محصولات
سبد خرید

کیف حمل بار

کیف حمل بار

ساک خرید مدل Kip Ta Kip - Shopping Bag
ساخت ایران
مدل: Shopping Bag برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولساک خرید کیپ تا کیپ مدل Shopping Bag، یک ساک دستی پارچه ای است که با هدف حمایت از محیط زیست و کاهش مصرف کیسه‌های پلاستیکی، طراحی و تولید شده و در دسته محصولات دوستدار محیط زیست جای دارد. هنگامی که برای خرید و یا حمل وسایل مورد نیاز خود از این ساک پارچه ای استفاده می‌کنی..
100,000 تومان
کمد پارچه‌ ای کمپینگ مدل Kip Ta Kip - Roll Up
ساخت ایران
مدل: Roll Up برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولکمد پارچه‌ ای کمپینگ کیپ تا کیپ مدل Roll Up، که در جایگاه خود از یک طراحی ویژه و جدید برخوردار است، یک محصول اسپرت و جمع‌وجور به شمار می‌آید که برای قرار دادن پوشاک ورزشی و حمل ملزومات دیگر شامل قمقمه، کلاه، جوراب و ... به شما کمک می‌کند.کمد پارچه‌&zw..
470,000 تومان
کیف حمل مدل Darche - Outbound 1100 Bag
ارسال رایگان در تهران
مدل: Outbound 1100 Bag برند: Darche
معرفی محصولکیف حمل Darche مدل  Outbound 1100 Bag، جهت حمل تجهیزات سفر، کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... تولید شده است. کمپانی دارچه با تولید این کیف این امکان را ایجاد کرده تا بتوانید تمامی ابزار خود را هنگامی که قرار است روزهای بیشتری را در سفر سپری کنید داخل آن قرار بدهید و از حمل چمدان..
2,485,000 تومان
کیف حمل مدل Darche - Outbound 1400 Bag
ارسال رایگان در تهران
مدل: Outbound 1400 Bag برند: Darche
معرفی محصولکیف حمل Darche مدل  Outbound 1400 Bag، جهت حمل تجهیزات سفر، کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... تولید شده است. کمپانی دارچه با تولید این کیف این امکان را ایجاد کرده تا بتوانید تمامی ابزار خود را هنگامی که قرار است روزهای بیشتری را در سفر سپری کنید داخل آن قرار بدهید و از حمل چمدان..
2,750,000 تومان
مدل: Weatherproof Rooftop 200L برند: Ironman 4x4
معرفی محصولکیف حمل Ironman 4x4 مدل Weatherproof Rooftop 200L، محصولی ایده‌آل جهت افزایش بار قابل حمل در سفرهای کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... است که با ظرفیت 200 لیتر طراحی شده تا دست شما را برای حمل تجهیزات باز گذاشته و شما را از حمل چمدان‌های متعدد بی‌نیاز کند. همچنین این ..
7,360,000 تومان
مدل: Weatherproof Rooftop 350L برند: Ironman 4x4
معرفی محصولکیف حمل Ironman 4x4 مدل Weatherproof Rooftop 350L، محصولی ایده‌آل جهت افزایش بار قابل حمل در سفرهای کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... است که با ظرفیت 350 لیتر طراحی شده تا دست شما را برای حمل تجهیزات باز گذاشته و شما را از حمل چمدان‌های متعدد بی‌نیاز کند. همچنین این ..
8,790,000 تومان
مدل: Weatherproof Rooftop 500L - IRLB500 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولکیف حمل Ironman 4x4 مدل Weatherproof Rooftop 500L، محصولی ایده‌آل جهت افزایش بار قابل حمل در سفرهای کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... است که با ظرفیت 500 لیتر طراحی شده تا دست شما را برای حمل تجهیزات باز گذاشته و شما را از حمل چمدان‌های متعدد بی‌نیاز کند. همچنین این ..
9,440,000 تومان
مدل: Weatherproof Rooftop 600L - IRLB600 برند: Ironman 4x4
معرفی محصولکیف حمل Ironman 4x4 مدل Weatherproof Rooftop 600L، محصولی ایده‌آل جهت افزایش بار قابل حمل در سفرهای کمپینگ، آفرود، طبیعت‌گردی و ... است که با ظرفیت 600 لیتر طراحی شده تا دست شما را برای حمل تجهیزات باز گذاشته و شما را از حمل چمدان‌های متعدد بی‌نیاز کند. همچنین این ..
10,690,000 تومان
کیف حمل مدل Lifeventure - Expedition Duffle
ارسال رایگان در تهران
مدل: Expedition Duffle Bag - 9940 برند: Lifeventure
معرفی محصولکیف حمل لایف ونچر مدل Expedition Duffle،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن ..
2,490,000 تومان
کیف حمل مدل Vango - Cargo 100 / Carbide Grey/Volt Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Cargo 100 / Carbide Grey/Volt Blue برند: Vango
معرفی محصولکیف حمل ونگو مدل Cargo 100 / Carbide Grey/Volt Blue، با طراحی ویژه و منحصربفردی که دارد، توسط برند معروف و جهانی ونگو تولید و عرضه شده است. این کیف حمل، برای هنگامی که به یک مسافرت خانوادگی، کمپینگ و ... بار سفر می‌بندید و می‌خواهید وسایل خود را به خوبی ساماندهی کنید، کاملا ..
3,500,000 تومان
کیف حمل مدل Vango - Cargo 80 / Carbide Grey/Volt Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Cargo 80 / Carbide Grey/Volt Blue برند: Vango
معرفی محصولکیف حمل ونگو مدل Cargo 80 / Carbide Grey/Volt Blue، با طراحی ویژه و منحصربفردی که دارد، توسط برند معروف و جهانی ونگو تولید و عرضه شده است. این کیف حمل، برای هنگامی که به یک مسافرت خانوادگی، کمپینگ و ... بار سفر می‌بندید و می‌خواهید وسایل خود را به خوبی ساماندهی کنید، کاملا م..
3,230,000 تومان
ساک  Darche - Nero190
نا موجود
مدل: Nero 190 برند: Darche
معرفی محصولساک Darche مدل Nero190 با پوشش PVC به گونه ای است که از نفوذ آب به داخل ساک جلوگیری میکند و با حجم بالایی که  دارد تمام وسایل مانند کیسه خواب و ... را در خود جای می دهد.این کیف برای حمل اجناس سنگین دارای تسمه ای است که قابل حمل می باشد.معرفی برندشرکت Darche در سال 1991 تو..
ساک  مدل Vango - Cargo 45
نا موجود
مدل: Cargo 45 برند: Vango
معرفی محصولساک ونگو مدل Cargo45L،یک انتخاب ایده آل برای حمل لوازم و تجهیزات در سفرهای طولانی مدت،طبیعت گردی و ... است.اگر سفری چند مسیره دارید این ساک  همراه خوبی برای شما خواهد بود.این محصول بسیار محکم و باکیفیت بوده و جنس آن از پلی استر اکسل 1000D می باشد که خاصیت ضد پارگی داشته و از ورود..
ساک Vango - Cargo 120
نا موجود
مدل: Cargo 120 برند: Vango
پارچه قوی و بادوام پی‌وی‌سی متراکم Excel® دارای بند کوله و  دو بند جانبی ظرفیت: 120 لیتر طراحی مناسب زیپ‌ها برای استفاده از قفل سایز: L40.0 x H40.0 x W80.0cm وزن: 1.85 کیلو گرم محصول کشور: انگلیس وب سایت رسمی محصول..
ساک Vango - Cargo 65
نا موجود
مدل: Cargo 65 برند: Vango
پارچه قوی و بادوام پی‌وی‌سی متراکم Excel® دارای بند کوله و  دو بند جانبی ظرفیت: 65 لیتر طراحی مناسب زیپ‌ها برای استفاده از قفل سایز: L35.0 x H35.0 x W70.0cm وزن: 1.42 کیلو گرم محصول کشور: انگلیس وب سایت رسمی محصول..
ساک Vango - Cargo 90
نا موجود
مدل: Cargo 90 برند: Vango
 معرفی محصولساک ونگو مدل Cargo90 ،یک انتخاب ایده آل برای حمل لوازم و تجهیزات در سفرهای طولانی مدت،طبیعت گردی و ... است.اگر سفری چند مسیره دارید این ساک  همراه خوبی برای شما خواهد بود.این محصول بسیار محکم و باکیفیت بوده و جنس آن ازPVC متراکم اکسل بوده که خاصیت ضد پارگی داشته و  از ..
ساک ورزشی 20 لیتری مدل Kip Ta Kip - Sport Tote Bag
ساخت ایران نا موجود
مدل: Sport Tote Bag 20L برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولساک ورزشی 20 لیتری کیپ تا کیپ مدل Sport Tote Bag، از دیگر محصولات پر کاربرد برند ایرانی Kip Ta Kip است. قطعا برای ورزش کردن، طبیعت گردی، سفر و ... لوازم زیادی نیاز دارید ولی باید به نکته نیز توجه کنید که همراه داشتن وسایل زیاد به یک کیف و یا کوله متناسب با آن نیاز دارد. ساک ورزشی..
ساک ورزشی 30 لیتری مدل Kip Ta Kip - Sport Tote Bag / P
ساخت ایران نا موجود
مدل: Sport Tote Bag برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولساک ورزشی 30 لیتری کیپ تا کیپ مدل Sport Tote Bag، از دیگر محصولات پر کاربرد برند ایرانی Kip Ta Kip می باشد. قطعا برای ورزش کردن، طبیعت گردی، سفر و ... لوازم زیادی نیاز دارید ولی باید به نکته نیز توجه نمایید که همراه داشتن وسایل زیاد به یک کیف و یا کوله متناسب با آن نیاز دارد. ساک..
ساک ورزشی 30 لیتری مدل Kip Ta Kip - Sport Tote Bag / PT
ساخت ایران نا موجود
مدل: Sport Tote Bag برند: Kip Ta Kip
معرفی محصولساک ورزشی 30 لیتری کیپ تا کیپ مدل Sport Tote Bag، از دیگر محصولات پر کاربرد برند ایرانی Kip Ta Kip می باشد. قطعا برای ورزش کردن، طبیعت گردی، سفر و ... لوازم زیادی نیاز دارید ولی باید به نکته نیز توجه نمایید که همراه داشتن وسایل زیاد به یک کیف و یا کوله متناسب با آن نیاز دارد. ساک..
ساک ورزشی 30 لیتری مدل MINI - Colour Block Duffle Bag
نا موجود
مدل: Colour Block Duffle Bag برند: MINI
معرفی محصولساک ورزشی 30 لیتری MINI مدل Colour Block Duffle Bag، یک ساک ورزشی اسپرت و قابل استفاده برای خانم‌ها و آقایان بوده که در زمان ورزش، بدنسازی، باشگاه، شنا، تفریحات آبی، سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کوهنوردی، کمپینگ و... کاملا مناسب و کاربردی است. این محصول، در بخش لایف استایل برن..
کیف حمل Swag Double مدل ARB - Cargo Gear
نا موجود
مدل: Cargo Swag Double Bag برند: ARB
معرفی محصولکیف حمل Swag Double مدل Cargo Gear (کد 10100390)، محصولی ایده آل از کمپانی ARB می باشد. طراحی این کیف به گونه ای بوده که می تواند به عنوان بهترین انتخاب برای حمل Swag مورد استفاده قرار گیرد. این کیف که عملکردی همانند StormBag داشته، ضمن اینکه ضد گرد و غبار بوده، از مقاومت بالایی..
کیف حمل Swag Single مدل ARB - Cargo Gear
نا موجود
مدل: Cargo Swag Single Bag برند: ARB
معرفی محصولکیف حمل Swag Single مدل Cargo Gear (کد 10100385)، محصولی ایده آل از کمپانی ARB می باشد. طراحی این کیف به گونه ای بوده که می تواند به عنوان بهترین انتخاب برای حمل Swag مورد استفاده قرار گیرد. این کیف که عملکردی همانند StormBag داشته، ضمن اینکه ضد گرد و غبار بوده، از مقاومت بالایی..
کیف حمل بار 90 لیتری مدل Highlander - Lomond Tarpaulin Duffle
نا موجود
مدل: Lomond Tarpaulin Duffle 90L برند: Highlander
معرفی محصولکیف ضد آب 90 لیتری هایلندر مدل Lomond Tarpaulin Duffl، یکی از محصولات این شرکت بوده که با طراحی ساده و اسپرت در دو رنگ قرمز و مشکی موجود می باشد. این کیف ضد آب مناسب برای تفریحات آبی، کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و .... می باشد که با ا..
کیف حمل بار Easy Camp -  Rucsac Porter
نا موجود
مدل: Rucsac Porter برند: Easy Camp
معرفی محصولکیف حمل بار ایزی کمپ مدلRucsac Porter، دارای طراحی زیبا و اسپرت بوده و یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این شرکت می باشد. این کیف ضد آب مناسب برای تفریحات آبی، کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و .... می..
کیف حمل بار مدل Darche - Trail Bag
نا موجود
مدل: Trail Bag برند: Darche
معرفی محصولکیف حمل بار 50 لیتری دارچه مدل Trail Bag، با طراحی زیبا و اسپرت توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. این کیف ضد آب مناسب برای کوهنوردی، پیاده روی های طولانی، کمپینگ و .... می باشد که با استفاده از آن دیگر نگرانی از بابت خیس شدن محتویات داخل&n..
کیف حمل بار مدل Mares - Cruise Pool
نا موجود
مدل: Cruise Pool برند: Mares
معرفی محصولکیف حمل بار مارس مدل Cruise Pool، دارای طراحی زیبا، اسپرت و جمع و جور بوده و یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط این شرکت می باشد. هنگامی که برای آموزش و یا تمرین به استخر و یا برای اسنورکلینگ و تفریحات آبی به ساحل می روید، این کیف کمک زیادی به شما می کند تا وس..
کیف حمل مدل Vango - Cargo 120 / Carbide Grey/Volt Blue
نا موجود
مدل: Cargo 120 / Carbide Grey/Volt Blue برند: Vango
معرفی محصولکیف حمل ونگو مدل Cargo 120 / Carbide Grey/Volt Blue، با طراحی ویژه و منحصربفردی که دارد، توسط برند معروف و جهانی ونگو تولید و عرضه شده است. این کیف حمل، برای هنگامی که به یک مسافرت خانوادگی، کمپینگ و ... بار سفر می‌بندید و می‌خواهید وسایل خود را به خوبی ساماندهی کنید، کاملا ..
کیف دستی مدل Gregory - Campus Shoulder
نا موجود
مدل: Campus Shoulder برند: Gregory
معرفی محصولکیف دستی گریگوری مدل Campus Shoulder، محصولی کاربردی از کمپانی آمریکایی گریگوری و یک انتخاب ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک کیف بادوام و سبک برای استفاده های روزانه خود هستند. این کیف به ظرفیت 15 لیتر بوده و طراحی آن به گونه ای است که می توان بندهای قابل تنظیم آن ..
کیف مدل Gregory - Assault 3Way
نا موجود
مدل: Assault 3Way برند: Gregory
معرفی محصولکیف گریگوری مدل Assault 3Way، محصولی بسیار کاربردی با ساختاری خاص و منحصر به فرد از کمپانی آمریکایی گریگوری می باشد که انتخابی ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک کیف چند کاره برای استفاده روزانه خود هستند. از مهمترین مزایای این کیف طراحی بی نظیر آن است که به دلیل داشتن بندهای شانه ..
کیف مسافرتی  مدل ARB - Cargo Gear Storm/Small
نا موجود
مدل: Cargo Gear Storm Small برند: ARB
معرفی محصولکیف مسافرتی ARB مدل Cargo Gear Storm (کد 10100300) ، دارای طراحی بی نظیر ، ضد آب و ضد گردو غبار می باشد . این کیف دارای ابعاد مناسبی بوده که قابلیت دارد وسایل زیادی را در خود جای دهد و پس از خالی شد کیف کاملا جمع شده و حجم کمی را اشغال می کند. درون این ساک جیب هایی موجود است که ..
نمايش 1 تا 30 از 30 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات