محصولات
سبد خرید

ظروف، قاشق چنگال و ادویه پاش

ظروف، قاشق چنگال و ادویه پاش
مدل: Salt and Pepper Plus برند: Light My Fire
معرفی محصول ادویه پاش Light My Fire مدل Salt&Pepper Plus، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد که در هنگام آشپزی و در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بسیار سبک و شامل سه بخش مجزا بوده که می توان داخل آن ها ادویه ها..
80,000 تومان
مدل: Alpha Light Long برند: Sea To Summit
معرفی محصول اسپورک سی تو سامیت مدل Alpha Light Long، ترکیبی از قاشق و چنگال در یک محصول، که بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... می باشد. گاهی اوقات در تفریحات خارج از خانه پیش می آید که قاشق و چنگال به یک اندازه به همراه نداشته باشید و یا بعد از استفاده یکی را گم کرده باشید، همچنین حمل و ..
80,000 تومان
مدل: AlphaLight Spork برند: Sea To Summit
معرفی محصول اسپورک سی تو سامیت مدل AlphaLight Spork، ترکیبی از قاشق و چنگال و ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم بسیار سبک و مقاوم با رویه آنودایز شده می‌باشد که این پوسته با مقاومت بالا سطح آلومینیوم را پوشش می دهد و خطر وارد شدن آلیاژ به مواد غذایی را از بین می‌برد. این محصول..
80,000 تومان
مدل: Delta Spork with Knife برند: Sea To Summit
معرفی محصول اسپورک سی تو سامیت مدل Delta Spork with Knife، محصولی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت بوده که در سفرهای طبیعتگردی و آفرودی، کوهنوردی، کمپینگ و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با ترکیبی از قاشق و چنگال به همراه کارد با لبه برنده و محکم در یک دسته طراحی شده اند ..
50,000 تومان
مدل: Titanium Spork برند: Sea To Summit
معرفی محصول اسپورک سی تو سامیت مدل Titanium Spork، ترکیبی از قاشق و چنگال در یک محصول و مناسب استفاده در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... می باشد. گاهی اوقات در تفریحات خارج از خانه پیش می آید که قاشق و چنگال به یک اندازه به همراه نداشته و یا بعد از استفاده یکی را گم کرده باشید، همچنین ممکن ..
130,000 تومان
مدل: BBQ Brush KGA-1003 برند: Kovea
معرفی محصول برس باربیکیو کووآ مدل BBQ Brush، یکی از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی کووآ می باشد. همیشه بعد از آشپزی با باربیکیو بایستی به فکر شستشو و تمیز کردن آن نیز باشیم. برای شستشوی باربیکیو ابزارهایی تولید شده و یکی از آن ها برس های تمیز کننده باربیکیو می باشد که با است..
155,000 تومان
مدل: X-Plate برند: Sea To Summit
معرفی محصول بشقاب سی تو سامیت مدل X-Plate، یکی از محصولات بسیار کاربردی کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که در کوهنوردی، کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب، سبک و کم جا در سفر و طبیعتگردی بسیار با اهمیت می باشد که این بشقاب با ابعادی کوچک و وزنی ..
180,000 تومان
مدل: EGG Case - KK8CA0201 برند: Kovea
معرفی محصول جای تخم مرغی کووآ مدل EGG Case، ایده آل برای جابه جایی تخم مرغ ها در خارج از منزل می باشد. گذراندن اوقات فراغت خود در کمپینگ، کوهنوردی و ... و پختن یک املت و یا نیمرو تازه بدون تخم مرغ های سالم امکان پذیر نیست. به همراه داشتن تخم مرغ های سالم نیاز به یک جا تخم مرغی مقاوم د..
130,000 تومان
مدل: Knife Sharpener برند: Easy Camp
معرفی محصول چاقو تیزکن ایزی کمپ مدل Knife Sharpener، محصولی بسیار کارآمد از کمپانی دانمارکی ایزی کمپ می باشد که جهت تیز کردن تیغه چاقو و قیچی مورد استفاده قرار می گیرد. وسایل مورد نیاز در کمپینگ، کوهنوردی و سفر علاوه بر وزن کم باید حجم کمی نیز داشته باشند. این چاقو تیز کن با ابعادی جمع ..
85,000 تومان
مدل: Heavy Duty Knife with Sharpener برند: Fiskars
معرفی محصول چاقو فیسکارس مدل Heavy Duty Knife with Sharpener، یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز در فعالیت های روزمره، سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بوده، در شرایط حیاتی همچون دفاع در مقابل جانوران و همچنین درشرایط عادی مثل بریدن و تکه تکه کردن درخت های مرده برای برپایی..
245,000 تومان
مدل: Swedish FireKnife برند: Light My Fire
معرفی محصول چاقو و چخماق Light My Fire مدل Swedish FireKnife، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد که در هنگام آشپزی و در سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این کیت شامل یک چاقو و یک سنگ چخماق (آتش زنه) بوده که چاقوی آن دارای تیغه ای محکم به..
376,000 تومان
مدل: Lightweight TrailCutlery برند: Primus
معرفی محصول ست 3 تکه کارد، قاشق و چنگال پریموس مدل Lightweight TrailCutlery محصولی سبک، از جنس پلاستیک Tritan با دوام و بدون BPA(نوعی ماده سمی) می‌باشد. در ضمن این محصول قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی را دارد.  معرفی برند برند پریموس، در سال 1892 در سوئد تاسیس شد . این کمپ..
90,000 تومان
مدل: BBQ Tool Set برند: Kovea
معرفی محصول ست ابزار باربیکیو کووآ مدل BBQ Tool Set، محصولی سبک و کاربردی از این کمپانی کره ای است که گزینه ای ایده آل جهت استفاده در خانه و نیز کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد. با به همراه داشتن این ست می توانید در دل طبیعت و در کنار باربیکیو به تهیه و سرو غذا بپردازید و..
350,000 تومان
مدل: AlphaLight 2pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست دو تکه سی تو سامیت مدل AlphaLight Cutlery، محصولی کاربردی از این کمپانی استرالیایی می باشد که در کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن ظروف مناسب و سبک باعث راحتی و لذت بیشتر در طول سفر می شود. این محصول ترکیبی از قاشق و چنگال در یک دسته و یک چ..
130,000 تومان
مدل: AlphaLight 3pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست سه تکه سی تو سامیت مدل AlphaLight Cutlery، محصولی کاربردی از این کمپانی استرالیایی می باشد که در کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن ظروف مناسب و سبک باعث راحتی و لذت بیشتر در طول سفر می شود. این ست شامل کارد، قاشق و چنگال بوده که دارای ساختاری از آلیا..
190,000 تومان
مدل: Alphaset 3pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست سه تکه سی تو سامیت مدل Alphaset Cutlery، شامل کارد، قاشق و چنگال، با دسته هایی ضخیم تر و محکم تر از آلفا لایت می باشد که در هنگام آشپزی و میل کردن غذا در سفر و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای ساختاری از آلیاژ آلومینیوم سبک و مقاوم با رویه آنودا..
140,000 تومان
مدل: Camp 3pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست سه تکه سی تو سامیت مدل Camp Cutlery، محصولی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت و شامل کارد، قاشق و چنگال می باشد که در هنگام آشپزی و میل کردن غذا در سفر و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ست دارای وزنی سبک و در عین حال قوی و محکم می باشد. این محصول از جنس پلی ک..
70,000 تومان
مدل: Delta Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست سه تکه سی تو سامیت مدل Delta Cutlery، محصولی کاربردی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست شامل کارد، قاشق و چنگال بوده و به نحوی طراحی شده است که در داخل کاسه دلتا جای می‌گیر..
80,000 تومان
مدل: Polycarbonate Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست سه تکه سی تو سامیت مدل Polycarbonate Cutlery، محصولی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت بوده که شامل کارد، قاشق و چنگال می باشد. همیشه داشتن ظروف در سفرهای طبیعتگردی و آفرودی، کوهنوردی، کمپینگ و ... با ابعاد کوچک و وزنی سبک ضروری بوده و باعث راحتی و لذت بیشتر می شود که این ..
80,000 تومان
مدل: 3pcs Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست سه تکه سی تو سامیت مدل Polycarbonate Cutlery، محصولی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت بوده که شامل کارد، قاشق و چنگال می باشد. همیشه داشتن ظروف در سفرهای طبیعتگردی و آفرودی، کوهنوردی، کمپینگ و ... با ابعاد کوچک و وزنی سبک ضروری می باشد و باعث راحتی و لذت بیشتر م..
80,000 تومان
مدل: Titanium 3pc Cutlery Set برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست سه تکه سی تو سامیت مدل Titanium Set، یکی دیگر از محصولات این کمپانی و شامل کارد، قاشق و چنگال می باشد که در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این ست از جنس تیتانیوم با ساختاری قوی و محکم و در عین حال سبک می باشد و با مقاومت بالایی که در..
280,000 تومان
مدل: X Set 3 Piece برند: Sea To Summit
معرفی محصول ست سه تکه سی تو سامیت مدل X، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی سی تو سامیت می باشد که در کوهنوردی، کمپینگ و سفر مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب، سبک و کم جا در سفر و طبیعتگردی بسیار با اهمیت می باشد که این ست با ابعادی کوچک و وزنی بسیار سبک گزینه..
370,000 تومان
مدل: Adventure Camp Cook Set برند: Stanley
معرفی محصول ست ظروف غذا 700 میلی لیتری استنلی مدل Adventure Camp Cook Set، محصولی از کمپانی معروف آمریکایی است که گزینه ای بسیار مناسب برای آشپزی در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این ست، قابلمه ای به ظرفیت 709 میلی لیتر به همراه دو لیوان پلاستیکی به حجم 295 می..
315,000 تومان
مدل: Mountain Compact Cook Set برند: Stanley
معرفی محصول ست ظروف غذا 700 میلی لیتری استنلی مدل Mountain Compact Cook Set، محصولی از کمپانی معروف آمریکایی است که نه تنها گزینه ای بسیار مناسب برای استفاده در کمپینگ، سفرهای طبیعت گردی و آفرودی بوده، بلکه در زندگی روزمره به عنوان یکی از ظروف با کیفیت در آشپزخانه مورد استفاده..
460,000 تومان
مدل: Adventure Canister Set برند: Stanley
معرفی محصول ست ظروف سه تکه استنلی مدل Adventure Canister Set، یکی از پرکاربردترین ظروف سفرهای کمپینگ، آفرودی، طبیعت گردی و ... است. این محصول شامل سه ظرف تو در تو در ابعاد مختلف می باشد که این قابلیت سبب شده فضای کمتری را اشغال کند تا برای حمل و نگهداری آن نگرانی نداشته باشید...
512,000 تومان
مدل: Hard 10 برند: Kovea
معرفی محصول ست ظروف کووآ مدل Hard 10، محصولی از کمپانی کره ای کووا و شامل مجموعه ای کامل از ظروف می باشد که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و حتی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب و سبک در سفر بسیار با اهمیت است تا پس از یک طبیعتگردی طولا..
1,300,000 تومان
مدل: Hard 56 برند: Kovea
معرفی محصول ست ظروف کووآ مدل Hard 56، محصولی از کمپانی کره ای کووا و شامل مجموعه ای کامل از ظروف می باشد که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و حتی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب و سبک در سفر بسیار با اهمیت است تا پس از یک طبیعتگردی..
900,000 تومان
مدل: Hard 78 برند: Kovea
معرفی محصول ست ظروف کووآ مدل Hard 78، محصولی از کمپانی کره ای کووا و شامل مجموعه ای کامل از ظروف می باشد که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی و حتی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب و سبک در سفر بسیار با اهمیت است تا پس از یک طبیعتگردی..
1,200,000 تومان
مدل: Silver 56 برند: Kovea
معرفی محصول ست ظروف کووآ مدل Silver 56، محصولی از کمپانی کره ای کووا و شامل مجموعه ای کامل از ظروف می باشد که در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی در هنگام آشپزی و میل غذا مورد استفاده قرار می گیرد. به همراه داشتن ظروف مناسب و سبک در سفر بسیار با اهمیت است تا پس از ی..
650,000 تومان