محصولات
سبد خرید

تسمه بکسل و قلاب شکل

تسمه بکسل و قلاب شکل:

مدل: Red Soft Shackle برند: American Offroad
معرفی محصولقلاب شکل نرم ARB مدل HD Red Soft Shackle، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، وینچ و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... ..
810,000 تومان
قلاب شکل نرم مدل ARB - Soft Shackle
فقط آنلاین
مدل: Soft Shackle برند: ARB
معرفی محصولقلاب شکل نرم ARB مدل Soft Shackle، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب بر روی تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، وینچ و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می شود. ..
450,000 تومان
مدل: Winch Rope Hook برند: American Offroad
معرفی محصولقلاب وینچ آفرود AOR مدل Winch Rope Hook، از جنس استیل ضد زنگ بوده که بسیار محکم و بادوام است و برای اتصال طناب وینچ استفاده می شود. این محصول دارای آستانه تحمل 5.5 تن می باشد.ویژگی های بارز محصول:ساخته شده از استیل ضد زنگ جهت اتصال طناب وینچ دارای قابلیت تحمل وزن&n..
700,000 تومان
کیت لوازم وینچ و آفرود مدل AOR - Recovery Offroad Kit
فقط آنلاین
مدل: Recovery Offroad Kit برند: American Offroad
معرفی محصولکیت لوازم وینچ و آفرود AOR مدل Recovery Offroad Kit، که شامل یک قرقره با ظرفیت 10 تن، تسمه فلزی 3 متری، مال بند به همراه واشر و پیچ، تسمه بکسل 3 متری ، دو عدد شکل با ظرفیت 4.5 تنی و یک جفت دستکش می باشد که درون کیفی به راحتی قابل حمل است.ویژگی های بارز محصول:دارای قرقر..
3,510,000 تومان
بست تسمه مدل ARB - Strap Wrap
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Strap Wrap برند: ARB
معرفی محصولبست تسمه ARB مدل Strap Wrap (کد 10100380)، یکی از ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود که در سفر های آفرودی، طبیعت گردی و ... قابل استفاده می باشد. این محصول از پلی استر ساخته شده که در برابر نور خورشید و حرارت مقاومت بالایی دارد، همچنین دارای خاصیت ضد چروک نیز می باشد. با ..
170,000 تومان
بست جغجغه ای 2.5 متری مدل Master Mechanic - 8 Foot
نا موجود
مدل: Ratchet 8 Foot برند: Master Mechanic
معرفی محصولبست جغجغه ای ARB مدل 8 Foot، یکی از ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود که با طول 2.5 متر بهترین گزینه جهت محافظت و نگهداشتن بار بر روی تریلر، باربند خودرو و ... می باشد. این محصول دارای قلاب های ضد زنگ بوده که ضمن مقاومت بالا، دارای قابلیت تحمل وزن 180 کیلو..
190,000 تومان
بست جغجغه ای 4 متری مدل Master Mechanic - 10 Foot
نا موجود
مدل: Ratchet 10 Foot برند: Master Mechanic
معرفی محصولبست جغجغه ای ARB مدل 10 Foot، یکی از ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود که با طول 4 متر بهترین گزینه جهت محافظت و نگهداشتن بار بر روی تریلر، باربند خودرو و ... می باشد. این محصول دارای قلاب های ضد زنگ بوده که ضمن مقاومت بالا، دارای قابلیت تحمل وزن 340 کیلوگ..
210,000 تومان
بست قلابدار کشی مدل AOR - Elastic Straps
نا موجود
مدل: Elastic Straps برند: American Offroad
معرفی محصولبست های قلابدار کشی AOR مدل Elastic Straps، دارای روکش پلاستیکی، قلاب فولادی ضد زنگ و بادوام می‌ باشد، همچنین مقاوم در برابر ساییدگی بوده و وزن 30 تا 60 کیلوگرم را تحمل می‌کند. این بست های کشی مناسب برای بستن بار، ثابت نگه داشتن دوچرخه و موتور می‌باشد.ویژگ..
170,000 تومان
بست مدل ARB - Cambuckle Tie Downs
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Cambuckle Tie Downs برند: ARB
معرفی محصولبست ARB مدل Cambuckle Tie Downs (کد CT02-3)، محصولی از جنس پلی استر با گیره هایی از آلیاژ روی، جهت محافظت و نگهداشتن بار بر روی تریلر، باربند خودرو و ... بوده و در ضمن حداکثر وزن قابل تحمل آن 340 کیلوگرم می باشد.ویژگی های بارز محصول:ساخته شده از پلی استر دارای تحمل و..
400,000 تومان
بست مدل ARB - Cargo Gear Ratchet Strap
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Cargo Gear Ratchet Strap برند: ARB
معرفی محصولبست ARB مدل Cargo Gear Ratchet Strap (کد RT11)، محصولی از جنس پلی استر با گیره هایی از آلیاژ روی و مقاوم در برابر زنگ زدگی، جهت محافظت و نگهداشتن بار بر روی تریلر، باربند خودرو و ... بوده و در ضمن حداکثر وزن قابل تحمل آن 750 کیلوگرم می باشد.ویژگی های بارز محصول:ساخته ش..
350,000 تومان
تسمه بکسل 9 متری مدل ARB - Snatch Strap/11T
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Snatch Strap برند: ARB
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری ARB مدل Snatch Strap (کد ARB710)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود. جنس این تسمه از نایلون بوده و قابلیت تحمل وزن تا 11 تن را دارد. همچنین بهترین گزینه جهت جابه جایی، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شرایط مختلف..
1,750,000 تومان
تسمه بکسل 9 متری مدل ARB - Snatch Strap/15T
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Snatch Strap برند: ARB
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری ARB مدل Snatch Strap (کد ARB715)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود. جنس این تسمه از نایلون بوده و قابلیت تحمل وزن تا 15 تن را دارد. همچنین بهترین گزینه جهت جابه جایی، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شرایط مختلف..
1,800,000 تومان
تسمه بکسل 9 متری مدل ARB - Snatch Strap/8T
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Snatch Strap برند: ARB
معرفی محصولتسمه بکسل 9 متری ARB مدل Snatch Strap (کد ARB705)، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود. جنس این تسمه از نایلون بوده و قابلیت تحمل وزن تا 8 تن را دارد. همچنین بهترین گزینه جهت جابه جایی، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شرایط مح..
1,200,000 تومان
تسمه بکسل مدل Bubba Rope - 20-foot
نا موجود
مدل: Bubba Rope 20-foot برند: BubbaRope
معرفی محصولتسمه بکسل Bubba Rope مدل 20foot، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود که با توجه به استاندارد های ارتش آمریکا ساخته و پرداخته شده و مناسب خودروهای سبک و 4x4 می باشد. این محصول با طول 6 متر و با قابلیت کشسانی بالایی که دارد، بهترین گزینه جهت بیرون کش..
3,800,000 تومان
تسمه بکسل مدل Bubba Rope - Renegade 20-foot
نا موجود
مدل: Renegade 20-foot برند: BubbaRope
معرفی محصولتسمه بکسل Bubba Rope مدل Renegade 20-foot، یکی از مهم ترین تجهیزات امداد و نجات خودرو به شمار می رود که با توجه به استاندارد های ارتش آمریکا ساخته و پرداخته شده و مناسب خودروهای سبک و 4x4 می باشد. این محصول با طول 6 متر و با قابلیت کشسانی بالایی که دارد، بهترین گزینه جه..
3,200,000 تومان
تسمه بکسل مدل TJM - Snatch Strap
نا موجود
مدل: Snatch Strap برند: TJM
معرفی محصولتسمه بکسل TJM مدل Snatch Strap (کد 867TJMS8000 , 867TJMS11000)، یکی از بهترین محصولات این برند است و از مهمترین ابزارهای امداد و نجات خودرو  به شمار می رود. جنس این تسمه از نایلون، با روکش محافظ نئوپرن بوده که در دو مدل مختلف با قابلیت تحمل وزن 8 تن و 11 تن موجود است و مناسب جابه جا..
1,000,000 تومان
قلاب شکل مدل ARB - Recovery Shackle
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Recovery Shackle برند: ARB
معرفی محصولقلاب شکل ARB مدل Recovery Shackle (کد ARB207B)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می ش..
150,000 تومان
قلاب شکل مدل Warn - Perimium Shackle 3/4
نا موجود
مدل: Perimeum Shackel 3/4 برند: Warn
معرفی محصولقلاب شکل Warn مدل Perimium Shackle 3/4، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، قرقره و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می شود..
860,000 تومان
قلاب شکل نرم مدل Bubba Rope - Gator
نا موجود
مدل: Synthetic Shackle برند: BubbaRope
معرفی محصولقلاب شکل نرم Bubba Rope مدل Gator، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو به شمار می رود و با قابلیت نصب تجهیزاتی مانند تسمه، سیم بکسل، وینچ و ... سبب جابه جایی آسان تر، بکسل و کمک به رهایی خودروی گیر کرده در شن، برف و ... می شود...
950,000 تومان
کیت ریکاوری مدل TJM - Large Recovery Kit
نا موجود
مدل: Large Recovery Kit برند: TJM
معرفی محصولکیت ریکاوری TJM مدل Recovery Kit Large (کد 867TJMREKIT2)، یکی از مهم ترین ابزارهای امداد و نجات خودرو و وسیله ای ضروری برای سفر های آفرودی، طبیعت گردی و ... به شمار می رود که با طراحی زیبا، با کیفیت و با استفاده از ابزار های داخل کیف بهترین گزی..
4,200,000 تومان
کیت لوازم وینچ و آفرود مدل Warn - Medium Duty Recovery Kit
نا موجود
مدل: Medium Duty Recovery Kit برند: Warn
معرفی محصولکیت لوازم وینچ و آفرود وارن مدل Medium Duty Recovery Kit، یک کیف کم حجم و کاربردی در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کویرنوردی و ... می باشد. این کیت شامل وسایلی همچون تسمه بکسل 9 متری به عرض 5 سانتی متر با ظرفیت تحمل 6.5 تن، تسمه محافظ درخت 2.5 متری با تحمل وزن 6 تن، ق..
4,150,000 تومان
مالبند مدل TJM - Recovery Hitch
نا موجود
مدل: Recovery Hitch برند: TJM
معرفی محصولمالبند TJM مدل Recovery Hitch (کد 867TJMRHITCH)، محصولی بسیار ضروری برای خودروهای آفرودی در هنگام سفرهای طبیعت گردی و آفرودی می باشد. این مالبند با ساختاری با دوام، از جنس فولاد ضد زنگ و همراه با یک قلاب شکل قابلیت نصب به سپر عقب خودروهای آفرودی را داشته که در مواقع اضطرای جهت بیرون ک..
650,000 تومان
نمايش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

این محصول در حا