محصولات
سبد خرید

کیت پنچرگیری

اگر برای تردد داخل یا خارج از شهر، از خودروی شخصی استفاده می‌کنید، همواره در معرض پنجر شدن لاستیک ماشین هستید. این اتفاق می‌تواند به‌دلیل ناهمواری مسیر، وجود چاله یا پستی و بلندی‌های شدید و یا عبور از روی چیزهایی شبیه میخ، پیچ، تکه‌های شیشه و ... رخ دهد. کیت پنچرگیری یکی از وسایل کاربردی است که در این‌طور مواقع کار شما را راه می‌اندازد. برای افرادی که علاقه‌مند به سفرهای آفرودی، کمپینگ، کویرنوردی، طبیعت‌گردی و ... هستند، همراه داشتن یکی از این کیت‌ها بسیار ضروری است. به‌دلیل مسیرهای عمدتا ناصاف و غیرجاده‌ای که این افراد از آن عبور می‌کنند، احتمال پنچر شدن لاستیک خودروی آن‌ها بیشتر از حالت عادی است. پس باید لوازم امداد و نجات از جمله کیت پنچرگیری را همیشه در ماشین خود داشته باشند.

حتی درصورتی که تجربه پایینی در پنچرگیری خودرو داشته باشید، با این وسیله به‌راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید و بدون مشکل به سفر خود بپردازید. این کیت برای لاستیک‌های تیوبلس مناسب است و انواع خودروها را شامل می‌شود. لوازم داخلی این کیف‌ها شامل مواردی است که با استفاده از آن‌ها بتوان پنچرگیری را انجام داد و نیازی به ابزار دیگر نداشت. با توجه به شرکت تولیدکننده و مدل محصول، تجهیزات موجود در هر نوع، تا حدی متفاوت است. از جمله ابزارهای مشترک می‌توان به نوار یا چسب پنچرگیری، آچار مخصوص، روغن روان‌کننده و ... اشاره کرد. جعبه این کیت به شکلی است که تمام ابزارها به‌طور کاملا مشخص در جای خود قرار گرفته و دسترسی به آنها بسیار راحت است. همچنین، وزن مناسب و حجم کم کیت پنچرگیری باعث شده تا فضای کمی را درون خودرو اشغال کرده و به‌سادگی قابل حمل باشد.

برای استفاده از این کیت جهت پنچرگیری لاستیک‌های تیوبلس، باید ابتدا وسیله‌ای که سبب پنچری شده (میخ، پیچ یا ...) را از درون لاستیک بیرون آورید. سپس ابزار T شکلی را که برای تمیز کردن محل پنچری است به روغن مخصوص آغشته کرده و درون سوراخ چندین دور می‌چرخانیم تا آن قسمت کاملا تمیز شود. بعد از خارج کردن این ابزار باید به سراغ ابزار دوم که سوزنی و T شکل است و در نوک آن یک بریدگی قرار دارد برویم. یکی از نوارهای کیت پنچرگیری را بیرون آورده و داخل بریدگی این وسیله قرار می‌دهیم. در ادامه، این ابزار را با چرخش به داخل سوراخ فشار می‌دهیم و بدون حرکت چرخشی و صاف بیرون می‌کشیم. در آخر، قسمت اضافه نوار پنچرگیری را که از لاستیک بیرون مانده با یک وسیله تیز مثل کاتر یا چاقو، برش داده تا سطح لاستیک صاف شود. با استفاده از فشارسنج هم می‌توانید میزان فشار درون لاستیک را اندازه‌گیری کنید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات