محصولات
سبد خرید

پارو و لوازم جانبی

پارو و لوازم جانبی:
پارو کایاک مدل Bote - 5-Piece Adjustable
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: 5Piece Adjustable برند: Bote
معرفی محصولپارو کایاک Bote مدل 5Piece Adjustable، یکی از تجهیزات لازم برای به حرکت در آوردن کایاک در امواج آرام و خروشان آب دریا، دریاچه، رودخانه و ... بوده که به شما کمک کرده تا علاوه‌بر حرکت در آوردن کایاک، بتوانید از آن برای جهت‌دهی حرکت کایاک در مسیر استفاده نمایید و از انجام تفریح..
11,900,000 تومان
مدل: Day Tourer Paddle Alloy 217cm 1Pcs برند: Feel Free
معرفی محصولپارو کایاک Feel Free مدل Day Tourer Paddle Alloy Red 217cm، که جزء جدانشدنی ورزش هیجان‌انگیز کایاک سواری و قایقرانی است، به راندن و سوق دادن کایاک به سمت جلو کمک کرده و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با موج‌های خروشان یک رودخانه همراه شده و یا ساعت&zwnj..
3,000,000 تومان
مدل: Day Tourer Paddle Glass 217cm 1Pcs برند: Feel Free
معرفی محصولپارو کایاک Feel Free مدل Day Tourer Paddle Glass 217cm، که جزء جدانشدنی ورزش هیجان‌انگیز کایاک سواری و قایقرانی است، به راندن و سوق دادن کایاک به سمت جلو کمک کرده و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با موج‌های خروشان یک رودخانه همراه شده و یا ساعت‌ها بر رو..
4,310,000 تومان
پمپ باد مدل Bote - Aero Foot Pump
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Aero Foot Pump برند: Bote
معرفی محصولپمپ باد Bote مدل Aero Foot Pump، یکی از پمپ های بادی کمپانی Bote می باشد، که با استفاده از آن می توانید به راحتی محصولات بادی را باد کنید. پمپ Aero Foot Pump دارای ابعاد بسیار جمع و جور بوده که می‌توانید به راحتی آن را داخل کوله در کنار دیگر ابزار قرار بدهید و برای باد و تخلیه کر..
2,450,000 تومان
مدل: Ratchet Strap برند: Point 65
معرفی محصولتسمه اتصال Point 65 مدل Ratchet Strap، قطعه ای از تکنولوژی Snap-TAP کایاک های چند تکه می باشد. شرکت Point 65 با اختراع کایاک های چند تکه بوسیله تکنولوژی Snap-TAP، تحول بزرگی در صنعت تولید کایاک ایجاد کرد. این تسمه اتصال یکی از قطعات این تکنولوژی می باشد که در صورت ایجاد..
350,000 تومان
تسمه حمل پدل برد مدل Bote - Travelink Carry Sling
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Travelink Carry Sling برند: Bote
معرفی محصولتسمه حمل پدل برد Bote مدل Travelink Carry Sling، یک محصول کارآمد دیگر از برند Bote است که برای حمل راحت‌تر پدل برد به کمک شما آمده تا بتوانید به راحتی آن را توسط این تسمه، بر روی شانه‌های خود حمل کنید؛ بدین ترتیب، وزن پدل برد از دست‌ها به شانه منتقل شده و یک شیوه ح..
3,150,000 تومان
چرخ دستی حمل پدل برد Bote - Wheel Rac
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Kayak Trolley برند: Bote
معرفی محصولچرخ دستی حمل پدل‌برد Bote مدل Wheel Rac، یکی از اکسسوری‌های کاربردی کمپانی Bote بوده که با این هدف طراحی شده تا در تفریحات دریایی خود بتوانید به راحتی پدل‌برد را تا کنار دریا حمل کنید و به انجام فعالیت‌های دریایی خود بپردازید.این محصول دارای دو چرخ بوده که شما ..
14,000,000 تومان
مدل: Power Backrest برند: BicSport
معرفی محصولصندلی قایق کایاک بیک اسپرت مدل Power Backrest، یکی از لوازم جانبی تولید شده توسط این شرکت بوده که برای سهولت نشستن در کایاک ها مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود داشتن یک نشیمنگاه مناسب در کایاک ها، برای مدت زمان طولانی نشستن بر روی نشیمنگاه خالی در بدن ایجاد خستگی می کند. با اضا..
1,500,000 تومان
مدل: Canvas Padded Seat برند: Feel Free
معرفی محصولصندلی قایق کایاک Feel Free مدل Canvas Padded،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
2,990,000 تومان
مدل: Deluxe Seat Backrest برند: Feel Free
معرفی محصولصندلی قایق کایاک Feel Free مدل Deluxe،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در..
4,510,000 تومان
کاور ضد آب مدل Point 65 - Ocean Spray Deck
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ocean Spray Deck-XL برند: Point 65
معرفی محصولکاور ضد آب Point 65 مدل Ocean Spray Deck، محصولی کاربردی از کمپانی پوینت 65 برای کایاک سواران می باشد. انگیزه طراحی و تولید این کاور ضد آب، همان طور که از نامش مشخص است، جلوگیری از خیس شدن کایاک سواران هنگام قایق سواری می باشد. این محصول مناسب برای کایاک هایی بوده که به صورت Sit-..
2,900,000 تومان
نگهدارنده توری مدل Bote - Tackle Web
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Tackle Web برند: Bote
معرفی محصولنگهدارنده توری Bote مدل Tackle Web، از جمله لوازم جانبی پدل بردینگ و ماهیگیری است که بر روی نگهدارنده چوب ماهیگیری قرار گرفته و این امکان را به شما می‌دهد تا وسایل و لوازم خود را داخل آن قرار داده و دسترسی خوبی به آن‌ها داشته باشید.این نگهدارنده توری، با دارا بودن یک مح..
3,850,000 تومان
نگهدارنده چوب ماهیگیری مدل Bote - Tackle Rac Black
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Tackle Rac Black برند: Bote
معرفی محصولنگهدارنده چوب ماهیگیری Bote مدل Tackle Rac Black، با اتصال به پدل‌برد، کایاک و .... این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید چوب ماهیگیری را در داخل فضاهای درنظر گرفته شده قرار بدهید و بدون در دست گرفتن چوب ماهیگیری به فعالیت ماهیگیری بپردازید. همچنین نصب این محصول باعث شده که دستانتا..
15,400,000 تومان
یخدان 9.4 لیتری مدل Bote - Kula 2.5
ارسال رایگان در تهران 2022
مدل: Kula 2.5 Cooler برند: Bote
معرفی محصولیخدان 9.4 لیتری Bote مدل Kula 2.5، یک گزینه مناسب برای حمل مواد غذایی و نوشیدنی‌های مورد علاقه‌تان هنگام سفر به دریا، کمپینگ و ... است که توسط کمپانی Bote طراحی و تولید شده و توانسته نظر مخاطبان را به خوبی به خود جلب کند.یخدان Kula 2.5، دارای بدنه‌ای از جنس پلاستیک ..
15,400,000 تومان
پارو کایاک (1تکه) آلومینیومی مدل BicSport - Sport 1PC
نا موجود
مدل: Sport 1PC برند: BicSport
معرفی محصولپارو کایاک (1تکه) آلومینیومی بیک اسپرت مدل Sport 1PC، با طراحی بی نظیر، بهترین انتخاب برای پیش بردن کایاک شما در تفریحات آبی می باشد. هنگام کایاک سواری داشتن یک پاروی مناسب برای پارو زدن و اینکه نیروی اضافی از شما گرفته نشود بسیار مهم می باشد. این پارو از دو تیغه و یک میله ی..
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی BicSport - Beach
نا موجود
مدل: Beach Paddle 2 Parts برند: BicSport
معرفی محصولپارو کایاک دو تکه Beach به شکلی طراحی شده است که پارو زدن را بسیار روان و آسان ساخته است.شکل نا متقارن تیغه این پارو آن را آماده استفاده به شکل تفریحی و یا اولین تجربه ماجراجویانه کایاک سواری ساخته است.جنس این پارو از آلومینیوم بوده که تیغه آن از جنس پلی اتیلن می باشد.معرفی برند ..
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی Point 65 - Easy Tourer 230cm
نا موجود
مدل: Easy Tourer 230cm برند: Point 65
معرفی محصولپارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی Easy Tourer 230cm، دارای دو تکه با اتصال پین دار است و می‌توانید آن را به زاویه های دلخواه تغییر دهید .بسیار سبک و مستحکم است و به شما قدرت و ثبات خوبی می‌دهد.دارای کفه از جنس گلاس با ترکیب کربن بوده که برای ضربه های مناسب ساخته شده است.معر..
پارو کایاک (2 تیکه) آلومینیومی مدل BicSport - Sport 2PC
نا موجود
مدل: Sport 2PC برند: BicSport
دو تکه با اتصال پین دار کفه فایبرگلاس و دسته آلومینیوم مناسب کایاک های K1,K2,K3 و کایاک های بادی طول 220cm قابل تنظیم برای دست چپی ها وزن 1.35kgوبسایت رسمی محصول..
پارو کایاک (4 تیکه) آلومینیومی مدل BicSport - Sport 4PC
نا موجود
مدل: Sport 4PC برند: BicSport
چهار تکه با اتصال پین دار تمامی تکه ها از داخل به یکدیگر متصل هستند کفه فایبرگلاس و دسته آلومینیوم مناسب کایاک های K1,K2,K3 و کایاک های بادی طول 220cm قابل تنظیم برای دست چپی ها وزن 1.3kgو..
پارو کایاک کربنی مدل 1 تکه - BQ Sport
ساخت ایران نا موجود
مدل: One Piece Carbon برند: BQ Sport
معرفی محصولپارو کایاک کربنی BQ Sport مدل 1 تکه، یکی از تجهیزات ضروری برای قایقرانی و گزینه ای مناسب برای پیش بردن کایاک شما در آب های آرام می باشد. هنگام کایاک سواری داشتن یک پاروی مناسب و سبک نقش مهمی در لذت بردن شما از این ورزش آبی ایفا می کند. در این صورت پارو کایاک BQ Sport با ساختاری یک تکه..
پارو کایاک کربنی مدل 2 تکه - BQ Sport
ساخت ایران نا موجود
مدل: Two Pieces Carbon برند: BQ Sport
معرفی محصولپارو کایاک  کربنی BQ Sport مدل دو تکه، یکی از تجهیزات ضروری برای قایقرانی و گزینه ای مناسب برای پیش بردن کایاک شما در آب های آرام می باشد. هنگام کایاک سواری داشتن یک پاروی مناسب و سبک نقش مهمی در لذت بردن شما از این ورزش آبی ایفا می کند. در این صورت پارو کایاک BQ Sport با ساختاری..
پارو کایاک مدل Feel Free - Day Tourer Alloy 225cm
نا موجود
مدل: Day Tourer Paddle Alloy 225cm 1Pcs برند: Feel Free
معرفی محصولپارو کایاک Feel Free مدل Day Tourer Paddle Alloy 225cm، که جزء جدانشدنی ورزش هیجان‌انگیز کایاک سواری و قایقرانی است، به راندن و سوق دادن کایاک به سمت جلو کمک کرده و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با موج‌های خروشان یک رودخانه همراه شده و یا ساعت‌ها بر رو..
پمپ باد مدل Bote - AeroPump Auto Electric
نا موجود
مدل: AeroPump Auto Electric Pump برند: Bote
معرفی محصولپمپ باد Bote مدل AeroPump Auto Electric، یکی از پمپ های برقی جدید کمپانی Bote می باشد، که با استفاده از آن می توانید به راحتی محصولات بادی را باد کنید. این پمپ قابلیت باد و تخلیه کردن باد انواع صندلی، کایاک، پدل برد و اسکله بادی را دارد به همین دلیل جزء پمپ های باد حرفه ای به شمار می ..
تسمه اتصال مدل Point 65 - Buckle
نا موجود
مدل: Buckle برند: Point 65
معرفی محصولتسمه اتصال Point 65 مدل Buckle، قطعه ای از تکنولوژی Snap-TAP کایاک های چند تکه می باشد. شرکت Point 65 با اختراع کایاک های چند تکه بوسیله تکنولوژی Snap-TAP، تحول بزرگی در صنعت تولید کایاک ایجاد کرد. این تسمه اتصال یکی از قطعات این تکنولوژی می باشد که در صورت ایجاد ه..
تسمه باربند  مدل  Bic Sport - Car Roof  Strap
نا موجود
مدل: Car Roof Strap برند: BicSport
معرفی محصولتسمه باربند مدل Car Roof Strap برای نگهداری کایاک بر روی باربند ماشین مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با طول 476 سانتی متر و قفل محکمی که دارد مانع از آسیب دیدن کایاک و یا جابجایی آن بر روی باربند می شود.معرفی برندکمپانی بیک اسپرت در سال 1979 توسط Baroon Bich بنی..
تسمه باربند مدل Nite Ize - Camjam Strap
نا موجود
مدل: Camjam Tie Down Strap برند: Nite Ize
معرفی محصولتسمه باربند Nite Ize مدل Camjam Strap، یکی از تجهیزات خودرو است که برای مهار و فیکس کردن ایمن انواع بار و محموله بر روی موتور، وانت بارها، تریلرها و همچنین، بر روی باربند یا داخل اتاق خودروها به کار می‌رود. تسمه باربند نایت ایز، به دلیل انعطاف پذیری و امنیت بالایی که در حمل بار و..
تسمه باربند مدل Nite Ize - Dual Camjam
نا موجود
مدل: Dual Camjam Tie Down System برند: Nite Ize
معرفی محصولتسمه باربند Nite Ize مدل Dual Camjam، یکی از تجهیزات خودرو است که برای مهار و فیکس کردن ایمن انواع بار و محموله بر روی موتور، وانت بارها، تریلرها و همچنین، بر روی باربند یا داخل اتاق خودروها به کار می‌رود. تسمه باربند نایت ایز، به دلیل انعطاف پذیری و امنیت بالایی که در حمل بار و ..
جا لیوانی مدل Bote - Aero Cup Holder
نا موجود
مدل: Aero Cup Holder برند: Bote
معرفی محصولجا لیوانی Bote مدل Aero Cup Holder، یک محصول جدید و ابتکاری از سوی برند Bote است که برای قرار دادن لیوان، ماگ، فنجان قهوه، بطری نوشیدنی و ... طراحی و ساخته شده است. با وجود این جا لیوانی، هنگامی که در حال کایاک سواری هیجان‌انگیز در آبراهه‌های مختلف هستید و یا بر روی صندلی با..
چرخ دستی حمل کایاک Bic Sport - Kayak Trolley and Bag
نا موجود
مدل: Kayak Trolley برند: BicSport
معرفی محصولچرخ دستی حمل کایاک بیک اسپرت مدل Kayak Trolley and Bag، محصولی دیگر از کمپانی فرانسوی بیک بوده که از لوازم جانبی کایاک محسوب می شود. زمانی که در سفرهای تفریحی به کنار دریا و یا دریاچه برای قایق سواری می روید حمل کایاک هایی که چرخ ندارند ممکن است کمی سخت باشد و یا مسافتی طولانی تا کنار..
صندلی قایق کایاک  Bic Sport - Ergonomic Backrest
نا موجود
مدل: Ergonomic Backrest برند: BicSport
معرفی محصولصندلی قایق کایاک Ergonomic قابل نصب بر روی تمامی کایاک ها و یک تکیه گاه راحت با ساختار فوق العاده محکم و ارگونومیک با پوششی از فوم ضخیم و مخصوص می‌باشد که باعث خستگی کمتر و افزایش قدرت پارو زنی می‌شود. همچنین این صندلی دارای طناب هایی بوده که متناسب با شرایط فرد قابل تنظیم م..
نمايش 1 تا 30 از 33 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات