محصولات
سبد خرید

چراغ

چراغ
مدل: WhiteLite Mini USB - TMS079 برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو شارژی تاپیک مدل WhiteLite Mini USB، قابل نصب بر جلوی دوچرخه بوده که دید شما را در شب افزایش می دهد. دوچرخه سواری یکی از ورزش ها و تفریحات مورد علاقه بسیاری افراد در سراسر دنیا می باشد که ممکن است در ساعات مختلفی از شبانه روز بخواهید از دوچرخه استفاده نمایید. این وسیله نق..
420,000 تومان
مدل: All Round LED Light 200 برند: SP Connect
معرفی محصولچراغ SP Connect مدل All Round LED Light 200، قابل استفاده برای دوچرخه سواری، پیاده روی و فعالیت های دیگر شماست، که گاهی این تفریح ها و یا فعالیت ها در ساعات تاریکی انجام می شود و نیاز است که یک نور ایده آل داشته باشید. چراغ All Round LED Light 200 در برابر آب م..
450,000 تومان
مدل: All-Round LED Safety Light Red برند: SP Gadgets
معرفی محصولچراغ اس پی گجت مدل All-Round LED Safety Light Red، محصولی با رنگ نور قرمز است که با استفاده از این چراغ می توان با ایمنی بیشتری در تاریکی شب به دویدن، دوچرخه سواری، فیلمبرداری و فعالیت های دیگر پرداخت و از نور آن استفاده کرد. حداکثر میزان نوردهی..
450,000 تومان
چراغ جلو شارژی مدل Topeak - Aerolux 1Watt USB
نا موجود
مدل: Aerolux 1Watt USB برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو شارژی تاپیک مدل Aerolux 1Watt USB، یکی از چراغ های پرطرفدار دوچرخه سواری به شمار می رود که دید دوچرخه سوار را در شب افزایش می دهد. دوچرخه سواری یکی از ورزش ها و تفریحات مورد علاقه بسیاری افراد در سراسر دنیا می باشد که ممکن است در ساعات مختلفی از شبانه روز بخواهید از دوچرخه اس..
چراغ جلو شارژی مدل Topeak - Headlux 450 USB
نا موجود
مدل: Headlux 450 USB - TMS089B برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو شارژی تاپیک مدل Headlux 450 USB، قابل نصب بر جلوی دوچرخه و یا کلاه ایمنی بوده که دید شما را در شب افزایش می دهد. دوچرخه سواری یکی از ورزش ها و تفریحات مورد علاقه بسیاری افراد در سراسر دنیا می باشد که ممکن است در ساعات مختلفی از شبانه روز بخواهید از دوچرخه استفاده نمایید...
چراغ جلو شارژی مدل Topeak - SoundLite USB
نا موجود
مدل: SoundLite USB - TMS077B برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو شارژی تاپیک مدل SoundLite USB، یکی دیگر از تجهیزات پر کاربرد برای دوچرخه سواری بوده که با ترکیب دو محصول چراغ و بوق در یک محصول توانسته مورد توجه دوچرخه دوستان قرار بگیرد. دوچرخه سواری یکی از ورزش ها و تفریحات مورد علاقه اکثر افراد می باشد که ممکن است در ساعات مختلفی از شبانه..
چراغ جلو مدل Topeak - White Lite Hp 500
نا موجود
مدل: White Lite Hp 500 برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو تاپیک مدل White Lite Hp 500، قابلیت شارژ با USB و ذخیره شارژ به مدت 30 دقیقه را دارد و با توجه به طراحی لنز دوگانه که دید نزدیک و دور(نور پایین ) را ایجاد می کند می تواند از مزاحمت نور برای افراد پیاده و یا در ترافیک برای دیگر افراد جلوگیری کند&n..
چراغ جلو مدل Topeak - White Lite Hp Mega 420
نا موجود
مدل: White Lite Hp Mega 420 برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو تاپیک مدل White Lite Hp Mega 420، دارای سه ال ای دی درخشان می باشد. این محصول پر نور که به راحتی به تنه، فرمان و کلاه دوچرخه قابل نصب است، دارای تکنولوژی QuickClick جهت نصب و جداسازی آسان و سریع و همچنین PanoComp X  به همراه آداپتور می باشد که می تواند با روشنایی فو..
چراغ جلو مدل Topeak - WhiteLite Hp 1W AA
نا موجود
مدل: WhiteLite Hp 1W AA - TMS027 برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو تاپیک مدل WhiteLite Hp 1W AA، با دو کارایی، مناسب برای استفاده در زمان دوچرخه سواری می باشد. دوچرخه سواری از ورزش های مورد علاقه بسیاری از افراد است که دوست دارند در هر زمانی آن را انجام دهند. اما به دلیل نداشتن چراغ در دوچرخه، زمان تاریکی هوا راندن آن کمی دشوار می شود. ..
چراغ جلو مدل Topeak - WhiteLite Hp Beamer
نا موجود
مدل: WhiteLite Hp Beamer Black - TMS061B برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو تاپیک مدل WhiteLite Hp Beamer، با دو کارایی، مناسب برای استفاده در زمان دوچرخه سواری می باشد. دوچرخه سواری از ورزش های مورد علاقه بسیاری از افراد است که دوست دارند در هر زمانی آن را انجام دهند. اما به دلیل نداشتن چراغ در دوچرخه، زمان تاریکی هوا راندن ..
چراغ خطر مدل Topeak - Tail Lux
نا موجود
مدل: Tail Lux برند: Topeak
معرفی محصولچراغ خطر تاپیک مدل Tail Lu، دارای یک عدد ال ای دی بزرگ قرمز رنگ به قدرت 0.5 ولت با نور فوق العاده روشن می باشد که قابلیت تغییر به حالت های چشمک زن و ثابت را دارد. این وسیله به گونه ای طراحی شده است که تا شعاع 220 درجه دوچرخه قابل رویت بوده که این ویژگی باعث ام..
چراغ دوکاره شارژی مدل Topeak - Headlux Dual USB
نا موجود
مدل: Headlux Dual USB - TMS090B برند: Topeak
معرفی محصولچراغ دوکاره شارژی تاپیک مدل Headlux Dual USB، برای شما این امکان را فراهم می کند تا با خیالی آسوده دوچرخه سواری در شب را تجربه کنید. ورزش دوچرخه سواری یکی از تفریحات مورد علاقه بسیاری افراد در سراسر جهان می باشد که ممکن است در ساعات مختلفی از شبانه روز بخواهید از دوچرخه استفاده نمایید..
چراغ دوکاره مدل Cannondale - Light Bumper
نا موجود
مدل: Light Bumper برند: Cannondale
معرفی محصولچراغ دوکاره کنندال مدل Light Bumper، هم به عنوان چراغ جلو هم به عنوان چراغ عقب می توان از آن استفاده نمود. این چراغ 4 حالت نوردهی دارد که ثابت سفید، ثابت قرمز و چشمک زن سفید، چشمک زن قرمز از حالت های نوردهی این چراغ می باشد که تا 150 ساعت توانایی نوردهی دارد.معرفی برند..
چراغ روی کلاه مدل Topeak - Headlux
نا موجود
مدل: Topeak - Headlux برند: Topeak
معرفی محصولچراغ روی کلاه تاپیک مدل Headlux، شامل دو چراغ قرمز در عقب و دو چراغ سفید در جلو می باشد که ایجاد میدان دید تا 220 درجه را برای دوچرخه سواران در شب فراهم می کند. با توجه به تکنولوژی که دراین محصول به کار رفته می توان به راحتی بر روی کلاه و یا سر دسته دوچرخه قرا..
چراغ عقب شارژی مدل Topeak - RedLite Mini USB
نا موجود
مدل: RedLite Mini USB - TMS078 برند: Topeak
معرفی محصولچراغ عقب شارژی تاپیک مدل RedLite Mini USB، سبک، کم حجم و قابل استفاده برای همه دوچرخه ها می باشد. دوچرخه سواری در شب بدون تجهیزات ایمنی بسیار خطرناک است خصوصا که وسایل نقلیه دیگر نمی توانند شما را ببینند. اتصال چراغ عقب دوچرخه با نور قرمز رنگ به دیگران این امکان را می دهد که با دیدن د..
چراغ عقب مدل Topeak - Redlite Mega
نا موجود
مدل: Redlite Mega - TMS047 برند: Topeak
معرفی محصولچراغ عقب تاپیک مدل Redlite Mega، سبک، کم حجم و قابل استفاده برای همه دوچرخه ها می باشد. دوچرخه سواری در شب بدون تجهیزات ایمنی بسیار خطرناک است خصوصا که وسایل نقلیه دیگر به خاطر نداشتن روشنایی بر روی دوچرخه نمی توانند شما را ببینند. از این رو اتصال یک چراغ عقب دوچرخه با نور قرمز رنگ به..
ست چراغ جلو و عقب شارژی مدل Topeak - Aero USB Combo
نا موجود
مدل: Aero USB Combo - TMS075 برند: Topeak
معرفی محصولست چراغ جلو و عقب شارژی تاپیک مدل Aero USB Combo، دارای یک چراغ سفید برای جلو و یک چراغ قرمز برای پشت دوچرخه می باشد. دوچرخه سواری یکی از ورزش ها و تفریحات مورد علاقه بسیاری افراد در سراسر دنیا می باشد که ممکن است در ساعات مختلفی از شبانه روز بخواهید از دوچرخه استفاده نمایید..
ست چراغ جلو و عقب مدل Topeak - High Lite Combo Race
نا موجود
مدل: White/Red Light Race Combo برند: Topeak
معرفی محصولست چراغ جلو و عقب تاپیک مدل White/Red Light  Race Combo، دارای یک چراغ سفید برای جلو و یک چراغ قرمز برای پشت دوچرخه می باشد که چراغ جلو بر روی فرمان دوچرخه و چراغ عقب نیز بر روی میله زین توسط لاستیک تسمه ای نصب و تا شعاع 220 درجه دوچرخه سوار قابل رویت می شود. یکی ا..
نمايش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات