محصولات
سبد خرید

میز

میز:
مدل: Windshield برند: Vango
معرفی محصول بادگیر و محافظ شعله ونگو مدل Windshield، به لحاظ شکل ساختاری که دارد از سه طرف از خاموش شدن شعله توسط باد هنگام آشپزی جلوگیری و محافظت می‌کند.این بادگیر و محافظ را باید بر روی میز مخصوص آن استفاده کرد.(میز باید جداگانه خریداری شود) معرفی برند کمپانی ونگو در سال 1966..
300,000 تومان
مدل: Firecamp Table II برند: Kovea
معرفی محصول میز تاشو کمپ کووآ مدل Firecamp Table II، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کووآ بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب می شود تا بتوانید&..
1,500,000 تومان
ست میز و صندلی تاشو کمپ Vango - Orchard
نا موجود
مدل: Orchard Table and Chair set برند: Vango
معرفی محصول ست میز و صندلی تاشو کمپ ونگو مدل Orchard،از یک میز و 4 صندلی تاشو تشکیل شده است و یک گزینه ایده آل برای خانواده هاست .این ست را می توانید در کمپینگ ،اردوگاه و ... برای صرف وعده های غذایی خود استفاده نمایید.فریم های آن استیل بوده و بسیار محکم و بادوام است.این ست میز و صندلی ضد آب بوده ..
3,350,000 تومان
ست میز و صندلی مدل Easy Camp - Toulouse
نا موجود
مدل: Toulouse برند: Easy Camp
معرفی محصول ست میز و صندلی ایزی کمپ مدل Toulouse، یکی دیگر از مدل میزهای این برند است که دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد. در سفر،کمپینگ، طبیعت گردی و ... از وسایل های پرکاربردی که وجود آن لازم و مورد استفاده خواهد بود میز و صندلی است که با استفاده از این ست میز و صندلی ایزی کمپ ..
840,000 تومان
ست میز و صندلی مدل Outwell - Corda Picnic Table Set
نا موجود
مدل: Corda Picnic Table Set برند: Outwell
معرفی محصول ست میز و صندلی اوت ول مدل Corda Picnic Table Set، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول و یکی از تجهیزات مورد نیاز در طول سفر و طبیعتگردی می باشد. این ست با داشتن یک میز و چهار صندلی گزینه ایده آلی برای خانواده ها می باشد تا در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ از آن استفاده کر..
1,820,000 تومان
ست میز و صندلی مدل Outwell - Marilla Picnic Table Set
نا موجود
مدل: Marilla Picnic Table Set برند: Outwell
معرفی محصول ست میز و صندلی اوت ول مدل Marilla Picnic Table Set، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول با ترکیبی زیبا و طراحی مدرن می باشد. داشتن میز و صندلی از تجهیزات کاربردی در کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی است که این ست با یک میز و چهار صندلی گزینه ای ایده آل برا..
2,100,000 تومان
میز آشپزخانه کمپ Vango - Gastro Kitchen
نا موجود
مدل: Gastro Kitchen برند: Vango
معرفی محصول میز آشپزخانه کمپ ونگو مدل Gastro Kitchen،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند در فضای بیرون به راحتی آشپزی کنند.این میز مجهز به محافظ شعله بوده و از خاموش شدن آن در برابرباد جلوگیری می کند.همچنین در قسمت زیر آن از دو کابینت زیپی با قفسه های محکم و بادوام برای نگهداری و..
3,500,000 تومان
میز تاشو کمپ Easycamp - Nantes
نا موجود
مدل: Nantes برند: Easy Camp
معرفی محصول میز تاشو ونگو مدل Nantes،از جنس استیل بوده و بسیار محکم و بادوام است.این میز به راحتی باز و بسته می شود و فضای کمی را اشغال می کند.می توانید از آن در کمپینگ،طبیعت گردی و... استفاده نمایید.   معرفی برند ایزی کمپ (EasyCamp) یک برند مطرح دانمارکی است که از ابتدا..
300,000 تومان
میز تاشو کمپ Easycamp - Provence Table
نا موجود
مدل: Provence Table برند: Easy Camp
معرفی محصول میز تاشو ایزی کمپ مدل Provence Table،به همراه 4 صندلی بوده و نیاز به مونتاژ و سرهم کردن پایه های آن ندارید. بدنه این میز از استیل و پارچه های آن از پلی استر ساخته شده است.این میز به راحتی باز و بسته می شود و هنگام حمل مانند یک چمدان در دست شماست. بسیار سبک است و به دلیل وزن پایین خود ..
1,075,000 تومان
میز تاشو کمپ Vango - Alder
نا موجود
مدل: Alder برند: Vango
معرفی محصول میز تاشو کمپ ونگو مدل Alder،یکی از بزرگترین میزهای کمپانی ونگو می باشد و گزینه ای ایده آل برای خانواده و دوستان که می خواهند وعده های غذایی خود را در یک میز بزرگ در خارج از منزل میل کنند است.جنس روی میز از ام دی اف و پایه های آن از آلومینیوم می باشد.همچنین بسیار سبک وزن بوده و..
1,950,000 تومان
میز تاشو کمپ Vango - Bamboo Table 80cm
نا موجود
مدل: Bamboo Table 80cm برند: Vango
معرفی محصول میز تاشو ونگو مدل Bamboo Table 80cm،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند وعده های غذایی خود را روی یک میز ناهار خوری خوش استیل و محکم میل کنند.این میز وزن بسیارسبکی دارد و تمیز کردن آن آسان است.بدنه آن از آلومینیوم مقاوم بوده و می توان پایه های آن را تنظیم کرد(روی زمین ناهموار..
2,375,000 تومان
میز تاشو کمپ Vango - Mulberry
نا موجود
مدل: Mulberry برند: Vango
معرفی محصول میز تاشو کمپ ونگو مدل Mulberry،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک میز سبک وزن و بادوام برای سفرهای خود هستند.این میز از جنس آلومینیوم بوده و پایه های آن قابل تنظیم است همچنین صفحه روی میز به صورت تاشو می باشد.حمل و نقل این میز به دلیل وزن سبکی که دارد آسان است. ..
2,100,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل  kingcamp - Wagon Cart KC3922
نا موجود
مدل: Aluminum Foldable Camping Wagon Cart - KC3922 برند: KingCamp
معرفی محصول میز تاشو کمپ KingCamp مدل Wagon Cart KC3922، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی KingCamp بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب ..
1,900,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل Kovea - Titan Slim 4 Folding BBQ Table
نا موجود
مدل: Titan Slim 4 Folding BBQ Table - KR8NF0102 برند: Kovea
معرفی محصول میز تاشو کمپ کووآ مدل Titan Slim 4 Folding BBQ Table،پایه هایی از جنس آلومینیوم ضد زنگ، بادوام و بسیار سبک و رویه ای با طرح چوب از جنس پلاستیک می باشد. بخشی از این محصول امکان جدا شدن جهت استفاده برای باربیکیو را دارد که در زمان عدم نیاز به باربیکیو قسمت متحرک آن را به ..
2,469,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل Primus - Camp Kitchen
نا موجود
مدل: Camp Kitchen برند: Primus
معرفی محصول میز تاشو پریموس مدل Camp Kitchen، یک گزینه مناسب برای سفر و کمپینگ، با جنسی از آلومینیوم مقاوم می باشد. صفحه روی میز به صورت تاشو بوده و پایه های آن را می توان به راحتی جمع کرد با این وجود فضای کمی را اشغال می کند. از دیگر ویژگی های این محصول وجود یک پایه ی بل..
750,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل Vango - Aspen
نا موجود
مدل: Aspen Table برند: Vango
معرفی محصول میز تاشو کمپ ونگو مدل Aspen،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک میز سبک وزن و بادوام برای وعده های غذایی خود در تعطیلات آخر هفته هستند.جنس میز از ام دی اف و پایه های آن از استیل می باشد که مقاومت بالایی دارد.حمل این میز به دلیل وزن سبکی که دارد آسان است. معرفی بر..
925,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل Vango - Bamboo Storage Unit
نا موجود
مدل: Bamboo Storage Unit برند: Vango
معرفی محصول میز تاشو ونگو مدل Bamboo Storage Unit، محصولی چند منظوره از کمپانی انگلیسی ونگو است که دارای کاربردهای مختلفی بوده و راه حلی برای نگهداری لوازم در کمپینگ و تعطیلات خانوادگی می باشد. این میز به دلیل داشتن دو قفسه در زیر، ایده آل برای ذخیره و نگهداری مواد غذایی و ظروف پخت و..
2,800,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل Vango - Bistro DLX
نا موجود
مدل: Bistro DLX برند: Vango
معرفی محصول میز تاشو کمپ ونگو مدل Bistro DLX،یک گزینه ایده آل برای خانواده های بزرگ که می خواهند آشپزخانه خود را در فضای بیرون داشته باشند.جنس این میز از ام دی اف بوده و بدنه استیل محکم و مقاومی دارد. می توانید به راحتی اجاق گاز خود را روی آن قرار دهید و از دو کابینت زیپی  آن برای نگهداری ظر..
2,240,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل Vango - Cypress
نا موجود
مدل: CypressTable برند: Vango
معرفی محصول میز تاشو کمپ ونگو مدل Cypress،کوچک و جمع و جور بوده و می توانید از آن در چادرهایی با فضای کوچک یا یک میز کنار تخت در چادرهای بزرگ استفاده نمایید.جنس این میز تاشو از ام دی اف می باشد و بدنه استیل مقاوم و محکمی دارد و به راحتی تمیز می شود.همچنین به دلیل وزن سبکی که دارد حمل آن آسان است...
450,000 تومان
میز تاشو مدل Outwell - Claros L
نا موجود
مدل: Claros L برند: Outwell
معرفی محصول میز تاشو اوت ول مدل Claros L گزینه ای ایده آل برای یک خانواده و مناسب استفاده در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که به آسانی قابل باز و بسته شدن بوده و مانند یک چمدان حمل و نقل می شود. این میز، سطح رویی ضدآب، از جنس پلاستیک مقاوم و فریمی از جنس استیل داشته و دارای پایه ها..
1,260,000 تومان
میز تاشو مدل Outwell - Claros M
نا موجود
مدل: Claros M برند: Outwell
معرفی محصول میز تاشو اوت ول مدل Claros M گزینه ایده آل و مناسب برای استفاده در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد که به آسانی قابل باز و بسته شدن بوده و مانند یک چمدان حمل و نقل می شود. این میز، سطح رویی ضدآب، از جنس پلاستیک مقاوم و فریمی از جنس استیل را داشته و دارای پایه های قابل تنظی..
770,000 تومان
نمايش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)