محصولات
سبد خرید

میز

میز:
مدل: Windshield برند: Vango
معرفی محصولبادگیر و محافظ شعله ونگو مدل Windshield، وسیله ای است مناسب برای زمانی که جهت تفریح و یا کمپینگ به دل طبیعت می روید و می خواهید اجاق گاز و یا سرشعله خود را از نفوذ باد در امان نگه دارید. این بادگیر توسط شرکت انگلیسی ونگو با بیش از 50 سال سابقه در تولید تجهیزات طبیعت گردی تولید شده است..
519,000 تومان
مدل: Firecamp Table II برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل Firecamp Table II، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کووآ بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب می شود تا بتوانید&..
3,900,000 تومان
مدل: Camping Tisch-30Kg برند: Crivit
معرفی محصولمیز کمپینگ Crivit مدل Camping Tisch، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان می باشد. همانطور که می دانید به همراه داشتن یک میز با ابعادی مناسب و وزنی سبک، از جمله لوازم پر کاربردی است که در کمپینگ، سفر و کنار سواحل مورد استفاده قر..
510,000 تومان
مدل: Camping Tisch-50Kg برند: Crivit
معرفی محصولمیز کمپینگ Crivit مدل Camping Tisch، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آلمانی کریویت و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان می باشد. همانطور که می دانید به همراه داشتن یک میز با ابعادی مناسب و وزنی سبک، از جمله لوازم پر کاربردی است که در کمپینگ، سفر و کنار سواحل مورد استفاده قر..
510,000 تومان
ست میز و صندلی تاشو کمپ Vango - Orchard
نا موجود
مدل: Orchard Table and Chair set برند: Vango
معرفی محصولست میز و صندلی تاشو کمپ ونگو مدل Orchard،از یک میز و 4 صندلی تاشو تشکیل شده است و یک گزینه ایده آل برای خانواده هاست .این ست را می توانید در کمپینگ ،اردوگاه و ... برای صرف وعده های غذایی خود استفاده نمایید.فریم های آن استیل بوده و بسیار محکم و بادوام است.این ست میز و صندلی ضد آب بوده ..
ست میز و صندلی مدل Easy Camp - Toulouse
نا موجود
مدل: Toulouse برند: Easy Camp
معرفی محصولست میز و صندلی ایزی کمپ مدل Toulouse، یکی دیگر از مدل میزهای این برند است که دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد. در سفر،کمپینگ، طبیعت گردی و ... از وسایل های پرکاربردی که وجود آن لازم و مورد استفاده خواهد بود میز و صندلی است که با استفاده از این ست میز و صندلی ایزی کمپ ..
ست میز و صندلی مدل ORB - Table-01
نا موجود
مدل: ORB-Table-01 برند: ORB
معرفی محصولست میز و صندلی ORB مدل Table-01، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان بوده تا در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ از آن استفاده کنند. این محصول با طراحی زیبا و مدرن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.به همراه داشتن میز و صندلی با ابعاد مناسب و وزنی سبک، از ج..
ست میز و صندلی مدل Outwell - Corda Picnic Table Set
نا موجود
مدل: Corda Picnic Table Set برند: Outwell
معرفی محصولست میز و صندلی اوت ول مدل Corda Picnic Table Set، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول و یکی از تجهیزات مورد نیاز در طول سفر و طبیعتگردی می باشد. این ست با داشتن یک میز و چهار صندلی گزینه ایده آلی برای خانواده ها می باشد تا در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ از آن استفاده کر..
ست میز و صندلی مدل Outwell - Marilla Picnic Table Set
نا موجود
مدل: Marilla Picnic Table Set برند: Outwell
معرفی محصولست میز و صندلی اوت ول مدل Marilla Picnic Table Set، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول با ترکیبی زیبا و طراحی مدرن می باشد. داشتن میز و صندلی از تجهیزات کاربردی در کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی است که این ست با یک میز و چهار صندلی گزینه ای ایده آل برا..
ست میز و نیمکت مدل ORB - Table-04
نا موجود
مدل: ORB-Table-04 برند: ORB
معرفی محصولست میز و نیمکت ORB مدل Table-04، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان بوده تا در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ از آن استفاده کنند. به همراه داشتن میز و صندلی با ابعاد مناسب و وزنی سبک، از جمله لوازم پر کاربردی است که در کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گ..
میز آشپزخانه کمپ Vango - Gastro Kitchen
نا موجود
مدل: Gastro Kitchen برند: Vango
معرفی محصولمیز آشپزخانه کمپ ونگو مدل Gastro Kitchen،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند در فضای بیرون به راحتی آشپزی کنند.این میز مجهز به محافظ شعله بوده و از خاموش شدن آن در برابرباد جلوگیری می کند.همچنین در قسمت زیر آن از دو کابینت زیپی با قفسه های محکم و بادوام برای نگهداری و..
میز تاشو کمپ Easycamp - Nantes
نا موجود
مدل: Nantes برند: Easy Camp
معرفی محصولمیز تاشو ونگو مدل Nantes،از جنس استیل بوده و بسیار محکم و بادوام است.این میز به راحتی باز و بسته می شود و فضای کمی را اشغال می کند.می توانید از آن در کمپینگ،طبیعت گردی و... استفاده نمایید. معرفی برندایزی کمپ (EasyCamp) یک برند مطرح دانمارکی است که از ابتدا..
میز تاشو کمپ Easycamp - Provence Table
نا موجود
مدل: Provence Table برند: Easy Camp
معرفی محصولمیز تاشو ایزی کمپ مدل Provence Table،به همراه 4 صندلی بوده و نیاز به مونتاژ و سرهم کردن پایه های آن ندارید. بدنه این میز از استیل و پارچه های آن از پلی استر ساخته شده است.این میز به راحتی باز و بسته می شود و هنگام حمل مانند یک چمدان در دست شماست. بسیار سبک است و به دلیل وزن پایین خود ..
میز تاشو کمپ Vango - Alder
نا موجود
مدل: Alder برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Alder،یکی از بزرگترین میزهای کمپانی ونگو می باشد و گزینه ای ایده آل برای خانواده و دوستان که می خواهند وعده های غذایی خود را در یک میز بزرگ در خارج از منزل میل کنند است.جنس روی میز از ام دی اف و پایه های آن از آلومینیوم می باشد.همچنین بسیار سبک وزن بوده و..
میز تاشو کمپ Vango - Bamboo Table 80cm
نا موجود
مدل: Bamboo Table 80cm برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو ونگو مدل Bamboo Table 80cm،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند وعده های غذایی خود را روی یک میز ناهار خوری خوش استیل و محکم میل کنند.این میز وزن بسیارسبکی دارد و تمیز کردن آن آسان است.بدنه آن از آلومینیوم مقاوم بوده و می توان پایه های آن را تنظیم کرد(روی زمین ناهموار..
میز تاشو کمپ Vango - Mulberry
نا موجود
مدل: Mulberry برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Mulberry،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک میز سبک وزن و بادوام برای سفرهای خود هستند.این میز از جنس آلومینیوم بوده و پایه های آن قابل تنظیم است همچنین صفحه روی میز به صورت تاشو می باشد.حمل و نقل این میز به دلیل وزن سبکی که دارد آسان است...
میز تاشو کمپ مدل  kingcamp - Wagon Cart KC3922
نا موجود
مدل: Aluminum Foldable Camping Wagon Cart - KC3922 برند: KingCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپ KingCamp مدل Wagon Cart KC3922، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی KingCamp بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب ..
میز تاشو کمپ مدل Kovea - 2 Way Kitchen Table / L
نا موجود
مدل: 2Way Kitchen Table برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل 2Way Kitchen Table، با طراحی بی نظیر و حرفه ای توانسته نیاز بسیاری از آفرودر ها و طبیعت گردان را از داشتن میزی کامل برطرف نماید. با به همراه داشتن این میز تهیه و سرو غذا را با راحتی بیشتری انجام می دهید و علاوه بر آن می توانید احساس داشتن یک آشپزخانه به..