محصولات
سبد خرید

کمپرسور باد

کمپرسور باد:
سر شلنگ تفنگی مدل ARB - Compressor Blow Gun
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Compressor Blow Gun برند: ARB
معرفی محصولسر شلنگ تفنگی ARB مدل Compressor Blow Gun(کد 0740108)، با اتصال به کمپرسورهای دو سیلندر ARB با فشارهوا برای خشک کردن و تمیز کردن داخل خودرو و دیگر اجسام مختلف، مخصوصا نواحی باریک و غیر قابل دسترس می توان از این محصول استفاده کرد.ویژگی بارز محصول :قا..
سری باد مدل ARB - Tire Air Chuck with Clip
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Tire Air Chuck with Clip برند: ARB
معرفی محصولسری باد ARB مدل Tire Air Chuck with Clip (کد 607) که به تمامی کمپرسور های باد ARB و دهانه های ورودی هوا با سایز 1/4 اینچ متصل شده، برای باد کردن لاستیک های کوچک و موتور سیکلت ها قابل استفاده می باشد. این محصول از برنج و فولاد ساخته شده و دارای روکش نیکل است که از مقاومت بالایی در..
کمپرسور باد مدل ARB - Air Compressor Twin On Board
فقط آنلاین نا موجود
مدل: CKMTA12 برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Compressor Twin On Board (کد CKMTA12)، محصولی بهینه و با سرعت بسیار زیاد که با وجود حجم کم، از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. این کمپرسور کاملا ضد آب و در برابر گرد و غبار نیز مقاوم می باشد. از وی..
کمپرسور باد مدل ARB - Air Compressor Twin Portable
فقط آنلاین نا موجود
مدل: CKMTP12 برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Compressor Twin Portable (کد CKMPT12)، محصولی بهینه و با سرعت بسیار زیاد که با وجود حجم کم، از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. این کمپرسور کاملا ضد آب و در برابر گرد و غبار نیز مقاوم می باشد. از ویژگی های بارز ای..
کمپرسور باد مدل ARB - Air Locker Activation
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Air Locker Activation System برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Locker Activation (کد CKSA12)، دارای طراحی خاص و عایق بندی شده در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد که قابل نصب در زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر و ... بوده و در هر 10 دقیقه کارکرد به 6.5 دقیقه استراحت نیاز دارد. با وجود حجم کم، این سیستم از اجزای با ک..
کمپرسور باد مدل ARB - Air Portable Compressor
فقط آنلاین نا موجود
مدل: CKMP12 برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Portable Compressor (کد CKMP12)، یکی از معروفترین پمپ های باد موجود می باشد که از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر، با سرعت بسیار زیاد و حجم کم ساخته شده است. این کمپرسور باد ضد آب ومقاوم در برابر گرد و غبار بوده و همچنین&n..
کمپرسور باد مدل ARB - CKMA12
فقط آنلاین نا موجود
مدل: CKMA12 برند: ARB
معرفی محصولکمپرسور باد ARB مدل Air Compressor on Board (کد CKMA12)، دارای طراحی خاص و عایق بندی شده در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد که قابل نصب در زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر و ... بوده و در هر30 دقیقه کارکرد به 30 دقیقه استراحت نیاز دارد. با وجود حجم کم، این سیستم از اجزای با ک..
کمپرسور باد مدل ExtermeAire - Heavy Duty
نا موجود
مدل: Heavy Duty برند: Extreme Outback
قدرت: 0.75 اسب بخار عایق بندی شده برای بدترین شرایط بهمراه سیستم خنک کننده و بدون نیاز به رسیدگی و یا روغن کاری قابل نصب در هر جای خودرو: زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر... ولتاژ: 12 ولت جریان مصرفی: 30 آمپر در 35psi 40 آمپر در 150psi سرعت بال..
کمپرسور باد مدل ExtermeAire - Jr
نا موجود
مدل: Jr برند: Extreme Outback
قابل نصب در هر جای خودرو: زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر... عایق بندی شده برای بدترین شرایط بدون نیاز به رسیدگی و یا روغن کاری قدرت: 0.25 اسب بخار ولتاژ: 12 ولت جریان مصرفی: 22 آمپر سرعت انتقال باد: 0.045 متر مکعب در دقیقه حد اکثر کارکرد تا 150ps..
کمپرسور باد مدل TJM - Portable Compressor
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Portable Compressor برند: TJM
معرفی محصولکمپرسور باد TJM مدل Portable Compressor، محصولی بهینه و کم حجم، که از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. کمپرسور TJM، ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبارمی باشد و دارای ظرفیت 72 لیتر در دقیقه و ولتاژ 13 ولت است. این محصول..
کمپرسور باد مدل TJM - Pro  Locker Compressor
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Pro Locker Compressor برند: TJM
معرفی محصولکمپرسور باد TJM مدل Pro Locker Compressor، دارای طراحی خاص و عایق بندی شده در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد. این محصول قابل نصب در زیر خودرو، داخل کاپوت، داخل سپر و ... بوده که با وجود حجم کم، این سیستم از اجزای با کیفیت برای عملکرد بی نظیر و عمر طولانی تر ساخته شده است. ..
کیت شلنگ کمپرسور باد مدل ARB - Tire Inflation Kit
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Tire Inflation Kit برند: ARB
معرفی محصولکیت شلنگ کمپرسور باد ARB مدل Tire Inflation Kit (کد 171302)، یک کیت قابل حمل و مناسب برای کمپرسورهای باد می باشد. شلنگ Tire Inflation توسط مهندسین ARB، جهت حداکثر جریان هوا طراحی شده است. با توجه به این که خروجی باد تولید شده از کمپرسورهایی مانند Hi-Output CKMA12 دارای ..
منیفولد ایرلاکر مدل ARB - Air Compressor Manifold Kit
فقط آنلاین نا موجود
مدل: CKMTA12 برند: ARB
معرفی محصولمنیفولد ایرلاکر ARB مدل Air Compressor Manifold Kit (کد CKMTA12)، به نوعی نقش تانکر هوا را دارد که برای فشرده کردن هوا با فشار 150Psi، جهت استفاده در Air Locker و کمپرسور باد های ARB به کار می رود. این محصول دارای پورت های متعدد برای اتصال به کیت ARB و پایه نص..
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات