محصولات
سبد خرید

دوچشمی

دوچشمی

دوربین دو چشمی Night Sky - Atrek
نا موجود
مدل: Atrek برند: NightSky
بزرگ‌نمایی :8برابر گشودگی دهانه:32میلی‌متر میدان دید زاویه‌ای (واقعی) :6/5درجه میدان دید خطی:114متر فاصلۀ آسودگی چشم:18میلی‌متر تنظیم دیوپتر:دارد مردمک خروجی:4 میلی‌متر ضریب تاریک‌روشنی:15/8 اندود: چندلایه و کامل آرایش منشورها:مستق..
دوربین دو چشمی Night Sky - Roof 12X42
نا موجود
مدل: Roof 12X42 برند: NightSky
بزرگ‌نمایی :10برابر گشودگی دهانه:42میلی‌متر میدان دید زاویه‌ای (واقعی) :5/8درجه ضد آب : است فاصلۀ آسودگی چشم:10میلی‌متر تنظیم دیوپتر:دارد مردمک خروجی:4/2 میلی‌متر قابلیت اتصال به سه‌پایه : دارد جنس شیشه‌ها:BK-7 نوع فکوس:مرکزی ..
دوربین دوچشمی مدل Asika - 10x42
نا موجود
مدل: 10x42 Bincular برند: Asika
معرفی محصولدوربین دوچشمی Asika مدل 10x42، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن د..
دوربین دوچشمی مدل Celestron - Focusview 12x25
نا موجود
مدل: Focusview 12x25 برند: Celestron
معرفی محصولدوربین دوچشمی سلسترون مدل Focusview 12x25، یکی از مدل های با کیفیت از سری Focusview بوده و با وزنی سبک و ابعاد جمع و جور، گزینه ای بسیار ایده آل برای پرنده نگری، تماشای طبیعت و حیات وحش می باشد. با داشتن این ابزار، طبیعتگردان در کمپینگ و سفرهای خود در دل طبیعت می توانند..
دوربین دوچشمی مدل Celestron - Skymaster 20x80
نا موجود
مدل: Skymaster 20x80 برند: Celestron
معرفی محصولدوربین دو چشمی سلسترون مدل Skymaster 20x80، سری ویژه ای از دوربین های دوچشمی تولید شده توسط کمپانی سلسترون است که بیشتر جهت استفاده های نجومی و رصدی مناسب می باشد. دوربین های دوچشمی را با نام های دیگری همچون شکاری، ارتشی یا صحرایی می شناسیم که از این دوربین ها برای..
دوربین دوچشمی مدل NightSky - 12x25
نا موجود
مدل: 12x25 برند: NightSky
معرفی محصولدوربین دوچشمی نایت اسکای مدل 12x25، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی نایت اسکای می باشد که این کمپانی در زمینه های مختلفی از دانش نجوم و طبیعت در حال فعالیت است. دوربین های دوچشمی از ابزارهای کاربردی برای دیدن مناظر فوق العاده طبیعت و مشاهده پرندگان و ... می با..
دوربین دوچشمی مدل NightSky - 15x70
نا موجود
مدل: 15x70 برند: NightSky
معرفی محصولدوربین دو چشمی نایت اسکای مدل 15x70، سری ویژه ای از دوربین های دوچشمی تولید شده است که بیشتر جهت استفاده های نجومی و رصدی مناسب می باشد. دوربین های دوچشمی را با نام های دیگری همچون شکاری، ارتشی یا صحرایی می شناسیم که از این دوربین ها برای مشاهده اجسام دور با جزئیات دقیق..
دوربین دوچشمی مدل NightSky - Belona 8x32
نا موجود
مدل: Belona 8x32 برند: NightSky
معرفی محصولدوربین دوچشمی نایت اسکای مدل Belona 8x32، با وزنی سبک و ابعادی جمع و جور، مناسب حمل در سفر و گزینه ای بسیار ایده آل برای پرنده نگری، تماشای مناظر طبیعی، حیات وحش و مسابقات ورزشی می باشد. با داشتن این ابزار، طبیعتگردان در سفرهای خود در دل طبیعت می توانند اوقات ..
دوربین دوچشمی مدل Steiner - Sagor II 8x30
نا موجود
مدل: Sagor II 8x30 Bincular برند: Steiner
معرفی محصولدوربین دوچشمی Steiner مدل Sagor II 8x30، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اط..
دوربین دوچشمی مدل Tasco - Essential 16x32mm Compact
نا موجود
مدل: Essential 16x32mm Compact برند: Tasco
معرفی محصولدوربین دوچشمی تاسکو مدل Essential 16x32mm Compact، با وجود بزرگنمایی بسیار زیاد، می توانید در دریا، کویر، طبیعت، استادیوم ورزشی و ... از آن استفاده نمایید. زمانی که در طبیعت هستید و می خواهید دور دست ها را مشاهده کنید مانند دیدن حیوانات، استفاده از یک وسیله کارآمد مانند دورب..
دوربین دوچشمی مدل Tasco - Sonoma 10x25
نا موجود
مدل: Sonoma 10x25 برند: Tasco
معرفی محصولدوربین دوچشمی تاسکو مدل Sonoma 10x25، برای دیدن لحظات خارق العاده و هیجان انگیزی که ممکن است برایتان رخ دهد بسیار مناسب می باشد. با وجود بزرگنمایی بسیار زیاد، زمانی که در طبیعت هستید و می خواهید دور دست ها را مشاهده کنید مانند دیدن حیواناتی که در طبیعت به سر می برند و یا دید..
دوربین دوچشمی مدل Tasco - Sonoma 8x25
نا موجود
مدل: Sonoma 8x25 Roof برند: Tasco
معرفی محصولدوربین دوچشمی تاسکو مدل Sonoma 8x25 Roof، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی آمریکایی تاسکو می باشد که این کمپانی در زمینه ساخت دوربین های تک چشمی و دوچشمی، تلسکوپ و ... در حال فعالیت است. دوربین های دوچشمی از ابزارهای کاربردی برای دیدن مناظر فوق العاده طبیعت و مشاهده..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات