محصولات
سبد خرید

HO Sports

 HO Sports در سال 1982 و در شمال غربی اقیانوس آرام که منتهی به شهر اسناکوالمی، واشنگتن است، کار خود را آغاز کرد. این مجموعه متشکل از ورزشکاران، طراحان و مهندسان مختلف است که با ذهن‌های کنجکاو، خلاقانه، شخصیت‌های گوناگون و متفکران منتقد توانسته‌اند محصولات متنوع و با کیفیتی را تولید نمایند. ریشه و عشق عمیق این گروه به تفریحات آبی سبب شده تا به تخیل بی‌حد و حصر و نوآوری در محصولات و ایده‌های جدید، مشهور باشند؛ از این رو در زمینه تجهیزات آبی پیشرو هستند.

جلیقه نجات مدل HO Sports - Syndicate Pro
نا موجود
مدل: Syndicate Pro Vest برند: HO Sports
معرفی محصولجلیقه نجات HO Sports مدل Syndicate Pro،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات ..
جلیقه نجات مدل HO Sports - Syndicate Rebel
نا موجود
مدل: Syndicate Rebel Vest برند: HO Sports
معرفی محصولجلیقه نجات HO Sports مدل Syndicate Rebel،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعا..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات