محصولات
سبد خرید

فانوس های گازی و باطریی

فانوس های گازی و باطریی:
مدل: Carnelian 600 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 600، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد. در طبیعت به دلیل عدم وجود برق در هنگام شب تامین نور مورد نیاز جزء الزامات سفر می باشد. با داشتن این محصول می توانی..
560,000 تومان
مدل: Xenon Focus - KJ8LT0109 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل Xenon Focus، محصولی بسیار کاربردی با طراحی خاص از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی ..
250,000 تومان
مدل: CLAIR - KBL-F1301 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل CLAIR، یکی دیگر از محصولات کاربردی کمپانی کووآ می باشد. از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. در این صورت وجود یک چراغ روشنایی می تواند تاریکی شب را برای شما لذ..
975,000 تومان
مدل: Camping Lantern - KF-105 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل Camping Lantern، محصولی بسیار کاربردی با طراحی خاص از کمپانی کره ای کووا می باشد. این کمپانی بیش از 30 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا و..
390,000 تومان
مدل: CPX6 CTL10 Lantern برند: Coleman
معرفی محصولچراغ فانوسی کمپ کلمن مدل CLT10 Lantern، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی، سفرهای طبیعت گردی، پیاده روی و سایر فعالیت های روزمره در تاریکی می باشد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا وجود نداشته باشد؛ در این صورت به همراه داشتن یک چراغ فانوسی گزینه ای..
360,000 تومان
مدل: Observer KL-103 برند: Kovea
 معرفی محصولچراغ روشنایی گازی کووآ مدل Observer، وسیله ای مناسب برای ایجاد روشنایی در کمپینگ، طبیعت گردی و یا زمانی که در خانه، برق قطع شده و در تاریکی نشسته اید است. این چراغ روشنایی با اتصال به کپسول گاز ایزوبوتان، 35 لوکس روشنایی تولید می کند. این محصول مجهز به..
520,000 تومان
مدل: Firefly - KL-805 برند: Kovea
 معرفی محصولچراغ روشنایی گازی کووآ مدل Firefly، هنگامی که می خواهید شب را در طبیعت سپری کنید،  یا حتی زمانی که در خانه برق قطع می شود، می توانید برای روشنایی از این چراغ گازی استفاده نمایید. این چراغ به راحتی قابل اتصال به کپسول های گازی پیچی ایزوبوتان می باشد و ب..
660,000 تومان
مدل: PackLite Nova USB برند: LuminAID
معرفی محصول چراغ خورشیدی LuminAID مدل PackLite Nova USB، اختراعی جالب و جذاب از دو خانم به نام های آنا استورک و آندره سرشتا می باشد که آن را با برند LuminAID به ثبت رساندند. از جمله تجهیزاتی که قبل از رفتن به کمپ لازم به تهییه آن می باشد، لوازم مربوط به روشنایی بوده تا برای س..
432,000 تومان
فن لامپ دار مدل Adventuridge - Tent Fan with LED Light
نا موجود
مدل: Tent Fan with LED Light - 46863 برند: Adventuridge
معرفی محصولفن لامپ دار Adventuridge مدل Tent Fan with LED Light 46863، محصولی ایده آل برای شب های تاریک و یا روزهای گرم بوده که قابل استفاده در داخل چادر، کمپینگ و ... می باشد. در روزها و شب های گرم زمانی که داخل چادر مشغول استراحت هستید و هوای داخل چادر گرم و مرطوب می شود، فن لامپ دار می تواند ..
چراغ مدل Kovea - L-Core Cable
نا موجود
مدل: L-Core Cable Lantern برند: Kovea
معرفی محصولچراغ کووآ مدل L-Core Cable، یک انتخاب ایده آل برای طبیعت گردی، کمپینگ و ... در هنگام شب است. گاهی ما به مکانی سفر می کنیم که نور کافی در آن وجود ندارد، در این صورت داشتن چراغ یک امر ضروری به حساب می آید. چراغ کووآ با طراحی بی نظیر روشنایی را برای شما به ارمغان می آورد. این چراغ ب..
چراغ گازی مدل Primus - MicronLantern
نا موجود
مدل: MicronLantern برند: Primus
معرفی محصولچراغ گازی پریموس مدل Micron Lantern محصولی مناسب برای افرادی که هم نور و هم گرما می‌خواهند. این چراغ با توجه به شیشه ای که دارد نور زیادی را برای روشن کردن کمپ و یا داخل چادر در اختیار شما می‌گذارد.معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892 در سوئد تاسیس شد . این کمپانی..
چراغ گازی مدل Primus - Easy Light
نا موجود
مدل: Easy Light برند: Primus
معرفی محصولچراغ گازی پریموس مدل Easy Light محصولی مناسب برای افرادی که هم نور و هم گرما می‌خواهند. این چراغ با توجه به شیشه ای که دارد نور زیادی را برای روشن کردن کمپ و یا داخل چادر در اختیار شما می‌گذارد.معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892 در سوئد تاسیس شد . این کمپانی..
چراغ قوه مدل Coleman -  LED Micro Quad Lantern
نا موجود
مدل: LED Micro Quad Lantern برند: Coleman
معرفی محصولفانوس کلمن مدل  LED Micro Quad Lantern یکی از وسایل بسیار کار آمد در سیاهی شب می باشد. شما از این محصول می توانید در محیط های باز و تاریک و همچنین در محیط های بسته همچون چادر استفاده نمایید. از ویژگی های این فانوس می‌توان به تکه شدن آن اشاره کرد به این صورت که هم م..
چراغ فانوسی مدل Vango - Star 85
نا موجود
مدل: Star 85 برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوس ونگو مدل Star 85، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی و دورهمی های شبانه خارج از منزل است. در طبیعت به خاطر عدم وجود برق در شب هنگام داشتن نور اهمیت فراوانی دارد. با داشتن یک چراغ مناسب و عالی می توانید به دورهمی و تفریحات خود بپردازید.این چراغ دارای ..
چراغ فانوسی مدل Vango - Spectrum 380 Lantern
نا موجود
مدل: Spectrum 380 Lantern برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوس ونگو مدل Spectrum 380 محصولی بی نظیر  برای کمپینگ های خانوادگی و دورهمی های شبانه خارج از منزل است .طراحی این محصول به گونه ای بوده است که به راحتی می توان از چراغ رومیزی به چراغ فانوسی تبدیل شود.از ویژگی های منحصر به فرد این چراغ می‌توان به حالت های نور..
چراغ فانوسی مدل Vango - Spectrum 250 Lantern
نا موجود
مدل: Spectrum 250 Lantern برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوسی ونگو مدل Spectrum 250 Lantern محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی و دورهمی های شبانه خارج از منزل است. طراحی این محصول به گونه ای بوده است که به راحتی می توان از چراغ رومیزی به چراغ فانوسی تبدیل شود. از ویژگی های منحصر به فرد این چراغ می‌توان به حالت های..
چراغ فانوسی مدل Vango - Rocket 120 Rechargeable Lantern
نا موجود
مدل: Rocket 120 Rechargeable Lantern برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوس ونگو مدل Rocket 120 Rechargeable Lantern، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی، سفرهای طبیعت گردی، پیاده روی در شب و کوهنوردی می باشد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا وجود نداشته باشد؛ در این صورت داشتن یک چراغ فانوسی بسیار ایده آل بود..
چراغ فانوسی مدل Vango - Rocket 120 Bluetooth
نا موجود
مدل: Rocket 120 Bluetooth برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوس ونگو مدل Rocket 120 Bluetooth، محصولی بی نظیر برای بالا بردن لذت شما از سفر می باشد. زمانی که به سفر می روید و یا در کمپینگ، طبیعت گردی، داخل چادر و ... ، به تاریکی هوا که نزدیک می شوید نیاز به داشتن نور مناسب و کافی بسیار مهم است. در کنار آن شنیدن یک آه..
چراغ فانوسی مدل Outwell - Carnelian DC 250
نا موجود
مدل: Carnelian DC 250 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 250، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... نیز از آن است..