محصولات
سبد خرید

فانوس های گازی و باطریی

فانوس های گازی و باطریی:
مدل: KL-2901 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووآ مدل Mantles1 ، مناسب برای چراغ های مدل  Adventure TKL-N2901 می باشد. درون بسته دو عدد توری یدکی موجود است که در صورت خرابی توری اصلی می توان ازآن استفاده کرد. معرفی برندکمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاسیس ش..
90,000 تومان
مدل: Sinai Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی ایزی کمپ مدل Sinai Lantern، با ترکیب دو محصول یک چراغ ایده آل برای زمانی که در طبیعت، کمپینگ، سفر و داخل چادر به خاطر عدم وجود برق در تاریکی هستید و یا هنگامی که در خانه برق وجود ندارد، شما را از تاریکی خارج و روشنایی مورد نیاز را تامین می کند.چراغ فانوس..
485,000 تومان
مدل: Carnelian 90 Lantern Cream برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 90، محصولی ساده و کاربردی است که با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... از آن استفاده کرد.طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر باد و باران مقاوم بوده و از ایمنی بال..
280,000 تومان
مدل: Cantil Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی Easy Camp مدل Cantil Lantern، با طراحی منحصر به فرد و با کیفیتی که دارد، این امکان را فراهم کرده که بتوان از این چراغ فانوسی برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی د..
250,000 تومان
مدل: Dugite Lantern برند: Easy Camp
معرفی محصولچراغ فانوسی ایزی کمپ مدل Dugite Lantern، یک گزینه ایده آل برای زمانی که به کمپینگ می روید و تا پاسی از شب در طبیعت می مانید و یا می خواهید در آنجا چادری برپا کنید، روشنایی محیط پیرامون شما را فراهم می کند. طراحی این چراغ به شکل خاصی می باشد که با استفاده از فنر به ..
180,000 تومان
مدل: Carnelian 400 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 400، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... نیز از آن استفاد..
420,000 تومان
مدل: Carnelian 600 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 600، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد. در طبیعت به دلیل عدم وجود برق در هنگام شب تامین نور مورد نیاز جزء الزامات سفر می باشد. با داشتن این محصول می توانی..
560,000 تومان
مدل: Carnelian 90 Lantern برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian 90 Lantern، محصولی ساده و کاربردی است که با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... از آن استفاده کرد.طراحی این چراغ به گونه ای است که در برابر باد و باران مقاوم بوده و از ا..
375,000 تومان
مدل: Carnelian DC 150 Lantern Cream White برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 150 Lantern Cream White، با طراحی منحصر به فرد و با کیفیتی که دارد، این امکان را فراهم کرده که بتوان از این چراغ فانوسی برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می ..
560,000 تومان
مدل: Carnelian DC 250 برند: Outwell
معرفی محصولچراغ فانوسی Outwell مدل Carnelian DC 250، این امکان را فراهم کرده که بتوان از آن برای داشتن نور مورد نیاز در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بهره برد و با توجه به حجم کمی که اشغال می کند، می توان به راحتی در شرایط اضطراری و یا در چادر، سایبان و ... نیز از آن است..
695,000 تومان
مدل: Rocket 120 Bluetooth برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوس ونگو مدل Rocket 120 Bluetooth، محصولی بی نظیر برای بالا بردن لذت شما از سفر می باشد. زمانی که به سفر می روید و یا در کمپینگ، طبیعت گردی، داخل چادر و ... ، به تاریکی هوا که نزدیک می شوید نیاز به داشتن نور مناسب و کافی بسیار مهم است. در کنار آن شنیدن یک آه..
1,220,000 تومان
مدل: Rocket 120 Rechargeable Lantern برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوس ونگو مدل Rocket 120 Rechargeable Lantern، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی، سفرهای طبیعت گردی، پیاده روی در شب و کوهنوردی می باشد. گاهی ممکن است به مکانی سفر کنید که نور کافی در آن جا وجود نداشته باشد؛ در این صورت داشتن یک چراغ فانوسی بسیار ایده آل بود..
938,000 تومان
مدل: Star 85 برند: Vango
معرفی محصولچراغ فانوس ونگو مدل Star 85، محصولی بی نظیر برای کمپینگ های خانوادگی و دورهمی های شبانه خارج از منزل است. در طبیعت به خاطر عدم وجود برق در شب هنگام داشتن نور اهمیت فراوانی دارد. با داشتن یک چراغ مناسب و عالی می توانید به دورهمی و تفریحات خود بپردازید.این چراغ دارای ..
285,000 تومان
مدل: L-Core Cable Lantern برند: Kovea
معرفی محصولچراغ کووآ مدل L-Core Cable، یک انتخاب ایده آل برای طبیعت گردی، کمپینگ و ... در هنگام شب است. گاهی ما به مکانی سفر می کنیم که نور کافی در آن وجود ندارد، در این صورت داشتن چراغ یک امر ضروری به حساب می آید. چراغ کووآ با طراحی بی نظیر روشنایی را برای شما به ارمغان می آورد. این چراغ ب..
802,000 تومان
توری مدل  Kovea - Lantern Mantles3
نا موجود
مدل: TKL-N894 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووآ مدل Mantles3 ، مناسب برای چراغ های مدل  Adventure TKL-N894 می باشد. درون بسته دو عدد توری یدکی موجود است که در صورت خرابی توری اصلی می توان ازآن استفاده کرد. معرفی برندکمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاس..
51,000 تومان
توری مدل Kovea - Lantern Mantles2
نا موجود
مدل: TKL-929 برند: Kovea
معرفی محصولتوری چراغ فانوسی کووا مدل Mantles2، مناسب برای چراغ های مدل  Adventure TKL-929 می باشد. درون بسته دو عدد توری یدکی موجود است که در صورت خرابی توری اصلی می توان ازآن استفاده کرد.معرفی برندکمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره جنوبی تاسیس شد و توانس..
51,000 تومان
چراغ آویزی مدل Outwell - Onyx Lantern
نا موجود
مدل: Onyx Lantern برند: Outwell
معرفی محصولچراغ آویزی Outwell مدل Onyx Lantern،  با قابلیت نوردهی بالا و حجم کم ، برای روشن کردن فضای مورد نظر در تاریکی بسیار پر کاربرد می باشد. طراحی این چراغ به گونه ای است که دارای 8 ال ای دی و سه حالت نوردهی که شامل (زیاد ، کم ، فلش) و دستگیره ای مخصوص برای آویزان کردن ب..
125,000 تومان
چراغ روشنایی گازی مدل Kovea - Observer
نا موجود
مدل: Observer KL-103 برند: Kovea
 معرفی محصولچراغ روشنایی گازی کووآ مدل Observer، وسیله ای مناسب برای ایجاد روشنایی در کمپینگ، طبیعت گردی و یا زمانی که در خانه، برق قطع شده و در تاریکی نشسته اید است. این چراغ روشنایی با اتصال به کپسول گاز ایزوبوتان، 35 لوکس روشنایی تولید می کند. این محصول مجهز به..
402,000 تومان