محصولات
سبد خرید

ظروف، قاشق چنگال و ادویه پاش

آشپزی و پخت و پز در طبیعت حال و هوای خاص خود را دارد و به حدی لذت بخش است که بسیاری از افراد و علاقمندان به طبیعت گردی و کوهنوردی، آشپزی در طبیعت را هیجان انگیزتر از آشپزی در منزل می دانند.

برای آشپزی در طبیعت نیاز به ابزارهای متفاوتی نسبت به ابزارهای موجود در خانه خواهید داشت که باید از وزن سبک و حجم کمی برخوردار باشند. همچنین بهتر است این ابزارها تاشو، قابل قرارگیری درون هم و چندکاره باشند تا با سبک ترین و بردن حداقل تجهیزات، سفر خوبی را سپری کنید.

مدل: Salt and Pepper Plus BIO برند: Light My Fire
معرفی محصولادویه پاش Light My Fire مدل Salt and Pepper Plus BIO، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد که در هنگام آشپزی و در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بسیار سبک و شامل سه بخش مجزا بوده که می توان داخل آن ها ادوی..
165,000 تومان
مدل: MH100 Camping Plate برند: Quechua
معرفی محصولبشقاب مسافرتی Quechua مدل MH100، وسیله‌ای کاربردی و مهم در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنوردی و ... است که هنگام سرو غذا کمک بسیاری به شما می‌کند. این بشقاب محصولی دیگر از برند فرانسوی کچوآ بوده که به دلیل برخورداری از ابعاد کوچک و وزن سبک، بسیار مناسب جهت همراهی شما در کن..
65,000 تومان
تابه گریل دوطرفه مدل Nalino - Circle
ساخت ایران
مدل: Circle برند: Nalino
معرفی محصولتابه گریل دوطرفه نالینو مدل Circle، یکی از بهترین ظروف آشپزی جهت گریل انواع گوشت، مرغ، ماهی، استیک، همبرگر ، سبزیجات و ... است که توسط شرکت نالینو تولید شده است. این تابه این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا بتوانید در منزل، سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بدون نیاز به استفاده از ذ..
480,000 تومان
تابه گریل دوطرفه مدل Nalino - Oval
ساخت ایران
مدل: Oval برند: Nalino
معرفی محصولتابه گریل دوطرفه نالینو مدل Oval، یکی از بهترین ظروف آشپزی جهت گریل انواع گوشت، مرغ، ماهی، استیک، همبرگر ، سبزیجات و ... است که توسط شرکت نالینو تولید شده است. این تابه این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا بتوانید در منزل، سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بدون نیاز به استفاده از ذره..
480,000 تومان
تابه گریل دوطرفه مدل Nalino - Rectangle
ساخت ایران
مدل: Rectangle برند: Nalino
معرفی محصولتابه گریل دوطرفه نالینو مدل Rectangle، یکی از بهترین ظروف آشپزی جهت گریل انواع گوشت، مرغ، ماهی، استیک، همبرگر ، سبزیجات و ... است که توسط شرکت نالینو تولید شده است. این تابه این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا بتوانید در منزل، سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بدون نیاز به استفاده ا..
480,000 تومان
مدل: EGG Holder 511A 12-Count برند: Coghlan
معرفی محصولجای تخم‌مرغی کاگلن مدل Egg Holder 511A، جهت حمل و نگهداری تخم‌مرغ در کوله پشتی، سبد کمپینگ و ... بوده که با عملکرد خود از شکسته شدن تخم‌مرغ‌ها و کثیف شدن تجهیزات در حین جابه‌جایی‌ جلوگیری، و موجب حمل آسان آن‌ها می‌شود.این جای تخم‌م..
205,000 تومان
مدل: N°08 Bushwhacker برند: Opinel
معرفی محصولچاقو اوپینل مدل N°08 Bushwhacker،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
300,000 تومان
مدل: Fourchette Alu Pliante برند: Wanabee
معرفی محصولچنگال تاشو Wanabee مدل Fourchette Alu Pliante از دیگر محصولات کاربردی برند فرانسوی وانابی می باشد. این کمپانی که در زمینه تولید محصولات فضای باز و طبیعت گردی از جمله کیسه خواب، کفش، چادر، کوله پشتی و ... فعالیت داشته، با کیفیت بالا و قیمتی مناسب، نظر بسیاری از طبیعت گردان و آفرودر ها ..
91,000 تومان
مدل: Pot Gripper برند: Kelmus
معرفی محصولدستگیره ظروف Kelmus مدل Pot Gripper، یک وسیله کاملا خوش‌دست و کاربردی برای برداشتن ظروفی بدون دستگیره (قابلمه، ماهیتابه، قوری و ...) از روی آتش، اجاق گاز، باربیکیو و ... است که به دلیل قرارگیری در حرارت مستقیم، کاملا داغ شده‌اند. آشپزی، گرم کردن غذا و یا دم کردن چای و قهوه ..
95,000 تومان
مدل: Fire Lighting Kit + Grandpa's FireFork برند: Light My Fire
معرفی محصولست آتش زنه Light My Fire مدل Fire Lighting Kit + Grandpa's FireFork، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی لایت مای فایر می باشد. این ست شامل چخماق، چوب آتش زنه و گیره کبابی بوده که گزینه ای ایده آل برای روشن کردن آتش و آشپزی در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ، کوهنوردی و ... محسوب می شود..
335,000 تومان
مدل: Stack Plate Kit BIO 4pcs nature برند: Light My Fire
معرفی محصولست بشقاب 4 نفره Light My Fire مدل Stack Plate Kit BIO، از لوازم مورد نیاز و پرکاربرد هنگام خوردن غذا در خارج از منزل می باشد. این مجموعه که محصولی دیگر از برند سوئدی لایت مای فایر بوده، به دلیل برخورداری از ابعاد کوچک و وزن سبک، بسیار مناسب برای سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت ..
350,000 تومان
مدل: Combo Utensil Set برند: Easy Camp
معرفی محصولست کفگیر ملاقه ایزی کمپ مدل Combo Utensil Set،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اط..
1,815,000 تومان
مدل: ReKit BIO 3 PCS برند: Light My Fire
معرفی محصولست سه تکه Light My Fire مدل ReKit BIO 3 PCS، با برخورداری از یک لیوان تاشو، یک اسپورک و یک نی، انتخابی مناسب برای افراد بوده تا در سفرهای طبیعت گردی و آفرودی و نیز فعالیت های مختلف مانند کوهنوردی از آن استفاده کنند. این محصول تولید شده توسط کمپانی سوئدی لایت مای فایر می باشد که این کم..
225,000 تومان
مدل: The Ultimate برند: Light My Fire
معرفی محصولست سه تیکه Light My Fire مدل The Ultimate، که با برخورداری از دو اسپورک و یک جا قاشقی و همچنین با طراحی  لبه چاقو در سر چنگال، امکان بهره‌مندی از محصول دیگر را به افراد در طبیعت گردی، آفرود، کمپینگ، کوهنوردی و نیز فعالیت های مختلف را می دهد. این محصول تولید شده توسط کمپانی س..
350,000 تومان
مدل: Travel Cutlery برند: Procook
معرفی محصولست سه تیکه Procook مدل Travel Cutlery، یک ست کاربردی جهت استفاده در برنامه‌های کمپینگ، طبیعت‌گردی، کوهنوردی، پیک‌نیک و سفر می‌باشد که شامل کارد، چنگال و قاشق است. طراحی بی‌نظیری که در تولید این ست استفاده شده باعث شده تا سه محصول در یک محصول قرار بگیرد تا فضای..
60,000 تومان
مدل: 3Piece Plastic Camping Cutlery Set برند: Quechua
معرفی محصولست سه تکه Quechua مدل 3Piece Plastic،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
80,000 تومان
مدل: Lunchkit BIO 6 PCS برند: Light My Fire
معرفی محصولست ظروف 6 تکه Light My Fire مدل Lunchkit BIO، دارای طراحی خلاقانه ای بوده که با قرار گیری تمام تکه ها در هم فضای کمی را اشغال کرده و جهت استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفر و ... مناسب است. لذت تفریح و یا ورزش، با خوردن یک غذای عالی، در صورت داشتن تجهیزات مناسب تکمیل می شود. ست ظروف..
390,000 تومان
مدل: Camping Dining Set برند: Crivit
معرفی محصولست ظروف 8 تکه Crivit مدل Camping Dining Set، حاصل طراحی و ساخت کمپانی کریویت آلمان است که شامل هشت قطعه کامل و کاربردی از ظروف کوهنوردی و مسافرتی است. این محصول که در ساخت آن از متریال پلی پروپیلن با وزن سبک و مقاومت بالا استفاده شده، از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و نیز فاقد هرگون..
250,000 تومان
مدل: Mealkit BIO 8 PCS برند: Light My Fire
معرفی محصولست ظروف 8 تکه Light My Fire مدل Mealkit BIO، دارای طراحی خلاقانه ای بوده که با قرار گیری تمام تکه ها در هم فضای کمی را اشغال کرده و جهت استفاده در کمپینگ، کوهنوردی، سفر و ... مناسب است. لذت تفریح و یا ورزش، با خوردن و یا نوشیدن یک غذای عالی، در صورت داشتن تجهیزات مناسب تکمیل می ش..
550,000 تومان
مدل: Adventure Cook Set M برند: Easy Camp
معرفی محصولست ظروف ایزی کمپ مدل Adventure Cook Set M، مجموعه‌ای 3 نفره، برای تهیه غذای گرم در دل طبیعت بوده که توسط کمپانی دانمارکی Easycamp تولید شده است. این محصول از دو قابلمه با ظرفیت 1.5و3 لیتری، کتری 900 میلی‌لیتری، تابه و یک دستگیره مشترک تشکیل شده که همراه داشتن آن در طول ..
1,515,000 تومان
مدل: Climber I Camping Cookware Set / KP3910 برند: KingCamp
معرفی محصولست ظروف کینگ کمپ مدل Climber I / KP3910،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطل..
990,000 تومان
ست ظروف مدل Kovea - Hard 56
ارسال رایگان در تهران 2021
مدل: Hard 56 - KSK-WH56 برند: Kovea
معرفی محصولست ظروف کووآ مدل Hard 56، محصولی از کمپانی کره ای کووا و شامل مجموعه ای کامل از ظروف می باشد که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و حتی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب و سبک در سفر بسیار با اهمیت است تا پس از یک طبیعتگردی..
2,500,000 تومان
مدل: Adventure All In One Fry Pan Set برند: Stanley
معرفی محصولست ظروف استنلی مدل Adventure Fry Pan Set، شامل 9 تکه کاربردی که در هر ماجراجویی شما نیاز دارید. خوردن یک غذای گرم زمانی که به سفر، کمپینگ و یا کوهنوردی می روید بسیار لذت بخش و دلنشین است. اما این دلپذیری در کنار استفاده از ظروفی که کامل و مناسب باشد و حمل و نقلی راحت برای شما داش..
1,800,000 تومان
ست ظروف مدل Stanley - Adventure Full Kitchen Base Camp Cook Set
ارسال رایگان در تهران
مدل: Adventure Full Kitchen Base Camp Cook Set برند: Stanley
معرفی محصولست ظروف استنلی مدل Adventure Full Kitchen Base Camp Cook Set، یک مجموعه آشپزی 21 پارچه که لوازم ضروری برای آشپزی و سرو غذا را دارد. خوردن یک غذای گرم زمانی که به سفر، کمپینگ و یا کوهنوردی می روید بسیار لذت بخش و دلنشین است. اما این دلپذیری در کنار استفاده از ظروفی که کامل و مناسب..
4,500,000 تومان
مدل: Picnic Set 43 Piece برند: Ironman 4x4
معرفی محصولست قاشق چنگال سفری Ironman 4x4 مدل Picnic Set 43 Piece، جزء لوازم کاربردی سفرهای کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... بوده که توسط کمپانی آیرونمن طراحی و تولید شده است. این ست 43 پارچه شامل لوازم مورد نیاز سرو و میل کردن ‌غذا است که از مواردی همچون : 6 عدد قاشق استیل ضدزنگ، 6 عدد..
4,940,000 تومان
مدل: Collapsible Silicone Bucket - IBUCKET0012 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولسطل تاشو Ironman 4x4 مدل Collapsible Bucket، یک سطل جمع‌شونده مسافرتی است که برای مصارف مختلف مانند حمل آب برای شستن ظروف، لباس‌ها، اتومبیل و یا دوش گرفتن موقتی، حمل خاک برای باغبانی، نگهداری میوه و یا نوشیدنی میان قطعات یخ، حمل هیزم و زغال برای درست کردن آتش و باربیکیو، حمل..
1,490,000 تومان
مدل: Climber Portable Food Container / KA2127 برند: KingCamp
معرفی محصولظرف غذا سفری کینگ کمپ مدل KA2127،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
890,000 تومان
مدل: Portable Food Container / KA2109 برند: KingCamp
معرفی محصولظرف غذا سفری کینگ کمپ مدل KA2109،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
890,000 تومان
مدل: The Legendary Vacuum Food Jar 400ml برند: Stanley
معرفی محصولظرف غذا استنلی مدل The Legendary Vacuum Food Jar 400ml، با ظرفیت 400 میلی‌لیتری که دارد و همچنین شکل استوانه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده برای حمل غذای یک نفر، بخصوص افراد کوهنورد بسیار مناسب است. شرکت استنلی با بیش از یک قرن تجربه در ساخت محصولات مختلف، می‌تواند..
1,300,000 تومان
مدل: SaucePan Ultralight برند: Trangia
معرفی محصولقابلمه Trangia مدل SaucePan Ultralight، محصولی بسیار سبک و قابل حمل از این کمپانی سوئدی است که دارای کاربردهای مختلفی می باشد. این قابلمه با بدنه ای ضدخش و از جنس آلومینیوم، قابلیت قرار گرفتن روی انواع اجاق گاز را داشته و به خاطر وزن کم و ابعاد کوچک در سفرهای طبیعت..
487,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 164 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات