محصولات
سبد خرید

میز تاشو مسافرتی

در طبیعت، پیدا کردن جایی که بتوان از آن به عنوان میز برای گذاشتن وسایلمان استفاده کنیم ممکن است کار خیلی راحتی نباشد. پس به همراه داشتن میزی که وزن خیلی سنگینی نداشته باشد، به راحتی قابل حمل باشد و بتوانیم با خیالی آسوده، هر زمانی که می خواهیم و در هر جایی از آن استفاده کنیم می تواند خیلی کاربردی باشد. همچنین می تواند مکان مناسبی باشد تا ظروف غذا، لیوان و فلاسک، دوربین عکاسی یا هر وسیله دیگری که همراه مان است و نیازمند جای امنی برای نگه داری است را روی آن بگذاریم و به این صورت لذت بودن در طبیعت را برایمان بیشتر کند. میزهای طبیعت گردی و کمپینگ در انواع و ابعاد متفاوت، متناسب با نیاز و سلیقه هر فرد به صورت میزهای تاشو یا میزهای ناهار خوردی تک نفره، دو یا چند نفره و... ارائه می شوند تا همه بتوانند با توجه به کاربردی که مورد نظرشان است، وسیله که با آن سفر می کنند و لوازم سفرشان بهترین انتخاب را داشته باشند.

میز تاشو کمپ مدل KingCamp - Bamboo / KC2005
ارسال رایگان در تهران
مدل: Folding Bamboo Table / KC2005 برند: KingCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپینگ کینگ کمپ مدل Bamboo / KC2005، با طراحی 6 ضلعی جزء محصولات بروز کمپانی کینگ کمپ است که برای سفرهای چند روزه کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... طراحی و تولید شده است. همراه داشتن این میز، این امکان را فراهم می‌سازد تا محلی برای میل غذا، قرار دادن وسایل و ... ..
9,500,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل KingCamp - Bamboo / KC3929
ارسال رایگان در تهران
مدل: Folding Bamboo Table / KC3929 برند: KingCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپینگ کینگ کمپ مدل Bamboo / KC3929، با فراهم ساختن محلی هموار و مرتفع از سطح زمین، جزء یکی از تجهیزات جدانشدنی سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت‌گردی و ... به حساب آمده که توسط کمپانی KingCamp تولید شده است تا مکانی مناسب برای میل غذا، قرار دادن وسایل و ... مهیا سازد و ..
8,000,000 تومان
میز تاشو کمپ مدل Kovea - Firecamp Table II
ارسال رایگان در تهران
مدل: Firecamp Table II برند: Kovea
معرفی محصولمیز تاشو کمپ کووآ مدل Firecamp Table II، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کووآ بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب می شود تا بتوانید&..
11,090,000 تومان
مدل: 6FT Fold in Half Table 180cm - SN-F180-2 برند: ProCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپ Procamp مدل 6FT Fold in Half 180cm، یک میز سفری زیبا و کاربردی است که در کمپینگ چند روزه در جنگل و یا یک پیک نیک دسته‌جمعی کنار رودخانه، یک فضای مناسب و دلپذیر برای سرو غذا، نوشیدنی، قهوه و ... برای شما فراهم می‌کند تا دقایق دلچسبی را در دامن طبیعت تجربه کنید. ..
6,230,000 تومان
مدل: Foldable Dining Table - PRO000058 برند: ProCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپ Procamp مدل Foldable Dining Table، یک میز سفری زیبا و کاربردی است که در کمپینگ چند روزه در جنگل و یا یک پیک نیک دسته‌جمعی کنار رودخانه، یک فضای مناسب و دلپذیر برای سرو غذا، نوشیدنی، قهوه و ... برای شما فراهم می‌کند تا دقایق دلچسبی را در دامن طبیعت تجربه کنید. ..
4,170,000 تومان
مدل: C650 برند: Bulin
معرفی محصولمیز کمپینگ Bulin مدل C650، محصولی جذاب و ایده‌آل برای به همراه داشتن آشپزخانه قابل حمل در هنگام سفر، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... است که توسط شرکت بولین در کشور چین تولید شده و علاقه‌مندان زیادی را به سمت خود جلب کرده است. این آشپزخانه قابل حمل در طول سفرهای ماجراجویانه به ..
17,000,000 تومان
مدل: Handy Table برند: Oztrail
معرفی محصولمیز همراه Oztrail مدل Handy Table، یک میز چند منظوره است که در کمپینگ، مسافرت‌های دسته‌جمعی، پیک‌نیک، ساحل‌گردی و ...، به راحتی به تیرک چادر، مبلمان کمپ، آلاچیق و ... متصل شده و یک میز کمپینگ ساده و جمع‌وجور را برایتان مهیا می‌کند.میز همراه اوزتریل که..
1,700,000 تومان
بادگیر و محافظ شعله مدل Vango - Windshield
نا موجود
مدل: Windshield برند: Vango
معرفی محصولبادگیر و محافظ شعله ونگو مدل Windshield، وسیله ای است مناسب برای زمانی که جهت تفریح و یا کمپینگ به دل طبیعت می روید و می خواهید اجاق گاز و یا سرشعله خود را از نفوذ باد در امان نگه دارید. این بادگیر توسط شرکت انگلیسی ونگو با بیش از 50 سال سابقه در تولید تجهیزات طبیعت گردی تولید شده است..
ست میز و صندلی تاشو کمپ Vango - Orchard
نا موجود
مدل: Orchard Table and Chair set برند: Vango
معرفی محصولست میز و صندلی تاشو کمپ ونگو مدل Orchard،از یک میز و 4 صندلی تاشو تشکیل شده است و یک گزینه ایده آل برای خانواده هاست .این ست را می توانید در کمپینگ ،اردوگاه و ... برای صرف وعده های غذایی خود استفاده نمایید.فریم های آن استیل بوده و بسیار محکم و بادوام است.این ست میز و صندلی ضد آب بوده ..
ست میز و صندلی مدل Easy Camp - Toulouse
نا موجود
مدل: Toulouse برند: Easy Camp
معرفی محصولست میز و صندلی ایزی کمپ مدل Toulouse، یکی دیگر از مدل میزهای این برند است که دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد. در سفر،کمپینگ، طبیعت گردی و ... از وسایل های پرکاربردی که وجود آن لازم و مورد استفاده خواهد بود میز و صندلی است که با استفاده از این ست میز و صندلی ایزی کمپ ..
ست میز و صندلی مدل ORB - Table-01
نا موجود
مدل: ORB-Table-01 برند: ORB
معرفی محصولست میز و صندلی ORB مدل Table-01، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان بوده تا در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ از آن استفاده کنند. این محصول با طراحی زیبا و مدرن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.به همراه داشتن میز و صندلی با ابعاد مناسب و وزنی سبک، از ج..
ست میز و صندلی مدل Outwell - Corda Picnic Table Set
نا موجود
مدل: Corda Picnic Table Set برند: Outwell
معرفی محصولست میز و صندلی اوت ول مدل Corda Picnic Table Set، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول و یکی از تجهیزات مورد نیاز در طول سفر و طبیعتگردی می باشد. این ست با داشتن یک میز و چهار صندلی گزینه ایده آلی برای خانواده ها می باشد تا در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ از آن استفاده کر..
ست میز و صندلی مدل Outwell - Marilla Picnic Table Set
نا موجود
مدل: Marilla Picnic Table Set برند: Outwell
معرفی محصولست میز و صندلی اوت ول مدل Marilla Picnic Table Set، محصولی از کمپانی دانمارکی اوت ول با ترکیبی زیبا و طراحی مدرن می باشد. داشتن میز و صندلی از تجهیزات کاربردی در کمپینگ و سفرهای طبیعتگردی است که این ست با یک میز و چهار صندلی گزینه ای ایده آل برا..
ست میز و نیمکت مدل ORB - Table-04
نا موجود
مدل: ORB-Table-04 برند: ORB
معرفی محصولست میز و نیمکت ORB مدل Table-04، محصولی بسیار کاربردی و گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان بوده تا در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ از آن استفاده کنند. به همراه داشتن میز و صندلی با ابعاد مناسب و وزنی سبک، از جمله لوازم پر کاربردی است که در کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گ..
ست میز و نیمکت مدل Oztrail - Ironside 3PC Recreation
نا موجود
مدل: Ironside 3PC Recreation برند: Oztrail
معرفی محصولست میز و نیمکت Oztrail مدل Ironside 3PC Recreation، یک میز سفری سه تکه است که در کمپ‌های چند روزه در جنگل و یا یک پیک نیک دسته‌جمعی کنار رودخانه، یک فضای مناسب و دلپذیر برای نشستن شما در کنار عزیزان‌تان ایجاد کرده و همچنین، شما را از سطح سرد و ناهموار زمین دور نگه می&zw..
سفره کمپینگ مدل Coghlan - Picnic Combo
نا موجود
مدل: Combo Pack Tablecloth - 0660 برند: Coghlan
معرفی محصولسفره کمپینگ کاگلن مدل Picnic Combo، با پوشش‌دهی رویه میز کمپینگ شما در سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی و ... این امکان را ایجاد کرده تا هنگام قرارگیری تجهیزات، به سطح رویه میز آسیب وارد نشود و مکانی پاکیزه جهت سرو و میل غذا فراهم آورد.این سفره با ابعاد 137x183 سانتی‌متر ا..
میز آشپزخانه کمپ Vango - Gastro Kitchen
نا موجود
مدل: Gastro Kitchen برند: Vango
معرفی محصولمیز آشپزخانه کمپ ونگو مدل Gastro Kitchen،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند در فضای بیرون به راحتی آشپزی کنند.این میز مجهز به محافظ شعله بوده و از خاموش شدن آن در برابرباد جلوگیری می کند.همچنین در قسمت زیر آن از دو کابینت زیپی با قفسه های محکم و بادوام برای نگهداری و..
میز تاشو کمپ Easycamp - Nantes
نا موجود
مدل: Nantes برند: Easy Camp
معرفی محصولمیز تاشو ونگو مدل Nantes،از جنس استیل بوده و بسیار محکم و بادوام است.این میز به راحتی باز و بسته می شود و فضای کمی را اشغال می کند.می توانید از آن در کمپینگ،طبیعت گردی و... استفاده نمایید. معرفی برندایزی کمپ (EasyCamp) یک برند مطرح دانمارکی است که از ابتدا..
میز تاشو کمپ Easycamp - Provence Table
نا موجود
مدل: Provence Table برند: Easy Camp
معرفی محصولمیز تاشو ایزی کمپ مدل Provence Table،به همراه 4 صندلی بوده و نیاز به مونتاژ و سرهم کردن پایه های آن ندارید. بدنه این میز از استیل و پارچه های آن از پلی استر ساخته شده است.این میز به راحتی باز و بسته می شود و هنگام حمل مانند یک چمدان در دست شماست. بسیار سبک است و به دلیل وزن پایین خود ..
میز تاشو کمپ Vango - Alder
نا موجود
مدل: Alder برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Alder،یکی از بزرگترین میزهای کمپانی ونگو می باشد و گزینه ای ایده آل برای خانواده و دوستان که می خواهند وعده های غذایی خود را در یک میز بزرگ در خارج از منزل میل کنند است.جنس روی میز از ام دی اف و پایه های آن از آلومینیوم می باشد.همچنین بسیار سبک وزن بوده و..
میز تاشو کمپ Vango - Mulberry
نا موجود
مدل: Mulberry برند: Vango
معرفی محصولمیز تاشو کمپ ونگو مدل Mulberry،یک گزینه ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک میز سبک وزن و بادوام برای سفرهای خود هستند.این میز از جنس آلومینیوم بوده و پایه های آن قابل تنظیم است همچنین صفحه روی میز به صورت تاشو می باشد.حمل و نقل این میز به دلیل وزن سبکی که دارد آسان است...
میز تاشو کمپ مدل  kingcamp - Wagon Cart KC3922
نا موجود
مدل: Aluminum Foldable Camping Wagon Cart - KC3922 برند: KingCamp
معرفی محصولمیز تاشو کمپ KingCamp مدل Wagon Cart KC3922، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی KingCamp بوده که با طراحی زیبا و مدرن خود مورد توجه طبیعت گردان قرار گرفته است. به همراه داشتن یک میز مناسب در کمپینگ جهت استفاده برای سرو و یا آماده کردن غذا سبب ..
میز تاشو کمپ مدل Burton - Table One / Buoy Blue Orangeade
نا موجود
مدل: Table One / Buoy Blue Orangeade برند: Burton
معرفی محصولمیز تاشو کمپ Burton مدل Table One / Buoy Blue Orangeade، با ابعاد مناسب و وزن سبک، وسیله‌ای کاربردی جهت استفاده به عنوان یک میز غذا خوری کوچک در طبیعت‌گردی، کمپینگ و مسافرت به شمار می‌آید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبورد بسیار معروف است، برای عاشقان طبیعت و علاق..
میز تاشو کمپ مدل Burton - Table One / Cactus
نا موجود
مدل: Table One / Cactus برند: Burton
معرفی محصولمیز تاشو کمپ Burton مدل Table One / Cactus، با ابعاد مناسب و وزن سبک، وسیله‌ای کاربردی جهت استفاده به عنوان یک میز غذا خوری کوچک در طبیعت‌گردی، کمپینگ و مسافرت به شمار می‌آید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبورد بسیار معروف است، برای عاشقان طبیعت و علاقه‌مندان ..
میز تاشو کمپ مدل Burton - Table One / Woodcut Palm
نا موجود
مدل: Table One / Woodcut Palm برند: Burton
معرفی محصولمیز تاشو کمپ Burton مدل Table One / Woodcut Palm، با ابعاد مناسب و وزن سبک، وسیله‌ای کاربردی جهت استفاده به عنوان یک میز غذا خوری کوچک در طبیعت‌گردی، کمپینگ و مسافرت به شمار می‌آید. شرکت برتون از آنجا که در تولید اسنوبورد بسیار معروف است، برای عاشقان طبیعت و علاقه‌..
میز تاشو کمپ مدل Darche - Traka 1200
نا موجود
مدل: Traka 1200 - T050802904 برند: Darche
معرفی محصولمیز تاشو کمپینگ دارچه مدل Traka 1200، مناسب سفرهای چند روزه کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... بوده که با بهره‌مندی از قابلیت تحمل 30 کیلوگرم وزن این امکان را برای شما فراهم ساخته تا از آن بتوانید جهت قرارگیری مواد غذایی، تجهیزات و یا میل کردن غذا استفاده نمایید...
میز تاشو کمپ مدل Darche - Traka 1800
نا موجود
مدل: Traka 1800 - T050802905 برند: Darche
معرفی محصولمیز تاشو کمپینگ دارچه مدل Traka 1800، مناسب سفرهای چند روزه کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... بوده که با بهره‌مندی از قابلیت تحمل 30 کیلوگرم وزن این امکان را برای شما فراهم ساخته تا از آن بتوانید جهت قرارگیری مواد غذایی، تجهیزات و یا میل کردن غذا استفاده نمایید...
میز تاشو کمپ مدل Easy Camp - Rennes L
نا موجود
مدل: Rennes L برند: Easy Camp
معرفی محصولمیز تاشو کمپینگ ایزی کمپ مدل Rennes L، با فراهم ساختن محلی هموار و مرتفع از سطح زمین، جزء یکی از تجهیزات جدانشدنی سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت‌گردی و ... به حساب آمده که توسط کمپانی Easy Camp تولید شده است تا مکانی مناسب برای میل غذا، قرار دادن وسایل و ... مهیا سازد و ل..
میز تاشو کمپ مدل Highlander - Aluminium Slat Folding Table L
نا موجود
مدل: Aluminium Slat Folding Table L برند: Highlander
معرفی محصولمیز تاشو کمپ هایلندر مدل Aluminium Slat Folding Table، یک میز سفری مناسب جهت سرو غذا، قرارگیری وسایل و ... است که با ساختار تاشو و ابعاد مناسبی که دارد می‌تواند به راحتی حمل شود و فضای کمی را در کنار تجهیزات سفر اشغال کند. شما می‌توانید در سفرهای پرهیجان کمپینگ، آفرود، طبیعت..
میز تاشو کمپ مدل Ironman 4x4 - Aluminium
نا موجود
مدل: Aluminium Camp Table / ITABLE023 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولمیز تاشو کمپینگ Ironman 4x4 مدل Aluminium، یک میز سفری است که تنها در عرض چند دقیقه تنظیم شده تا در طول کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی و ...، یک میز مناسب برای خوردن غذا، بازی و ... در اختیار داشته باشید؛ به این ترتیب، دغدغه‌ای برای دورهمی‌های خود در دل طبیعت نداشته و می..
نمايش 1 تا 30 از 68 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات