محصولات
سبد خرید

فانوس های گازی و باطریی

فانوس های گازی و باطریی:
مدل: Lantern Mantles1 - KL-2901 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووآ مدل Mantles1، مناسب برای چراغ های مدل Adventure TKL-N2901 می باشد. توری چراغ گازی عملکردی همانند لامپ در چراغ های دیگر دارد از این رو نحوه استفاده درست از توری بر روی طول عمر آن تاثیر بسزایی می گذارد. در صورتی که توری در جای خود به درستی نصب نشود پ..
90,000 تومان
مدل: PackLite Nova USB برند: LuminAID
معرفی محصول چراغ خورشیدی LuminAID مدل PackLite Nova USB، اختراعی جالب و جذاب از دو خانم به نام های آنا استورک و آندره سرشتا می باشد که آن را با برند LuminAID به ثبت رساندند. از جمله تجهیزاتی که قبل از رفتن به کمپ لازم به تهییه آن می باشد، لوازم مربوط به روشنایی بوده تا برای س..
360,000 تومان
مدل: Firefly - KL-805 برند: Kovea
 معرفی محصولچراغ روشنایی گازی کووآ مدل Firefly، هنگامی که می خواهید شب را در طبیعت سپری کنید،  یا حتی زمانی که در خانه برق قطع می شود، می توانید برای روشنایی از این چراغ گازی استفاده نمایید. این چراغ به راحتی قابل اتصال به کپسول های گازی پیچی ایزوبوتان می باشد و ب..
510,000 تومان
مدل: Observer KL-103 برند: Kovea
 معرفی محصولچراغ روشنایی گازی کووآ مدل Observer، وسیله ای مناسب برای ایجاد روشنایی در کمپینگ، طبیعت گردی و یا زمانی که در خانه، برق قطع شده و در تاریکی نشسته اید است. این چراغ روشنایی با اتصال به کپسول گاز ایزوبوتان، 35 لوکس روشنایی تولید می کند. این محصول مجهز به..
402,000 تومان
مدل: Sinai Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی ایزی کمپ مدل Sinai Lantern، با ترکیب دو محصول یک چراغ ایده آل برای زمانی که در طبیعت، کمپینگ، سفر و داخل چادر به خاطر عدم وجود برق در تاریکی هستید و یا هنگامی که در خانه برق وجود ندارد، شما را از تاریکی خارج و روشنایی مورد نیاز را تامین می کند.چراغ فانوس..
485,000 تومان
مدل: Carnelian 90 Lantern Cream برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 90، محصولی ساده و کاربردی است که با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... از آن استفاده کرد.طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر باد و باران مقاوم بوده و از ایمنی بال..
280,000 تومان
مدل: Camping Lampe برند: Crivit
معرفی محصولچراغ فانوسی Crivit مدل Camping Lampe، از دیگر محصولات کاربردی تولید شده کمپانی Crivit می باشد. از جمله تجهیزاتی که قبل از رفتن به کمپ لازم به تهیه آن می باشد، لوازم مربوط به روشنایی بوده تا برای سپری کردن و گذراندن شب در کمپینگ دچار مشکل نشوید. چراغ های روشنایی مختلفی برای ا..
190,000 تومان
مدل: Cantil Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی Easy Camp مدل Cantil Lantern، با طراحی منحصر به فرد و با کیفیتی که دارد، این امکان را فراهم کرده که بتوان از این چراغ فانوسی برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی د..
250,000 تومان
مدل: Dugite Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی ایزی کمپ مدل Dugite Lantern، یک گزینه ایده آل برای زمانی که به کمپینگ می روید و تا پاسی از شب در طبیعت می مانید و یا می خواهید در آنجا چادری برپا کنید، روشنایی محیط پیرامون شما را فراهم می کند. طراحی این چراغ به شکل خاصی می باشد که با استفاده از فنر به ..
180,000 تومان
مدل: Paros - KBL-1601 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ فانوسی کووآ مدل Paros Lantern، یک همراه عالی، سبک و قابل اطمینان برای سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... شما می باشد. وجود نور در تاریکی زمانی که در طبیعت بکر هستید مهم بوده و به شما حس امنیت و آرامش داده و علاوه بر آن هنگام پختن غذا و سرو آن با مشکلی روبه رو ..
450,000 تومان
مدل: Carnelian 600 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 600، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد. در طبیعت به دلیل عدم وجود برق در هنگام شب تامین نور مورد نیاز جزء الزامات سفر می باشد. با داشتن این محصول می توانی..
560,000 تومان
مدل: Carnelian 90 Lantern برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 90 Lantern، محصولی ساده و کاربردی است که با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... از آن استفاده کرد.طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر باد و باران مقاوم بوده و از ا..
375,000 تومان
مدل: Carnelian DC 150 Lantern Cream White برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 150 Lantern Cream White، با طراحی منحصر به فرد و با کیفیتی که دارد، این امکان را فراهم کرده که بتوان از این چراغ فانوسی برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می ..
560,000 تومان
مدل: Carnelian DC 250 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 250، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... نیز از آن است..
695,000 تومان
مدل: Rocket 120 Rechargeable Lantern برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوس ونگو مدل Rocket 120 Rechargeable Lantern، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی، سفرهای طبیعت گردی، پیاده روی در شب و کوهنوردی می باشد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا وجود نداشته باشد؛ در این صورت داشتن یک چراغ فانوسی بسیار ایده آل بود..
938,000 تومان
مدل: L-Core Cable Lantern برند: Kovea
معرفی محصولچراغ کووآ مدل L-Core Cable، یک انتخاب ایده آل برای طبیعت گردی، کمپینگ و ... در هنگام شب است. گاهی ما به مکانی سفر می کنیم که نور کافی در آن وجود ندارد، در این صورت داشتن چراغ یک امر ضروری به حساب می آید. چراغ کووآ با طراحی بی نظیر روشنایی را برای شما به ارمغان می آورد. این چراغ ب..
802,000 تومان
مدل: Tent Fan with LED Light - 46863 برند: Adventuridge
معرفی محصولفن لامپ دار Adventuridge مدل Tent Fan with LED Light 46863، محصولی ایده آل برای شب های تاریک و یا روزهای گرم بوده که قابل استفاده در داخل چادر، کمپینگ و ... می باشد. در روزها و شب های گرم زمانی که داخل چادر مشغول استراحت هستید و هوای داخل چادر گرم و مرطوب می شود، فن لامپ دار می تواند ..
370,000 تومان
توری مدل  Kovea - Lantern Mantles3
نا موجود
مدل: TKL-N894 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووآ مدل Mantles3 ، مناسب برای چراغ های مدل  Adventure TKL-N894 می باشد. درون بسته دو عدد توری یدکی موجود است که در صورت خرابی توری اصلی می توان ازآن استفاده کرد. معرفی برندکمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاس..
0 تومان
توری مدل Kovea - Lantern Mantles2
نا موجود
مدل: TKL-929 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووا مدل Mantles2، مناسب برای چراغ های مدل  Adventure TKL-929 می باشد. درون بسته دو عدد توری یدکی موجود است که در صورت خرابی توری اصلی می توان ازآن استفاده کرد.معرفی برندکمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاسیس شد و توانس..
0 تومان
چراغ آویزی مدل Outwell - Onyx Lantern
نا موجود
مدل: Onyx Lantern برند: Outwell
معرفی محصولچراغ آویزی Outwell مدل Onyx Lantern،  با قابلیت نوردهی بالا و حجم کم ، برای روشن کردن فضای مورد نظر در تاریکی بسیار پر کاربرد می باشد. طراحی این چراغ به گونه ای است که دارای 8 ال ای دی و سه حالت نوردهی که شامل (زیاد ، کم ، فلش) و دستگیره ای مخصوص برای آویزان کردن ب..
0 تومان
چراغ فانوس کمپ مدل Coleman -  CTL10 Lantern
نا موجود
مدل: CPX6 CTL10 Lantern برند: Coleman
معرفی محصولچراغ فانوس کمپ کلمن مدل CLT10 Lantern را می توان درکمپینگ ، مسافرت و يا داخل چادر زمانی که در مکانی تاریک قرار گرفته اید استفاده کرد. این چراغ فانوسی به همراه چهار باتری D-Cell بوده،همچنین قابلیت استفاده از پکیج باتری های CPX6 که محصول کمپانی کلمن است را نیز دارد. نوردهی و بازدهی این ..
0 تومان
چراغ فانوس کمپ مدل Coleman - 4D Camp Lantern
نا موجود
مدل: 4D LED Camp Lantern برند: Coleman
معرفی محصولچراغ فانوس کمپ کلمن مدل 4D Camp Lantern، را می توانید در مسافرت و يا پيک نيک های آخر هفته خود زمانی که در مکانی تاریک قرار گرفته اید استفاده کنید. این چراغ فانوسی دارای 4 باتری D-Cell بوده،همچنین قابلیت استفاده از پکیج باتری های CPX6 که محصول کمپانی کلمن است را نیز دارد و بازدهی آن تا..
0 تومان