محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

لوازم جانبی
میخ چادر مدل Dananik - MK122
ساخت ایران
مدل: MK122 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK122، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیرانداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در جنگل، کنار ساحل و ... برای برپایی چادر ..
50,000 تومان
میخ چادر مدل Dananik - MK320F
ساخت ایران
مدل: MK320F برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK320F، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیر انداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ... برای برپایی چاد..
55,000 تومان
میخ چادر مدل Dananik - MK325
ساخت ایران
مدل: MK325 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK325، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیرانداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ... برای برپایی چادر ..
90,000 تومان
میخ چادر مدل Dananik - MK356
ساخت ایران
مدل: MK356 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK356، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن سایبان ستاره‌ای، چادر، سایبان کمپ و ... گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ..
170,000 تومان
مدل: Bolt Plastic Peg Set برند: Vango
معرفی محصولمیخ چادر ونگو مدل Bolt Plastic Peg، یک میخ نگهدارنده چادر است که استفاده از آن در کمپینگ، طبیعت گردی، کوهنوردی، کویرنوردی، جنگل گردی، سفرهای آفرودی، پیک نیک و ... به برپایی ایمن چادر و فیکس کردن هرچه بهتر آن کمک می‌کند؛ همینطور مقاومت چادر را در شرایط بد جوی و وزش باد ا..
726,000 تومان
مدل: Alloy Pole Set برند: Vango
معرفی محصولمیله چادر ونگو مدل Alloy Pole Set، از جمله لوازم جانبی تولید شده کمپانی ونگو می باشد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که میله های چادر تان دچار آسیب و شکستگی شده و یا حتی مفقود شوند. با تولید میله های چادر یدکی، این مشکل و نگرانی ها کاملارفع شده است. میله چادر ونگو مدل Alloy Pole ..
1,420,000 تومان
بست های قلاب دار کشی مدل Kovea - Stretch Cord Hook 15cm
نا موجود
مدل: Stretch Cord Hook 15cm - KH8CA0301 برند: Kovea
معرفی محصول بست های قلاب دار کشی کووآ مدل Stretch Cord Hook 15cm​، از دیگر محصولات کاربردی و تولید شده توسط کمپانی کووآ می باشد که این کمپانی با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید محصولات کمپینگ و کوهنوردی فعالیت می کند و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.بست های قلا..
پک لوازم جانبی چادر مدل Outwell - Tent Accessories Pack
نا موجود
مدل: Tent Accessories Pack برند: Outwell
معرفی محصولپک لوازم جانبی چادر اوت ول مدل Tent Accessories Pack، محصولی ضروری در هنگام برپایی چادر بوده که می تواند در هنگام وزش باد و طوفان آن را محکم نگه دارد. این محصول مناسب انواع چادرها بوده و در هر مکانی قابل استفاده می‌باشد. این پک شامل 4 میخ پلاستیکی مشکی، 4 میخ پلاست..
چکش مدل Easy Camp - Rubber/Steel mallet
نا موجود
مدل: Rubber/Steel mallet برند: Easy Camp
معرفی محصولچکش ایزی کمپ مدل Rubber/Steel mallet، محصولی کاربردی و دارای مقاومت بالا می باشد که در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ جهت ضربه زدن به میخ چادر در زمین استفاده می شود. دستگیره و سری چکش ایزی کمپ از جنس لاستیک با کیفیت و ضد حساسیت بوده و میله آن دارای ساختاری فولادی و با دوام می با..
چکش مدل Vango - 1lb Strike
نا موجود
مدل: 1lb Strike Hammer برند: Vango
معرفی محصولچکش ونگو مدل 1lb Strike، یک ابزار کاربردی است که افزون بر جعبه ابزار خانگی، در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و ... نیز، کارایی داشته و در بسیاری مواقع، به کمک شما می‌آید؛ مثلا برای ضربه زدن و محکم کردن میخ‌های چادر در زمین، وصل کردن ابزارهای کوهنوردی و ... به چ..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 200x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 200x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 200x200،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 300x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 300x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 600x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 600x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 600x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری ک..
زیرانداز مدل Vango - Dunkeld 500 Footprint and Extension
نا موجود
مدل: Dunkeld 500 Groundsheet برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل Dunkeld 500 Footprint and Extension Groundsheet، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که جهت محافظت بیشتر از کف چادر Dunkeld 500 استفاده می شود. این محصول دارای دو قسمت می باشد که یک بخش آن برای زیر چادر و ..
زیرانداز مدل Vango - Dunkeld 600 Footprint and Extension
نا موجود
مدل: Dunkeld 600 Groundsheet برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدلDunkeld 600 Footprint & Extension Groundsheet، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که جهت محافظت بیشتر از کف چادر Dunkeld 600 استفاده می شود. این محصول دارای دو قسمت می باشد که یک بخش آن برای زیر چادر و..
زیرانداز مدل Vango - Hogan Hub Large Footprint
نا موجود
مدل: Hogan Hub Large Footprint برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل Hogan Hub Large Footprint، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی بوده که مناسب استفاده در زیر سایبان Hogan Hub می باشد و قبل از برپا کردن سایبان، جای میخ های آن را به دقت مشخص می کند.این زیرانداز مقاوم در برابر پارگی بوده تا ..
زیرانداز مدل Vango - PE Groundsheet 180x120
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 180x120 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 180x120، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دا..
زیرانداز مدل Vango - PE Groundsheet 300x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل PE Groundsheet 300x200، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دارد. ..
طناب چادر مدل Dananik - R30
ساخت ایران نا موجود
مدل: R30 برند: Dananik
معرفی محصولطناب چادر Dananik مدل R30، وسیله ای بسیار کاربردی در برپایی سایبان و چادر به شمار می‌رود. چادر زدن در طبیعت یکی از تجربه های هیجان انگیز است که به شما کمک می کند تا در دل طبیعت استراحت کنید و لحظاتی را خوش بگذرانید.طناب R30 دارای 6 بند به طول 3 متر می باشد که به شما این امکان..
کیت تعمیر چادر مدل Outwell - Field Repair Guard
نا موجود
مدل: Field Repair Guard برند: Outwell
معرفی محصولکیت تعمیر چادر اوت ول مدل Field Repair Guard، یکی از محصولات کاربردی این کمپانی می باشد که برای تعمیر منافذ و سوراخ ایجاد شده بر روی تشک و چادر بادی، تشک های خود بادشونده، زیر انداز بادی و دیگر وسایل بادی مورد استفاده قرار می گیرد. این پک شامل 2 تکه پارچه مشکی، نایلون بی رنگ..
میخ چادر چراغ دار مدل Crivit - LED Zeltheringe
نا موجود
مدل: LED Zeltheringe برند: Crivit
معرفی محصولمیخ چادر چراغ دار Crivit مدل LED Zeltheringe، یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و است. همانطور که می دانید برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی مختلف مانند باد، باران، طوفان و ... نیاز به میخ ها..
میخ چادر مدل ARB - Supergrip Sand Pegs
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Supergrip Sand Pegs برند: ARB
معرفی محصولمیخ چادر ARB مدل Supergrip Sand Pegs (کد ARB4158) یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است. در ضمن باید به این نکته توجه داشت که برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی باد، باران و ... نیاز به میخ هایی با طول بلند ..
میخ چادر مدل Coleman - ABS 9 Inch
نا موجود
مدل: ABS 9 Inch Tent Stakes برند: Coleman
معرفی محصولمیخ چادر کلمن مدل ABS 9 Inch، یکی از ضروری ترین تجهیزات برای ثابت نگه داشتن و فیکس کردن چادر، زیرانداز و سایبان می باشد. کمپانی کلمن با طراحی این میخ چادر با کیفیت، به شما در برپایی چادر و دیگر محصولات در دل طبیعت کمک کرده است.این محصول دارای 6 عدد میخ 22 سانتی متری است که از..
میخ چادر مدل Dananik - MK320
ساخت ایران نا موجود
مدل: MK320 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK320، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیر انداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ... برای برپایی چادر..
میخ چادر مدل Dananik - MK324
ساخت ایران نا موجود
مدل: MK324 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK324 یکی از محصولات مورد نیاز برای ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیر انداز در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای برپایی چادر و سایبان خود در کویر و یا کنار ساحل به مشکل برخورده باشید، چرا که این مکان ها دارای ز..
میخ چادر مدل Outwell - Anchor Steel Peg
نا موجود
مدل: Anchor Steel Peg , 4 Pcs برند: Outwell
معرفی محصولمیخ چادر اوت ول مدل Anchor Steel Peg، یکی از محصولات کاربردی جهت استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعت گردی بوده که برای برپایی چادر و سایبان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از جنس فولاد، به طول 25 سانتی متر و دارای 4 عدد میخ در هر بسته می باشد که در مواقع ضروری برای محکم نگهداشت..
میله سایبان مدل Dananik - S102 / V3
ساخت ایران نا موجود
مدل: S102 / V3 برند: Dananik
معرفی محصولمیله سایبان دانانیک مدل S102 / V3، یکی دیگر از محصولات کمپانی Dananik می باشد که با طراحی بی نظیر و کیفیت عالی در میان طبیعت گردان و کمپر ها بسیار شناخته شده است. از میله های سایبان S102 می توان برای برپایی چادر و سایبان و یا حتی نگه داشتن درب ورودی چادر و تبدیل آن به سایبان استفاده ..
میله سایبان مدل Vango - King Pole
نا موجود
مدل: King Pole برند: Vango
معرفی محصولمیله سایبان ونگو مدل King Pole، محصولی از جنس استیل بوده و می توان از آن برای نگهداشتن درب ورودی چادر و تبدیل آن به سایبان استفاده کرد. با استفاده از این میله ها به راحتی می توانید یک سایبان داشته باشید تا در طول روزهای آفتابی اوقات فراغت دلنشینی را در بیرون از چادر تجربه ک..
نمايش 1 تا 28 از 28 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات