: Camp Kitchen برند: Primus
معرفی محصولمیز تاشو پریموس مدل Camp Kitchen، یک گزینه مناسب برای سفر و کمپینگ، با جنسی از آلومینیوم مقاوم می باشد. صفحه روی میز به صورت تاشو بوده و پایه های آن را می توان به راحتی جمع کرد با این وجود فضای کمی را اشغال می کند. از دیگر ویژگی های این محصول وجود یک پایه ی بل..
میز تاشو کمپ مدل Kovea - Titan Slim 4 Folding BBQ Table
نا موجود
مدل: Titan Slim 4 Folding BBQ Table - KR8NF0102 برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل Titan Slim 4 Folding BBQ Table، از دیگر محصولات تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کووآ بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار می گیرد. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده..
میز تاشو کمپ مدل Kovea - Multi 2 Folding Table
نا موجود
مدل: Kovea - Multi 2 Folding Table - KS8FN0117 برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل Multi 2 Folding Table، از دیگر محصولات تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کووآ بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار می گیرد. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا..
میز تاشو کمپ مدل Kovea - 2 Way Kitchen Table / M
نا موجود
مدل: 2Way Kitchen Table برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل 2Way Kitchen Table، با طراحی بی نظیر و حرفه ای توانسته نیاز بسیاری از آفرودر ها و طبیعت گردان را از داشتن میزی کامل برطرف نماید. با به همراه داشتن این میز تهیه و سرو غذا را با راحتی بیشتری انجام می دهید و علاوه بر آن می توانید احساس داشتن یک آشپزخانه به..
میز تاشو کمپ مدل Kovea - 2 Way Kitchen Table / L
نا موجود
مدل: 2Way Kitchen Table برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل 2Way Kitchen Table، با طراحی بی نظیر و حرفه ای توانسته نیاز بسیاری از آفرودر ها و طبیعت گردان را از داشتن میزی کامل برطرف نماید. با به همراه داشتن این میز تهیه و سرو غذا را با راحتی بیشتری انجام می دهید و علاوه بر آن می توانید احساس داشتن یک آشپزخانه به..
میز تاشو کمپ مدل  kingcamp - Wagon Cart KC3922
نا موجود
مدل: Aluminum Foldable Camping Wagon Cart - KC3922 برند: KingCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپ KingCamp مدل Wagon Cart KC3922، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی KingCamp بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب ..
میز تاشو کمپ Vango - Mulberry
نا موجود
مدل: Mulberry برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Mulberry،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک میز سبک وزن و بادوام برای سفرهای خود هستند.این میز از جنس آلومینیوم بوده و پایه های آن قابل تنظیم است همچنین صفحه روی میز به صورت تاشو می باشد.حمل و نقل این میز به دلیل وزن سبکی که دارد آسان است...
میز تاشو کمپ Vango - Bamboo Table 80cm
نا موجود
مدل: Bamboo Table 80cm برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو ونگو مدل Bamboo Table 80cm،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند وعده های غذایی خود را روی یک میز ناهار خوری خوش استیل و محکم میل کنند.این میز وزن بسیارسبکی دارد و تمیز کردن آن آسان است.بدنه آن از آلومینیوم مقاوم بوده و می توان پایه های آن را تنظیم کرد(روی زمین ناهموار..
میز تاشو کمپ Vango - Alder
نا موجود
مدل: Alder برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Alder،یکی از بزرگترین میزهای کمپانی ونگو می باشد و گزینه ای ایده آل برای خانواده و دوستان که می خواهند وعده های غذایی خود را در یک میز بزرگ در خارج از منزل میل کنند است.جنس روی میز از ام دی اف و پایه های آن از آلومینیوم می باشد.همچنین بسیار سبک وزن بوده و..
میز تاشو کمپ Easycamp - Provence Table
نا موجود
مدل: Provence Table برند: Easy Camp
معرفی محصولمیز تاشو ایزی کمپ مدل Provence Table،به همراه 4 صندلی بوده و نیاز به مونتاژ و سرهم کردن پایه های آن ندارید. بدنه این میز از استیل و پارچه های آن از پلی استر ساخته شده است.این میز به راحتی باز و بسته می شود و هنگام حمل مانند یک چمدان در دست شماست. بسیار سبک است و به دلیل وزن پایین خود ..