محصولات
سبد خرید

درجه باد

اطمینان از سالم بودن و کارایی بالای تمام قطعات خودرو، یکی از نکاتی است که باید همیشه به آن توجه داشت. جدا از بررسی‌هایی که لازم است قبل از شروع حرکت خودرو انجام داد، گاهی در مسیر هم با وضعیتی مواجه می‌شویم که باید بعضی از فاکتورهای مهم را چک کنیم. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر ماشین، چرخ‌های آن است. تنظیم نبودن باد لاستیک‌ها می‌تواند خطرات زیادی داشته باشد و باعث اتفاقات جبران‌ناپذیری شود. درجه باد وسیله‌ای است که به کمک آن می‌توانید در هر جایی میزان باد و فشار لاستیک را بسنجید و از تنظیم بودن آن مطمئن شوید. زیرا، باد لاستیک در اثر استفاده بلندمدت و همچنین سرد و گرم شدن هوا با تغییر فصل ممکن است تغییر کند و نیاز به تنظیم مجدد دارد.

به‌جز افراد عادی که با همراه داشتن درجه باد می‌توانند با خیال راحت‌تر به گردش و سفر بپردازند، این وسیله برای آفرودرها و طبیعت‌گردها ضرورت بالایی دارد. افرادی که به دل طبیعت، آفرود و ... می‌روند از مسیرهای ناهموار، خاکی، پر پیچ و خم و ... عبور می‌کنند که در بسیاری از موارد ممکن است باعث ایجاد مشکل برای لاستیک‌های آن‌ها شود. به همین دلیل است که برای اندازه‌گیری میزان باد و فشار لاستیک باید از این گیج باد استفاده کنید. این تنظیم‌کننده باد لاستیک، دارای شلنگ است که باتوجه به مدل‌های مختلف، طول آن متفاوت بوده و باعث می‌شود استفاده از آن برای شما آسان‌تر شود. درجه باد دارای دو نوع دیجیتالی و آنالوگ است که هر دو نوع را می‌توانید از فروشگاه آفرود بازار تهیه کنید.

آفرودرها یا کسانی که زیاد با ماشین خود به گردش‌های در دل طبیعت می‌روند، بسیار پیش می‌آید که با مسیرهای پر از گل‌ولای، شنی، برفی یا ... مواجه شوند. در این موارد، به‌خاطر محتمل بودن گیر کردن چرخ خودرو، توصیه می‌شود که باد لاستیک را متناسب با شرایط تا حد مناسبی کاهش داده و با ایجاد اصطحکاک بیشتر بین لاستیک و زمین، از فرو رفتن چرخ‌ها در زمین جلوگیری کنید. اینجاست که می‌توانید با استفاده از یک دیفلیتور میزان باد لاستیک را مشاهده و اگر نیاز به تنظیم بود، این کار را انجام دهید. همچنین این ابزار تنظیم درجه باد لاستیک، در کنار کیت پنچرگیری هم بسیار کاربردی است و بهتر است حتما همراه داشته باشید.

درجه باد دیجیتال مدل T-Max - Inflator Gauge
ارسال رایگان در تهران
مدل: Inflator Gauge برند: T-Max
معرفی محصولدرجه باد T-Max مدل Inflator Gauge، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار تنظیم باد لاستیک خودرو بوده که همراه داشتن آن در طول سفرهای آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... باعث شده تا بتوانید در هر زمان از میزان باد و فشار لاستیک مطلع شوید و سفری ایمن را تجربه کنید. همچن..
2,050,000 تومان
مدل: Air Champ Smart Deflator with Gauge - ITYRE005 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولدرجه باد Ironman 4x4 مدل Air Champ Smart، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار تنظیم باد و پنچرگیری لاستیک خودرو بوده که همراه داشتن آن در طول سفرهای آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... باعث شده تا بتوانید در هر زمان از میزان باد و فشار لاستیک مطلع شوید و سفری ایمن را تجر..
6,600,000 تومان
مدل: Tyre Gauge برند: T-Max
معرفی محصولدرجه باد T-Max مدل Tyre Gauge، محصولی دیگر از برند چینی تی مکس بوده که با ساخت تجهیزات مختلف آفرودی توانسته نمایندگی های مختلف در استرالیا، اروپا و آمریکا بدست آورد. همانطور که می دانید از مهمترین مواردی که به عملکرد بهینه خودرو و دیگر وسایل نقلیه در مسیرهای آفرودی و خارج شه..
1,200,000 تومان
تنظیم کننده باد مدل AOR - EZ Deflator
نا موجود
مدل: EZ Deflator برند: American Offroad
معرفی محصولتنظیم کننده باد AOR مدل EZ Deflator، محصولی با بدنه ای از جنس برنج و دارای محافظ پلاستیکی برای صفحه نمایش آن می باشد.بسیار مناسب و کاربردی جهت تنظیم و اندازه گیری دقیق فشار هوا در لاستیک ها بوده و به گونه ای طراحی شده است که دقت اندازه گیری آن تحت تاثیر تغییرات دما، رطو..
درجه باد آنالوگ مدل ARB - Inflator with Gauge
نا موجود
مدل: Inflator with Gauge برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد آنالوگ ARB مدل Inflator with Gauge (کد ARB605A)، محصول کشور استرالیا بوده که جهت کنترل و تنظیم فشار هوا در لاستیک ها قابل استفاده می باشد. طراحی این محصول به صورتی است که می توان به راحتی بر روی تمامی کمپرسور های ARB از طریق اتصالات استاندارد و یا دیگر اتصالات به لوله ها..
درجه باد بزرگ مدل ARB - Large Dial Tyre Gauge
نا موجود
مدل: Large Dial Tyre Gauge برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد بزرگ ARB مدل Large Dial Tyre Gauge (کد محصول ARB508)، محصولی با جنسی از برنز و محافظ لاستیکی، مناسب و کاربردی جهت اندازه گیری دقیق فشار هوا در لاستیک ها می باشد. طراحی این محصول به گونه ای بوده که دقت اندازه گیری آن تحت تاثیر تغییرات دما، رطوبت و ارتفاع قرار نمی گیرد. ..
درجه باد دیجیتال مدل ARB - Digital Tyre Inflator
نا موجود
مدل: Digital Tyre Inflator برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد دیجیتال ARB مدل Digital Tyre Inflator (کد ARB601)، محصولی مناسب و کاربردی جهت کنترل و تنظیم فشار هوا در لاستیک ها می باشد. جنس شلنگ این محصول از استیل ضد زنگ با پوشش PVC بوده و به همین سبب مانع از تاب و پیچ خوردگی آن می شود.مقیاس اندازه گیری این درجه باد بر اساس واحد..
درجه باد دیجیتال مدل ARB - E-Z Deflator Digital
نا موجود
مدل: E-Z Deflator Digital - ARB510 برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد دیجیتال ARB مدل E-Z Deflator Digital (کد ARB510)، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی ARB می باشد. این کمپانی با قدمتی بیش از 40 سال جزء بزرگترین تولیدکنندگان لوازم جانبی خودرو در جهان محسوب می شود.همانطور که می دانید از مهمترین مواردی که به عملکرد بهینه خودرو در مس..
درجه باد کوچک مدل ARB - Small Dial Tyre Gauge
نا موجود
مدل: Small Dial Tyre Gauge برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد کوچک ARB مدل Small Dial Tyre Gauge (کد محصول ARB506)، محصولی از جنس برنز با محافظ لاستیکی و دارای دکمه تنظیم مجدد است. این درجه باد بسیار مناسب و کاربردی جهت اندازه گیری دقیق فشار هوا در لاستیک ها می باشد. طراحی این محصول به گونه ای است که دقت اندازه گیری آن تح..
درجه باد مدل ARB - E-Z Deflator with Bar/Psi
نا موجود
مدل: E-Z Deflator with Bar/Psi برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد آنالوگ ARB مدل E-Z Deflator with Bar/Psi (کد ARB600)، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی ARB می باشد. این کمپانی با قدمتی بیش از 40 سال جزء بزرگترین تولیدکنندگان لوازم جانبی خودرو در جهان محسوب می شود.همانطور که می دانید از مهمترین مواردی که به عملکر..
درجه باد مدل ARB - E-Z Tyre Deflator
نا موجود
مدل: E-Z Tyre Deflator - ARB505 برند: ARB
معرفی محصولدرجه باد آنالوگ ARB مدل E-Z Tyre Deflator (کد ARB505)، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی ARB می باشد. این کمپانی با قدمتی بیش از 40 سال جزء بزرگترین تولیدکنندگان لوازم جانبی خودرو در جهان محسوب می شود.همانطور که می دانید از مهمترین مواردی که به عملکرد بهینه ..
درجه باد مدل Bushranger - 73X32 Zinc Alloy Case Enamelled Dial Type Tyre
نا موجود
مدل: 73X32 Zinc Alloy Case Enamelled Dial Type Tyre برند: Bushranger
معرفی محصولدرجه باد آنالوگ Bushranger مدل Zinc Alloy Case Enamelled Dial Type Tyre (کد 73X32)، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی Bushranger می باشد که این کمپانی با قدمتی بیش از 40 سال جزء بزرگترین تولیدکنندگان لوازم جانبی خودرو و تجهیزات کمپ در جهان محسوب می شود.همانطور که..
درجه باد مدل Bushranger - Tyre Deflator Gauge
نا موجود
مدل: Tyre Deflator Gauge برند: Bushranger
معرفی محصولدرجه باد Bushranger مدل Tyre Deflator Gauge، محصولی دیگر از برند استرالیایی بوش رنجر بوده که با ساخت تجهیزات مختلف آفرودی و کسب استانداردهای استرالیا توانسته اطمینان مشتریان خود را جلب و پیشرو در این زمینه باشد. همانطور که می دانید از مهمترین مواردی که به عملکرد بهینه خودرو ..
درجه باد مدل Saber Offroad - SBR-TD2
نا موجود
مدل: SBR-TD2 برند: Saber Offroad
معرفی محصولدرجه باد Saber Offroad مدل SBR-TD2، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار تنظیم باد و پنچرگیری لاستیک خودرو بوده که همراه داشتن آن در طول سفرهای آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... باعث شده تا بتوانید در هر زمان از میزان باد و فشار لاستیک مطلع شوید و سفری ایمن را..
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات