محصولات
سبد خرید

درجه باد

درجه باد

تنظیم کننده باد مدل AOR - EZ Deflator
فقط آنلاین
مدل: EZ Deflator برند: American Offroad
معرفی محصولتنظیم کننده باد AOR مدل EZ Deflator، محصولی با بدنه ای از جنس برنج و دارای محافظ پلاستیکی برای صفحه نمایش آن می باشد.بسیار مناسب و کاربردی جهت تنظیم و اندازه گیری دقیق فشار هوا در لاستیک ها بوده و به گونه ای طراحی شده است که دقت اندازه گیری آن تحت تاثیر تغییرات دما، رطو..
775,000 تومان
درجه باد بزرگ مدل ARB - Large Dial Tyre Gauge
فقط آنلاین
مدل: Large Dial Tyre Gauge برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد بزرگ ARB مدل Large Dial Tyre Gauge (کد محصول ARB508)، محصولی با جنسی از برنز و محافظ لاستیکی، مناسب و کاربردی جهت اندازه گیری دقیق فشار هوا در لاستیک ها می باشد. طراحی این محصول به گونه ای بوده که دقت اندازه گیری آن تحت تاثیر تغییرات دما، رطوبت و ارتفاع قرار نمی گیرد. ..
630,000 تومان
درجه باد آنالوگ مدل ARB - Inflator with Gauge
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Inflator with Gauge برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد آنالوگ ARB مدل Inflator with Gauge (کد ARB605A)، محصول کشور استرالیا بوده که جهت کنترل و تنظیم فشار هوا در لاستیک ها قابل استفاده می باشد. طراحی این محصول به صورتی است که می توان به راحتی بر روی تمامی کمپرسور های ARB از طریق اتصالات استاندارد و یا دیگر اتصالات به لوله ها..
600,000 تومان
درجه باد دیجیتال مدل ARB - Digital Tyre Inflator
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Digital Tyre Inflator برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد دیجیتال ARB مدل Digital Tyre Inflator (کد ARB601)، محصولی مناسب و کاربردی جهت کنترل و تنظیم فشار هوا در لاستیک ها می باشد. جنس شلنگ این محصول از استیل ضد زنگ با پوشش PVC بوده و به همین سبب مانع از تاب و پیچ خوردگی آن می شود.مقیاس اندازه گیری این درجه باد بر اساس واحد..
1,000,000 تومان
درجه باد کوچک مدل ARB - Small Dial Tyre Gauge
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Small Dial Tyre Gauge برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد کوچک ARB مدل Small Dial Tyre Gauge (کد محصول ARB506)، محصولی از جنس برنز با محافظ لاستیکی و دارای دکمه تنظیم مجدد است. این درجه باد بسیار مناسب و کاربردی جهت اندازه گیری دقیق فشار هوا در لاستیک ها می باشد. طراحی این محصول به گونه ای است که دقت اندازه گیری آن تح..
480,000 تومان
درجه باد مدل  ARB - E-Z TYRE DEFLATOR
فقط آنلاین نا موجود
مدل: E-Z TYRE DEFLATOR برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد آنالوگ ARB مدل E-Z TYRE DEFLATOR (کد ARB505)، محصولی مناسب و کاربردی جهت کنترل و تنظیم فشار هوا در لاستیک ها می باشد که پس از اندازه گیری، میزان فشار بر روی صفحه نمایش آنالوگ آن به راحتی نشان داده می شود.جنس این درجه باد از آلیاژ برنز بوده که دارای یک محافظ..
750,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)