محصولات
سبد خرید

تسمه بکسل و قلاب شکل

تسمه بکسل و قلاب شکل:

کیت لوازم وینچ و آفرود مدل AOR - Recovery Offroad Kit
فقط آنلاین
مدل: Recovery Offroad Kit برند: American Offroad
معرفی محصولکیت لوازم وینچ و آفرود AOR مدل Recovery Offroad Kit، که شامل یک قرقره با ظرفیت 10 تن، تسمه فلزی 3 متری، مال بند به همراه واشر و پیچ، تسمه بکسل 3 متری ، دو عدد شکل با ظرفیت 4.5 تنی و یک جفت دستکش می باشد که درون کیفی به راحتی قابل حمل است.ویژگی های بارز محصول:دارای قرقر..
5,047,000 تومان
مدل: Winch Rope Hook برند: American Offroad
معرفی محصولقلاب وینچ آفرود AOR مدل Winch Rope Hook، از جنس استیل ضد زنگ بوده که بسیار محکم و بادوام است و برای اتصال طناب وینچ استفاده می شود. این محصول دارای آستانه تحمل 5.5 تن می باشد.ویژگی های بارز محصول:ساخته شده از استیل ضد زنگ جهت اتصال طناب وینچ دارای قابلیت تحمل وزن&n..
1,007,000 تومان
قلاب شکل نرم مدل ARB - Soft Shackle
فقط آنلاین
مدل: Soft Shackle برند: ARB
معرفی محصولقلاب شکل نرم ARB مدل Soft Shackle، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب بر روی تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، وینچ و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می شود. ..
980,000 تومان
مدل: Red Soft Shackle برند: American Offroad
معرفی محصولقلاب شکل نرم ARB مدل HD Red Soft Shackle، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، وینچ و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... ..
1,165,000 تومان
مدل: Stretch Cord 30cm - KH8CA0302 برند: Kovea
معرفی محصول بست های قلاب دار کشی کووآ مدل Stretch Cord 30cm​، از دیگر محصولات کاربردی تولید شده کمپانی کووآ می باشد. از این بست ها می توانید جهت نگهداری بار و ثابت نگهداشتن آن بر روی باربند خودرو و موتور، تریلر و ... استفاده نمایید. از دیگر کاربرد بست های قلاب دار ک..
116,000 تومان
مالبند مدل TJM - Recovery Hitch
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Recovery Hitch برند: TJM
معرفی محصولمالبند TJM مدل Recovery Hitch (کد 867TJMRHITCH)، محصولی بسیار ضروری برای خودروهای آفرودی در هنگام سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این مالبند با ساختاری با دوام، از جنس فولاد ضد زنگ و همراه با یک قلاب شکل قابلیت نصب به سپر عقب خودروهای آفرودی را داشته که در مواقع اضطرای جهت بیرون ک..
کیت لوازم وینچ و آفرود مدل Warn - Medium Duty Recovery Kit
نا موجود
مدل: Medium Duty Recovery Kit برند: Warn
معرفی محصولکیت لوازم وینچ و آفرود وارن مدل Medium Duty Recovery Kit، یک کیف کم حجم و کاربردی در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کویرنوردی و ... می باشد. این کیت شامل وسایلی همچون تسمه بکسل 9 متری به عرض 5 سانتی متر با ظرفیت تحمل 6.5 تن، تسمه محافظ درخت 2.5 متری با تحمل وزن 6 تن، ق..
کیت ریکاوری مدل TJM - Large Recovery Kit
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Large Recovery Kit برند: TJM
معرفی محصولکیت ریکاوری TJM مدل Recovery Kit Large (کد 867TJMREKIT2)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو و وسیله ای ضروری برای سفر های آفرودی، طبیعت گردی و ... به شمار می رود که با طراحی زیبا، با کیفیت و با استفاده از ابزار های داخل کیف بهترین گزی..
قلاب شکل نرم مدل Bubba Rope - Gator
نا موجود
مدل: Synthetic Shackle برند: BubbaRope
معرفی محصولقلاب شکل نرم Bubba Rope مدل Gator، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، وینچ و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می شود...
قلاب شکل مدل Warn - Perimium Shackle 3/4
نا موجود
مدل: Perimeum Shackel 3/4 برند: Warn
معرفی محصولقلاب شکل Warn مدل Perimium Shackle 3/4، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، قرقره و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می شود..
قلاب شکل مدل ARB - Recovery Shackle
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Recovery Shackle برند: ARB
معرفی محصولقلاب شکل ARB مدل Recovery Shackle (کد ARB207B)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می ش..
تسمه وینچ 20 متری مدل ARB - Winch Extension 8T
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Winch Extension Straps - ARB725 برند: ARB
معرفی محصولتسمه وینچ 20 متری ARB مدل Winch Extension Straps (کد ARB725)، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی ARB می باشد. این کمپانی با قدمتی بیش از 40 سال جزء بزرگترین تولیدکنندگان لوازم جانبی خودرو در جهان محسوب می شود.گاهی ممکن است در طول سفر خودروی شما به دلیل گیر افتادن لاستیک در..
تسمه محافظ درخت مدل ARB - Tree Trunk Protectors
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Tree Trunk Protectors - ARB735 برند: ARB
معرفی محصولتسمه محافظ درخت ARB مدل Tree Trunk Protectors (کد ARB735)، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی استرالیایی ARB می باشد. این کمپانی با قدمتی بیش از 40 سال جزء بزرگترین تولیدکنندگان لوازم جانبی خودرو در جهان محسوب می شود.گاهی ممکن است در طول سفرهای آفرودی خودروی شما به دلیل گیر افتاد..
تسمه بکسل مدل TJM - Snatch Strap
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Snatch Strap برند: TJM
معرفی محصولتسمه بکسل TJM مدل Snatch Strap (کد 867TJMS8000 , 867TJMS11000)، یکی از بهترین محصولات این برند است و از مهمترین ابزارهای امداد و نجات خودرو  به شمار می رود. جنس این تسمه از نایلون، با روکش محافظ نئوپرن بوده که در دو مدل مختلف با قابلیت تحمل وزن 8 تن و 11 تن موجود است و مناسب جابه جا..
تسمه بکسل مدل Bubba Rope - Renegade 20-foot
نا موجود
مدل: Renegade 20-foot برند: BubbaRope
معرفی محصولتسمه بکسل Bubba Rope مدل Renegade 20-foot، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود که با توجه به استاندارد های ارتش آمریکا ساخته و پرداخته شده و مناسب خودروهای سبک و 4x4 می باشد. این محصول با طول 6 متر و با قابلیت کشسانی بالایی که دارد، بهترین گزینه جه..
تسمه بکسل مدل Bubba Rope - 20-foot
نا موجود
مدل: Bubba Rope 20-foot برند: BubbaRope
معرفی محصولتسمه بکسل Bubba Rope مدل 20foot، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود که با توجه به استاندارد های ارتش آمریکا ساخته و پرداخته شده و مناسب خودروهای سبک و 4x4 می باشد. این محصول با طول 6 متر و با قابلیت کشسانی بالایی که دارد، بهترین گزینه جهت بیرون کش..
تسمه بکسل 9 متری مدل ARB - Snatch Strap/8T
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Snatch Strap برند: ARB
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری ARB مدل Snatch Strap (کد ARB705)، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود. جنس این تسمه از نایلون بوده و قابلیت تحمل وزن تا 8 تن را دارد. همچنین بهترین گزینه جهت جابه جایی، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شرایط مح..
تسمه بکسل 9 متری مدل ARB - Snatch Strap/15T
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Snatch Strap برند: ARB
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری ARB مدل Snatch Strap (کد ARB715)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود. جنس این تسمه از نایلون بوده و قابلیت تحمل وزن تا 15 تن را دارد. همچنین بهترین گزینه جهت جابه جایی، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شرایط مختلف..
تسمه بکسل 9 متری مدل ARB - Snatch Strap/11T
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Snatch Strap برند: ARB
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری ARB مدل Snatch Strap (کد ARB710)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود. جنس این تسمه از نایلون بوده و قابلیت تحمل وزن تا 11 تن را دارد. همچنین بهترین گزینه جهت جابه جایی، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شرایط مختلف..