محصولات
سبد خرید

ALPS

کمپانی TAEYANG یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن سوخت گاز در دنیا می باشد که در سال 1989 در کره جنوبی تاسیس شد. این کمپانی دارای معتبرترین گواهی های استاندارد در حوزه تولید و مدیریت می باشد و با صادرات گاز و مخازن بوتان خود با عنوان ALPS به بیش از 65 کشور، در حدود %60 از سهم بازار جهانی و %70 درصد از سهم بازار داخلی را از سال 2015 به خود اختصاص داده است. این کمپانی برنده جوایز معتبر بین المللی می باشد و تمامی مخازن گاز آن از ایمنی بالا و مطابق با استاندارد EN417 می باشند.

کپسول 220 گرمی مدل ALPS - Camping Gas Cartridge
نا موجود
مدل: Camping Gas Cartridge 220gr برند: ALPS
معرفی محصولکپسول 220 گرمی آلپس مدل Camping Gas Cartridge 220gr، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای آلپس بوده که این کمپانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن سوخت سفری در دنیا محسوب می شود و تمامی محصولات آن دارای ایمنی بالا و مطابق با استاندارد EN417 می باشند.همانطور که می دانید یکی از ت..
کپسول 230 گرمی مدل ALPS - Camping Gas Cartridge
نا موجود
مدل: Camping Gas Cartridge 230gr برند: ALPS
معرفی محصولکپسول 230 گرمی آلپس مدل Camping Gas Cartridge 230gr، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای آلپس بوده که این کمپانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن سوخت سفری در دنیا محسوب می شود و تمامی محصولات آن دارای ایمنی بالا و مطابق با استاندارد EN417 می باشند.همانطور که می دانید یکی از ت..
کپسول 450 گرمی مدل ALPS - Camping Gas Cartridge
نا موجود
مدل: Camping Gas Cartridge 450gr برند: ALPS
معرفی محصولکپسول 450 گرمی آلپس مدل Camping Gas Cartridge 450gr، محصولی بسیار کاربردی از کمپانی کره ای آلپس بوده که این کمپانی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن سوخت سفری در دنیا محسوب می شود و تمامی محصولات آن دارای ایمنی بالا و مطابق با استاندارد EN417 می باشند.همانطور که می دانید یکی از ت..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات