محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

لوازم جانبی
مدل: Utility Cord 7mm 1370 برند: Coghlan
معرفی محصولطناب چادر Coghlan مدل Utility Cord 7mm، از جمله لوازم جانبی است که برای چادر زدن در کمپ و یا برپایی سایبان، به آن احتیاج خواهید داشت.طناب چادر 7mm کاگلن، با دارا بودن جنسی از پلی‌پروپیلن، در برابر سایش و پوسیدگی مقاوم بوده و نگرانی بابت ریش‌ریش شدن و از بین رفتن زودهنگام..
530,000 تومان
مدل: Guylines With Runner 500cm برند: Vango
معرفی محصولطناب چادر Vango مدل Guylines With Runner، وسیله‌ای کاربردی جهت برپایی سایبان و چادر در دل طبیعت بوده که با محکم کردن تجهیزات، این امکان را فراهم کرده تا با داشتن مکانی ایمن، خوابی آسوده و لحظات خوشی را تجربه کنید.این محصول از دو بند به طول 5 متر تشکیل شده است که هر دو آن&zwnj..
270,000 تومان
مدل: Utility Anchor - 1710 برند: Coghlan
معرفی محصولمیخ چادر کاگلن مدل Utility Anchor، از محصولات مورد نیاز جهت برپایی و ثابت نگه داشتن چادر، سایبان، قلاده سگ، علامت‌گذاری مسیرها، باغبانی، لنگر انداختن قایق و ... بوده که توسط کمپانی Coghlan تولید شده است. این میخ می‌تواند در معرض بادهای شدید همچنان ثابت و پابر جا بماند و از ف..
410,000 تومان
میخ چادر مدل Dananik - MK122
ساخت ایران
مدل: MK122 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK122، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیرانداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در جنگل، کنار ساحل و ... برای برپایی چادر ..
125,000 تومان
میخ چادر مدل Dananik - MK320F
ساخت ایران
مدل: MK320F برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK320F، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیر انداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ... برای برپایی چاد..
125,000 تومان
میخ چادر مدل Dilor - Sand Peg
ساخت ایران
مدل: Sand Peg برند: Dilor
معرفی محصولمیخ چادر Dilor مدل Sand Peg، از محصولات مورد نیاز جهت برپایی و ثابت نگه داشتن چادر و سایبان در زمین‌های نرم و ماسه‌ای بوده که توسط شرکت دیلور تولید شده است. همراه داشتن این میخ در سفرهای هیجان انگیز کمپینگ،  آفرود، طبیعت گردی و ... این امکان را برای شما فراهم می‌ک..
720,000 تومان
مدل: Bolt Plastic Peg Set برند: Vango
معرفی محصولمیخ چادر ونگو مدل Bolt Plastic Peg، یک میخ نگهدارنده چادر است که استفاده از آن در کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی، کویرنوردی، جنگل گردی، سفرهای آفرودی، پیک نیک و ... به برپایی ایمن چادر و فیکس کردن هرچه بهتر آن کمک می‌کند؛ همینطور مقاومت چادر را در شرایط بد جوی و وزش باد ا..
1,330,000 تومان
میخ سایبان مدل Offroad Bazar - Tent Peg
ساخت ایران
مدل: Tent Peg برند: Offroad Bazar
معرفی محصولمیخ سایبان آفرودبازار مدل Tent Peg، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و به خصوص سایبان ستاره‌ای گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در طبیعت برای ..
720,000 تومان
میله چادر مدل Vango - Alloy Pole Set
ارسال رایگان در تهران
مدل: Alloy Pole Set برند: Vango
معرفی محصولمیله چادر ونگو مدل Alloy Pole Set، از جمله لوازم جانبی تولید شده کمپانی ونگو می باشد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که میله های چادر تان دچار آسیب و شکستگی شده و یا حتی مفقود شوند. با تولید میله های چادر یدکی، این مشکل و نگرانی ها کاملارفع شده است. میله چادر ونگو مدل Alloy Pole ..
2,580,000 تومان
بست های قلاب دار کشی مدل Kovea - Stretch Cord Hook 15cm
نا موجود
مدل: Stretch Cord Hook 15cm - KH8CA0301 برند: Kovea
معرفی محصول بست های قلاب دار کشی کووآ مدل Stretch Cord Hook 15cm​، از دیگر محصولات کاربردی و تولید شده توسط کمپانی کووآ می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.بست های قلا..
پک لوازم جانبی چادر مدل Outwell - Tent Accessories Pack
نا موجود
مدل: Tent Accessories Pack برند: Outwell
معرفی محصولپک لوازم جانبی چادر اوت ول مدل Tent Accessories Pack، محصولی ضروری در هنگام برپایی چادر بوده که می تواند در هنگام وزش باد و طوفان آن را محکم نگه دارد. این محصول مناسب انواع چادرها بوده و در هر مکانی قابل استفاده می‌باشد. این پک شامل 4 میخ پلاستیکی مشکی، 4 میخ پلاست..
چکش مدل Coghlan - Plastic Mallet
نا موجود
مدل: Plastic Mallet - 9742 برند: Coghlan
معرفی محصولچکش کاگلن مدل Plastic Mallet، با ساختار پلاستیکی مقاوم خود، مناسب ضربه‌زدن و محکم کردن انواع میخ در سطح زمین بوده که کاربرد بسزایی در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... دارد. این چکش برخلاف ساختار پلاستیکی خود از استحام کافی جهت ضربه زدن به میخ چادر، سایبان و ... برخورد..
چکش مدل Easy Camp - Rubber/Steel mallet
نا موجود
مدل: Rubber/Steel mallet برند: Easy Camp
معرفی محصولچکش ایزی کمپ مدل Rubber/Steel mallet، محصولی کاربردی و دارای مقاومت بالا می باشد که در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ جهت ضربه زدن به میخ چادر در زمین استفاده می شود. دستگیره و سری چکش ایزی کمپ از جنس لاستیک با کیفیت و ضد حساسیت بوده و میله آن دارای ساختاری فولادی و با دوام می با..
چکش مدل Vango - 1lb Strike
نا موجود
مدل: 1lb Strike Hammer برند: Vango
معرفی محصولچکش ونگو مدل 1lb Strike، یک ابزار کاربردی است که افزون بر جعبه ابزار خانگی، در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... نیز، کارایی داشته و در بسیاری مواقع، به کمک شما می‌آید؛ مثلا برای ضربه زدن و محکم کردن میخ‌های چادر در زمین، وصل کردن ابزارهای کوهنوردی و ... به چ..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 200x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 200x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 200x200،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 300x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 300x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 600x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 600x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 600x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری ک..
زیرانداز مدل Vango - Dunkeld 500 Footprint and Extension
نا موجود
مدل: Dunkeld 500 Groundsheet برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل Dunkeld 500 Footprint and Extension Groundsheet، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که جهت محافظت بیشتر از کف چادر Dunkeld 500 استفاده می شود. این محصول دارای دو قسمت می باشد که یک بخش آن برای زیر چادر و ..
زیرانداز مدل Vango - Dunkeld 600 Footprint and Extension
نا موجود
مدل: Dunkeld 600 Groundsheet برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدلDunkeld 600 Footprint & Extension Groundsheet، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که جهت محافظت بیشتر از کف چادر Dunkeld 600 استفاده می شود. این محصول دارای دو قسمت می باشد که یک بخش آن برای زیر چادر و..
زیرانداز مدل Vango - Hogan Hub Large Footprint
نا موجود
مدل: Hogan Hub Large Footprint برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل Hogan Hub Large Footprint، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی بوده که مناسب استفاده در زیر سایبان Hogan Hub می باشد و قبل از برپا کردن سایبان، جای میخ های آن را به دقت مشخص می کند.این زیرانداز مقاوم در برابر پارگی بوده تا ..
زیرانداز مدل Vango - PE Groundsheet 180x120
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 180x120 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 180x120، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دا..
زیرانداز مدل Vango - PE Groundsheet 300x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل PE Groundsheet 300x200، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دارد. ..
طناب چادر مدل Coghlan - Utility Cord 3mm
نا موجود
مدل: Utility Cord 3mm 1360 برند: Coghlan
معرفی محصولطناب چادر Coghlan مدل Utility Cord 3mm، از جمله لوازم جانبی است که برای چادر زدن در کمپ و یا برپایی سایبان، به آن احتیاج خواهید داشت.طناب چادر 3mm کاگلن، با دارا بودن جنسی از پلی‌پروپیلن، در برابر سایش و پوسیدگی مقاوم بوده و نگرانی بابت ریش‌ریش شدن و از بین رفتن زودهنگام..
طناب چادر مدل Coghlan - Utility Cord 5mm
نا موجود
مدل: Utility Cord 5mm1365 برند: Coghlan
معرفی محصولطناب چادر Coghlan مدل Utility Cord 5mm، از جمله لوازم جانبی است که برای چادر زدن در کمپ و یا برپایی سایبان، به آن احتیاج خواهید داشت.طناب چادر 5mm کاگلن، با دارا بودن جنسی از پلی‌پروپیلن، در برابر سایش و پوسیدگی مقاوم بوده و نگرانی بابت ریش‌ریش شدن و از بین رفتن زودهنگام..
طناب چادر مدل Dananik - R30
ساخت ایران نا موجود
مدل: R30 برند: Dananik
معرفی محصولطناب چادر Dananik مدل R30، وسیله ای بسیار کاربردی در برپایی سایبان و چادر به شمار می‌رود. چادر زدن در طبیعت یکی از تجربه های هیجان انگیز است که به شما کمک می کند تا در دل طبیعت استراحت کنید و لحظاتی را خوش بگذرانید.طناب R30 دارای 6 بند به طول 3 متر می باشد که به شما این امکان..
کیت تعمیر چادر مدل Outwell - Field Repair Guard
نا موجود
مدل: Field Repair Guard برند: Outwell
معرفی محصولکیت تعمیر چادر اوت ول مدل Field Repair Guard، یکی از محصولات کاربردی این کمپانی می باشد که برای تعمیر منافذ و سوراخ ایجاد شده بر روی تشک و چادر بادی، تشک های خود بادشونده، زیر انداز بادی و دیگر وسایل بادی مورد استفاده قرار می گیرد. این پک شامل 2 تکه پارچه مشکی، نایلون بی رنگ..
میخ چادر چراغ دار مدل Crivit - LED Zeltheringe
نا موجود
مدل: LED Zeltheringe برند: Crivit
معرفی محصولمیخ چادر چراغ دار Crivit مدل LED Zeltheringe، یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و است. همانطور که می دانید برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی مختلف مانند باد، باران، طوفان و ... نیاز به میخ ها..
میخ چادر مدل ARB - Supergrip Sand Pegs
نا موجود
مدل: Supergrip Sand Pegs برند: ARB
معرفی محصولمیخ چادر ARB مدل Supergrip Sand Pegs (کد ARB4158) یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است. در ضمن باید به این نکته توجه داشت که برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی باد، باران و ... نیاز به میخ هایی با طول بلند ..
میخ چادر مدل Coghlan - Poly Tent
نا موجود
مدل: Poly Tent Pegs - 9" / 6 Pack - 9496 برند: Coghlan
معرفی محصولمیخ چادر کاگلن مدل Poly Tent، یک میخ نگهدارنده چادر است که استفاده از آن در کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی، کویرنوردی، جنگل گردی، سفرهای آفرودی، پیک نیک و ... به برپایی ایمن چادر و فیکس کردن هرچه بهتر آن کمک می‌کند؛ همینطور مقاومت چادر را در شرایط بد جوی و وزش باد افزایش ..
میخ چادر مدل Coleman - ABS 9 Inch
نا موجود
مدل: ABS 9 Inch Tent Stakes برند: Coleman
معرفی محصولمیخ چادر کلمن مدل ABS 9 Inch، یکی از ضروری ترین تجهیزات برای ثابت نگه داشتن و فیکس کردن چادر، زیرانداز و سایبان می باشد. کمپانی کلمن با طراحی این میخ چادر با کیفیت، به شما در برپایی چادر و دیگر محصولات در دل طبیعت کمک کرده است.این محصول دارای 6 عدد میخ 22 سانتی متری است که از..
نمايش 1 تا 30 از 39 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات