محصولات
سبد خرید

کیت پنچرگیری

کیت پنچرگیری

مدل: Tire Puncture Repair Kit برند: T-Max
معرفی محصولکیت پنچرگیری T-Max مدل Tire Puncture، یکی از ملزومات ضروری و تجهیزات نجات در خودرو خصوصا هنگام سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، حرکت در مسیر ناهموار و... است. با همراه داشتن این کیت، قادر خواهید بود لاستیک ماشین خود را هنگامی که به خدمات خودرویی یا کمک افراد دیگر، دس..
1,190,000 تومان
کیت پنچرگیری مدل ARB - Speedy Seal Tire Repair Kit
نا موجود
مدل: Speedy Seal Tire Repair Kit برند: ARB
معرفی محصولکیت پنچرگیری ARB مدل Speedy Seal Tire Repair Kit (کد 10000011)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو و وسیله ای ضروری برای سفر های آفرودی، طبیعت گردی و ... به شمار می رود که به وسیله آن می توان در سریع ترین زمان ممکن و بدون نیاز به جک و زاپاس، انوا..
کیت پنچرگیری مدل ARB - Tyre Repair Kit
نا موجود
مدل: Tyre Repair Kit برند: ARB
معرفی محصولکیت پنچرگیری ARB مدل Tyre Repair Kit (کد 10000010)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو و وسیله ای ضروری برای سفر های آفرودی، طبیعت گردی و ... به شمار می رود که به وسیله آن می توان در سریع ترین زمان ممکن و بدون نیاز به جک و زاپاس، انواع خودرو های ..
کیت پنچرگیری مدل TJM - Tyre Repair Kit
نا موجود
مدل: Tyre Repair Kit برند: TJM
معرفی محصولکیت پنچرگیری TJM مدل Tyre Repair Kit (کد 867TJMTYRERE)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو و وسیله ای ضروری برای سفر های آفرودی، طبیعت گردی و ... به شمار می رود که به وسیله آن می توان در سریع ترین زمان ممکن و بدون نیاز به جک و زاپاس، انواع ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات