محصولات
سبد خرید

GT

کمپانی GT در سال 1972 توسط گری ترنر در آمریکا تاسیس شد. او در همان سال توانست اولین دوچرخه مسابقه ای BMX را تولید کند . در سال بعد او دوچرخه ای به نام Triple Triangle با طراحی خاص و تکنولوژی منصحر به فرد را وارد بازار کرد که به عنوان سمبل کمپانی GT شناخته شد، سپس دوچرخه هایی نظیر Full-suspension و جاده ای را آغاز و گسترش داد و در سال 2008 دوچرخه هایی با بدنه کربن را به جهان معرفی کرد. امروزه تولیدات این شرکت مورد توجه ورزشکاران و تیم های ورزشی قرار گرفته است.
مدل: Aggressor Comp 27.5 برند: GT
معرفی محصول دوچرخه جی تی مدل Aggressor Comp 27.5، مناسب کوهستان و سفرهای خارج از شهر می باشد. از مزایا و ویژگی های این دوچرخه می‌توان به فریم آلومینیومی آن اشاره کرد، همچنین وجود لاستیک پهن تر با آج های متعدد باعث اصتحکاک کمتر و در نتیجه سرعت بیشتر آن می‌شود. این محصول بسیار م..
4,299,000 تومان
مدل: Traffic Phone Wallet برند: GT
معرفی محصول کیف نگهدارنده موبایل GT مدل Traffic، محصولی ضدآب جهت حفاظت و نگهداری از تلفن همراه شما در برابر گرد و غبار، آب و رطوبت می باشد. این کیف دارای وزنی سبک و رویه ای از جنس پلاستیک شفاف بوده که قابلیت لمس صفحه گوشی موبایل را نیز دارد. این محصول برای نگهداری گوشی های iPhone 4..
79,000 تومان
کیف زیر زین مدل GT - All Terra
نا موجود
مدل: All Terra برند: GT
معرفی محصول کیف GT مدل All Terra، با پوشش PVC در برابر آب مقاوم است، همچنین این کیف با وجود اینکه که فوق العاده سبک است واندازه کوچکی دارد دارای فضای کافی برای قرار دادن ملزومات مورد نیاز دوچرخه سوار در طی روز می باشد و به راحتی قابل نصب است. معرفی برند برند GT در سا..
61,000 تومان
کیف زیر زین مدل GT - Traffic
نا موجود
مدل: Traffic برند: GT
معرفی محصول کیف زیر زین GT مدل All Terra، با پوشش PVC در برابر آب مقاوم است، همچنین این کیف با وجود اینکه که فوق العاده سبک است واندازه کوچکی دارد دارای فضای کافی برای قرار دادن ملزومات مورد نیاز دوچرخه سوار در طی روز می باشد. معرفی برند برند GT در سال 1972 توسط گری ترنر ابداع..
57,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)