محصولات
سبد خرید

Dananik

سایبان مدل Dananik - SB104
ساخت ایران
مدل: SB104 برند: Dananik
معرفی محصولسایبان دانانیک مدل SB104، یکی دیگر از وسایل مورد نیاز کمپینگ و طبیعت گردی بوده که با طراحی زیبا و بی نظیری که دارد مورد استقبال بسیاری از کمپر ها و آفرودر ها قرار گرفته است. هنگامی که به دل طبیعت می روید، ممکن است برای پیدا کردن فضایی مناسب، زمان زیادی را صرف کنید و یا ..
1,100,000 تومان
میخ چادر مدل Dananik - MK122
ساخت ایران
مدل: MK122 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK122، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیرانداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در جنگل، کنار ساحل و ... برای برپایی چادر ..
125,000 تومان
میخ چادر مدل Dananik - MK320F
ساخت ایران
مدل: MK320F برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK320F، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیر انداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ... برای برپایی چاد..
125,000 تومان
زیرانداز مدل Dananik - 200x150
ساخت ایران نا موجود
مدل: 200x150 برند: Dananik
معرفی محصولزیرانداز دانانیک مدل 200x150، یک زیرانداز مخصوص سفر و کمپینگ است که سطح مناسب و نسبتا نرمی را برای نشستن و استراحت شما فراهم می‌کند تا بتوانید با آسودگی خیال و بدون نگرانی بابت نفوذ رطوبت و سرمای زمین، بر روی آن نشسته و فنجان قهوه یا چای خود را نوش جان کنید. این زیراندا..
زیرانداز مدل Dananik - 200x220
ساخت ایران نا موجود
مدل: 200x220 برند: Dananik
معرفی محصولزیرانداز دانانیک مدل 200x220، یک زیرانداز مخصوص سفر و کمپینگ است که سطح مناسب و نسبتا نرمی را برای نشستن و استراحت شما فراهم می‌کند تا بتوانید با آسودگی خیال و بدون نگرانی بابت نفوذ رطوبت و سرمای زمین، بر روی آن نشسته و فنجان قهوه یا چای خود را نوش جان کنید. این زیراندا..
زیرانداز مدل Dananik - 200x300
ساخت ایران نا موجود
مدل: 200x300 برند: Dananik
معرفی محصولزیرانداز دانانیک مدل 200x300، یک زیرانداز مخصوص سفر و کمپینگ است که سطح مناسب و نسبتا نرمی را برای نشستن و استراحت شما فراهم می‌کند تا بتوانید با آسودگی خیال و بدون نگرانی بابت نفوذ رطوبت و سرمای زمین، بر روی آن نشسته و فنجان قهوه یا چای خود را نوش جان کنید. این زیراندا..
زیرانداز مدل Dananik - 400x400
ساخت ایران نا موجود
مدل: 400x400 برند: Dananik
معرفی محصولزیرانداز دانانیک مدل 400x400، یک زیرانداز مخصوص سفر و کمپینگ است که سطح مناسب و نسبتا نرمی را برای نشستن و استراحت شما فراهم می‌کند تا بتوانید با آسودگی خیال و بدون نگرانی بابت نفوذ رطوبت و سرمای زمین، بر روی آن نشسته و فنجان قهوه یا چای خود را نوش جان کنید. این زیرانداز دان..
طناب چادر مدل Dananik - R30
ساخت ایران نا موجود
مدل: R30 برند: Dananik
معرفی محصولطناب چادر Dananik مدل R30، وسیله ای بسیار کاربردی در برپایی سایبان و چادر به شمار می‌رود. چادر زدن در طبیعت یکی از تجربه های هیجان انگیز است که به شما کمک می کند تا در دل طبیعت استراحت کنید و لحظاتی را خوش بگذرانید.طناب R30 دارای 6 بند به طول 3 متر می باشد که به شما این امکان..
میخ چادر مدل Dananik - MK320
ساخت ایران نا موجود
مدل: MK320 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK320، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیر انداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ... برای برپایی چادر..
میخ چادر مدل Dananik - MK324
ساخت ایران نا موجود
مدل: MK324 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK324 یکی از محصولات مورد نیاز برای ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیر انداز در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای برپایی چادر و سایبان خود در کویر و یا کنار ساحل به مشکل برخورده باشید، چرا که این مکان ها دارای ز..
میخ چادر مدل Dananik - MK325
ساخت ایران نا موجود
مدل: MK325 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK325، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن چادر، سایبان و زیرانداز گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ... برای برپایی چادر ..
میخ چادر مدل Dananik - MK356
ساخت ایران نا موجود
مدل: MK356 برند: Dananik
معرفی محصولمیخ چادر دانانیک مدل MK356، یکی از محصولات مورد نیاز و کاربردی در کمپینگ، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی و ... است که جهت ثابت نگه داشتن سایبان ستاره‌ای، چادر، سایبان کمپ و ... گزینه ای ایده آل به حساب می آید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کمپینگ در کویر، کنار ساحل و ..
میله سایبان مدل Dananik - S2R
ساخت ایران نا موجود
مدل: S2R برند: Dananik
معرفی محصولمیله سایبان دانانیک مدل S2R، یکی دیگر از محصولات کمپانی Dananik می باشد که با طراحی بی نظیر و کیفیت عالی در میان طبیعت گردان و کمپر ها بسیار شناخته شده است. از میله های سایبان S2R می توان برای برپایی چادر و سایبان و یا حتی نگه داشتن درب ورودی چادر و تبدیل آن به سایبان استفاده کرد تا ..
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات