محصولات
سبد خرید

پارو و لوازم جانبی

پارو و لوازم جانبی:
مدل: SUP Tourer GS برند: Point 65
معرفی محصول پارو پدل برد (3 تکه) آلومینیومیSUP Tourer،با اندازه متوسط و قابل تنظیم است و به دلیل وزن پایین و استحکام بالایی که دارد به شما قدرت و ثبات خوبی می‌دهد.دارای یک تیغه بزرگ و کفه نایلونی با ترکیب کربن بوده که برای ضربه های مناسب ساخته شده است. هم چنین این پارو دارای یک کفه اضافه ..
1,331,000 تومان
مدل: Sport 1PC برند: BicSport
معرفی محصول پارو کایاک (1تکه) آلومینیومی بیک اسپرت مدل Sport 1PC، با طراحی بی نظیر، بهترین انتخاب برای پیش بردن کایاک شما در تفریحات آبی می باشد. هنگام کایاک سواری داشتن یک پاروی مناسب برای پارو زدن و اینکه نیروی اضافی از شما گرفته نشود بسیار مهم می باشد. این پارو از دو تیغه و یک میله ی..
600,000 تومان
مدل: Buckle برند: Point 65
معرفی محصول تسمه اتصال Point 65 مدل Buckle، قطعه ای از تکنولوژی Snap-TAP کایاک های چند تکه می باشد. شرکت Point 65 با اختراع کایاک های چند تکه بوسیله تکنولوژی Snap-TAP، تحول بزرگی در صنعت تولید کایاک ایجاد کرد. این تسمه اتصال یکی از قطعات این تکنولوژی می باشد که در صورت ایجاد ه..
346,000 تومان
مدل: Ratchet Strap برند: Point 65
معرفی محصول تسمه اتصال Point 65 مدل Ratchet Strap، قطعه ای از تکنولوژی Snap-TAP کایاک های چند تکه می باشد. شرکت Point 65 با اختراع کایاک های چند تکه بوسیله تکنولوژی Snap-TAP، تحول بزرگی در صنعت تولید کایاک ایجاد کرد. این تسمه اتصال یکی از قطعات این تکنولوژی می باشد که در صورت ایجاد..
108,000 تومان
مدل: Car Roof Strap برند: BicSport
معرفی محصول تسمه باربند مدل Car Roof Strap برای نگهداری کایاک بر روی باربند ماشین مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با طول 476 سانتی متر و قفل محکمی که دارد مانع از آسیب دیدن کایاک و یا جابجایی آن بر روی باربند می شود. معرفی برند کمپانی بیک اسپرت در سال 1979 توسط Baroon Bich بنی..
190,000 تومان
مدل: Kayak Trolley برند: BicSport
معرفی محصول چرخ دستی حمل کایاک Kayak Trolley محصولی سبک، تاشو و مناسب برای حمل و جابه جایی آسان انواع کایاک ها، دارای چرخ های بادی مقاوم، بندهایی جهت بستن و محکم نگه داشتن کایاک و شامل یک کیف برای حمل چرخ دستی بوده که همچنین حداکثر وزن قابل تحمل این محصول 80 کیلوگرم می‌باشد. معرفی برند ..
680,000 تومان
مدل: Deluxe Fishing Backrest برند: BicSport
معرفی محصول صندلی قایق کایاک بیک اسپرت مدل Deluxe Fishing، یکی از لوازم جانبی تولید شده توسط این شرکت برای کایاک ها می باشد. با وجود داشتن یک نشیمنگاه مناسب در کایاک ها، برای مدت طولانی نشستن بر روی آن ها ایجاد خستگی می کند. با اضافه کردن این صندلی ارگونومیک، در مسافت های طولانی دچار خستگی ن..
580,000 تومان
مدل: Power Backrest برند: BicSport
معرفی محصول صندلی قایق کایاک بیک اسپرت مدل Power Backrest، قابل نصب بر روی تمامی کایاک ها و یک تکیه گاه راحت با ساختار فوق العاده محکم با پوششی از فوم ضخیم و مخصوص بوده که باعث رفع خستگی و افزایش قدرت پارو زنی می‌شود. همچنین این صندلی دارای طناب هایی بوده که متناسب با شرایط فرد قابل تنظ..
450,000 تومان
مدل: "Quick Fin Dolphin 10 برند: BicSport
معرفی محصول فین پدل برد "Quick Fin Dolphin 10 محصولی بسیار سبک با ساختاری مناسب جهت ایمنی پدل برد سواران بوده که با نصب به زیر پدل برد سبب شکاف آب و برقراری تعادل می‌شود. این محصول بدون نیاز به هیچ گونه ابزاری روی تخته نصب و جدا می‌شود. در ضمن مناسب پدل بردهای ACE-TEC و TOUGH-TEC B..
230,000 تومان
مدل: Ocean Spray Deck-XL برند: Point 65
معرفی محصول کاور ضد آب Point 65 - Ocean از جنس پارچه نایلونی با دوام و مقاوم، دارای کمربند قابل تنظیم و مناسب انواع کایاک هامی‌باشد که مانع از خیس شدن افراد می‌شود. این محصول در سایز X-L و به رنگ مشکی موجود می‌باشد. معرفی برند کمپانی Point 65 که سال 1996 در سوئد تأسیس شد، یکی..
1,016,000 تومان
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی BicSport - Beach
نا موجود
مدل: Beach Paddle 2 Parts برند: BicSport
معرفی محصول پارو کایاک دو تکه Beach به شکلی طراحی شده است که پارو زدن را بسیار روان و آسان ساخته است.شکل نا متقارن تیغه این پارو آن را آماده استفاده به شکل تفریحی و یا اولین تجربه ماجراجویانه کایاک سواری ساخته است.جنس این پارو از آلومینیوم بوده که تیغه آن از جنس پلی اتیلن می باشد. معرفی برند ..
455,000 تومان
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی Point 65 - Easy Tourer 230cm
نا موجود
مدل: Easy Tourer 230cm برند: Point 65
معرفی محصول پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی Easy Tourer 230cm، دارای دو تکه با اتصال پین دار است و می‌توانید آن را به زاویه های دلخواه تغییر دهید .بسیار سبک و مستحکم است و به شما قدرت و ثبات خوبی می‌دهد.دارای کفه از جنس گلاس با ترکیب کربن بوده که برای ضربه های مناسب ساخته شده است. معر..
1,156,000 تومان
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی مدل BicSport - Sport 2PC
نا موجود
مدل: Sport 2PC برند: BicSport
دو تکه با اتصال پین دار کفه فایبرگلاس و دسته آلومینیوم مناسب کایاک های K1,K2,K3 و کایاک های بادی طول 220cm قابل تنظیم برای دست چپی ها وزن 1.35kg وبسایت رسمی محصول..
455,000 تومان
پارو کایاک (4 تیکه) آلومینیومی مدل BicSport - Sport 4PC
نا موجود
مدل: Sport 4PC برند: BicSport
چهار تکه با اتصال پین دار تمامی تکه ها از داخل به یکدیگر متصل هستند کفه فایبرگلاس و دسته آلومینیوم مناسب کایاک های K1,K2,K3 و کایاک های بادی طول 220cm قابل تنظیم برای دست چپی ها وزن 1.3kg و..
650,000 تومان
صندلی قایق کایاک  Bic Sport - Ergonomic Backrest
نا موجود
مدل: Ergonomic Backrest برند: BicSport
معرفی محصول صندلی قایق کایاک Ergonomic قابل نصب بر روی تمامی کایاک ها و یک تکیه گاه راحت با ساختار فوق العاده محکم و ارگونومیک با پوششی از فوم ضخیم و مخصوص می‌باشد که باعث خستگی کمتر و افزایش قدرت پارو زنی می‌شود. همچنین این صندلی دارای طناب هایی بوده که متناسب با شرایط فرد قابل تنظیم م..
850,000 تومان
فین پدل برد "Bic Sport - Fin Dolphin 10
نا موجود
مدل: "Fin Dolphin 10 برند: BicSport
معرفی محصول فین پدل برد "Fin Dolphin 10 محصولی بسیار سبک با ساختاری مناسب جهت ایمنی پدل برد سواران بوده که توسط پیچ به پدل برد نصب و سبب شکاف آب و برقراری تعادل می‌شود. در ضمن مناسب پدل بردهای All-Round می‌باشد. معرفی برند کمپانی بیک اسپرت در سال 1979 توسط Baroon Bi..
230,000 تومان
فین پدل برد "Bic Sport - Quick Fin Touring 9
نا موجود
مدل: "Quick Fin Touring 9 برند: BicSport
معرفی محصول فین پدل برد "Quick Fin Touring 9 محصولی بسیار سبک با ساختاری مناسب جهت ایمنی پدل برد سواران بوده که با نصب به زیر پدل برد سبب برقراری تعادل، شکاف آب و در نتیجه افزایش سرعت می‌شود. این محصول بدون نیاز به هیچ گونه ابزاری روی تخته نصب و جدا می‌شود. در ضمن مناسب پدل بردهای ..
230,000 تومان
نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)