محصولات
سبد خرید

کیف

کیف
مدل: WeatherProof RideCase برند: Topeak
معرفی محصول جا موبایلی تاپیک مدل WeatherProof RideCase، مناسب گوشی های آیفون SE،5 و 5sمی باشد. این محصول به همراه بست فلزی روی فرمان یا ساقه دوچرخه ثابت می شود. طراحی این محصول به گونه ای است که گوشی را در مقابل آب، گردوغبار و هرگونه ضربه ای محافظت می نماید. معرفی برند کمپانی تاپیک از سال 1..
216,000 تومان
مدل: Cage Pack برند: Topeak
معرفی محصول کیف ابزار تاپیک مدل Cage Pack، قابل استفاده جهت نگهداری و حمل آسان ابزار و وسایل به هنگام دوچرخه سواری، می باشد که البته می توان به راحتی داخل جاقمقمه دوچرخه قرار داد و از سفر خود لذت برد. این محصول کوچک اما جادار دارای جیب های داخلی جهت نگهداری ابزار و وسایل و یک نگهدا..
250,000 تومان
مدل: Aero Wedge iGlow Medium برند: Topeak
معرفی محصول کیف زیر زین چراغ دار تاپیک مدل Aero Wedge iGlow، با ظرفیت 1.2 لیتر و وزن کم جهت نگهداری و ساماندهی ابزار دوچرخه سواری قابل استفاده می باشد. این محصول با کیفیت، با یک عدد ال ای دی 0.5 واتی قابل استفاده برای 50 ساعت به صورت مداوم و 100 ساعت به صورت موقت و دو نوار ال ای دی..
374,000 تومان
مدل: Traffic Phone Wallet برند: GT
معرفی محصول کیف نگهدارنده موبایل GT مدل Traffic، محصولی ضدآب جهت حفاظت و نگهداری از تلفن همراه شما در برابر گرد و غبار، آب و رطوبت می باشد. این کیف دارای وزنی سبک و رویه ای از جنس پلاستیک شفاف بوده که قابلیت لمس صفحه گوشی موبایل را نیز دارد. این محصول برای نگهداری گوشی های iPhone 4..
79,000 تومان
مدل: Ridecase For iphone 6 / 6S / 7 / 8 برند: Topeak
معرفی برند کیف نگهدارنده موبایل تاپیک مدل Ridecase، کمک می کند که هنگام دوچرخه سواری از نرم افزار ها به ویژه Topeak Panobike app، جی پی اس و ... استفاده و از موسیقی لذت ببرید. این محصول با کیفیت، دارای گیره قابل تنظیم جهت مشاهده صفحه نمایش در دو حالت افقی و عمودی می باشد و همچنین توسط پ..
416,000 تومان
کیف زیر زین مدل Cannondale - Speed Ster 2
نا موجود
مدل: Speed Ster 2 برند: Cannondale
معرفی محصول کیف Canondale مدل Speed Ster 2، با پوشش PVC در برابر آب مقاوم است، همچنین این کیف دارای زیپ ضدآب نیز می باشد که باعث می شود کیف در هر شرایطی خشک بماند. این کیف دارای جیب خارجی جهت دسترسی سریع به وسایل نیز می باشد. معرفی برند برند Cannondale در سال 1971 تاسیس ش..
119,000 تومان
کیف زیر زین مدل GT - All Terra
نا موجود
مدل: All Terra برند: GT
معرفی محصول کیف GT مدل All Terra، با پوشش PVC در برابر آب مقاوم است، همچنین این کیف با وجود اینکه که فوق العاده سبک است واندازه کوچکی دارد دارای فضای کافی برای قرار دادن ملزومات مورد نیاز دوچرخه سوار در طی روز می باشد و به راحتی قابل نصب است. معرفی برند برند GT در سا..
61,000 تومان
کیف زیر زین مدل GT - Traffic
نا موجود
مدل: Traffic برند: GT
معرفی محصول کیف زیر زین GT مدل All Terra، با پوشش PVC در برابر آب مقاوم است، همچنین این کیف با وجود اینکه که فوق العاده سبک است واندازه کوچکی دارد دارای فضای کافی برای قرار دادن ملزومات مورد نیاز دوچرخه سوار در طی روز می باشد. معرفی برند برند GT در سال 1972 توسط گری ترنر ابداع..
57,000 تومان
کیف زیر زین مدل Topeak - Aero Wedge Pack
نا موجود
مدل: Aero Wedge Pack Medium برند: Topeak
معرفی محصول کیف زیر زین تاپیک مدل Aero Wedge Pack، با ظرفیت 0.98 تا 1.31 لیتر که دارای یک زیپ اضافی جهت ایجاد فضای 20 تا 30 درصد بیشتر و همچنین نوار شب نما که سبب امنیت در شب می شود، می باشد و همچنین با توجه به تکنولوژی QuickClick که در این محصول به کار رفته می ..
208,000 تومان
کیف زیر زین مدل Topeak - Mondo Pack Hydro
نا موجود
مدل: Mondo Pack Hydro برند: Topeak
معرفی محصول کیف زیر زین تاپیک مدل Mondo Pack Hydro، با ظرفیت 1.7 لیتر دارای تکنولوژی QuickClick می باشد که دسترسی و استفاده از کیف را آسان می کند. این محصول جادار که دارای پنل دو طرفه بازشو و جای بطری است سبب شده به راحتی در مسیر های طولانی آب بیشتری را همراه داشته باشید و یا ..
374,000 تومان
کیف زیر زین مدل Topeak - Wedge Pack II
نا موجود
مدل: Wedge Pack II Large برند: Topeak
معرفی محصول کیف زیر زین تاپیک مدل Wedge Pack II، با ظرفیت 1.65 لیتر که دارای یک زیپ اضافی جهت ایجاد فضای بیشتر و همچنین نوار دوردوزی شب نما که سبب امنیت در شب می شود، می باشد و همچنین با توجه به تکنولوژی QuickClick که در این محصول به کار رفته توانسته جایگاه مناسبی بین دوچ..
208,000 تومان
کیف نگهدارنده موبایل مدل "Topeak - Smartphone Drybag 6
نا موجود
مدل: "Smartphone Drybag 6 برند: Topeak
معرفی برند کیف نگهدارنده موبایل تاپیک مدل "Smartphone Drybag 6، جهت حفاظت و نگهداری موبایل شما از آب, رطوبت و گرد و غبار ساخته شده که البته برای گوشی هایی با صفحه نمایش 5 و 6 اینچ قابل استفاده می باشد. صفحه نمایش این محصول دارای قابلیت استفاده از حس گر لمسی گوشی بوده و هم..
233,000 تومان
کیف نگهدارنده موبایل مدل Topeak - Ridecase For iphone Plus
نا موجود
مدل: Ridecase For iphone Plus برند: Topeak
معرفی برند کیف نگهدارنده موبایل تاپیک مدل Ridecase For iphone 6 / 6s / 7 / 8 Plus، کمک می کند که هنگام دوچرخه سواری از نرم افزار ها به ویژه Topeak Panobike app، جی پی اس و ... استفاده و از موسیقی لذت ببرید. این محصول با کیفیت، دارای گیره قابل تنظیم جهت مشاهده صفحه نمایش در دو حالت ..
416,000 تومان
کیف نگهدارنده موبایل مدل Topeak - Smartphone Drybag
نا موجود
مدل: Smartphone Drybag برند: Topeak
معرفی محصول  کیف نگهدارنده موبایل تاپیک مدل Smartphone Drybag، جهت حفاظت و نگهداری موبایل شما از آب، رطوبت و گرد وغبار ساخته شده که مناسب گوشی های آیفون 6Plus / 6sPlus / 7Plus / 8Plus می باشد. صفحه نمایش این محصول شفاف بوده و سبب شده از قابلیت حس گر لمسی گوشی خود ..
250,000 تومان
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)