محصولات
سبد خرید

Tasco

شرکت Tasco در سال 1954 توسط George Rosenfield در Miramar فلوریدا با نام کمپانی Tanross Supply تاسیس شد. این شرکت در ابتدا به عنوان تامین کننده تجهیزات سخت افزاری و ماهیگیری فعالیت خود را آغاز نمود. زمانی که تصمیم به گسترش کسب و کار و فعالیت خود در زمینه ساخت دوربین های دوچشمی و عدسی گرفت، نام Tasco را به عنوان نام شرکت تصویب کرد. امروزه تاسکو با تولید محصولات متنوع و مختلف در این حوزه از جمله دوربین های تک چشمی، تلسکوپ، دوربین های تفنگ، لوازم جانبی و ... پیشرو در این صنعت می باشد. تکنولوژی که این شرکت بوجود آورده و از آن در دوربین های دوچشمی خود استفاده می کند Snapshot Series است که می تواند تصاویر را ضبط کند تا از طریق کابل USB آن را به کامپیوتر منتقل کنید و از دیدن تصاویر لذت ببرید.
دوربین دوچشمی مدل Tasco - Essential 16x32mm Compact
نا موجود
مدل: Essential 16x32mm Compact برند: Tasco
معرفی محصولدوربین دوچشمی تاسکو مدل Essential 16x32mm Compact، با وجود بزرگنمایی بسیار زیاد، می توانید در دریا، کویر، طبیعت، استادیوم ورزشی و ... از آن استفاده نمایید. زمانی که در طبیعت هستید و می خواهید دور دست ها را مشاهده کنید مانند دیدن حیوانات، استفاده از یک وسیله کارآمد مانند دورب..
دوربین دوچشمی مدل Tasco - Sonoma 10x25
نا موجود
مدل: Sonoma 10x25 برند: Tasco
معرفی محصولدوربین دوچشمی تاسکو مدل Sonoma 10x25، برای دیدن لحظات خارق العاده و هیجان انگیزی که ممکن است برایتان رخ دهد بسیار مناسب می باشد. با وجود بزرگنمایی بسیار زیاد، زمانی که در طبیعت هستید و می خواهید دور دست ها را مشاهده کنید مانند دیدن حیواناتی که در طبیعت به سر می برند و یا دید..
دوربین دوچشمی مدل Tasco - Sonoma 8x25
نا موجود
مدل: Sonoma 8x25 Roof برند: Tasco
معرفی محصولدوربین دوچشمی تاسکو مدل Sonoma 8x25 Roof، یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کمپانی آمریکایی تاسکو می باشد که این کمپانی در زمینه ساخت دوربین های تک چشمی و دوچشمی، تلسکوپ و ... در حال فعالیت است. دوربین های دوچشمی از ابزارهای کاربردی برای دیدن مناظر فوق العاده طبیعت و مشاهده..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات