محصولات
سبد خرید

Topeak

تاپیک از سال 1991 تاسیس شده است. این کمپانی با ایده و طراحی جالب و منحصر به فرد خود یکی از پیشگامان صنعت لوازم جانبی دوچرخه به شمار می رود و محصولات این کمپانی همیشه مورد استقبال دوچرخه سواران بوده است.

مدل: RideCase for iPhone 6/6S/7/8 - TT9851B برند: Topeak
معرفی برندکیت نگهدارنده موبایل تاپیک مدل RideCase، یکی از محصولات کاربردی کمپانی آمریکایی تاپیک به شمار می رود. این کمپانی که با تجربه ای بالا یکی از پیشگامان صنعت قطعات یدکی و ملزومات دوچرخه می باشد; با ارائه این محصول نظر بسیاری از افراد را از دوچرخه سواران مبتدی تا حرفه ای به خود جلب کرده است..
500,000 تومان
کیف ترکبند دوچرخه مدل Topeak - Pannier DX
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pannier DryBag DX / TT9829Y برند: Topeak
معرفی محصولکیف ترکبند دوچرخه Topeak مدل Pannier DX، برای تجربه لذت‌بخش سفر با دوچرخه به کمک شما می‌آید تا وسایل و لوازم مورد نیاز خود در طول یک دوچرخه سواری طولانی را داخل آن قرار داده و به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.کیف ترکبند دوچرخه تاپیک، یک خورجین دو تکه است که هر ی..
3,390,000 تومان
مدل: Defender R1 / R2 - TC9629 برند: Topeak
معرفی محصولگلگیر جلو و عقب Topeak مدل Defender R1 / R2، دیگر محصول کاربردی تولید شده از این کمپانی آمریکایی می باشد. گلگیر دوچرخه یکی از قطعات مهمی بوده که باید بر روی هر دوچرخه ای نصب باشد، چرا که گلگیر ها پوشش مناسبی برای جلوگیری از پرتاب گل و لای به دوچرخه در روزهای بارانی و عب..
500,000 تومان
آچار مدل +Topeak - X-Tool
نا موجود
مدل: X-Tool+ - TT2572S برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل X-Tool Plus، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. این محصول یکی دیگر از تولیدات شرکت آمریکایی تاپیک بوده که با خلاقیت و نوآوری توانسته بازار تجهیزات دوچرخه سواری را در سراسر جهان بدست آورد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند..
آچار مدل Topeak - Alien III
نا موجود
مدل: Alien III - TT2354 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Alien III، جزء ابزارهای پرطرفدار بین دوچرخه سواران می باشد. دوچرخه سواری یکی از ورزش های پرطرفدار در سراسر دنیا است که اکثر افراد آن را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. اما گاهی مواقع پیش می آید که هنگام دوچرخه سواری، دوچرخه شما با مشکلی مواجه و خراب می شود. در این ص..
آچار مدل Topeak - Lumi Tool 7
نا موجود
مدل: Lumi Tool 7 - TT2549 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Lumi Tool 7، فوق العاده سبک و با 7 عملکرد، جزء ابزارهای مورد نیاز دوچرخه سواران می باشد. دوچرخه سواری یکی از ورزش های پرطرفدار در سراسر جهان است که اکثر افراد آن را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. اما گاهی مواقع پیش می آید که هنگام دوچرخه سواری، دوچرخ..
آچار مدل Topeak - Mini 10
نا موجود
مدل: Mini 10 - TT2557 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 10، با وجود 10 ابزار با کیفیت و حرفه ای دیگر نگران خراب شدن دوچرخه خود نخواهید شد. این آچار ایده آل برای دوچرخه سوارانی است که در جاده های طولانی و یا کوهستانی دوچرخه سواری کرده و دسترسی به یک تعمیرکار دوچرخه ندارند و یا یک مشکل کوچک برای شان پیش آمده که به سا..
آچار مدل Topeak - Mini 18
نا موجود
مدل: Mini 18 - TT2518 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 18، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند تا زمانی که نیاز به تعمیر د..
آچار مدل Topeak - Mini 20 Pro
نا موجود
مدل: Mini 20 Pro - TT2536B برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 20 Pro، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند تا زمانی که نیاز به تعم..
آچار مدل Topeak - Mini 9 Pro
نا موجود
مدل: Mini 9 Pro - TT2551S,TT2551GD برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 9 Pro، با وجود 9 ابزار با کیفیت و حرفه ای دیگر نگران خراب شدن دوچرخه خود نخواهید شد. این آچار ایده آل برای دوچرخه سوارانی است که در جاده های طولانی و یا کوهستانی دوچرخه سواری کرده و دسترسی به یک تعمیرکار دوچرخه ندارند و یا یک مشکل کوچک برای شان پیش آ..
آچار مدل Topeak - Mini 9 Pro Carbon
نا موجود
مدل: Mini 9 Pro Carbon - TT2552 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 9 Pro Carbon، با وجود 9 ابزار با کیفیت و حرفه ای دیگر نگران خراب شدن دوچرخه خود نخواهید شد. این آچار ایده آل برای دوچرخه سوارانی است که در جاده های طولانی و یا کوهستانی دوچرخه سواری کرده و دسترسی به یک تعمیرکار دوچرخه ندارند و یا یک مشکل کوچک برای شان پیش آمده..
آچار مدل Topeak - Mini 9 Pro CB
نا موجود
مدل: Mini 9 Pro CB - TT2542 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 9 Pro CB، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی آمریکایی Topeak می باشد. این کمپانی با تجربه ای بیش از 20 سال در زمینه تولید محصولات دوچرخه سواری همچون انواع آچارهای همراه، تلمبه، کیف های مخصوص دوچرخه، کوله پشتی و … در میان بسیاری از افراد ..
آچار مدل Topeak - Nano Torqbar 6NM
نا موجود
مدل: Nano Torqbar 6NM - TT2566 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Nano Torqbar 6NM، باریک ترین آچار گشتاور که می توانید آن را هنگام دوچرخه سواری و ... همراه خود داشته باشید، توسط شرکت آمریکایی تاپیک طراحی و به بازار عرضه شده است. این ابزار دقیق و با کیفیت 5 کاره، دارای سری های مختلف بوده که می تواند در کارهای مکانیکی منزل، ف..
آچار مدل Topeak - Ratchet Rocket
نا موجود
مدل: Ratchet Rocket - TT2520 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Ratchet Rocket، با 15 کارایی و جعبه حمل ضد آب توانسته جایگاه خوبی بین دوچرخه سواران کسب کند. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند ک..
آینه مدل Topeak - Bar'n Mirror
نا موجود
مدل: Bar'n Mirror برند: Topeak
معرفی محصولآینه تاپیک مدل Bar'n Mirror، جهت بهبود دید کامل پشت دوچرخه سوار قابل استفاده می باشد که این محصول با فراهم کردن حالت های چندگانه قرارگیری دست ها و امنیت کافی برای رفت و آمد های مکرر و مسافرت کردن توانسته جایگاه خوبی بین دوچرخه سواران کسب کند.معرفی برندکمپانی تاپی..
پاور بانک مدل Topeak - TSPH1 Power Bank
نا موجود
مدل: TSPH1 برند: Topeak
معرفی محصولپاور بانک تاپیک مدل TSPH1 Power Bank محصولی بی نظیر برای دوچرخه سواران و کاربران گوشی های هوشمند می باشد. این محصول توسط کمپانی آمریکایی تاپیک تاسیس شده که با سابقه درخشانی که در زمینه تولید لوازم جانبی دوچرخه دارد، در میان افراد بسیار شناخته شده است. با همراه داشتن این محصول می توانی..
پایه نگهدارنده دیواری دوچرخه مدل Topeak - Solo
نا موجود
مدل: Solo Bike Holder برند: Topeak
معرفی محصولپایه نگهدارنده دیواری دوچرخه تاپیک مدل Solo Bike Holder، که از جنس آلومینیوم بوده و به راحتی بر روی دیوار نصب می شود تا بتوان دوچرخه را بر روی آن قرار داد. یکی از قابلیت های این پایه نگهدارنده، چرخش 30 درجه ای و داشتن قلاب متحرک می باشد که سبب می شود از این پایه در..
پایه نگهدارنده دیواری دوچرخه مدل Topeak - Swing Up
نا موجود
مدل: Swing Up Bike Holder برند: Topeak
معرفی محصولپایه نگهدارنده دیواری دوچرخه تاپیک مدل Swing Up Bike Holder، جهت نگهداری دوچرخه هایی با ارتفاع چرخ تا 8 سانتی متر و عرض چرخ تا 6.6 سانتی متر بر روی دیوار قابل استفاده است. این پایه قابلیت چرخش در دو سمت چپ و راست را دارد که باعث بهینه سازی فضای اشغال شده و همچ..
پایه نگهدارنده زمینی دوچرخه مدل Topeak - Flashstand RX
نا موجود
مدل: Flashstand RX برند: Topeak
معرفی محصولپایه نگهدارنده زمینی دوچرخه تاپیک مدل Flashstand RX، برای دوچرخه های جاده ای طراحی شده که با داشتن یک قلاب که به میله پایینی دوچرخه با قطر کمتراز 66 میلی متر متصل می شود و می تواند چرخ عقب دوچرخه را بالا برده و همانند یک جک عمل کند، همچنین جهت نگهداری، تعمیر و ... از آن..
پایه یدک دوربین مدل Topeak - Sport Camera Multi Mount
نا موجود
مدل: Sport Camera Multi Mount برند: Topeak
معرفی محصولپایه یدک دوربین تاپیک مدل Sport Camera Multi Mount، جهت نصب سری دوربین های GoPro® Hero ،Sony® Action Cam ،Shimano® Sport Camera  Garmin VIRB® X XE بر روی کلاه، فرمان و زین دوچرخه می باشد. درضمن این محصول قابلیت تنظیم زاویه و چرخش در دو حالت افقی و عمودی را نی..
تایرلور مدل Topeak - Shuttle Lever 1.1
نا موجود
مدل: Shuttle Lever 1.1 - TTL001 برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور تاپیک مدل Shuttle Lever 1.1، محصولی بسیار کاربردی با ساختاری بادوام از جنس پلیمر و مناسب استفاده در زمان های اضطراری است که دسترسی به تعمیرگاه مقدور نبوده و نیاز ضروری به تعویض لاستیک دوچرخه می باشد. این محصول دارای دو قسمت برای خارج کردن و جا زدن لاستیک می باشد..
تایرلور مدل Topeak - Shuttle Lever 1.2
نا موجود
مدل: Shuttle Lever 1.2 - TTL002 برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور تاپیک مدل Shuttle Lever 1.2، یکی دیگر از تولیدات شرکت آمریکایی تاپیک بوده که با خلاقیت و نوآوری توانسته بازار تجهیزات دوچرخه سواری را در سراسر جهان بدست آورد.زمانی که در جاده، جنگل، کوهستان و ... دوچرخه سواری می کنید، اتفاق می افتد که چرخ شما پنچر شود و نیاز به تعمیر ..
تایرلور مدل Topeak - Super Steel
نا موجود
مدل: Super Steel برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور فلزی تاپیک مدل Super Steel، برای جدا کردن لاستیک ها استفاده می شود که با داشتن پد پلاستیکی از خراشیده شدن طوقه جلوگیری و باتوجه به دسته بلندی که دارد، استفاده از این وسیله را آسان تر می کند.معرفی برندکمپانی تاپیک در سال 1991 در آمریکا تاسیس شد. این شرکت ..
تایرلور و آچار قفل زنجیر مدل Topeak - Power Lever
نا موجود
مدل: Power Lever - TTL005 برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور و آچار قفل زنجیر تاپیک مدل Power Lever، یک ابزار چند منظوره سبک وزن و مبتکرانه که توسط شرکت آمریکایی تاپیک طراحی و ساخته شده است. این برند با خلاقیت و نوآوری و استفاده از تکنولوژی روز و مواد با کیفیت توانسته بازار تجهیزات دوچرخه سواری را در سراسر جهان بدست آورد.زمانی ..
ترک بند مدل Topeak - Beamrack
نا موجود
مدل: MTX Beamrack برند: Topeak
معرفی محصولترک بند میله زین تاپیک مدل MTX Beamrack، با تمامی دوچرخه ها سازگار می باشد، همچنین ظرفیت حمل 9 کیلوگرم بار را دارد و دارای یک گیره است که به آسانی نصب می شود.معرفی برندکمپانی تاپیک از سال 1991 تاسیس شده است. این کمپانی با ایده و طراحی جالب و منحصر به فرد خود یکی از پیشگام..
ترک بند مدل Topeak - MTX BeamRack E-Type
نا موجود
مدل: MTX BeamRack E-Type - TA2096E برند: Topeak
معرفی محصولترک بند تاپیک مدل MTX BeamRack E-Type، یکی دیگر از وسایل مورد نیاز برای دوچرخه سواری به شمار می رود. همانطور که می دانید برای حمل وسایل و ابزارآلات بر روی دوچرخه می توانید علاوه بر کیف، از ترک بند نیز استفاده کنید. از آنجایی که ممکن است کیف در دوچرخه سواری های طولانی مدت دوچرخه سوار ر..
تلمبه دستی مدل Topeak - Mini Dual DXG
نا موجود
مدل: Mini Dual DXG - TMD-2G برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه دستی تاپیک مدلMini Dual DXG، از کاربردی ترین لوازم جانبی دوچرخه می باشد که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازمی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه Mini Dual DXG از تلمبه هایی است که به ..
تلمبه دستی مدل Topeak - Mini Dual G
نا موجود
مدل: Mini Dual G برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه دستی تاپیک مدل Mini Dual G، محصولی کاربردی و ایده آل که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازم جانبی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه Mini Dual G از جمله تلمبه هایی است که به دلیل کوچکی و سبکی،&nb..
تلمبه دستی مدل Topeak - RaceRocket MT
نا موجود
مدل: RaceRocket MT برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه دستی تاپیک مدلRaceRocket MT، محصولی کاربردی و ایده آل که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازم جانبی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه RaceRocket MT از جمله تلمبه هایی است که به دلیل کوچکی و سبکی، ..
تلمبه مدل Topeak - JoeBleow Max HP
نا موجود
مدل: JoeBlow Max Hp برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه ایستاده تاپیک مدل JoeBleow Max HP، دارای سری چند کاره، که سازگار با تمام والو های موتوری و فرانسوی می باشد. این تلمبه ایستاده زمینی از قدرت پمپاژ بسیار عالی برخوردار بوده و شلنگ آن به اندازه ای بزرگ است که می توان زمانی که دوچرخه درحالت ایستاده می ب..
نمايش 1 تا 30 از 80 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات