محصولات
سبد خرید

هد لامپ

از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. یکی از انواع چراغ های بسیار مناسب در کمپینگ، برای آشپزی، پیاده روی در شب، دوچرخه سواری یا کوهنوردی های شبانه و .... هدلامپ ها هستند. از ویژگی های مهم این چراغ ها؛ سبکی و کم حجم بودنشان است. همچنین به دلیل آنکه در هنگام استفاده از آن ها دست های شما آزاد می باشد، می توانید به راحتی به انجام فعالیت های دیگر خود بپردازید. این محصولات در انواع مختلف با ابعاد، وزن، میزان نوردهی و ظرفیت باتری متفاوتی موجود می باشند و شما می توانید با توجه به نیازمندی تان از این محصولات استفاده کنید.

مدل: Polaris Rechargeable Head Torch برند: Highlander
معرفی محصولهدلامپ Highlander مدل Polaris، یک منبع تامین نور باکیفیت برای افراد علاقه‌مند به سفر‌های ماجراجویانه، کوهنوردی، غارنوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، کمپینگ و ... بوده که با قرارگیری بر روی پیشانی، علاوه‌بر آزادی عمل، شما را از در دست گرفتن چراغ بی‌نیاز می‌ک..
1,265,000 تومان
مدل: Inova STS Headlamp / HLSA-03-R7 برند: Nite Ize
معرفی محصولهدلامپ Nite ize مدل Inova STS یک ایده عالی برای طبیعت گردی و کوهنوردی است. هدلامپ یا همان چراغ پیشانی یک وسیله کاربردی برای مواقعی است که نیاز به یک چراغ قوه قوی بدون استفاده از دست دارید، برای مثال اگر شب هنگام عزم کوه کنید و دو عصای کوهنوردی هم در دست داشته باشید چگونه می‌خواهی..
2,400,000 تومان
مدل: Indestructible H20 Pro برند: Varta
معرفی محصولهدلامپ Varta مدل Indestructible H20 Pro، در تمامی سفرهای کمپینگ، کوهنوردی، اسکی در شب، صحرانوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، جنگل‌نوردی، غارنوردی، اردو‌زنی و ... هنگام تاریکی شب برای دیدن ادامه مسیر یا گذران شب داخل چادر به کمک شما آمده و نور مورد نیاز شما را تامین م..
1,365,000 تومان
کیف هدلامپ مدل Petzl - Noctilight
نا موجود
مدل: Noctilight Protective Carrying Case برند: Petzl
معرفی محصولکیف هدلامپ Petzl مدل Noctilight، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
هدلامپ  مدل Vango - Corvus Auto 100
نا موجود
مدل: Corvus Auto 100 برند: Vango
معرفی محصول هدلامپ ونگو مدل Corvus Auto 100، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصو..
هدلامپ Vango - Corvus 20
نا موجود
مدل: Corvus 20 برند: Vango
معرفی محصولهدلامپ ونگو مدل Corvus 20، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توا..
هدلامپ Vango - Corvus 85
نا موجود
مدل: Corvus 85 برند: Vango
معرفی محصولهدلامپ ونگو مدل Corvus 85، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصول به راحتی م..
هدلامپ دو طرفه Vango - Corvus Duo
نا موجود
مدل: Corvus Duo برند: Vango
معرفی محصولهدلامپ ونگو مدل Corvus Duo، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصول به راحتی می تو..
هدلامپ مدل ARB - LED HeadLamp
نا موجود
مدل: LED Head Lamp برند: ARB
معرفی محصولهدلامپ ARB مدل LED HeadLamp (کد 10500050)، محصولی پرکاربرد در کوهنوردی, کمپینگ, طبیعت گردی و یا تمامی فعالیت ها و محیط های پرچالش می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله پشتی خارج کنید؛ مهم تر از همه این موارد ..
هدلامپ مدل Black Diamond - Cosmo 350
نا موجود
مدل: Cosmo 350 Headlamp برند: Black Diamond
معرفی محصولهدلامپ Black Diamond مدل Cosmo 350، با طراحی بی‌نظیر و قرارگیری بر روی پیشانی باعث شده تا در سفرهای ماجراجویانه کوهنوردی، غارنوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، کمپینگ و ... دیگر نیازی به در دست گرفتن چراغ قوه نداشته باشید و به راحتی از طریق نور ثابت قرار گرفته بر روی پیشانی خود..
هدلامپ مدل Black Diamond - Spot 400
نا موجود
مدل: Spot 400 Headlamp برند: Black Diamond
معرفی محصولهدلامپ Black Diamond مدل Spot 400، با طراحی بی‌نظیر و قرارگیری بر روی پیشانی باعث شده تا در سفرهای ماجراجویانه کوهنوردی، غارنوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، کمپینگ و ... دیگر نیازی به در دست گرفتن چراغ قوه نداشته باشید و به راحتی از طریق نور ثابت قرار گرفته بر روی پیشانی خود،..
هدلامپ مدل Coleman - CHT 10
نا موجود
مدل: CHT 10 Headlamp برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CHT 10، زمانی که نیاز به نور متمرکز داشته باشید خصوصا هنگام پیاده روی، کمپینگ، کوهنوردی و یا حین انجام کار نیاز شما را کاملا برطرف می نماید. شرکت کلمن با بیش از یک قرن تجربه در زمینه ساخت لوازم روشنایی و تجهیزات کمپینگ توانسته نامی خوش در بازارهای جهانی از خود به ..
هدلامپ مدل Coleman - CXO+150 LED
نا موجود
مدل: CXO+150 LED Headlamp برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXO+150 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله..
هدلامپ مدل Coleman - CXO+200 LED
نا موجود
مدل: CXO+200 LED برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXO+200 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله پشتی..
هدلامپ مدل Coleman - CXS+200 LED
نا موجود
مدل: CXS+200 LED HeadLamp برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXS+200 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله پشتی..
هدلامپ مدل Coleman - CXS+250 LED
نا موجود
مدل: CXS+250 LED برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXS+250 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله..
هدلامپ مدل Coleman - CXS+300 Rechargeable LED
نا موجود
مدل: CXS+300 Rechargeable LED HeadLamp برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXS+300 Rechargeable LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خ..
هدلامپ مدل Discovery Adventures - Rechargeable
نا موجود
مدل: Rechargeable - DF86477 برند: Discovery Adventures
معرفی محصولهدلامپ Discovery Adventures مدل Rechargeable، یک منبع تامین نور باکیفیت برای افراد علاقه‌مند به سفر‌های ماجراجویانه، کوهنوردی، غارنوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، کمپینگ و ... بوده که با قرارگیری بر روی پیشانی، علاوه‌بر آزادی عمل، شما را از در دست گرفتن چراغ بی&zwnj..
هدلامپ مدل Discovery Adventures - Sportive
نا موجود
مدل: Full Vision Sportive - DF86476 برند: Discovery Adventures
معرفی محصولهدلامپ Discovery Adventures مدل Sportive، یک منبع تامین نور باکیفیت برای افراد علاقه‌مند به سفر‌های ماجراجویانه، کوهنوردی، غارنوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، کمپینگ و ... بوده که با قرارگیری بر روی پیشانی، علاوه‌بر آزادی عمل، شما را از در دست گرفتن چراغ بی‌نیا..
هدلامپ مدل Easy Camp - Flare
نا موجود
مدل: Flare Headlamp برند: Easy Camp
معرفی محصولهدلامپ ایزی کمپ مدل Flare، یک منبع تامین نور باکیفیت برای افراد علاقه‌مند به سفر‌های ماجراجویانه، کوهنوردی، غارنوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، کمپینگ و ... بوده که با قرارگیری بر روی پیشانی، علاوه‌بر آزادی عمل، شما را از در دست گرفتن چراغ بی‌نیاز می‌کند. ..
هدلامپ مدل Easy Camp - Flicker
نا موجود
مدل: Flicker برند: Easy Camp
معرفی محصولهدلامپ ایزی کمپ مدل Flicker، از جمله تجهیزات کوچک و پرکاربردی است که هنگام صعودهای شبانه در کوهستان پوشیده از برف، پیمودن مسیرهای جنگلی، غارنوردی، صحرا گردی، اسکی در شب، برپایی چادر در طول شب و ...، روشنایی مورد نیاز برای شما را فراهم کرده و به خوبی به شما کمک می‌کند. با همر..
هدلامپ مدل Kovea - Devils Eye
نا موجود
مدل: Devils Eye - 103-D3 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Devils Eye، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... بوده و زمانی که داخل چادر، دوچرخه سواری و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. Devils Eye یکی دیگر از محصولات شرکت آسیایی کووآ بوده که با سابقه ای 40 ساله توانسته جایگاه..
هدلامپ مدل Kovea - Ghost
نا موجود
مدل: Ghost - 103-G1 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Ghost، از دیگر محصولات کاربردی کمپانی کووآ می باشد. از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. در این صورت وجود یک چراغ روشنایی می تواند تاریکی شب را برای شما لذت بخش و زیبا ن..
هدلامپ مدل Kovea - Micro II
نا موجود
مدل: Micro II - KJ8LT0201 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Micro II، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... بوده و زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. Micro II یکی دیگر از محصولات شرکت آسیایی کووآ بوده که با سابقه ای 40 ساله توانسته جایگاه ممتازی در صنعت کم..
هدلامپ مدل Kovea - Spider LED
نا موجود
مدل: Spider LED - KZ8LT0204 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Spider LED، از دیگر محصولات کاربردی شرکت آسیایی کووآ بوده که با سابقه ای 40 ساله توانسته جایگاه ممتازی در صنعت کمپینگ بدست آورد. از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. در ..
هدلامپ مدل Kovea - Super Duo-1
نا موجود
مدل: Super Duo-1 - 103-D1 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Super Duo-1، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی Kovea به شمار می رود که این کمپانی با سابقه ای بیش از 30 سال توانسته جایگاه ممتازی در صنعت کمپینگ بدست آورد. همانطور که می دانید در سفر، کمپینگ، کوهنوردی، غارنوردی و یا حتی زمانیکه داخل چادر هستید نیاز به ..
هدلامپ مدل Kovea - Trinity
نا موجود
مدل: Trinity - KBL-1301H برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Trinity،  یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی کره ای Kovea به شمار می رود که این کمپانی با سابقه ای بیش از 30 سال توانسته جایگاه ممتازی در صنعت کمپینگ بدست آورد. همانطور که می دانید در سفر، کمپینگ، کوهنوردی، غارنوردی و یا حتی زمانیکه داخل چادر هستید نیاز..
هدلامپ مدل Olight - H05S
نا موجود
مدل: H05S Headlamp برند: Olight
معرفی محصولهدلامپ Olight مدل H05S، هنگام جنگل‌گردی پس از غروب خورشید، صعودهای شبانه در دل کوه‌های پوشیده از برف، ادامه دادن مسیر در دره‌ای ژرف و ...، به کمک شما آمده تا ضمن آزاد بودن دست‌هایتان، نور مورد نیاز شما را به خوبی تامین کند؛ ضمن آن‌که، یک قابلیت اعجاب‌انگی..
هدلامپ مدل Petzl - Actik
نا موجود
مدل: Actik Compact Headlamp برند: Petzl
معرفی محصولهدلامپ Petzl مدل Actik، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در دسترس..
هدلامپ مدل Petzl - Tactikka Plus
نا موجود
مدل: Tactikka Plus Headlamp برند: Petzl
معرفی محصولهدلامپ Petzl مدل +Tactikka، "این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده است و آماده فروش می باشد. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در د..
نمايش 1 تا 30 از 36 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات