محصولات
سبد خرید

چادر Swag

چادرهای Swag

این چادرها با پارچه های سنگین که عمدتا از جنس برزنتی هستند تولید شده اند. به همین دلیل از حجم و وزن نسبتا بالایی برخوردار می باشند. چادرهای Swag دارای ویژگی ضدآب (Waterproof) هستند. طراحی خاص این چادرها به گونه ای است که ضخامت پارچه باعث می شود در مواقعی که شرایط آب و هوا نامساعد است، صدای باد و طوفان و بارندگی به گوش شما نرسد. بنابراین می توانید خواب راحتی را در طبیعت تجربه کنید. ارتفاع سقف چادرهای Swag کم می باشد و باعث حفظ دمای بدن شما می شود. چرا که با تنفس شما در داخل چادر، تولید گرما کرده اید و سقف کوتاه این چادرها از به هدر رفتن گرما جلوگیری می کند. پنجره های تعبیه شده در سقف و یا دیواره های چادر به راحتی تهویه هوا را امکان پذیر خواهد کرد. پنجره های این چادرها دارای توری می باشند که در فصل گرما هم انتخاب مناسبی خواهند بود. چادرهای Swag یک و دو نفره طراحی شده اند و امکاناتی که دارد باعث شده برای هر دو فصل گرما و سرما مناسب باشند. مطالعه بیشتر...

چادر 1 نفره  مدل Darche - Dirty Dee 900
نا موجود
مدل: Dirty Dee 900 برند: Darche
معرفی محصول چادر کمپینگ یک نفره دارچه مدل Dirty Dee 900، یکی از محصولات بسیار کاربردی و با کیفیت از کمپانی استرالیایی دارچه می باشد که با ابعاد بزرگ و نصب آسانی که دارد، نهایت راحتی را برای استراحت افراد در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی فراهم می کند. این محصول دارای پارچه ای ضد آ..
5,800,000 تومان
چادر 1 نفره  مدل Darche - Dusk To Dawn 900
نا موجود
مدل: Dusk To Dawn 900 برند: Darche
معرفی محصول چادر کمپینگ یک نفره دارچه مدل Dusk To Dawn 900، یکی از محصولات بسیار کاربردی و با کیفیت از کمپانی استرالیایی دارچه می باشد که با ابعاد بزرگ و نصب آسانی که دارد، نهایت راحتی را برای استراحت افراد در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی فراهم می کند. این محصول دارای پارچه ای ض..
5,300,000 تومان
چادر 1 نفره مدل ARB - SkyDome Swag
فقط آنلاین نا موجود
مدل: SDS 100 برند: ARB
معرفی محصول چادر کمپینگ ARB مدل SkyDome Swag(کد SDS102) ، با شکل گنبدی وابعاد بزرگی که دارد نهایت راحتی را برای استراحت فراهم می کند. این محصول کاملا ضد آب بوده و درب ورودی و پنجره ها توری می باشد که موجب گردش هوا و ایجاد خنکی شده و از ورود حشرات جلوگیری می کند. از ویژگی های بارز این چادر ای..
6,000,000 تومان
چادر 1 نفره مدل ARB - SkyDome Swag Series II
فقط آنلاین نا موجود
مدل: SkyDome Swag Series II برند: ARB
معرفی محصول چادر کمپینگ ARB مدل SkyDome Swag Series II (کد SDS102)، با قابلیت ضد آب، شکل گنبدی و ابعاد بزرگی که دارد نهایت راحتی را برای استراحت در کمپینگ، سفر های آفرودی و ... فراهم می کند. این محصول دارای قابلیت نصب آسان بوده و برای راه اندازی آن در سطوح صاف نیازی به میخ نمی باشد ولی ..
5,700,000 تومان
چادر 2 نفره مدل ARB - SkyDome Swag
فقط آنلاین نا موجود
مدل: SkyDome Swag II برند: ARB
معرفی محصول چادر کمپینگ دو نفره ARB مدل SkyDome Swag(کد SDS200)، محصولی بسیار با دوام و دارای ابعادی بزرگ و ارتفاعی کم بوده که مناسب استفاده در سفر و کمپینگ می باشد. این چادر از جنس برزنت بوده و به دلیل پارچه ضخیمی که دارد، باعث شده تا در مواقعی که شرایط آب و هوایی نامساعد است، صدای باد..
8,100,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)