محصولات
سبد خرید

جلیقه نجات

علاقه به تفریحات آبی تقریبا در همه‌ی افراد وجود دارد. عموم مردم معمولا چندباری در سال به مناطق ساحلی می‌روند و از حضور در کنار آب و انجام ورزش‌های آبی مثل شنا و قایق سواری لذت می‌برند. در آب‌های آزاد و عمیق، استفاده از تجهیزات ایمنی بسیار ضروری است. یکی از مهم‌ترین وسایل ایمنی در اکثر ورزش‌های آبی، جلیقه نجات است. حتی اگر با انواع شنا‌ها آشنا هستید و تجربه بالایی در این زمینه دارید بازهم استفاده از این وسیله بسیار توصیه می‌شود. همچنین ورزشکاران نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای، که به ورزش‌هایی مثل اسکی روی آب، کایاک سواری، ویک بورد، پدل بردینگ و ... می‌پردازند، بهتر از هر کسی به ضرورت پوشیدن جلیقه نجات واقف هستند. پس در زمان سفر به مناطقی که قصد انجام ورزش‌ها و تفریجات آبی را دارید، حتما این جلیقه را همراه داشته باشید.

داخل این جلیقه از مواد با کیفیتی ساخته شده است تا اگر به داخل آب افتادید، خیال شما از شناور ماندن روی آب راحت باشد. انواع مختلف این محصولات طراحی‌های متفاوتی دارند، ولی به‌طور کلی یک زیپ سرتاسری در جلوی جلیقه تعبیه شده که پوشیدن آن را بسیار راحت می‌کند. همچنین حالت کشسانی پارچه دوخته شده روی این جلیقه یکی دیگر از مزیت‌های آن است. جلیقه‌های نجات دارای سایزبندی هستند که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید و باتوجه به وزن و سایز فرد موردنظر، جلیقه را سفارش دهید. همه‌ی جلیقه‌ها از معیاری استفاده می‌کنند که میزان شناوری آن را روی آب نشان می‌دهد. این عدد بر اساس مدل و سایز جلیقه متغیر است و در نظر گرفتن آن اهمیت بالایی دارد.

برای خرید تجهیزات نجات از جمله جلیقه، مهم‌ترین موردی که باید در نظر گرفت، کیفیت و کارایی مناسب آن است. زیرا اگر این محصولات ایمن نباشند به‌طور مستقیم باعث به خطر افتادن جان افراد می‌شوند. یکی از راه‌هایی که باعث اطمینان خاطر در این زمینه می‌شود، استانداردهای کسب شده توسط آن‌هاست. برای خرید این جلیقه یا دیگر محصولات مرتبط، شما عزیزان می‌توانید به قسمت تفریحات آبی در سایت مراجعه کرده و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید. همچنین، جهت دریافت راهنمایی بیشتر در زمینه جلیقه‌های نجات، از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدل: Gilet Beach / Life Jacket برند: BicSport
معرفی محصولجلیقه نجات بیک اسپرت مدل Gilet Beach، یکی از مهمترین و ضروری‌ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... بوده که توصیه می‌شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD) استفاده کنید. جلیقه نجات بیک اسپرت ..
1,400,000 تومان
مدل: Universal PFD برند: Palm
معرفی محصولجلیقه نجات پالم مدل Universal PFD،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دس..
4,775,000 تومان
جلیقه نجات کایاک مدل Bic Sport - Buoyancy Aid
نا موجود
مدل: Buoyancy Aid برند: BicSport
معرفی محصولجلیقه نجات کایاک بیک اسپرت مدل Buoyancy Aid، یکی دیگر از مدل جلیقه های این برند است که دارای استاندارد ISO EN 12402-5 می باشد. این جلیقه مناسب برای استفاده در تمامی تفریحات آبی بوده و در سایزهای S,M,L,XL,XXL موجود است. طراحی این جلیقه به طوری است که دارای..
جلیقه نجات مدل HO Sports - Syndicate Pro
نا موجود
مدل: Syndicate Pro Vest برند: HO Sports
معرفی محصولجلیقه نجات HO Sports مدل Syndicate Pro،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات ..
جلیقه نجات مدل HO Sports - Syndicate Rebel
نا موجود
مدل: Syndicate Rebel Vest برند: HO Sports
معرفی محصولجلیقه نجات HO Sports مدل Syndicate Rebel،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
جلیقه نجات مدل Hyperlite - Girls Youth SM Indy Neo
نا موجود
مدل: Girls Youth SM Indy Neo Vest برند: Hyperlite
معرفی محصولجلیقه نجات کودک Hyperlite مدل Girls Youth Indy Neo، با رنگبندی جذاب و شکل های زیبا، مخصوص کودکان دختر شما با محدوده‌ی وزنی 23 تا 34 کیلوگرم طراحی شده است. داشتن ایمنی در هر کاری خصوصا تفریحات آبی چه برای بزرگسالان و چه کودکان از ضروری ترین اقدامات می باشد. همراه داشتن فرزندتان زم..
جلیقه نجات مدل JetPilot - Matrix Pro PWC F/E Neo Black L50s
نا موجود
مدل: Matrix Pro PWC F/E Neo Vest Black L50s - JA18288PWC برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA18288PWC) Matrix Pro PWC F/E Neo Black L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای آقایان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD)..
جلیقه نجات مدل JetPilot - NightHawk 2 PWC F/E Neo Black/Orange L50s
نا موجود
مدل: NightHawk 2 PWC F/E Neo Vest Black/Orange L50s - JA7288PWC برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA7288PWC) NightHawk 2 PWC F/E Neo Black/Orange L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای آقایان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجا..
جلیقه نجات مدل JetPilot - Pacer Ladies F/E Neo Emerald/Black L50s
نا موجود
مدل: Pacer Ladies F/E Neo Vest Emerald/Black L50s - JA19209 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات بانوان JetPilot مدل (JA19209) Pacer F/E Neo Emerald/Black L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای بانوان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (P..
جلیقه نجات مدل JetPilot - Quantumx Cory Mens FE Neo Navy L50s
نا موجود
مدل: Quantumx Cory Mens FE Neo Vest Navy L50s - JA19299 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA19299) Quantumx Cory Mens FE Neo Navy L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای آقایان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD) ..
جلیقه نجات مدل JetPilot - RX Mens S/E Neo Navy/Gold L50s
نا موجود
مدل: RX Mens S/E Neo Vest Navy/Gold Level 50s - JA19145 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA19145) RX S/E Neo Navy/Gold L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD) استفاده کنید. جلیقه نج..
جلیقه نجات مدل JetPilot - RX Mens S/E Neo Navy/Red L50
نا موجود
مدل: RX Mens S/E Neo Vest Navy/Red Level 50 - JA19145 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات JetPilot مدل (JA19145) RX S/E Neo Navy/Red L50، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (PFD) استفاده کنید. جلیقه نجات..
جلیقه نجات مدل JetPilot - X1 Zahra Ladies FE Neo Blue L50s
نا موجود
مدل: X1 Zahra Ladies FE Neo Vest Blue L50s - JA19302 برند: JetPilot
معرفی محصولجلیقه نجات بانوان JetPilot مدل (JA19302) X1 Zahra Ladies FE Neo Blue L50s، یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات تفریحات آبی نظیر قایقرانی، کایاک سواری، ویک بورد، اسکی روی آب، کایت سرفینگ، پدل بردینگ و ... برای بانوان بوده که توصیه می شود حتی اگر آشنا به شنا هم هستید از یک جلیقه نجات (P..
جلیقه نجات مدل Public Gear - Life Vest
نا موجود
مدل: Life Vest برند: Public Gear
معرفی محصولجلیقه نجات Public Gear مدل Life Vest، با ظاهری زیبا و کیفیتی بالا، مناسب استفاده برای اکثر ورزش های آبی از جمله جت اسکی و اسکی روی آب می باشد. این جلیقه نجات به گونه ای طراحی شده که از ضرب ناشی از امواج آب جلوگیری کرده تا هنگام برخورد با آب دچار آسیب نشوید.بدنه این محصول از نئوپرن..
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات