محصولات
سبد خرید

پمپ باد

پمپ باد

مدل: Airbeam DC Digital Pump برند: Vango
معرفی محصول پمپ باد ونگو مدل Airbeam DC Digital Pump،با یک موتورقدرتمند به همراه صفحه دیجیتالی خودکار برای قطع و وصل کردن می باشد.این پمپ باد مجهز به چند نازل خروجی بوده و می توانید از آن برای باد کرن قایق،صندلی،تشک،چادر و ... استفاده نمایید.همچنین می توانید از دسته آن برای حمل آسان استفاده ..
2,250,000 تومان
مدل: Bellows Foot برند: Easy Camp
معرفی محصول پمپ باد ایزی کمپ مدل Bellows Foot Pump با استفاده از این پمپ می‌توانید کلیه لوازم بادی خود را باد کنید و یا باد آنها را خالی کنید. با هربار پمپ کردن 3 لیتر هوا برای باد کردن ایجاد می‌شود. معرفی برند ایزی کمپ (EasyCamp) یک برند مطرح دانمارکی است که از ابتدا تا..
125,000 تومان
مدل: Monsoon Rechargable برند: Easy Camp
معرفی محصول پمپ باد ایزی کمپ مدل Monsoon Rechargable با استفاده از این پمپ می‌توانید کلیه لوازم بادی خود را باد کنید و یا باد آنها را خالی کنید. از مهم ترین ویژگی های این پمپ می‌توان به قابلیت شارژی بودن آن اشاره کرد که می‌توانید آن را با برق شهر و یا برق خودرو شارژ کنید...
545,000 تومان
مدل: Double Action برند: Outwell
معرفی محصول پمپ باد اوت‌ول مدل Double Action Pump مناسب برای باد کردن انواع تشک بادی، چادر بادی، صندلی و ... بوده که می‌توان هم برای باد کردن و هم خالی کردن باد استفاده کرد. این پمپ همراه با 3 نازل متفاوت عرضه می‌شود که توان تولید 2 لیتر هوا در هر بار پمپ کردن را دارد. ..
375,000 تومان
پمپ باد Vango - DC
نا موجود
مدل: DC Pump برند: Vango
معرفی محصول پمپ باد ونگو مدل DC Pump،کوچک بوده و حجم کمی را اشغال می کند.برای استفاده می توانید آن را به پورت فندکی ماشین وصل کنید.این پمپ باد مناسب منزل و فضای بیرون بوده و می توانید از آن برای باد کردن قایق،صندلی و ... استفاده کرد. معرفی برند کمپانی ونگو در سال 1966 در غ..
250,000 تومان
پمپ باد مدل Vango - AC DC
نا موجود
مدل: Vango AC-DC برند: Vango
معرفی محصول پمپ باد ونگو مدل AC-DC Pump،کوچک بوده و حجم کمی را اشغال می کند. این پمپ قابل استفاده با برق شهر و برق فندکی ماشین می باشد.می توان از آن برای باد کردن قایق،صندلی و... استفاده کرد. معرفی برند کمپانی ونگو در سال 1966 در غرب اسکاتلند فعالیت خود را آغاز کرد. این کم..
325,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)