محصولات
سبد خرید

ظروف، قاشق چنگال و ادویه پاش

ظروف، قاشق چنگال و ادویه پاش
مدل: Alpha Light Long برند: Sea To Summit
معرفی محصولاسپورک سی تو سامیت مدل Alpha Light Long، ترکیبی از قاشق و چنگال در یک محصول، که بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... می باشد. گاهی اوقات در تفریحات خارج از خانه پیش می آید که قاشق و چنگال به یک اندازه به همراه نداشته باشید و یا بعد از استفاده یکی را گم کرده باشید، همچنین حمل و ..
80,000 تومان
مدل: Delta Spork with Knife برند: Sea To Summit
معرفی محصولاسپورک سی تو سامیت مدل Delta Spork with Knife، محصولی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت بوده که در سفرهای طبیعتگردی و آفرودی، کوهنوردی، کمپینگ و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با ترکیبی از قاشق و چنگال به همراه کارد با لبه برنده و محکم در یک دسته طراحی شده اند ..
50,000 تومان
مدل: Titanium Spork برند: Sea To Summit
معرفی محصولاسپورک سی تو سامیت مدل Titanium Spork، ترکیبی از قاشق و چنگال در یک محصول و مناسب استفاده در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... می باشد. گاهی اوقات در تفریحات خارج از خانه پیش می آید که قاشق و چنگال به یک اندازه به همراه نداشته و یا بعد از استفاده یکی را گم کرده باشید، همچنین ممکن ..
130,000 تومان
مدل: X-Plate برند: Sea To Summit
معرفی محصولبشقاب سی تو سامیت مدل X-Plate، یکی از محصولات بسیار کاربردی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که در کوهنوردی، کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب، سبک و کم جا در سفر و طبیعتگردی بسیار با اهمیت می باشد که این بشقاب با ابعادی کوچک و وزنی ..
180,000 تومان
مدل: Popcorn Maker KCW-PM24 برند: Kovea
معرفی محصولپاپ کورن ساز کووآ مدل KCW-PM24، محصولی مناسب برای تهیه ذرت بوداده در سفر، کمپینگ، طبیعت و ... می باشد. لذت خوردن پاپ کورن در کنار خانواده و یا دوستان زمانی که در طبیعت هستید چندین برابر می شود، خصوصا صدای ترکیدن ذرت ها برای بچه ها دلنشین بوده و تازگی و داغی پاپ کورن ها هنگام خورد..
585,000 تومان
مدل: All In One Cutting Board برند: Kovea
معرفی محصولتخته برش و چاقو کووآ مدل All In One Cutting Board (کد KECT9JT-02)، یکی دیگر از محصولات کمپانی کره ای کووآ می باشد که با طراحی زیبا و کاربردی طرفداران بسیار زیادی دارد. همانطور که می دانید از تخته برش می توان به عنوان بهترین گزینه برای خرد و قطعه کردن میوه، گوشت، سبزیجات و ... استفاده ..
350,000 تومان
مدل: EGG Case - KK8CA0201 برند: Kovea
معرفی محصولجای تخم مرغی کووآ مدل EGG Case، ایده آل برای جابه جایی تخم مرغ ها در خارج از منزل می باشد. گذراندن اوقات فراغت خود در کمپینگ، کوهنوردی و ... و پختن یک املت و یا نیمرو تازه بدون تخم مرغ های سالم امکان پذیر نیست. به همراه داشتن تخم مرغ های سالم نیاز به یک جا تخم مرغی مقاوم د..
130,000 تومان
مدل: Knife Sharpener برند: Easy Camp
معرفی محصولچاقو تیزکن ایزی کمپ مدل Knife Sharpener، محصولی بسیار کارآمد از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که جهت تیز کردن تیغه چاقو و قیچی مورد استفاده قرار می گیرد. وسایل مورد نیاز در کمپینگ، کوهنوردی و سفر علاوه بر وزن کم باید حجم کمی نیز داشته باشند. این چاقو تیز کن با ابعادی جمع ..
85,000 تومان
مدل: Swedish FireKnife برند: Light My Fire
معرفی محصولچاقو و چخماق Light My Fire مدل Swedish FireKnife، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد که در هنگام آشپزی و در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این کیت شامل یک چاقو و یک سنگ چخماق (آتش زنه) بوده که چاقوی آن دارای تیغه ای محکم به..
376,000 تومان
مدل: KJ8PR0201 برند: Kovea
معرفی محصولزیر قابلمه ای کووآ مدل KJ8PR0201، یکی دیگر از محصولات کمپانی کره ای Kovea می باشد که با طراحی بی نظیر و کاربردی که دارد، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. در بسیاری از اوقات برای قرار دادن قابلمه، ماهیتابه و دیگر ظروف داغ دچار مشکل می شویم که فرش و یا زیرانداز آسی..
116,000 تومان
مدل: Lightweight TrailCutlery Tritan برند: Primus
معرفی محصولست 3 تکه پریموس مدل Lightweight TrailCutlery Tritan، شامل کارد، قاشق و چنگال بوده که موجود در رنگ های متنوع و زیبایی می باشد. تجهیزات سرو و خوردن غذا از مهمترین وسایلی هستند که وجود آن ها در کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی و .... بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. کارد، چنگال و قاشق نی..
90,000 تومان
مدل: AlphaLight 2pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصولست دو تکه سی تو سامیت مدل AlphaLight Cutlery، محصولی کاربردی از این کمپانی استرالیایی می باشد که در کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن ظروف مناسب و سبک باعث راحتی و لذت بیشتر در طول سفر می شود. این محصول ترکیبی از قاشق و چنگال در یک دسته و یک چ..
130,000 تومان
مدل: AlphaLight 3pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصولست سه تکه سی تو سامیت مدل AlphaLight Cutlery، محصولی کاربردی از این کمپانی استرالیایی می باشد که در کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن ظروف مناسب و سبک باعث راحتی و لذت بیشتر در طول سفر می شود. این ست شامل کارد، قاشق و چنگال بوده که دارای ساختاری از آلیا..
190,000 تومان
مدل: Camp 3pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصولست سه تکه سی تو سامیت مدل Camp Cutlery، محصولی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت و شامل کارد، قاشق و چنگال می باشد که در هنگام آشپزی و میل کردن غذا در سفر و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ست دارای وزنی سبک و در عین حال قوی و محکم می باشد.این محصول از جنس پلی ک..
70,000 تومان
مدل: Polycarbonate Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصولست سه تکه سی تو سامیت مدل Polycarbonate Cutlery، محصولی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت بوده که شامل کارد، قاشق و چنگال می باشد. همیشه داشتن ظروف در سفرهای طبیعتگردی و آفرودی، کوهنوردی، کمپینگ و ... با ابعاد کوچک و وزنی سبک ضروری بوده و باعث راحتی و لذت بیشتر می شود که این ..
80,000 تومان
مدل: 3pcs Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصولست سه تکه سی تو سامیت مدل Polycarbonate Cutlery، محصولی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت بوده که شامل کارد، قاشق و چنگال می باشد. همیشه داشتن ظروف در سفرهای طبیعتگردی و آفرودی، کوهنوردی، کمپینگ و ... با ابعاد کوچک و وزنی سبک ضروری می باشد و باعث راحتی و لذت بیشتر م..
80,000 تومان
مدل: Titanium 3pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصولست سه تکه سی تو سامیت مدل Titanium Set، یکی دیگر از محصولات این کمپانی و شامل کارد، قاشق و چنگال می باشد که در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این ست از جنس تیتانیوم با ساختاری قوی و محکم و در عین حال سبک می باشد و با مقاومت بالایی که در..
280,000 تومان
مدل: X Set 3 Piece برند: Sea To Summit
معرفی محصولست سه تکه سی تو سامیت مدل X، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که در کوهنوردی، کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب، سبک و کم جا در سفر و طبیعتگردی بسیار با اهمیت می باشد که این ست با ابعادی کوچک و وزنی بسیار سبک گزینه..
370,000 تومان
مدل: Hard 10 برند: Kovea
معرفی محصولست ظروف کووآ مدل Hard 10، محصولی از کمپانی کره ای کووا و شامل مجموعه ای کامل از ظروف می باشد که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و حتی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب و سبک در سفر بسیار با اهمیت است تا پس از یک طبیعتگردی طولا..
1,300,000 تومان
مدل: Hard 56 برند: Kovea
معرفی محصولست ظروف کووآ مدل Hard 56، محصولی از کمپانی کره ای کووا و شامل مجموعه ای کامل از ظروف می باشد که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و حتی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب و سبک در سفر بسیار با اهمیت است تا پس از یک طبیعتگردی..
900,000 تومان
مدل: Hard 78 برند: Kovea
معرفی محصولست ظروف کووآ مدل Hard 78، محصولی از کمپانی کره ای کووا و شامل مجموعه ای کامل از ظروف می باشد که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و حتی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب و سبک در سفر بسیار با اهمیت است تا پس از یک طبیعتگردی..
1,200,000 تومان