محصولات
سبد خرید

فانوس های گازی و باطریی

در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ، داشتن نور کافی در شب می تواند به شما احساس امنیت و آرامش بدهد. علاوه بر آن در انواع فعالیت هایی که ما در سفر به آن می پردازیم، مانند آشپزی، دورهمی های شبانه یا در مواقع بارانی و دید در شب که از وجود آتش بی بهره ایم و موضوعات مشابهی از این قبیل، وجود نور و روشنایی امری لازم و ضروری می باشد. فانوس ها یکی از بهترین گزینه‌ ها پیش روی ما هستند. این محصولات طوری طراحی شده اند که علاوه بر فضاهای باز بتوان با خیالی آسوده از آنها در زیر چادر های کمپ و سایبان ها نیز استفاده کرد. این محصولات در ابعاد، اندازه و ظرفیت های مختلف و به دو صورت باتریی و گازی قابل تهیه هستند و شما می توانید با در نظر گرفتن نوع کارکرد مورد نیازتان آن ها را تهیه و از این محصولات در انواع سفر های خود استفاده کنید.

مدل: Multi 300 XL برند: Niwa
معرفی محصولچراغ خورشیدی Niwa مدل Multi 300 Xl، یک چراغ خورشیدی قابل حمل بوده که دارای پنل خورشیدی می‌باشد. پنل این چراغ به شما کمک می‌کند تا زمانی که در کمپ، کوهنوردی، طبیعت ‌گردی و ... به برق دسترسی ندارید، بتوانید با قرار دادن آن در مقابل نور خورشید باطری چراغ خود را شارژ کنید و..
1,350,000 تومان
مدل: Firefly - KL-805 برند: Kovea
 معرفی محصولچراغ روشنایی گازی کووآ مدل Firefly، هنگامی که می خواهید شب را در طبیعت سپری کنید،  یا حتی زمانی که در خانه برق قطع می شود، می توانید برای روشنایی از این چراغ گازی استفاده نمایید. این چراغ به راحتی قابل اتصال به کپسول های گازی پیچی ایزوبوتان می باشد و ب..
1,070,000 تومان
مدل: Camping Lantern - KF-105 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل Camping Lantern، محصولی بسیار کاربردی با طراحی خاص از کمپانی کره ای کووا می باشد. این کمپانی بیش از 30 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا و..
700,000 تومان
مدل: CLAIR - KBL-F1301 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل CLAIR، یکی دیگر از محصولات کاربردی کمپانی کووآ می باشد. از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. در این صورت وجود یک چراغ روشنایی می تواند تاریکی شب را برای شما لذ..
1,600,000 تومان
توری مدل  Kovea - Lantern Mantles3
نا موجود
مدل: TKL-N894 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووآ مدل Mantles3 ، مناسب برای چراغ های مدل  Adventure TKL-N894 می باشد. درون بسته دو عدد توری یدکی موجود است که در صورت خرابی توری اصلی می توان ازآن استفاده کرد. معرفی برندکمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاس..
توری مدل Kovea - Lantern Mantles1
نا موجود
مدل: Lantern Mantles1 - KL-2901 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووآ مدل Mantles1، مناسب برای چراغ های مدل Adventure TKL-N2901 می باشد. توری چراغ گازی عملکردی همانند لامپ در چراغ های دیگر دارد از این رو نحوه استفاده درست از توری بر روی طول عمر آن تاثیر بسزایی می گذارد. در صورتی که توری در جای خود به درستی نصب نشود پ..
توری مدل Kovea - Lantern Mantles2
نا موجود
مدل: TKL-929 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووا مدل Mantles2، مناسب برای چراغ های مدل  Adventure TKL-929 می باشد. درون بسته دو عدد توری یدکی موجود است که در صورت خرابی توری اصلی می توان ازآن استفاده کرد.معرفی برندکمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاسیس شد و توانس..
چراغ آویزی مدل Outwell - Onyx Lantern
نا موجود
مدل: Onyx Lantern برند: Outwell
معرفی محصولچراغ آویزی Outwell مدل Onyx Lantern،  با قابلیت نوردهی بالا و حجم کم ، برای روشن کردن فضای مورد نظر در تاریکی بسیار پر کاربرد می باشد. طراحی این چراغ به گونه ای است که دارای 8 ال ای دی و سه حالت نوردهی که شامل (زیاد ، کم ، فلش) و دستگیره ای مخصوص برای آویزان کردن ب..
چراغ خورشیدی مدل LuminAID - PackLite Nova USB
نا موجود
مدل: PackLite Nova USB برند: LuminAID
معرفی محصول چراغ خورشیدی LuminAID مدل PackLite Nova USB، اختراعی جالب و جذاب از دو خانم به نام های آنا استورک و آندره سرشتا می باشد که آن را با برند LuminAID به ثبت رساندند. از جمله تجهیزاتی که قبل از رفتن به کمپ لازم به تهییه آن می باشد، لوازم مربوط به روشنایی بوده تا برای س..
چراغ روشنایی گازی مدل Kovea - Observer
نا موجود
مدل: Observer KL-103 برند: Kovea
 معرفی محصولچراغ روشنایی گازی کووآ مدل Observer، وسیله ای مناسب برای ایجاد روشنایی در کمپینگ، طبیعت گردی و یا زمانی که در خانه، برق قطع شده و در تاریکی نشسته اید است. این چراغ روشنایی با اتصال به کپسول گاز ایزوبوتان، 35 لوکس روشنایی تولید می کند. این محصول مجهز به..
چراغ روشنایی مدل Kovea - Urban Lantern
نا موجود
مدل: Urban Lantern - KECT9LL-02 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ روشنایی کووآ مدل Urban Lantern، محصولی بسیار کاربردی با طراحی خاص از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کا..
چراغ فانوس کمپ مدل Coleman - Pack-Away Personal -Size Lantern
نا موجود
مدل: Pack-away Personal -Size Lantern برند: Coleman
معرفی محصولچراغ فانوس کمپ کلمن مدل Pack-Away Personal-Size Lantern، یک فانوس شخصی با وزن سبک و ساخته شده از پلاستیک بادوام که می توان از آن در کمپینگ،فضای بیرون و یا خانه استفاده کرد.این محصول دارای چهار باتری D-Cell بوده،همچنین قابلیت استفاده از پکیج باتری های CPX6 که محصول کمپانی کلمن است را ن..
چراغ فانوس مدل Easy Camp - Cobra Lantern
نا موجود
مدل: Cobra Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوس ایزی کمپ مدل Cobra ، یک گزینه ایده آل برای فضای بیرون،کمپینگ و... است و می توان از آن در محیط های باز تاریک و محیط های بسته همچون چادر استفاده کرد. این چراغ فانوس از مواد با کیفیت بالا ساخته شده و بسیار بادوام است.این محصول دارای یک دسته بوده که علاوه بر حمل و ..
چراغ فانوس مدل Easy Camp - Sinai Lantern
نا موجود
مدل: Sinai Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی ایزی کمپ مدل Sinai Lantern، با ترکیب دو محصول یک چراغ ایده آل برای زمانی که در طبیعت، کمپینگ، سفر و داخل چادر به خاطر عدم وجود برق در تاریکی هستید و یا هنگامی که در خانه برق وجود ندارد، شما را از تاریکی خارج و روشنایی مورد نیاز را تامین می کند.چراغ فانوس..
چراغ فانوسی کمپ مدل Coleman - 4D Camp Lantern
نا موجود
مدل: 4D LED Camp Lantern برند: Coleman
معرفی محصولچراغ فانوسی کمپ کلمن مدل 4D Camp Lantern، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی، سفرهای طبیعت گردی، پیاده روی و سایر فعالیت های روزمره در تاریکی می باشد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا وجود نداشته باشد؛ در این صورت به همراه داشتن یک چراغ فانوسی گزینه ای بس..
چراغ فانوسی کمپ مدل Coleman - CTL10 Lantern
نا موجود
مدل: CPX6 CTL10 Lantern برند: Coleman
معرفی محصولچراغ فانوسی کمپ کلمن مدل CLT10 Lantern، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی، سفرهای طبیعت گردی، پیاده روی و سایر فعالیت های روزمره در تاریکی می باشد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا وجود نداشته باشد؛ در این صورت به همراه داشتن یک چراغ فانوسی گزینه ای..
چراغ فانوسی مدل 90 Outwell - Carnelian
نا موجود
مدل: Carnelian 90 Lantern Cream برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 90، محصولی ساده و کاربردی است که با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... از آن استفاده کرد.طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر باد و باران مقاوم بوده و از ایمنی بال..
چراغ فانوسی مدل Crivit - Camping Lampe
نا موجود
مدل: Camping Lampe برند: Crivit
معرفی محصولچراغ فانوسی Crivit مدل Camping Lampe، از دیگر محصولات کاربردی تولید شده کمپانی Crivit می باشد. از جمله تجهیزاتی که قبل از رفتن به کمپ لازم به تهیه آن می باشد، لوازم مربوط به روشنایی بوده تا برای سپری کردن و گذراندن شب در کمپینگ دچار مشکل نشوید. چراغ های روشنایی مختلفی برای ا..
چراغ فانوسی مدل Easy Camp - Cantil Lantern
نا موجود
مدل: Cantil Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی Easy Camp مدل Cantil Lantern، با طراحی منحصر به فرد و با کیفیتی که دارد، این امکان را فراهم کرده که بتوان از این چراغ فانوسی برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی د..
چراغ فانوسی مدل Easy Camp - Dugite
نا موجود
مدل: Dugite Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی ایزی کمپ مدل Dugite Lantern، یک گزینه ایده آل برای زمانی که به کمپینگ می روید و تا پاسی از شب در طبیعت می مانید و یا می خواهید در آنجا چادری برپا کنید، روشنایی محیط پیرامون شما را فراهم می کند. طراحی این چراغ به شکل خاصی می باشد که با استفاده از فنر به ..
چراغ فانوسی مدل Easy Camp - Viper Lantern
نا موجود
مدل: Viper Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی Easy Camp مدل Viper Lantern، محصولی با طراحی مثلثی و ساختاری مقاوم از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که می توان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد.بدنه چراغ فانوسی Viper از پلاستیک ABS و PS (پلی استا..
چراغ فانوسی مدل Kovea - Chameleon
نا موجود
مدل: Chameleon - KJ8LT0301 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل Chameleon، یکی دیگر از محصولات کاربردی کمپانی کووآ می باشد. از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. در این صورت وجود یک چراغ روشنایی می تواند تاریکی شب را برای شم..
چراغ فانوسی مدل Kovea - Paros Lantern
نا موجود
مدل: Paros - KBL-1601 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل Paros Lantern، یک همراه عالی، سبک و قابل اطمینان برای سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... شما می باشد. وجود نور در تاریکی زمانی که در طبیعت بکر هستید مهم بوده و به شما حس امنیت و آرامش داده و علاوه بر آن هنگام پختن غذا و سرو آن با مشکلی روبه رو ..
چراغ فانوسی مدل Kovea - Xenon Focus
نا موجود
مدل: Xenon Focus - KJ8LT0109 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل Xenon Focus، محصولی بسیار کاربردی با طراحی خاص از کمپانی کره ای کووا می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی ..
چراغ فانوسی مدل Outwell - Carnelian 400
نا موجود
مدل: Carnelian 400 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 400، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... نیز از آن استفاد..
چراغ فانوسی مدل Outwell - Carnelian 600
نا موجود
مدل: Carnelian 600 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 600، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد. در طبیعت به دلیل عدم وجود برق در هنگام شب تامین نور مورد نیاز جزء الزامات سفر می باشد. با داشتن این محصول می توانی..
چراغ فانوسی مدل Outwell - Carnelian 600 Lantern
نا موجود
مدل: Carnelian 600 Lantern برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل  Carnelian 600 ،  با قابلیت نوردهی بالا و حجم کم ، برای روشن کردن فضای مورد نظر در چادر و کمپینگ بسیار پر کاربرد می باشد. طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر آب و گرد و غبار مقاوم بوده ، هیچ گونه حرارتی تولید نمی کند و از ایم..
چراغ فانوسی مدل Outwell - Carnelian 90 Lantern
نا موجود
مدل: Carnelian 90 Lantern برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 90 Lantern، محصولی ساده و کاربردی است که با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... از آن استفاده کرد.طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر باد و باران مقاوم بوده و از ا..
چراغ فانوسی مدل Outwell - Carnelian DC 150 Lantern
نا موجود
مدل: Carnelian DC 150 Lantern Cream White برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 150 Lantern Cream White، با طراحی منحصر به فرد و با کیفیتی که دارد، این امکان را فراهم کرده که بتوان از این چراغ فانوسی برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می ..
چراغ فانوسی مدل Outwell - Carnelian DC 250
نا موجود
مدل: Carnelian DC 250 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 250، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... نیز از آن است..
نمايش 1 تا 30 از 40 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات