محصولات
سبد خرید

تسمه بکسل | قلاب شکل

گیر کردن خودرو در برف و یخبندان، گل و لای، باتلاق و ... یا خراب شدن ناگهانی آن در وسط جاده اتفاقی است که احتمالا یا برای خودتان پیش آمده یا در سفرهای مختلف با آن روبه‌رو شده‌اید. در این مواقع، همراه داشتن یک تسمه بکسل به‌راحتی مشکل را حل خواهد کرد. به‌طور ویژه اگر اهل طبیعت‌گردی، آفرود، رفتن به جنگل یا کویر و ... هستید، ضروری است که همیشه یک طناب بکسل که یکی از مهم‌ترین لوازم امداد و نجات خودرو محسوب می‌شود را در ماشین خود داشته باشید. به هر دلیلی که ماشین شما در جایی متوقف شده باشد و حرکت نکند، با این تسمه می‌توانید به‌سادگی خودروی خود را بکسل کنید. جنس این تسمه‌ها معمولا از نایلون مقاوم در برابر پارگی بوده و مقاومت بالایی دارند.

این محصول شامل انواع مختلفی با طول و قابلیت تحمل وزن متفاوت می‌شود. زمانی که دو خودرو فاصله زیادی از هم داشته باشند، با افزودن این تسمه به سیم بکسل وینچ، می‌توان خودروی گیر کرده را کشید و از وضعیت گرفتار شده رها کرد. بعضی از تسمه های بکسل دارای کمی حالت کشسانی هستند تا به هیچ کدام از دو خودرو ضربه ناگهانی و آسیبی وارد نشود و با کنترل فشار وارده به جلوبندی، بتوان همیشه از آن‌ها استفاده کرد. همچنین قسمت‌هایی که محل اتصال سیم بکسل به خودرو است به‌شکلی طراحی شده‌اند که مقاومت بالایی داشته باشند و در اثر کشیده شدن، پاره یا جدا نشوند. همین موضوع، احتمال ایجاد خطر برای خودرو و سرنشینان را کاهش می‌دهد. اگر می‌خواهید سیم بکسل شما حالت ارتجاعی بیشتری نسبت به نوع‌های عادی داشته باشد باید از تسمه ارتجاعی که دارای 30 درصد قدرت کشسانی است، استفاده کنید.

در کنار تسمه‌های بکسل، تجهیزات دیگری هم وجود دارند که باعث ساده‌تر و ایمن‌تر شدن کار با این محصولات می‌شوند. به‌طور مثال، قلاب شکل یا شگل می‌تواند به تسمه، قرقره و ... متصل شود و عملیات امداد و نجات خودرو را ساده‌تر کند. پین استفاده شده در آن هم، باعث آسان‌تر شدن نصب و جداسازی می‌شود. یا بست تسمه که وسیله‌ای بسیار ساده و کاربردی است، تسمه بکسل را در ابعادی کوچک و قابل حمل، جمع و نگهداری می‌کند تا به‌راحتی در مسافرت همراه شما باشد. باتوجه به گیره قابل تنظیم این بست‌ها، می‌توان آن‌ها را برای جمع کردن اقلامی مانند کیسه خواب، زیر انداز و ... هم استفاده کرد. برای انتخاب و خرید مدل مناسب با خودرو، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدل: Stretch Cord 40" - 514 برند: Coghlan
معرفی محصولبست قلاب دار کشی کاگلن مدل Stretch Cord، محصولی کاربردی در سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بوده که از آن جهت ثابت و محکم نگه داشتن بار بر روی باربند و سایر وسایل استفاده می‌شود.این بست با طول 1 متر از پلاستیک با کیفیت ساخته شده که طول آن هنگام استفاده حداکثر تا 2 متر قابلیت افزایش..
210,000 تومان
مدل: Uv Resistant Heavy Duty Adjustable Safe Lock برند: Neko
معرفی محصولبست قلاب دار کشی نکو مدل Safe Lock، محصولی کاربردی در سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بوده که از آن جهت ثابت و محکم نگه داشتن بار بر روی باربند و سایر وسایل استفاده می‌شود.این بست از پلاستیک با کیفیت ساخته شده که طول آن هنگام استفاده تا 90% قابلیت افزایش دارد. همچنین جهت افزا..
59,000 تومان
مدل: Snatch Strap / 8T - 6m برند: T-Max
معرفی محصولتسمه بکسل 6 متری T-Max مدل Snatch Strap / 8T، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود که توسط شرکت تی مکس، با کیفیتی فوق العاده، برای طبیعت گردان و آفرودرها تولید شده است. گاهی در طول سفر با خودرو پیش آمده که به دلیل گیر افتادن لاستیک در زمین های نرم (باتلا..
1,850,000 تومان
مدل: Snatch Strap /8T - 9m - Isnatch005 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری Ironman 4x4 مدل Snatch Strap / 8T، یکی از مهم‌ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می‌رود که توسط شرکت آیرونمن، با کیفیتی فوق‌العاده، برای طبیعت‌گردان و آفرودرها تولید شده است. گاهی در طول سفر با خودرو پیش آمده که به دلیل گیر افتادن ل..
6,830,000 تومان
تسمه بکسل 9 متری مدل T-Max - Snatch Strap / 15T
ارسال رایگان در تهران
مدل: Snatch Strap / 15T - 9m برند: T-Max
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری T-Max مدل Snatch Strap / 15T، یکی از مهم‌ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می‌رود که توسط شرکت تی‌مکس، با کیفیتی فوق‌العاده، برای طبیعت‌گردان و آفرودرها تولید شده است. گاهی در طول سفر با خودرو پیش آمده که به دلیل گیر افتادن لاس..
4,600,000 تومان
تسمه وینچ 20 متری مدل T-Max - Extension Strap
ارسال رایگان در تهران
مدل: Extension Strap برند: T-Max
معرفی محصولتسمه وینچ 20 متری T-Max مدل Extension Strap، جزء مهم‌ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو بوده که همراه داشتن آن در طی سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ...به شما کمک کرده تا زمانی که لاستیک خودرو در زمین‌های نرم و یا پستی و بلندی گیر می‌کند و امکان حرکت آن وجود ندارد..
3,050,000 تومان
مدل: Soft Shackle 14.7T برند: 4Wheel
معرفی محصولقلاب شکل نرم 4Wheel مدل Soft Shackle، یکی از مهم‌ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده که با اتصال به تجهیزات دیگر از جمله: تسمه، سیم بکسل، وینچ و … این امکان را فراهم کرده تا بتوانید خودرو گیر کرده در داخ..
1,450,000 تومان
مدل: Soft Shackle 9.3T برند: 4Wheel
معرفی محصولقلاب شکل نرم 4Wheel مدل Soft Shackle، یکی از مهم‌ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده که با اتصال به تجهیزات دیگر از جمله: تسمه، سیم بکسل، وینچ و … این امکان را فراهم کرده تا بتوانید خودرو گیر کرده در داخ..
1,100,000 تومان
مدل: Muscle Lift 18T برند: T-Max
معرفی محصولقلاب شکل نرم T-Max مدل Muscle Lift 18T، یکی از مهم‌ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده که با اتصال به تجهیزات دیگر از جمله: تسمه، سیم بکسل، وینچ و … این امکان را فراهم کرده تا بتوانید خودرو گیر کرده در داخل ش..
1,150,000 تومان
مدل: Soft Shackle 13.6T برند: T-Max
معرفی محصولقلاب شکل نرم T-Max مدل Soft Shackle 13.6T، یکی از مهم‌ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده که با اتصال به تجهیزات دیگر از جمله: تسمه، سیم بکسل، وینچ و … این امکان را فراهم کرده تا بتوانید خودرو گیر کرده در داخ..
1,350,000 تومان
مدل: Soft Shackle 18T برند: T-Max
معرفی محصولقلاب شکل نرم T-Max مدل Soft Shackle 18T، یکی از مهم‌ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... بوده که با اتصال به تجهیزات دیگر از جمله: تسمه، سیم بکسل، وینچ و … این امکان را فراهم کرده تا بتوانید خودرو گیر کرده در داخل ..
1,850,000 تومان
کیت لوازم وینچ و آفرود مدل T-Max - Sand Storm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sand Storm Accessory Kit برند: T-Max
معرفی محصولکیت لوازم وینچ و آفرود T-Max مدل Sand Storm، مجموعه‌ اکسسوری‌های کاربردی تولید شده توسط کمپانی T-Max است که در سفر‌های آفرود، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... برای امداد و نجات خودرو‌های آفرود استفاده ‌می‌شود. این مجموعه از 6 محصول که شامل یک جفت دستکش،..
6,800,000 تومان
بست تسمه مدل ARB - Strap Wrap
نا موجود
مدل: Strap Wrap برند: ARB
معرفی محصولبست تسمه ARB مدل Strap Wrap (کد 10100380)، یکی از ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود که در سفر های آفرودی، طبیعت گردی و ... قابل استفاده می باشد. این محصول از پلی استر ساخته شده که در برابر نور خورشید و حرارت مقاومت بالایی دارد، همچنین دارای خاصیت ضد چروک نیز می باشد. با ..
بست جغجغه ای 2.5 متری مدل Master Mechanic - 8 Foot
نا موجود
مدل: Ratchet 8 Foot برند: Master Mechanic
معرفی محصولبست جغجغه ای Master Mechanic مدل 8 Foot، یکی از ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود که با طول 2.5 متر بهترین گزینه جهت محافظت و نگهداشتن بار بر روی تریلر، باربند خودرو و ... می باشد. این محصول دارای قلاب های ضد زنگ بوده که ضمن مقاومت بالا، دارای قابلیت تحمل ..
بست جغجغه ای 4 متری مدل Master Mechanic - 10 Foot
نا موجود
مدل: Ratchet 10 Foot برند: Master Mechanic
معرفی محصولبست جغجغه ای Master Mechanic مدل 10 Foot، یکی از ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود که با طول 4 متر بهترین گزینه جهت محافظت و نگهداشتن بار بر روی تریلر، باربند خودرو و ... می باشد. این محصول دارای قلاب های ضد زنگ بوده که ضمن مقاومت بالا، دارای قابلیت تحمل و..
بست جغجغه ای مدل AOR - Ratchet Tie Down Strap 5M
نا موجود
مدل: Ratchet Tie Down Strap 5M - EN 12195-2 برند: American Offroad
معرفی محصولبست جغجغه ای AOR مدل Ratchet Tie Down، جایگزینی مناسب برای انواع سیم بکسل و زنجیرهای باری است که همراه داشتن آن هنگام آغاز سفرهای کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... کمک کرده تا بتوانید به صورت ایمن تجهیزات سفر و بار خود را بر روی باربند، صندوق عقب فیکس و محکم کنید و از افت..
بست جغجغه ای مدل CAT - Ratchet Tie Down
نا موجود
مدل: Ratchet Tie Down برند: CAT
معرفی محصولبست جغجغه ای CAT مدل Ratchet Tie Down، یکی از تجهیزات نجات خودرو است که برای مهار و فیکس کردن ایمن انواع بار و محموله هنگام جابجایی و انتقال با وسایل نقلیه مختلف نظیر: موتور، وانت بارها، تریلرها و همچنین، بر روی باربند یا داخل اتاق انواع خودروها به کار می‌رود. بست جغجغه ای به دلی..
بست قلابدار کشی مدل AOR - Elastic Straps
نا موجود
مدل: Elastic Straps برند: American Offroad
معرفی محصولبست های قلابدار کشی AOR مدل Elastic Straps، دارای روکش پلاستیکی، قلاب فولادی ضد زنگ و بادوام می‌ باشد، همچنین مقاوم در برابر ساییدگی بوده و وزن 30 تا 60 کیلوگرم را تحمل می‌کند. این بست های کشی مناسب برای بستن بار، ثابت نگه داشتن دوچرخه و موتور می‌باشد.ویژگ..
بست قلابدار کشی مدل Coghlan - Stretch Cord 33
نا موجود
مدل: Stretch Cord 33" - 513 برند: Coghlan
معرفی محصولبست قلاب دار کشی کاگلن مدل "Stretch Cord 33، محصولی کاربردی در سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بوده که از آن جهت ثابت و محکم نگه داشتن بار بر روی باربند و سایر وسایل استفاده می‌شود.این بست با طول 83.82 سانتی‌متر از پلاستیک با کیفیت ساخته شده که طول آن هنگام استفاده حداکث..
بست قلابدار کشی مدل Coleman - Four-Way Stretch Cord
نا موجود
مدل: Four-Way Stretch Cord برند: Coleman
معرفی محصولبست قلاب دار کشی کلمن مدل Four-Way Stretch Cord، یک بست کشی 4 طرفه، با روکش پلاستیک است که می توان از این بست که 4 قلاب دارد، برای بستن و نگه داشتن ثابت بار، روی موتور، دوچرخه، باربند خودرو و ... استفاده کرد.  در سر هر بست، قلاب فلزی با روکش پلاستیک وجود دارد که مانع از زنگ ..
بست قلابدار کشی مدل Coleman - Stretch Cord
نا موجود
مدل: Stretch Cord برند: Coleman
معرفی محصولبست قلاب دار کشی کلمن مدل Stretch Cord، دارای 3 عدد بست کشی با روکش پلاستیک است که می توان از این بست های قلاب دار برای بستن و نگه داشتن ثابت بار، روی موتور، دوچرخه، باربند خودرو و ... استفاده کرد. در دو سر هر بست، قلاب فلزی با روکش پلاستیک وجود دارد که مانع از زنگ زدن آن ها می ش..
بست قلابدار مدل Nite Ize - Knotbone Adjustable Bungee
نا موجود
مدل: Knotbone Adjustable Bungee / KBB9-03-01 برند: Nite Ize
معرفی محصولبست قلاب دار Nite Ize مدل Knotbone Adjustable Bungee، یکی از تجهیزات خودرو است که برای مهار و فیکس کردن ایمن انواع بار و محموله بر روی موتور، وانت بارها، تریلرها و همچنین، بر روی باربند یا داخل اتاق خودروها به کار می‌رود. این تسمه، به دلیل امنیت بالایی که در حمل بار و وسایل مختلف..
بست مدل ARB - Cambuckle Tie Downs
نا موجود
مدل: Cambuckle Tie Downs برند: ARB
معرفی محصولبست ARB مدل Cambuckle Tie Downs (کد CT02-3)، محصولی از جنس پلی استر با گیره هایی از آلیاژ روی، جهت محافظت و نگهداشتن بار بر روی تریلر، باربند خودرو و ... بوده و در ضمن حداکثر وزن قابل تحمل آن 340 کیلوگرم می باشد.ویژگی های بارز محصول:ساخته شده از پلی استر دارای تحمل و..
بست مدل ARB - Cargo Gear Ratchet Strap
نا موجود
مدل: Cargo Gear Ratchet Strap برند: ARB
معرفی محصولبست ARB مدل Cargo Gear Ratchet Strap (کد RT11)، محصولی از جنس پلی استر با گیره هایی از آلیاژ روی و مقاوم در برابر زنگ زدگی، جهت محافظت و نگهداشتن بار بر روی تریلر، باربند خودرو و ... بوده و در ضمن حداکثر وزن قابل تحمل آن 750 کیلوگرم می باشد.ویژگی های بارز محصول:ساخته ش..
بست های قلاب دار کشی مدل Kovea - Stretch Cord 30cm
نا موجود
مدل: Stretch Cord 30cm - KH8CA0302 برند: Kovea
معرفی محصول بست های قلاب دار کشی کووآ مدل Stretch Cord 30cm​، از دیگر محصولات کاربردی تولید شده کمپانی کووآ می باشد. از این بست ها می توانید جهت نگهداری بار و ثابت نگهداشتن آن بر روی باربند خودرو و موتور، تریلر و ... استفاده نمایید. از دیگر کاربرد بست های قلاب دار ک..
بست های قلاب دار کشی مدل Kovea - Stretch Cord 60cm
نا موجود
مدل: Stretch Cord 60cm - KH8CA0303 برند: Kovea
معرفی محصول بست های قلاب دار کشی کووآ مدل Stretch Cord 60cm​، از دیگر محصولات کاربردی تولید شده کمپانی کووآ می باشد. از این بست ها می توانید جهت نگهداری بار و ثابت نگهداشتن آن بر روی باربند خودرو و موتور، تریلر و ... استفاده نمایید. از دیگر کاربر..
بست های قلابدار کشی مدل Coghlan - Assorted Stretch Cords
نا موجود
مدل: Assorted Stretch Cords / 12 Pack - 9750 برند: Coghlan
معرفی محصولبست های قلاب دار کشی کاگلن مدل Stretch Cord، محصولی کاربردی در سفرهای کمپینگ، آفرود و ... بوده که از آن جهت ثابت و محکم نگه داشتن بار بر روی باربند و سایر وسایل استفاده می‌شود.این محصول شامل 12 عدد بست قلاب‌دار در سایزهای مختلف در یک بسته بندی است. جنس این بست‌ها از..
تسمه ارتجاعی مدل AOR - Kinetic Recovery Rope
نا موجود
مدل: Kinetic Recovery Rope برند: American Offroad
معرفی محصولتسمه ارتجاعی AOR مدل Kinetic Recovery Rope، یک طناب بکسل و از جمله تجهیزات نجات و لوازم ضروری در سفرهای مختلف آفرود، طبیعت گردی، کمپینگ، جنگل نوردی و ... است که به شما کمک کرده تا خودروی خود را به راحتی بکسل کنید؛ همچنین، هنگامی که خودروی شما در مسیر جاده آفرودی، در گل و لای، شن ..
تسمه ارتجاعی مدل AOR - Kinetic Recovery Rope Black
نا موجود
مدل: Kinetic Recovery Rope - AOR50-3KB برند: American Offroad
معرفی محصولتسمه ارتجاعی AOR مدل Kinetic Recovery Rope، یک طناب بکسل و از جمله تجهیزات نجات و لوازم ضروری در سفرهای مختلف آفرود، طبیعت گردی، کمپینگ، جنگل نوردی و ... است که به شما کمک کرده تا خودروی خود را به راحتی بکسل کنید؛ همچنین، هنگامی که خودروی شما در مسیر جاده آفرودی، در گل و لای، شن ..
تسمه باربند مدل Nite Ize - Camjam Strap
نا موجود
مدل: Camjam Tie Down Strap برند: Nite Ize
معرفی محصولتسمه باربند Nite Ize مدل Camjam Strap، یکی از تجهیزات خودرو است که برای مهار و فیکس کردن ایمن انواع بار و محموله بر روی موتور، وانت بارها، تریلرها و همچنین، بر روی باربند یا داخل اتاق خودروها به کار می‌رود. تسمه باربند نایت ایز، به دلیل انعطاف پذیری و امنیت بالایی که در حمل بار و..
نمايش 1 تا 30 از 56 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات