محصولات
سبد خرید

لوازم جانبی

لوازم جانبی
مدل: PE Groundsheet 180x120 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 180x120، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دا..
374,000 تومان
میخ چادر مدل ARB - Supergrip Sand Pegs
فقط آنلاین
مدل: Supergrip Sand Pegs برند: ARB
معرفی محصولمیخ چادر ARB مدل Supergrip Sand Pegs (کد ARB4158) یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است. در ضمن باید به این نکته توجه داشت که برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی باد، باران و ... نیاز به میخ هایی با طول بلند ..
300,000 تومان
میخ چادر مدل Dananik - MK324
ساخت ایران
مدل: MK324 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK324 یکی از محصولات مورد نیاز برای ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیر انداز در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای برپایی چادر و سایبان خود در کویر و یا کنار ساحل به مشکل برخورده باشید، چرا که این مکان ها دارای ز..
50,000 تومان
میله سایبان مدل Dananik - S102
ساخت ایران
مدل: S102 برند: Dananik
معرفی محصولمیله سایبان دانانیک مدل S102، یکی دیگر از محصولات کمپانی Dananik می باشد که با طراحی بی نظیر و کیفیت عالی در میان طبیعت گردان و کمپر ها بسیار شناخته شده است. از میله های سایبان S102 می توان برای برپایی چادر و سایبان و یا حتی نگه داشتن درب ورودی چادر و تبدیل آن به سایبان استفاده کرد ت..
110,000 تومان
پک لوازم جانبی چادر مدل Outwell - Tent Accessories Pack
نا موجود
مدل: Tent Accessories Pack برند: Outwell
معرفی محصولپک لوازم جانبی چادر اوت ول مدل Tent Accessories Pack، محصولی ضروری در هنگام برپایی چادر بوده که می تواند در هنگام وزش باد و طوفان آن را محکم نگه دارد. این محصول مناسب انواع چادرها بوده و در هر مکانی قابل استفاده می‌باشد. این پک شامل 4 میخ پلاستیکی مشکی، 4 میخ پلاست..
0 تومان
چکش مدل Easy Camp - Rubber/Steel mallet
نا موجود
مدل: Rubber/Steel mallet برند: Easy Camp
معرفی محصولچکش ایزی کمپ مدل Rubber/Steel mallet، محصولی کاربردی و دارای مقاومت بالا می باشد که در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ جهت ضربه زدن به میخ چادر در زمین استفاده می شود. دستگیره و سری چکش ایزی کمپ از جنس لاستیک با کیفیت و ضد حساسیت بوده و میله آن دارای ساختاری فولادی و با دوام می با..
0 تومان
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 200x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 200x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 200x200،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
0 تومان
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 300x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 300x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری کرد..
0 تومان
زیرانداز Vango - PE Groundsheet 600x400
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 600x400 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدل PE Groundsheet 600x400،یکی از کاربردی‌ترین لوازمی است که می توانید در سفرهای درون شهری یا برون شهری استفاده نمایید.جنس این زیر انداز از پلی اتیلن بوده و می توانید از آن در کف یا جلوی ورودی چادر استفاد نمایید. این زیرانداز از ورود گل ولای،سنگ ریزه جلوگیری ک..
0 تومان
زیرانداز مدل Vango - Dunkeld 500 Footprint and Extension
نا موجود
مدل: Dunkeld 500 Groundsheet برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل Dunkeld 500 Footprint and Extension Groundsheet، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که جهت محافظت بیشتر از کف چادر Dunkeld 500 استفاده می شود. این محصول دارای دو قسمت می باشد که یک بخش آن برای زیر چادر و ..
0 تومان
زیرانداز مدل Vango - Dunkeld 600 Footprint and Extension
نا موجود
مدل: Dunkeld 600 Groundsheet برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز کمپ ونگو مدلDunkeld 600 Footprint & Extension Groundsheet، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که جهت محافظت بیشتر از کف چادر Dunkeld 600 استفاده می شود. این محصول دارای دو قسمت می باشد که یک بخش آن برای زیر چادر و..
0 تومان
زیرانداز مدل Vango - Hogan Hub Large Footprint
نا موجود
مدل: Hogan Hub Large Footprint برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل Hogan Hub Large Footprint، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی بوده که مناسب استفاده در زیر سایبان Hogan Hub می باشد و قبل از برپا کردن سایبان، جای میخ های آن را به دقت مشخص می کند.این زیرانداز مقاوم در برابر پارگی بوده تا ..
0 تومان
زیرانداز مدل Vango - PE Groundsheet 300x200
نا موجود
مدل: PE Groundsheet 300x200 برند: Vango
معرفی محصولزیرانداز ونگو مدل PE Groundsheet 300x200، یکی از لوازم ضروری و کاربردی در کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد که می توان از آن در بیرون و یا داخل چادر جهت محافظت بیشتر از کف چادر استفاده کرد. جنس این زیرانداز از پلی اتیلن بوده که به راحتی تمیز شده و قابلیت شستشو دارد. ..
0 تومان
کیت تعمیر چادر مدل Outwell - Field Repair Guard
نا موجود
مدل: Field Repair Guard برند: Outwell
معرفی محصولکیت تعمیر چادر اوت ول مدل Field Repair Guard، یکی از محصولات کاربردی این کمپانی می باشد که برای تعمیر منافذ و سوراخ ایجاد شده بر روی تشک و چادر بادی، تشک های خود بادشونده، زیر انداز بادی و دیگر وسایل بادی مورد استفاده قرار می گیرد. این پک شامل 2 تکه پارچه مشکی، نایلون بی رنگ..
0 تومان
میخ چادر چراغ دار مدل Crivit - LED Zeltheringe
نا موجود
مدل: LED Zeltheringe برند: Crivit
معرفی محصولمیخ چادر چراغ دار Crivit مدل LED Zeltheringe، یکی از محصولات مورد نیاز برای برپایی چادر و سایبان در کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و است. همانطور که می دانید برای ثبات بیشتر چادر و سایبان در شرایط جوی مختلف مانند باد، باران، طوفان و ... نیاز به میخ ها..
0 تومان
میخ چادر مدل Outwell - Anchor Steel Peg
نا موجود
مدل: Anchor Steel Peg , 4 Pcs برند: Outwell
معرفی محصولمیخ چادر اوت ول مدل Anchor Steel Peg، یکی از محصولات کاربردی جهت استفاده در کمپینگ و سفرهای طبیعت گردی بوده که برای برپایی چادر و سایبان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از جنس فولاد، به طول 25 سانتی متر و دارای 4 عدد میخ در هر بسته می باشد که در مواقع ضروری برای محکم نگهداشت..
0 تومان
میله سایبان مدل Vango - King Pole
نا موجود
مدل: King Pole برند: Vango
معرفی محصولمیله سایبان ونگو مدل King Pole، محصولی از جنس استیل بوده و می توان از آن برای نگهداشتن درب ورودی چادر و تبدیل آن به سایبان استفاده کرد. با استفاده از این میله ها به راحتی می توانید یک سایبان داشته باشید تا در طول روزهای آفتابی اوقات فراغت دلنشینی را در بیرون از چادر تجربه ک..
0 تومان
نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات