محصولات
سبد خرید

کمپرسور باد

کمپرسور باد:
کاور یخچال فریزر مدل Alpicool - Refrigerator Cover
ارسال رایگان در تهران
مدل: Refrigerator Cover برند: Alpicool
معرفی محصولکاور یخچال فریزر Alpicool مدل Refrigerator Cover، محصول کاربردی و ایده‌آل جهت محافظت از یخچال فریزر الپیکول مدل TWW75 است که با طراحی بدون نقص خود توانسته علاوه‌بر محافظت از یخچال فریزر در سفر‌های آفرود، کمپپینگ و ... ، عملکرد و کارایی دستگاه را نیز بهبود ببخشد. ..
2,250,000 تومان
کمپرسور باد مدل T-Max - Air Compressor 160L / 8016601
ارسال رایگان در تهران
مدل: Air Compressor 160L - 8016601 برند: T-Max
معرفی محصولکمپرسور باد T-Max مدل Air Compressor 160L، محصولی بهینه و با سرعت بسیار زیاد که با وجود حجم کم، از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. این کمپرسور کاملا در برابر آب و گرد و غبار نیز مقاوم می باشد. از ویژگی های بارز این کمپرسور داشتن مح..
4,890,000 تومان
کمپرسور باد مدل T-Max - Portable Compressor 72L / 8072601
ارسال رایگان در تهران
مدل: Portable Compressor 72L - 8072601 برند: T-Max
معرفی محصولکمپرسور باد T-Max مدل Portable Compressor 72L، محصولی بهینه و با سرعت بسیار زیاد که با وجود حجم کم، از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. این کمپرسور کاملا در برابر آب و گرد و غبار نیز مقاوم می باشد. از ویژگی های بارز این کمپرسور..
3,650,000 تومان
سر شلنگ تفنگی مدل ARB - Compressor Blow Gun
نا موجود
مدل: Compressor Blow Gun برند: ARB
معرفی محصولسر شلنگ تفنگی ARB مدل Compressor Blow Gun(کد 0740108)، با اتصال به کمپرسورهای دو سیلندر ARB با فشارهوا برای خشک کردن و تمیز کردن داخل خودرو و دیگر اجسام مختلف، مخصوصا نواحی باریک و غیر قابل دسترس می توان از این محصول استفاده کرد.ویژگی بارز محصول :قا..
سری باد مدل ARB - Push-on Air Chuck
نا موجود
مدل: Push-on Air Chuck برند: ARB
معرفی محصولسری باد ARB مدل Push-on Air Chuck، از جمله لوازم جانبی کمپرسور هوا است که برای انتقال هوای فشرده به لاستیک کاربرد دارد و هنگامی که در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... به ابزار باد با دسته بلند نیاز دارید، می‌توانید از آن بهره بگیرید. این محصول، به راحتی به تمامی شلنگ‌..
سری باد مدل ARB - Tire Air Chuck with Clip
نا موجود
مدل: Tire Air Chuck with Clip برند: ARB
معرفی محصولسری باد ARB مدل Tire Air Chuck with Clip (کد 607) که به تمامی کمپرسور های باد ARB و دهانه های ورودی هوا با سایز 1/4 اینچ متصل شده، برای باد کردن لاستیک های کوچک و موتور سیکلت ها قابل استفاده می باشد. این محصول از برنج و فولاد ساخته شده و دارای روکش نیکل است که از مقاومت بالایی در..
کمپرسور باد مدل ARB - Air Compressor Twin On Board
نا موجود
مدل: CKMTA12 برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Compressor Twin On Board (کد CKMTA12)، محصولی بهینه و با سرعت بسیار زیاد که با وجود حجم کم، از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. این کمپرسور کاملا ضد آب و در برابر گرد و غبار نیز مقاوم می باشد. از وی..
کمپرسور باد مدل ARB - Air Compressor Twin Portable
نا موجود
مدل: CKMTP12 برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Compressor Twin Portable (کد CKMPT12)، محصولی بهینه و با سرعت بسیار زیاد که با وجود حجم کم، از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. این کمپرسور کاملا ضد آب و در برابر گرد و غبار نیز مقاوم می باشد. از ویژگی های بارز ای..
کمپرسور باد مدل ARB - Air Locker Activation
نا موجود
مدل: Air Locker Activation System برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Locker Activation (کد CKSA12)، دارای طراحی خاص و عایق بندی شده در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد که قابل نصب در زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر و ... بوده و در هر 10 دقیقه کارکرد به 6.5 دقیقه استراحت نیاز دارد. با وجود حجم کم، این سیستم از اجزای با ک..
کمپرسور باد مدل ARB - Air Portable Compressor
نا موجود
مدل: CKMP12 برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Portable Compressor (کد CKMP12)، یکی از معروفترین پمپ های باد موجود می باشد که از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر، با سرعت بسیار زیاد و حجم کم ساخته شده است. این کمپرسور باد ضد آب ومقاوم در برابر گرد و غبار بوده و همچنین&n..
کمپرسور باد مدل ARB - CKMA12
نا موجود
مدل: CKMA12 برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Compressor on Board (کد CKMA12)، دارای طراحی خاص و عایق بندی شده در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد که قابل نصب در زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر و ... بوده و در هر30 دقیقه کارکرد به 30 دقیقه استراحت نیاز دارد. با وجود حجم کم، این سیستم از اجزای با ک..
کمپرسور باد مدل BMW - Tyre Mobility Set
نا موجود
مدل: Tyre Mobility Set - 71102333674 برند: BMW
معرفی محصولکمپرسور باد BMW مدل Tyre Mobility Set، از وسایل کاربردی و مورد نیاز در هر زمان برای خودرو به خصوص هنگام سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. برای شما پیش آمده که باد تایرهای شما کم شده باشد و دسترسی به تعمیرگاه نداشته باشید، در این گونه مواقع وجود یک کمپرسور باد عالی شما ر..
کمپرسور باد مدل Clas Ohlson - HD-055
نا موجود
مدل: Air Compressor HD-055 برند: Clas Ohlson
معرفی محصولکمپرسور باد Clas Ohlson مدل HD-055، از وسایل کاربردی و مورد نیاز در هر زمان برای خودرو به خصوص هنگام سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. برای شما پیش آمده که باد تایرهای شما کم شده باشد و دسترسی به تعمیرگاه نداشته باشید، در این گونه مواقع وجود یک کمپرسور باد عالی شما را ا..
کمپرسور باد مدل ExtermeAire - Heavy Duty
نا موجود
مدل: Heavy Duty برند: Extreme Outback
قدرت: 0.75 اسب بخار عایق بندی شده برای بدترین شرایط بهمراه سیستم خنک کننده و بدون نیاز به رسیدگی و یا روغن کاری قابل نصب در هر جای خودرو: زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر... ولتاژ: 12 ولت جریان مصرفی: 30 آمپر در 35psi 40 آمپر در 150psi سرعت بال..
کمپرسور باد مدل ExtermeAire - Jr
نا موجود
مدل: Jr برند: Extreme Outback
قابل نصب در هر جای خودرو: زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر... عایق بندی شده برای بدترین شرایط بدون نیاز به رسیدگی و یا روغن کاری قدرت: 0.25 اسب بخار ولتاژ: 12 ولت جریان مصرفی: 22 آمپر سرعت انتقال باد: 0.045 متر مکعب در دقیقه حد اکثر کارکرد تا 150ps..
کمپرسور باد مدل Ironman 4x4 - Air Champ Pro 160L
نا موجود
مدل: Air Champ Pro 160L - ICOMPRESSOR004 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولکمپرسور باد آیرونمن 4x4 مدل Air Champ Pro 160L،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به ز..
کمپرسور باد مدل TJM - Portable Compressor
نا موجود
مدل: Portable Compressor برند: TJM
معرفی محصولکمپرسور باد TJM مدل Portable Compressor، محصولی بهینه و کم حجم، که از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. کمپرسور TJM، ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبارمی باشد و دارای ظرفیت 72 لیتر در دقیقه و ولتاژ 13 ولت است. این محصول..
کمپرسور باد مدل TJM - Pro  Locker Compressor
نا موجود
مدل: Pro Locker Compressor برند: TJM
معرفی محصولکمپرسور باد TJM مدل Pro Locker Compressor، دارای طراحی خاص و عایق بندی شده در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد. این محصول قابل نصب در زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر و ... بوده که با وجود حجم کم، این سیستم از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. ..
کیت شلنگ کمپرسور باد مدل ARB - Tire Inflation Kit
نا موجود
مدل: Tire Inflation Kit برند: ARB
معرفی محصولکیت شلنگ کمپرسور باد ARB مدل Tire Inflation Kit (کد 171302)، یک کیت قابل حمل و مناسب برای کمپرسورهای باد می باشد. شلنگ Tire Inflation توسط مهندسین ARB، جهت حداکثر جریان هوا طراحی شده است. با توجه به این که خروجی باد تولید شده از کمپرسورهایی مانند Hi-Output CKMA12 دارای ..
منیفولد ایرلاکر مدل ARB - Air Compressor Manifold Kit
نا موجود
مدل: CKMTA12 برند: ARB
معرفی محصولمنیفولد ایرلاکر ARB مدل Air Compressor Manifold Kit (کد CKMTA12)، به نوعی نقش تانکر هوا را دارد که برای فشرده کردن هوا با فشار 150Psi، جهت استفاده در Air Locker و کمپرسور باد های ARB به کار می رود. این محصول دارای پورت های متعدد برای اتصال به کیت ARB و پایه نص..
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات