محصولات
سبد خرید

پمپ باد

پمپ باد

پمپ باد مدل Bote - Aero Foot Pump
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Aero Foot Pump برند: Bote
معرفی محصولپمپ باد Bote مدل Aero Foot Pump، یکی از پمپ های بادی کمپانی Bote می باشد، که با استفاده از آن می توانید به راحتی محصولات بادی را باد کنید. پمپ Aero Foot Pump دارای ابعاد بسیار جمع و جور بوده که می‌توانید به راحتی آن را داخل کوله در کنار دیگر ابزار قرار بدهید و برای باد و تخلیه کر..
2,450,000 تومان
مدل: Battery Air Pump 4D - 0817 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Battery Air Pump 4D، گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان و علاقمندان به تفریحات آبی محسوب شده تا بتوانند به وسیله آن، لوازم بادی خود را به سرعت پُر از باد کرده و بدون ایجاد خستگی از تجهیزات بادی استفاده کنند. این محصول یکی دیگر از لوازم مفید شرکت Coghlan..
910,000 تومان
مدل: Bellows Foot Pump - 0819 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل 0819 Bellows Foot، مناسب جهت بادکردن انواع بالشت بادی، توپ، صندلی، تشک و ... بوده که به صورت پدالی طراحی شده است تا بتوانید در سفرهای کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... لوازم بادی خود را از طریق پمپاژ پمپ باد کنید و از استفاده آن‌ها لذت ببرید.ساختار این پمپ ..
1,130,000 تومان
مدل: Bellows Foot Pump - 0822 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Bellows Foot Pump،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در د..
1,220,000 تومان
مدل: Double Action Hand Pump - 0824 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Double Action، یک پمپ‌باد دستی جهت باد کردن انواع تشک بادی، صندلی بادی، توپ بادی و ... بوده که با عملکرد بی‌نظیر خود می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، لوازم بادی سفرهای ساحلی، کمپینگ و آفرودی را باد و یا تخلیه باد کند.این پمپ دارای دریچه Infla..
1,840,000 تومان
مدل: Electric Air Pump 12V DC - 0815 برند: Coghlan
معرفی محصولپمپ باد کاگلن مدل Electric Air Pump 12V DC، یک ابزار پرکاربرد در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... است که برای استفاده از تجهیزات بادی مانند چادرهای بادی، مبلمان کمپینگ، تشک بادی و ...، به آن احتیاج خواهید داشت.پمپ باد Electric Air Pump 12V DC کاگلن، یک نوع پمپ الکتریکی..
1,040,000 تومان
مدل: Electric Inflator Deflator Air Mattress Pump / KA2101 برند: KingCamp
معرفی محصولپمپ باد کینگ کمپ مدل Electric Inflator Deflator / KA2101، گزینه‌ای ایده‌آل برای طبیعت‌گردان و علاقمندان به تفریحات آبی محسوب شده تا بتوانند به وسیله آن، لوازم بادی خود را به سرعت پُر از باد کرده و بدون ایجاد خستگی از تجهیزات بادی استفاده کنند. این محصول یکی دی..
1,900,000 تومان
پمپ باد مدل KingCamp - KA2106
ارسال رایگان در تهران
مدل: Air Pump - KA2106 برند: KingCamp
معرفی محصولپمپ باد کینگ کمپ مدل KA2106، به شما کمک کرده تا در سفرهای دریایی، آفرودی، کمپینگ و ... انواع تجهیزات بادی خود را اعم از: اسکله بادی، صندلی، تشک، چادر و ... را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون نیاز به پمپاژ دستی باد کنید و از سفر دلنشین خود لذت ببرید.این پمپ باد علاوه‌بر داشت..
7,900,000 تومان
مدل: PPBCHA13-BK Jump Starter with Air Compressor and Power Bank برند: Powerology
معرفی محصولجامپ استارتر چند کاره Powerology مدل PPBCHA13-BK، یک گجت چند منظوره و پرتابل است که یک جامپ استارتر، پمپ هوا و پاور بانک را در دل خود جای داده و به همین دلیل، یک همراه مناسب در طول سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... به شمار می‌آید. این جامپ استارتر چند کاره که توسط شرکت..
7,190,000 تومان
پمپ باد مدل Bote - AeroPump Auto Electric
نا موجود
مدل: AeroPump Auto Electric Pump برند: Bote
معرفی محصولپمپ باد Bote مدل AeroPump Auto Electric، یکی از پمپ های برقی جدید کمپانی Bote می باشد، که با استفاده از آن می توانید به راحتی محصولات بادی را باد کنید. این پمپ قابلیت باد و تخلیه کردن باد انواع صندلی، کایاک، پدل برد و اسکله بادی را دارد به همین دلیل جزء پمپ های باد حرفه ای به شمار می ..
پمپ باد مدل Easycamp - Bellows Foot Pump
نا موجود
مدل: Bellows Foot Pump برند: Easy Camp
معرفی محصولپمپ باد ایزی کمپ مدل Bellows Foot Pump، با طراحی و کیفیت فوق العاده توانسته نظر بسیاری از طبیعت گردان و کمپر ها را به خود جلب کند. هنگامی که برای کمپینگ به بیرون از خانه می روید، قطعا برای برپایی چادر های بادی، مبلمان کمپینگ، تخت و ... بیش از پیش نیاز به پمپ باد دارید که ما پمپ ب..
پمپ باد مدل Easycamp - Monsoon Rechargable Pump
نا موجود
مدل: Monsoon Rechargable Pump برند: Easy Camp
معرفی محصولپمپ باد ایزی کمپ مدل Monsoon Rechargable، یکی دیگر از محصولات کمپانی ایزی کمپ می باشد. این شرکت که در حدود ۲۵ سال در تولید وسایل و تجهیزات کمپ و طبیعت گردی فعالیت داشته، با تولید این پمپ باد، راحتی و آسایش را برای برپایی چادر، مبل، تشک و دیگر وسایل بادی فراهم نموده است.&..
پمپ باد مدل Outwell - Double Action Pump
نا موجود
مدل: Double Action Pump برند: Outwell
معرفی محصولپمپ باد اوت‌ول مدل Double Action Pump، با طراحی و کیفیت فوق العاده توانسته نظر بسیاری از طبیعت گردان و کمپر ها را به خود جلب کند. هنگامی که برای کمپینگ به بیرون از خانه می روید، قطعا برای برپایی چادر های بادی، مبلمان کمپینگ، تخت و ... بیش از پیش نیاز به پمپ باد دارید که ما پ..
پمپ باد مدل Outwell - Wind Gust Tent
نا موجود
مدل: Wind Gust Tent Pump 12V برند: Outwell
معرفی محصولپمپ باد اوت‌ول مدل Wind Gust Tent، از محصولات کاربردی این کمپانی دانمارکی بوده که گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان و علاقمندان به تفریحات آبی محسوب می شود. هنگام سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ، قطعا لوازم و تجهیزات بادی همراه تان خواهد بود که برای باد کردن آن ها وقت زیادی هدر خو..
پمپ باد مدل Vango - AC / DC Pump
نا موجود
مدل: AC / DC Pump برند: Vango
معرفی محصولپمپ باد ونگو مدل AC / DC Pump، یکی دیگر از محصولات کمپانی Vango می باشد. این شرکت که در حدود 50 سال در تولید وسایل و تجهیزات کمپ و طبیعت گردی فعالیت داشته، با تولید این پمپ باد، راحتی و آسایش را برای برپایی چادر، مبل، تشک و دیگر وسایل بادی در منزل و فضای بیرون فراهم نموده اس..
پمپ باد مدل Vango - Airbeam DC Digital Pump
نا موجود
مدل: Airbeam DC Digital Pump برند: Vango
معرفی محصولپمپ باد ونگو مدل Airbeam DC Digital Pump، یکی از محصولات پرکاربرد از شرکت انگلیسی ونگو می باشد. این شرکت با تجربه ای در حدود 50 سال در زمینه تولید تجهیزات طبیعت گردی توانسته در میان بسیاری از افراد نام خوشی برجای بگذارد. این پمپ باد با کیفیت بالایی که دارد، یکی از وسایل..
پمپ باد مدل Vango - DC Pump
نا موجود
مدل: DC Pump برند: Vango
معرفی محصولپمپ باد ونگو مدل DC Pump، یکی دیگر از محصولات کمپانی Vango می باشد. این شرکت که در حدود 50 سال در تولید وسایل و تجهیزات کمپ و طبیعت گردی فعالیت داشته، با تولید این پمپ باد، راحتی و آسایش را برای برپایی چادر، مبل، تشک و دیگر وسایل بادی در منزل و فضای بیرون فراهم نموده است. ..
پمپ باد مدل Wanabee - Pompe DB Main 2X2L
نا موجود
مدل: Pompe DB Main 2X2L برند: Wanabee
معرفی محصولپمپ باد Wanabee مدل Pompe DB Main 2X2L، از محصولات کاربردی این کمپانی بوده که گزینه ای ایده آل برای طبیعتگردان و علاقمندان به تفریحات آبی محسوب می شود. این محصول تولید شده توسط کمپانی فرانسوی وانابی بوده که این کمپانی در زمینه تولید محصولات فضای باز و طبیعت گردی از جمله کیسه خواب..
کمپرسور باد مدل BMW - Tyre Mobility Set
نا موجود
مدل: Tyre Mobility Set - 71102333674 برند: BMW
معرفی محصولکمپرسور باد BMW مدل Tyre Mobility Set، از وسایل کاربردی و مورد نیاز در هر زمان برای خودرو به خصوص هنگام سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. برای شما پیش آمده که باد تایرهای شما کم شده باشد و دسترسی به تعمیرگاه نداشته باشید، در این گونه مواقع وجود یک کمپرسور باد عالی شما ر..
کمپرسور باد مدل Clas Ohlson - HD-055
نا موجود
مدل: Air Compressor HD-055 برند: Clas Ohlson
معرفی محصولکمپرسور باد Clas Ohlson مدل HD-055، از وسایل کاربردی و مورد نیاز در هر زمان برای خودرو به خصوص هنگام سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. برای شما پیش آمده که باد تایرهای شما کم شده باشد و دسترسی به تعمیرگاه نداشته باشید، در این گونه مواقع وجود یک کمپرسور باد عالی شما را ا..
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات