محصولات
سبد خرید

وت سوت | لباس غواصی

شما چه غواص ماهری باشید و چه علاقه‌مند ورزش‌های آبی دیگر مثل شنا، اسکی روی آب، موج‌سواری، قایق‌رانی، کایاک‌سواری و ... باشید، نیاز دارید که لباس و تجهیزات مناسب این رشته‌ها را تهیه کنید. لباس وت سوت یکی از کاربردی‌ترین ملزومات همراه برای تمام این ورزش‌ها و تفریحات آبی است. ورزشکارانی که زمان زیادی را در آب هستند از جمله غواصان، شناگران و ...، باید از لباس‌های مخصوص مانند وت سوت استفاده کنند. در حقیقت این لباس به‌عنوان یک عایق عمل کرده تا دمای بدن افراد ورزشکار را حفظ نماید و از افت این دما (هیپورتمی) جلوگیری کند. لباس‌ها با ضخامت‌های مختلف برای شرایط محیطی متفاوت طراحی می‌شوند. هرچه ضخامت بیشتر باشد، گرم‌تر بوده و مناسب مناطق و آب‌های سردتر است. دمای طبیعی سطح پوست انسان حدود 33 درجه سانتی‌گراد است. هرچه دمای آب نسب به این عدد پایین‌تر باشد، لازم است از لباس ضخیم‌تری استفاده کنیم. برای جاهایی که آب بسیار سرد و یخ زده وجود دارد، از لباس دیگری به نام درای سوت استفاده می‌شود.

قبل از پوشیدن این لباس باید داخل آن یا بدن خود را خیس کنید. اولین مزیتی که این‌کار ایجاد می‌کند، پوشیدن راحت‌تر لباس است، مخصوصا  برای لباس‌هایی که ضخامت بیشتری دارند. اما دلیل اصلی، ایجاد یک لایه نازک از آب بین بدن و لباس غواصی است، تا به‌صورت عایق عمل کرده و دمای بدن و پوست شما را حفظ نماید. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در خرید یک لباس وت سوت باید موردتوجه باشد شامل تناسب سایز، ایجاد کافی عایق حرارتی، میزان افزایش گرمایشی و راحتی استفاده در عین حفظ خاصیت انعطاف‌پذیری می‌شود. ضخامت این لباس‌ها بین 1 تا 9 میل متغیر است که 3، 5 و 7 میل متداول‌تر هستند. همچنین، این پوشش تا حد زیادی در مقابل خراشیدگی، بریدگی و نیش موجودات زیر آب هم از بدن محافظت می‌کند.

جالب است بدانید که این لباس در سال 1952 توسط دکتر هاگ بردنر اختراع و طراحی شده است. نوع‌های مختلف لباس‌ها برای تطبیق با دماهای مختلف و کاربرد موردنظر مهم هستند. به‌طور مثال، وت سوت‌های شورتی که آستین و پاچه‌های کوتاه دارند بیشتر مناسب مناطق گرمسیری مانند کیش بوده و آزادی عمل بیشتری را برای ورزشکار فراهم می‌آورند. مدل‌های فول بادی و دوتیکه از انواع دیگر این لباس‌ها می‌باشند. دونوع طراحی زنانه و مردانه صورت گرفته، استفاده از این محصول را متناسب با فیزیک بدن هر دسته، ممکن می‌سازد. برای خرید محصول مورد نظرتان، می‌توانید به‌راحتی سفارش خود را از طریق همین وب‌سایت ثبت نمایید.

وت سوت مدل Cressi - Diver Lady
ارسال رایگان در تهران
مدل: Diver Lady Wetsuit - LU488004 برند: Cressi
معرفی محصولوت سوت زنانه کرسی مدل Diver Lady، از تجهیزات ضروری درحین غواصی، کایاک سواری، قایق‌رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... بوده که با عملکرد بی‌نظیر همانند عایق، از کاهش دمای بدن در هنگام قرارگیری در آب‌هایی با دمای پایین جلوگیری کرده و دمای بدن شما را همچنان حفظ می‌کند...
5,590,000 تومان
وت سوت مدل Mares - Mira
ارسال رایگان در تهران
مدل: Mira برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Mira، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی ایتالیایی Mares می باشد. این کمپانی با تجربه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات غواصی در میان بسیاری از افراد به خصوص غواصان حرفه ای شناخته شده است. همانطور که می دانید برای انجام هر ورزشی نیاز به پوشاک مخصوص آن ورزش ..
3,960,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Alien/M 5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Alien/M 5mm برند: Seac
معرفی محصولوت سوت مردانه Seac مدل Alien/M 5mm، یک لباس غواصی است که توسط شرکت ایتالیایی Seac با سابقه 50 ساله در زمینه تولید تجهیزات غواصی، طراحی و عرضه شده است. این محصول برای ورزش‌های دریایی نظیر اسنورکلینگ، غواصی، رفتینگ، شنا، اسکی روی آب یا برف، پدل برد، جت اسکی، موج سواری، قایق سواری، ..
11,500,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Alien/W 5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Alien/W 5mm برند: Seac
معرفی محصولوت سوت زنانه Seac مدل Alien/W 5mm، یک لباس غواصی است که توسط شرکت ایتالیایی Seac با سابقه 50 ساله در زمینه تولید تجهیزات غواصی، طراحی و عرضه شده است. این محصول برای ورزش‌های دریایی نظیر اسنورکلینگ، غواصی، رفتینگ، شنا، اسکی روی آب یا برف، پدل برد، جت اسکی، موج سواری، قایق سواری، ک..
11,500,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Body Fit /M 1.5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Body Fit Men 1.5mm Wetsuit برند: Seac
معرفی محصولوت سوت مردانه Seac مدل Body Fit 1.5mm، با ضخامت 1.5 میلی متر مناسب استفاده در آب هایی با درجه دمایی 22 درجه سانتی گراد می باشد. این وت سوت تولید شده توسط شرکت ایتالیایی Seac با نزدیک به 50 سال سابقه در تولید تجهیزات غواصی است، که انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غوا..
6,500,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Ciao 2.5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Ciao 2.5mm برند: Seac
معرفی محصولوت سوت نیم‌ تنه Seac مدل Ciao 2.5mm، پوششی راحت برای انجام ورزش‌های آبی از نظیر شنا، کایاک سواری، قایق‌رانی، موج سواری، اسکی روی آب، غواصی و ... بوده که همانند یک عایق حرارتی عمل کرده تا از کاهش دمای بدن شما هنگام قرارگیری در داخل آب جلوگیری کند. همچنین این پوشش به شما ..
3,500,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Resort /M 5.5mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Resort Men 5.5mm Wetsuit برند: Seac
معرفی محصولوت سوت مردانه Seac مدل Resort 5.5mm، با ضخامت 5.5 میلی متر مناسب استفاده در آب هایی با درجه دمایی 6 الی 9 درجه سانتی گراد بوده و به خاطر فول بادی بودن آن برای استفاده در آب های سرد و معتدل گزینه ای فوق العاده به شمار می رود. این وت سوت تولید شده توسط شرکت ایتالیایی Seac با نزدیک به 50..
15,000,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Sense Long/M 3mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sense Long Men 3mm Wetsuit برند: Seac
معرفی محصولوت سوت مردانه Seac مدل Sense Long 3mm، با ضخامت 3 میلی متر مناسب استفاده در آب هایی با درجه دمایی 15 تا 19 درجه سانتی گراد می باشد. این وت سوت تولید شده توسط شرکت ایتالیایی Seac با نزدیک به 50 سال سابقه در تولید تجهیزات غواصی است، که انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند..
8,000,000 تومان
وت سوت مدل Seac - Sense Long/W 3mm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sense Long Women 3mm Wetsuit برند: Seac
معرفی محصولوت سوت زنانه Seac مدل Sense Long 3mm، با ضخامت 3 میلی متر مناسب استفاده در آب هایی با درجه دمایی 15 تا 19 درجه سانتی گراد می باشد. این وت سوت تولید شده توسط شرکت ایتالیایی Seac با نزدیک به 50 سال سابقه در تولید تجهیزات غواصی است، که انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند ..
8,000,000 تومان
شلوارک تکنیکال مدل Mares - Tek Shorts
نا موجود
مدل: Tek Shorts برند: Mares
معرفی محصولشلوارک تکنیکال مارس مدل Tek Shorts، محصولی از کمپانی ایتالیایی مارس بوده که با توجه به طراحی منحصر به فردی که دارد قابل استفاده برای خانم ها و آقایان می باشد. این محصول را می‌ توانید به تنهایی در آب‌ های گرم و یا بر روی وت سوت خود بپوشید که امکان همراه داشتن و..
کلاه وت سوت مدل Mares - Rover Hood
نا موجود
مدل: Rover Hood برند: Mares
معرفی محصولکلاه وت سوت مارس مدل Rover Hood، جزء ملحقات جانبی وت سوت ها به شمار می رود. این کلاه وت سوت (Hood) با ضخامت 5 میلی متر سر، گردن و گوش ها را پوشانده و مناسب تمام ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... می باشد...
وت سوت مدل Brunotti - Bravo 3/2 FZ Mens Full
نا موجود
مدل: Bravo 3/2 FZ Mens Full Blue برند: Brunotti
معرفی محصولوت سوت Brunotti مدل Bravo 3/2 FZ Mens Full، با ضخامت 3.2 میلی متر مناسب استفاده در آب های خنک (درجه دمای 15 تا 19 درجه سانتی گراد) می باشد. این وت سوت که تولید شده توسط کمپانی هلندی برونوتی است، انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غواصی، اسنورکلینگ، کایاک سواری و ... م..
وت سوت مدل Brunotti - Bravo 4/3 FZ Mens Full
نا موجود
مدل: Bravo 4/3 FZ Mens Full برند: Brunotti
معرفی محصولوت سوت Brunotti مدل Bravo 4/3 FZ Mens Full، با ضخامت 4.3 میلی متر مناسب استفاده در آب های خنک (درجه دمای 12 تا 15 درجه سانتی گراد) می باشد. این وت سوت که تولید شده توسط کمپانی هلندی برونوتی است، انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غواصی، اسنورکلینگ، کایاک سواری و ... م..
وت سوت مدل Cressi - Lei Womens Monopiece
نا موجود
مدل: Lei Womens Monopiece 2.5mm - LU47800 برند: Cressi
معرفی محصولوت سوت کرسی مدل Lei Womens Monopiece، با ضخامت 2.5 میلی متر مناسب استفاده در آب های گرم (درجه دمای 18 تا 25 درجه سانتی گراد) می باشد. این وت سوت که تولید شده توسط کمپانی ایتالیایی کرسی است، انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غواصی، اسنورکلینگ، کایاک سواری و ... می باش..
وت سوت مدل Cressi - Lido Short Lady
نا موجود
مدل: Lido Short Lady - LV457001 برند: Cressi
معرفی محصولوت سوت زنانه کرسی مدل Lido Short Lady، از تجهیزات ضروری درحین شنا، کایاک سواری، قایق‌رانی، موج سواری، اسکی روی آب، غواصی و ... بوده که با عملکرد بی‌نظیر همانند عایق، از کاهش دمای بدن در هنگام قرارگیری در آب‌هایی با دمای پایین جلوگیری کرده و دمای بدن شما را همچنان حفظ می..
وت سوت مدل Cressi - Lido Short Man Monopiece
نا موجود
مدل: Lido Short Man Monopiece 2mm - LV45500 برند: Cressi
معرفی محصولوت سوت نیم تنه کرسی مدل Lido Short Man Monopiece، با ضخامت 2 میلی متر مناسب استفاده در آب های گرم (درجه دمای 18 تا 25 درجه سانتی گراد) می باشد. این وت سوت که تولید شده توسط کمپانی ایتالیایی کرسی است، انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غواصی، اسنورکلینگ، کایاک سواری، ق..
وت سوت مدل Cressi - Lui Man Monopiece
نا موجود
مدل: Lui Man Monopiece Wetsuit 2.5mm - LU47900 برند: Cressi
معرفی محصولوت سوت کرسی مدل Lui Man Monopiece، با ضخامت 2.5 میلی متر مناسب استفاده در آب های گرم (درجه دمای 18 تا 25 درجه سانتی گراد) می باشد. این وت سوت که تولید شده توسط کمپانی ایتالیایی کرسی است، انتخابی مناسب برای افراد در هنگام تفریحات آبی مانند غواصی، اسنورکلینگ، کایاک سواری، کایت سرفینگ و ..
وت سوت مدل Cressi - Morea Man 3mm
نا موجود
مدل: Morea Man Monopiece 3mm LU476004 برند: Cressi
معرفی محصولوت سوت کرسی مدل Morea Man 3mm، یک پوشش مناسب برای غواصی و دیگر تفریحات آبی است تا هنگامی که در حال غواصی در عمق دریاها و اقیانوس‌ها هستید و از سکوت و زیبایی‌های محصور کننده دنیای زیر آب لذت می‌برید، از بدن شما در برابر سرمای آب و همچنین، خراشیدگی و یا بریدگی‌های نا..
وت سوت مدل Mares - Coral
نا موجود
مدل: Coral برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Coral، با ضخامت 0.5 میلی متر مناسب استفاده آقایان در تمامی ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... در آب های گرم با درجه دمایی بین 23 تا 30 درجه سانتی گراد می باشد.این محصول تمامی بدن را تا مچ&..
وت سوت مدل Mares - Coral/W
نا موجود
مدل: Coral برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Coral/W، با ضخامت 0.5 میلی متر مناسب بانوان در تمامی ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... در آب های گرم با درجه دمایی بین 23 تا 30 درجه سانتی گراد می باشد.این محصول تمامی بدن را تا مچ دست ها..
وت سوت مدل Mares - Reef
نا موجود
مدل: Wetsuit Reef برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Reef، جزء فول بادی وت سوت ها بوده و با ضخامت 3 میلی متر مناسب استفاده آقایان در تمامی ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... در آب های نیمه گرم و معتدل می باشد.این محصول با دوام..
وت سوت مدل Mares - Rover 3 Overall W/O Hood
نا موجود
مدل: Rover 3 Overall W/O Hood برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Rover 3 Overall W/O Hood، جزء فول بادی وت سوت ها بوده که با ضخامت 3 میلی متر مناسب تمام ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... در آب های گرم در دمای 18 الی 21 درجه سانتی گراد است.این محصول با دوام ..
وت سوت مدل Mares - Rover Overall Hoodless
نا موجود
مدل: Rover Overall Hoodless برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Rover Overall Hoodless، با ضخامت 3 میلی متر مناسب تمام ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... در آب های گرم در دمای 18 الی 21 درجه سانتی گراد است.این محصول با دوام از نئوپرن با کیفیت بالا ساخته شده که علاوه ..
وت سوت مدل Mares - Rover Overall With Hood
نا موجود
مدل: Rover Overall With Hood برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Rover Overall With Hood، جزء فول بادی وت سوت ها بوده که دست ها و پاها را پوشش داده و باعث شده این محصول در فصول سرد مانند  پاییز و زمستان از بدن شما در برابر آب و هوای سرد مراقبت کند. این وت سوت با ضخامت 5 میلی متر مناسب تمام ورزش های آبی ..
وت سوت مدل Mares - Steamer Manta
نا موجود
مدل: Steamer Manta برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Steamer Manta، دست ها و پا ها را پوشش داده و با ضخامت 2.2 میلی متر مناسب استفاده آقایان در تمامی ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... در آب های گرم می باشد.این محصول دو لایه از نئوپرن با کیفیت بالا ساخته ش..
وت سوت مدل Mares - Steamer Manta/W
نا موجود
مدل: Steamer Manta/W برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Steamer Manta/W، دست ها و پا ها را پوشانده و با ضخامت 2.2 میلی متر مناسب استفاده بانوان در تمامی ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... در آب های گرم می باشد.این محصول دو لایه از نئوپرن با کیفیت بالا ساخته ش..
وت سوت مدل Mares - Wetsuit Reef/W
نا موجود
مدل: Wetsuit Reef/W برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Reef/W، جزء فول بادی وت سوت ها بوده و با ضخامت 3 میلی متر مناسب استفاده بانوان در تمامی ورزش های آبی از جمله: غواصی، کایاک سواری، قایق رانی، موج سواری، اسکی روی آب و ... در آب های نیمه گرم و معتدل می باشد.این محصول با دوام&nb..
وت سوت نیم تنه مدل Cressi - Med X Man Shorty
نا موجود
مدل: Med X Man Shorty - LV43700 برند: Cressi
معرفی محصولوت سوت کرسی مدل Med X Man Shorty، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی ایتالیایی Cressi می باشد. این کمپانی با تجربه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات غواصی در میان بسیاری از افراد به خصوص غواصان حرفه ای شناخته شده است. همانطور که می دانید برای انجام هر ورزشی نیاز به پوشاک م..
وت سوت نیم تنه مدل Mares - Manta Lady Shorty
نا موجود
مدل: Manta Lady Shorty برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Manta Lady Shorty، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی ایتالیایی Mares می باشد. این کمپانی با تجربه ای بیش از 70 سال در زمینه تولید محصولات غواصی در میان بسیاری از افراد به خصوص غواصان حرفه ای شناخته شده است. همانطور که می دانید برای انجام هر ورزشی نیاز به پوشاک م..
وت سوت نیم تنه مدل Mares - Rover Shorty
نا موجود
مدل: Rover Shorty برند: Mares
معرفی محصولوت سوت مارس مدل Rover Shorty، جزء وت سوت های کوتاه (Shorty) به شمار می رود. این محصول با دوام با ضخامت 3 میلی متر از نئوپرن با کیفیت بالا ساخته شده که علاوه بر انعطاف پذیری بالا، دارای عایق حرارتی خوبی نیز می باشد، همچنین در قسمت سرشانه ها از نئوپرن با کشش بالا است..
نمايش 1 تا 30 از 32 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات