محصولات
سبد خرید

درجه باد

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

اطمینان از سالم بودن و کارایی بالای تمام قطعات خودرو، یکی از نکاتی است که باید همیشه به آن توجه داشت. جدا از بررسی‌هایی که لازم است قبل از شروع حرکت خودرو انجام داد، گاهی در مسیر هم با وضعیتی مواجه می‌شویم که باید بعضی از فاکتورهای مهم را چک کنیم. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر ماشین، چرخ‌های آن است. تنظیم نبودن باد لاستیک‌ها می‌تواند خطرات زیادی داشته باشد و باعث اتفاقات جبران‌ناپذیری شود. درجه باد وسیله‌ای است که به کمک آن می‌توانید در هر جایی میزان باد و فشار لاستیک را بسنجید و از تنظیم بودن آن مطمئن شوید. زیرا، باد لاستیک در اثر استفاده بلندمدت و همچنین سرد و گرم شدن هوا با تغییر فصل ممکن است تغییر کند و نیاز به تنظیم مجدد دارد.

به‌جز افراد عادی که با همراه داشتن درجه باد می‌توانند با خیال راحت‌تر به گردش و سفر بپردازند، این وسیله برای آفرودرها و طبیعت‌گردها ضرورت بالایی دارد. افرادی که به دل طبیعت، آفرود و ... می‌روند از مسیرهای ناهموار، خاکی، پر پیچ و خم و ... عبور می‌کنند که در بسیاری از موارد ممکن است باعث ایجاد مشکل برای لاستیک‌های آن‌ها شود. به همین دلیل است که برای اندازه‌گیری میزان باد و فشار لاستیک باید از این گیج باد استفاده کنید. این تنظیم‌کننده باد لاستیک، دارای شلنگ است که باتوجه به مدل‌های مختلف، طول آن متفاوت بوده و باعث می‌شود استفاده از آن برای شما آسان‌تر شود. درجه باد دارای دو نوع دیجیتالی و آنالوگ است که هر دو نوع را می‌توانید از فروشگاه آفرود بازار تهیه کنید.

آفرودرها یا کسانی که زیاد با ماشین خود به گردش‌های در دل طبیعت می‌روند، بسیار پیش می‌آید که با مسیرهای پر از گل‌ولای، شنی، برفی یا ... مواجه شوند. در این موارد، به‌خاطر محتمل بودن گیر کردن چرخ خودرو، توصیه می‌شود که باد لاستیک را متناسب با شرایط تا حد مناسبی کاهش داده و با ایجاد اصطحکاک بیشتر بین لاستیک و زمین، از فرو رفتن چرخ‌ها در زمین جلوگیری کنید. اینجاست که می‌توانید با استفاده از یک دیفلیتور میزان باد لاستیک را مشاهده و اگر نیاز به تنظیم بود، این کار را انجام دهید. همچنین این ابزار تنظیم درجه باد لاستیک، در کنار کیت پنچرگیری هم بسیار کاربردی است و بهتر است حتما همراه داشته باشید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات