محصولات
سبد خرید

دوش

بودن در طبیعت همراه با فعالیت های بدنی مختلف، پیاده روی های طولانی مدت، کوهنوردی و... نیازمان به یک دوش آب گرم یا فضایی که با آسودگی خاطر و احساس امنیت به بهداشت خود برسیم را دو چندان می کند. داشتن وسیله یا مکانی برای دستشویی رفتن، حمام کردن و همچنین برای شستوشوی لوازم و تجهیزات همراهمان از جمله مواردی است که ذهنمان را درگیر می کند. به همراه داشتن دوش های سفری و کابین های مناسب برای حمام یا توالت های صحرایی، از گزینه هایی است که در سفر های طبیعت گردی و کمپینگ، می توانند یاریمان کنند. این محصولات که در ابعاد، گنجایش، وزن و ویژگی های مختلف و متنوع تولید می شوند و علاوه بر پاسخگویی به نیازهای بهداشتی مان، در پاکیزگی لوازم و تجهیزاتمان نیز همراهان مناسبی می باشند.

مدل: Portable Road Shower برند: ORB
معرفی محصولدوش صحرایی ORB مدل Portable Road Shower، یک دوش مسافرتی مناسب و ایده‌آل برای استفاده در زمانیست که به حمام دسترسی ندارید اما بعد از ماجراجویی و گشت و گذار در کمپینگ، طبیعت گردی، ساحل گردی، قایق سواری، سفرهای آفرودی، کویرنوردی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، گردش و ... به یک حمام ..
680,000 تومان
مدل: Super Solar Camp Shower - 9965 برند: Coghlan
معرفی محصولدوش کمپ کاگلن مدل Super Solar Shower، نیاز شما به استحمام و داشتن بدنی تمیز در هنگام کوهنوردی، کمپینگ، آفرود، کویرنوردی و ... را برآورده کرده تا در طول سفر و مواقعی که به حمام خانگی دسترسی ندارید نیز، پاکیزگی خود را حفظ کرده و بدون هیچ دغدغه‌ای، از سفر و گردش خود لذت ببرید.دو..
620,000 تومان
مدل: Solar Shower برند: KingCamp
معرفی محصولدوش کمپ کینگ کمپ مدل Solar Shower، یک دوش مسافرتی ایده‌آل جهت استحمام و داشتن بدنی تمیز در هنگام کمپینگ، آفرود، کویرنوردی و ... بوده که توسط کمپانی KingCamp تولید شده است تا در طول سفر و مواقعی که به حمام خانگی دسترسی ندارید بتوانید از آن استفاده نمایید و درحین سفر و گردش همچنان&..
390,000 تومان
دوش سفری 20 لیتری Easycamp - Solar Shower
نا موجود
مدل: Solar Shower 20L برند: Easy Camp
معرفی محصولدوش سفری ایزی کمپ مدل Solar Shower،گزینه ای ایده آل برای کوهنوردی و گردشگری است.این دوش سفری از ساختار PVC به همراه شلنگ متصل به آن تشکیل شده و گرم شدن آب توسط نور خورشید از دیگر ویژگی های آن است .ظرفیت آن 20 لیتر بوده و مجهز به دما سنج و سردوش قابل تنظیم است. معرفی برند ..
دوش کمپ مدل Coleman - Solar Shower
نا موجود
مدل: Solar Shower برند: Coleman
معرفی محصولدوش کمپ کلمن مدل Solar Shower، یکی از محصولات تولید شده توسط این کمپانی آمریکایی می باشد که در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است پس از شنا کردن در دریا، دریاچه و رودخانه جایی برای شستشوی بدن تان وجود نداشته باشد. یا همچنین در ه..
دوش کمپ مدل Crivit - Camping Shower
نا موجود
مدل: Camping Shower برند: Crivit
معرفی محصولدوش کمپ Crivit مدل Camping Shower، یکی از محصولات تولید شده توسط این کمپانی آلمانی می باشد که در سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است پس از شنا کردن در دریا، دریاچه و رودخانه جایی برای شستشوی بدن تان وجود نداشته باشد. یا همچنین در..
دوش کمپ مدل Ironman 4x4 - Gravity Solar Shower
نا موجود
مدل: Gravity Solar Shower برند: Ironman 4x4
معرفی محصولدوش کمپ Ironman 4x4 مدل Gravity Solar Shower، یک دوش مسافرتی ایده‌آل جهت استحمام و داشتن بدنی تمیز در هنگام کوهنوردی، کمپینگ، آفرود، کویرنوردی و ... بوده که توسط کمپانی آیرونمن تولید شده است تا در طول سفر و مواقعی که به حمام خانگی دسترسی ندارید بتوانید از آن استفاده نمایید و درحی..
دوش کمپ مدل Ironman 4x4 - Pressure Solar Shower
نا موجود
مدل: Pressure Solar Shower برند: Ironman 4x4
معرفی محصولدوش کمپ Ironman 4x4 مدل Pressure Solar Shower، یک دوش مسافرتی ایده‌آل جهت استحمام و داشتن بدنی تمیز در هنگام کوهنوردی، کمپینگ، آفرود، کویرنوردی و ... بوده که توسط کمپانی آیرونمن تولید شده است تا در طول سفر و مواقعی که به حمام خانگی دسترسی ندارید بتوانید از آن استفاده نمایید و درح..
دوش کمپ مدل Ironman 4x4 - Rechargeable Portable Shower
نا موجود
مدل: Rechargeable Portable Shower برند: Ironman 4x4
معرفی محصولدوش کمپ Ironman 4x4 مدل Rechargeable Portable Shower، یک دوش مسافرتی ایده‌آل جهت استحمام و داشتن بدنی تمیز در هنگام کوهنوردی، کمپینگ، آفرود، کویرنوردی و ... بوده که توسط کمپانی آیرونمن تولید شده است تا در طول سفر و مواقعی که به حمام خانگی دسترسی ندارید بتوانید از آن استفاده نمایی..
دوش کمپ مدل Quechua - Douche Camping
نا موجود
مدل: Douche Camping برند: Quechua
معرفی محصولدوش کمپ Quechua مدل Camping Shower، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی فرانسوی Quechua می باشد و یکی از تجهیزات کاربردی است که با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بالای خود می تواند، در انواع سفرهای طبیعتگردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی ممکن است ..
سمپاش دستی 2 لیتری مدل Ronix - Ultra RH-6002
نا موجود
مدل: 2 Liter Sprayer Ultra RH-6002 برند: Ronix
معرفی محصولسمپاش دستی رونیکس مدل Ultra RH-6002، یک محصول با کیفیت دیگر از کمپانی رونیکس به شمار می‌آید که دلیل موجود شدن آن در فروشگاه آفرودبازار، قابلیت استفاده از آن به عنوان دوش کمپ، شست‌وشوی آسان و ... است. به همین خاطر، می‌توانید هنگامی که برای کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای آفرو..
سمپاش دستی 8 لیتری مدل Ronix - RH-6003
نا موجود
مدل: 8 Liter Sprayer RH-6003 برند: Ronix
معرفی محصولسمپاش دستی رونیکس مدل RH-6003، یک محصول با کیفیت دیگر از کمپانی رونیکس به شمار می‌آید که دلیل موجود شدن آن در فروشگاه آفرودبازار، قابلیت استفاده از آن به عنوان دوش کمپ، شست‌وشوی آسان و ... است. به همین خاطر، می‌توانید هنگامی که برای کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی، بی..
کابین حمام مدل Camptrek - Shower Tent
نا موجود
مدل: Shower Tent برند: Camptrek
معرفی محصولکابین حمام Camptrek مدل Captain، یک محفظه اختصاصی برای استحمام است که این امکان را به شما می‌دهد تا هنگامی که پس از یک روز کامل گردش در هنگام کوهنوردی، طبیعت گردی، کویرنوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، کمپینگ، سفرهای آفرودی، قایق‌رانی، شنا، پیاده روی در ساحل و ...، خسته بازمی&zw..
کابین حمام مدل KingCamp - KT4015
نا موجود
مدل: KT4015 Outdoor Portable Pop up Tent برند: KingCamp
معرفی محصولکابین حمام کینگ کمپ مدل KT4015، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی ا..
کابین حمام مدل Oztrail - Privacy Ensuite
نا موجود
مدل: Pop up Privacy Ensuite Dome برند: Oztrail
معرفی محصولکابین حمام Oztrail مدل Privacy Ensuite، یک محفظه اختصاصی برای استحمام است که این امکان را به شما می‌دهد تا هنگامی که پس از یک روز کامل گردش در هنگام کوهنوردی، طبیعت گردی، کویرنوردی، صخره نوردی، جنگل گردی، کمپینگ، سفرهای آفرودی، قایق‌رانی، شنا، پیاده روی در ساحل و ...، خ..
کابین حمام مدل ProCamp - Toilet Tent
نا موجود
مدل: Toilet Tent - PRO000033 برند: ProCamp
معرفی محصولکابین حمام ProCamp مدل Toilet Tent،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دس..
کابین حمام مدل Quechua - Cabin Seconds
نا موجود
مدل: Cabin Seconds برند: Quechua
معرفی محصولکابین حمام Quechua مدل Cabin Seconds، یکی دیگر از محصولات کاربردی در سفرهای کمپینگی می باشد. گاهی ممکن است در سفر هایتان به طبیعت، پس از شنا کردن در دریا یا دریاچه و یا بعد از یک پیاده روی یا کوهنوردی طولانی مدت، نیازمند به جایی برای شستشوی بدن تان داشته باشید و یا در م..
نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات