محصولات
سبد خرید

کپسول گاز و بطری سوخت

در سفرهای آفرودی و یا کمپینگی که می روید وسایل و تجهیزات مختلفی را همراه خود دارید که از جمله آن ها می توان به اجاق گاز، سرشعله، باربیکیو گازی، بخاری و ... اشاره کرد. برای استفاده از این تجهیزات نیاز به کپسول های گاز استانداری است تا بتوانند بهترین بازدهی و کارآیی را از خود نشان دهند. این کپسول ها که از گازهای بوتان و یا پروپان پر شده اند و با ویژگی هایی که دارند شما را در هر زمان و فصلی همراهی کرده و سرما و گرما تاثیر منفی بر روی آن ها نمی گذارند.

مدل: 2Way Adapter - KA-2105 برند: Kovea
معرفی محصولدو راهی کپسول گاز کووا مدل 2Way Adapter، یکی از تجهیزات کاربردی در کنار کپسول گاز و سرشعله، اجاق‌گاز و یا هر محصول گازسوز دیگری است که کار شما را در طبیعت آسان می‌کند. گاهی پیش آمده که به همراه خود یک کپسول گاز برده و دو محصول یا بیشتر داشته باشید که نیاز است تا هر دو را همز..
850,000 تومان
مدل: Screw Type Camping Gas KGF-0230 برند: Kovea
معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0230، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت..
218,000 تومان
مدل: CP250 برند: Campingaz
معرفی محصولکپسول گاز کمپینگز مدل CP 250، با گنجایش 250 گرم، برای تامین سوخت مصرفی انواع سرشعله، باربیکیو، اجاق گاز، چراغ فانوسی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کپسول گاز توسط کمپانی Campingaz طراحی و تولید شده است تا این امکان را برای شما فراهم سازد که در سفر‌های آفرودی، کمپی..
155,000 تومان
مدل: Nozzle Type Gas - KGF-0250 برند: Kovea
معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0250، یکی دیگر از انواع کپسول‌های گازی و طراحی شده توسط این شرکت کره‌ای است که در سفرهای طبیعت‌گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کپسول گاز از وسایل پرکاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان است تا افر..
125,000 تومان
مدل: Screw Type Camping Gas - KGF-0450 برند: Kovea
معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0450، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان می باشد تا افراد سوخت لا..
290,000 تومان
مدل: Butane Adaptor KA-N9504 برند: Kovea
معرفی محصولمبدل کپسول گاز کووآ مدل Butane Adaptor، محصولی بسیار کاربردی با قابلیت تبدیل گازهای فشنگی به گاز EP (پیچی) می باشد که بتوان در مواقع ضروری از هر دو نوع مدل کپسول گاز نیز استفاده کرد. در ضمن به علت با صرفه بودن کپسول های فشنگی نسبت به پیچی، بیشتر افراد از این مبدل جهت صرفه ..
385,000 تومان
بطری سوخت Primus - Fuel Bottle 0.6Lit
نا موجود
مدل: Fuel Bottle 0.6lit برند: Primus
معرفی محصولبطری سوخت پریموس مدل Fuel Bottle 0.6Lit ،بسیار سبک و بادوام است. درب این بطری،پیچی با واشر عایق بوده و دهانه آن بزرگ است که این ویژگی باعث می‌ شود سوخت تحت هیچ شرایطی به بیرون نشت نکند. هم چنین بدنه آن دوجداره بوده و ازآلومینیوم است.معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892..
بطری سوخت Primus - Fuel Bottle 1Lit
نا موجود
مدل: Fuel Bottle برند: Primus
معرفی محصولبطری سوخت پریموس مدل Fuel Bottle 1Lit ،از جنس آلومینیوم بوده و بسیار سبک وزن است،همچنین درب آن پیچی با واشر عایق بوده و دهانه بزرگی دارد که این ویژگی سبب شده سوخت تحت هیچ شرایطی به بیرون نشت نکند.این محصول بادوام مناسب انواع سوخت ها می باشد و حمل آن آسان است و می توان ا..
بطری سوخت مدل  Primus - Fuel Bottle 0.35Lit
نا موجود
مدل: Fuel Bottle برند: Primus
معرفی محصولبطری سوخت پریموس مدل Fuel Bottle 0.35Lit،بسیار سبک و بادوام است. درب این بطری،پیچی با واشر عایق بوده و دهانه آن بزرگ است که این ویژگی باعث می‌ شود سوخت تحت هیچ شرایطی به بیرون نشت نکند. هم چنین بدنه آن دوجداره بوده و ازآلومینیوم است.معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892 در س..
بطری سوخت مدل Kovea - Fuel Bottle 1000ml
نا موجود
مدل: Fuel Bottle 1000ml برند: Kovea
معرفی محصولبطری سوخت کووآ مدل Fuel Bottle 1000ml، محصولی از کمپانی کره ای کووا و مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد. با توجه به اینکه برخی از اجاق ها چند سوختی می باشند و می توانند با سوخت های دیگر مانند نفت، بنزین، الکل و گازوئیل مورد استفاد..
سوخت مایع Primus - Power Fuel
نا موجود
مدل: Power Fuel برند: Primus
معرفی محصولسوخت مایع پریموس مدل Power Fuel ، مخصوص اجاق هایی است که با سوخت مایع کار می کنند و می توان از آن در کوهنوردی ،طبیعت گردی و... استفاده کرد.مواد این محصول از نفتا می باشد و هنگام استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف نظیر ارتفاعات شعله یکنواخت و پر قدرتی را ارائه می دهد،همچنین سوخت آن..
کپسول 100گرمی - Primus
نا موجود
مدل: 100Gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 100 گرمی پریموس مدل Power Gas ، از ترکیب پروپان،ایزوتوبان و بوتان تشکیل شده است و در تمام فصول می‌توانید از آن استفاده کنید.هم چنین دارای سوپاپ های خود ایمنی و پیچ های بین المللی بوده و می‌توان از آن برای اجاق گاز،بخاری و ... استفاده کرد. علاوه بر این، گاز قدرتی آ..
کپسول 220 گرمی - Primus
نا موجود
مدل: 220Gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 220 گرمی پریموس مدل Power Gas ،از بوتان تشکیل شده و مناسب فصل تابستان است . از آن می‌توان در محیط کار یا خانه تا دمای 15 درجه استفاده کرد. معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892 در سوئد تاسیس شد . این کمپانی توانسته است با تولید محصولات خلاقانه و نوآور..
کپسول 220 گرمی مدل ALPS - Camping Gas Cartridge
نا موجود
مدل: Camping Gas Cartridge 220gr برند: ALPS
معرفی محصولکپسول 220 گرمی آلپس مدل Camping Gas Cartridge 220gr، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای آلپس بوده که این کمپانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن سوخت سفری در دنیا محسوب می شود و تمامی محصولات آن دارای ایمنی بالا و مطابق با استاندارد EN417 می باشند.همانطور که می دانید یکی از ت..
کپسول 220 گرمی مدل Kovea - KGF-0220
نا موجود
مدل: Nozzle Type Gas برند: Kovea
 معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0220، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان می باشد تا افراد..
کپسول 230 گرمی Primus - Power Gas
نا موجود
مدل: Power Gas 230gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 230 گرمی پریموس مدل Power Gas،محصولی مناسب برای کمپینگ می باشد و با ترکیبی از گازهای پروپان و ایزوبوتان بوده که می توانید در همه ی فصل های سال و فضاهایی که دمای حدود صفر درجه سانتی گراد دارد مورد استفاده قرار گیرد. لازم به ذکر است، این کپسول در فضاهایی ک..
کپسول 230 گرمی زمستانی مدل Primus - Winter Gas
نا موجود
مدل: Winter Gas 230gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 230 گرمی پریموس مدل Winter Gas، محصولی ایده آل برای استفاده در سفر های طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی می باشد. هنگامی که در هوای سرد زمستان به دل طبیعت و یا کوهستان می روید،‌ وجود یک کپسول گاز برای تهیه غذا توسط اجاق گاز های سفری بسیار لازم..
کپسول 230 گرمی مدل ALPS - Camping Gas Cartridge
نا موجود
مدل: Camping Gas Cartridge 230gr برند: ALPS
معرفی محصولکپسول 230 گرمی آلپس مدل Camping Gas Cartridge 230gr، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای آلپس بوده که این کمپانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن سوخت سفری در دنیا محسوب می شود و تمامی محصولات آن دارای ایمنی بالا و مطابق با استاندارد EN417 می باشند.همانطور که می دانید یکی از ت..
کپسول 230 گرمی مدل GSI - Fuel Cartridge
نا موجود
مدل: Fuel Cartridge 230gr برند: GSI
معرفی محصولکپسول 230 گرمی GSI مدلFuel Cartridge، محصولی ایده آل، مناسب برای کوهنوردان و طبیعت گردان با قابلیت حمل آسان می باشد. از این کپسول می توانید در تمامی فصول سال و هر گونه شرایط آب و هوایی حتی دمای حدود صفر درجه سانتی گراد هم استفاده نمایید. کپسول GSI ترکیبی از گا..
کپسول 450 گرمی  مدل Primus - Power Gas
نا موجود
مدل: Power Gas 450gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 450 گرمی پریموس مدل Power Gas،محصولی مناسب برای کمپینگ می باشد و با ترکیبی از گازهای پروپان و ایزوبوتان بوده که می توانید در همه ی فصل های سال و فضاهایی که دمای حدود صفر درجه سانتی گراد دارد مورد استفاده قرار گیرد. لازم به ذکر است، این کپسول در فضاهایی ک..
کپسول 450 گرمی تابستانی - Primus
نا موجود
مدل: 450Gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 450 گرمی پریموس مدل Power Gas ،ترکیبی از گازهای پروپان و بوتان بوده و بهینه سازی شده برای فصل تابستان است.این کپسول در دمای 15 درجه سانتی گراد و بالاتر ازآن به راحتی و با مصرف سوخت کم قابل استفاده میباشد معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892 در سوئد تاسیس شد..
کپسول 450 گرمی زمستانی مدل Primus - Winter Gas
نا موجود
مدل: Winter Gas 450gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 450 گرمی پریموس مدل Winter Gas، محصولی ایده آل برای استفاده در سفر های طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی می باشد. هنگامی که در هوای سرد (تا 22- درجه سانتیگراد) به دل طبیعت و یا کوهستان می روید،‌ وجود یک کپسول گاز برای تهیه غذا توسط اجاق گاز های سفری بسی..
کپسول 450 گرمی مدل ALPS - Camping Gas Cartridge
نا موجود
مدل: Camping Gas Cartridge 450gr برند: ALPS
معرفی محصولکپسول 450 گرمی آلپس مدل Camping Gas Cartridge 450gr، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای آلپس بوده که این کمپانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن سوخت سفری در دنیا محسوب می شود و تمامی محصولات آن دارای ایمنی بالا و مطابق با استاندارد EN417 می باشند.همانطور که می دانید یکی از ت..
کپسول گاز مدل SorenBox - 3kg
ساخت ایران نا موجود
مدل: 3kg برند: SorenBox
معرفی محصولکپسول گاز سورن باکس مدل 3kg، یکی از ملزومات گردش و سفر جهت تامین سوخت انواع اجاق‌های سفری، باربیکیو، فر پرتابل سورن باکس و ... است که توسط شرکت سورن باکس تولید شده است. همراه داشتن این کپسول در طول سفرهای آفرود، کمپینگ و ... این امکان را برای شما مهیا می‌سازد تا بتوانید..
کپسول مدل Kovea - KGF-0110
نا موجود
مدل: KGF-0110 برند: Kovea
معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0110، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت..
مبدل  کپسول گاز مدلKovea - P-Adaptor
نا موجود
مدل: P-Adaptor KA-1004 برند: Kovea
معرفی محصولمبدل کپسول گاز کووا مدل P-Adaptor با قابلیت تبدیل کننده سری کپسول‌های پرسی به سرشعله‌های پیچی و اتصال مشعل و اجاق می باشد. همچنین این محصول دارای سه پایه جهت اتصال به کپسول با قابلیت جمع شدن و پیچ تنطیم گاز است.معرفی برندکمپانی کووآ در سال 1982 میلادی در کره ج..
مبدل کپسول گاز مدل Kovea - Cobra Adaptor
نا موجود
مدل: Cobra Adaptor - KA-0103 برند: Kovea
معرفی محصولمبدل کپسول گاز کووا مدل Cobra Adaptor محصولی بسیار کاربردی با قابلیت تبدیل گازهای فشنگی به گاز EP (پیچی) می باشد که بتوان در مواقع ضروری از هر دو نوع مدل کپسول گاز نیز استفاده کرد. در ضمن به علت با صرفه بودن کپسول های فشنگی نسبت به پیچی، بیشتر افراد از این مبدل جهت صرفه جو..
نمايش 1 تا 27 از 27 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات