محصولات
سبد خرید

تجهیزات نجات

نمايش 1 تا 30 از 181 (7 صفحه)

مسافرت، کمپینگ، آفرود، ورزش‌های مفرح و ... همگی از جمله لحظات لذت‌بخش و هیجان‌انگیز در زندگی هر فردی هستند. حضور در طبیعت گرچه ساده و بی‌خطر به نظر می‌رسد اما، باتوجه به شرایط مختلف می‌تواند بسیار مخاطره آمیز و پر دردسر باشد. برای رفتن به این‌گونه مکان‌ها، برنامه‌ریزی قبل از شروع حرکت بسیار ضروری است. زیرا اگر بدون درنظر گرفتن شرایط و مخاطرات غیرمنتظره اقدام کنید، احتمال پیش آمدن خاطره‌ای تلخ برای شما وجود دارد. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در تورهای آفرود، کمپینگ و ... اهمیت دارد، آماده کردن ملزومات ضروری از جمله تجهیزات نجات است. همراه داشتن این تجهیزات باعث می‌شود شما در مقابل اتفاقات پیش‌بینی نشده، دچار مشکل نشوید و بتوانید به‌خوبی از لحظات سفر استفاده نمایید. تجهیزات نجات خودرو به چندین دسته مختلف تقسیم می‌شوند، که هر کدام از محصولات متنوعی تشکیل شده‌اند.

یکی از مهم‌ترین لوازم نجات خودرو، جامپ استارتر و باتری است که به‌طور خاص در سفرهای آفرودی باید همراه داشته باشید. خالی کردن باتری ماشین یکی از اتفاقاتی است که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. در کمپینگ معمولا از تجهیزاتی مثل یخچال، پروژکتور و ... استفاده می‌شود که برق آن توسط باتری تامین می‌گردد. پس به‌همراه داشتن جامپ استارتر یا باتری، می‌تواند تا حد زیادی خیال شما را از بابت باتری خودرو آسوده نماید. کیت پنچرگیری یکی دیگر از تجهیزات نجات است که باید همیشه در خودروی خود همراه داشته باشید. زیرا به دلیل عبور از جاده‌های ناهموار، احتمال سوراخ شدن لاستیک وجود دارد. با این کیت می‌توانید به‌سادگی لاستیک تیوبلس پنچرشده را تعمیر کرده و به مسیر خود ادامه دهید.

از اتفاقات غیرمنتظره‌ای که ممکن است در مسافرت برای شما رخ دهد، گیر کردن خودرو در برف و یخبندان یا گل‌ولای است. در این صورت، برای نجات ماشین از این وضعیت می‌توان از ابزارهای مختلفی استفاده کرد. وینچ یکی از بهترین این ابزارهاست که روی شاسی یا سپر خودرو نصب شده و با قلاب شدن تسمه آن به یک نقطه امن، خودرو به بیرون از چاله، هدایت می‌شود. یکی دیگر از ابزارهای نجات خودروی گیر کرده، تسمه بکسل است که با آن می‌توان ماشین را بکسل کرد. همچنین وسیله‌ای به نام سند پلیت هم وجود دارد که با قرار گرفتن در زیر چرخ فرورفته در گل، برف یا ...، باعث کنار زدن آن شده و چرخ‌های خودرو را آزاد می‌کند. برای دسترسی به هر دسته از تجهیزات نجات خودرو، می‌توانید در همین صفحه روی آن کلیک کرده و محصولات آن را مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات