محصولات
سبد خرید

هد لامپ

از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. یکی از انواع چراغ های بسیار مناسب در کمپینگ، برای آشپزی، پیاده روی در شب، دوچرخه سواری یا کوهنوردی های شبانه و .... هدلامپ ها هستند. از ویژگی های مهم این چراغ ها؛ سبکی و کم حجم بودنشان است. همچنین به دلیل آنکه در هنگام استفاده از آن ها دست های شما آزاد می باشد، می توانید به راحتی به انجام فعالیت های دیگر خود بپردازید. این محصولات در انواع مختلف با ابعاد، وزن، میزان نوردهی و ظرفیت باتری متفاوتی موجود می باشند و شما می توانید با توجه به نیازمندی تان از این محصولات استفاده کنید.

مدل: Corvus 85 برند: Vango
معرفی محصولهدلامپ ونگو مدل Corvus 85، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصول به راحتی م..
1,292,000 تومان
هدلامپ مدل ARB - LED HeadLamp
فقط آنلاین
مدل: LED Head Lamp برند: ARB
معرفی محصولهدلامپ ARB مدل LED HeadLamp (کد 10500050)، محصولی پرکاربرد در کوهنوردی, کمپینگ, طبیعت گردی و یا تمامی فعالیت ها و محیط های پرچالش می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله پشتی خارج کنید؛ مهم تر از همه این موارد ..
1,300,000 تومان
مدل: CHT 10 Headlamp برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CHT 10، زمانی که نیاز به نور متمرکز داشته باشید خصوصا هنگام پیاده روی، کمپینگ، کوهنوردی و یا حین انجام کار نیاز شما را کاملا برطرف می نماید. شرکت کلمن با بیش از یک قرن تجربه در زمینه ساخت لوازم روشنایی و تجهیزات کمپینگ توانسته نامی خوش در بازارهای جهانی از خود به ..
1,320,000 تومان
مدل: CXO+200 LED برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXO+200 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله پشتی..
1,215,000 تومان
مدل: Ghost - 103-G1 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Ghost، از دیگر محصولات کاربردی کمپانی کووآ می باشد. از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. در این صورت وجود یک چراغ روشنایی می تواند تاریکی شب را برای شما لذت بخش و زیبا ن..
610,000 تومان
مدل: Micro II - KJ8LT0201 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Micro II، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... بوده و زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. Micro II یکی دیگر از محصولات شرکت آسیایی کووآ بوده که با سابقه ای 40 ساله توانسته جایگاه ممتازی در صنعت کم..
560,000 تومان
مدل: Spider LED - KZ8LT0204 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Spider LED، از دیگر محصولات کاربردی شرکت آسیایی کووآ بوده که با سابقه ای 40 ساله توانسته جایگاه ممتازی در صنعت کمپینگ بدست آورد. از دغدغه ها و نگرانی های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. در ..
650,000 تومان
مدل: Cross Fell برند: Robens
معرفی محصولهدلامپ روبنز مدل Cross Fell، با داشتن طراحی اصولی و منحصر به فرد، به راحتی بر روی پیشانی قرار گرفته و این امکان را فراهم کرده که بتوان از این هد لامپ جهت تامین نور مورد نیاز در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... بهره برد.بدن..
845,000 تومان
مدل: Scafell برند: Robens
معرفی محصولهدلامپ روبنز مدل Scafell، با طراحی زیبا و منحصر به فردی که دارد، به راحتی بر روی پیشانی قرار گرفته و برای استفاده در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... مناسب می باشد.بدنه این محصول از ABS ساخته شده که از مقاومت بالایی در برابر ضربه و مواد ..
975,000 تومان
مدل: Flux برند: Vango
معرفی محصولهدلامپ ونگو مدل Flux، در تمامی سفرهای کمپینگ، کوهنوردی، اسکی در شب، صحرانوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، جنگل‌نوردی، غارنوردی، اردو‌زنی و ... هنگام تاریکی شب برای دیدن ادامه مسیر یا گذران شب داخل چادر به کمک شما آمده و نور مورد نیاز شما را تامین می‌کند. با وجود..
1,650,000 تومان
مدل: Volt برند: Vango
معرفی محصولهدلامپ ونگو مدل Volt، در تمامی سفرهای کمپینگ، کوهنوردی، اسکی در شب، صحرانوردی، دره‌نوردی، دوچرخه سواری، جنگل‌نوردی، غارنوردی، اردو‌زنی و ... هنگام تاریکی شب برای دیدن ادامه مسیر یا گذران شب داخل چادر به کمک شما آمده و نور مورد نیاز شما را تامین می‌کند. با وجود..
1,353,000 تومان
هدلامپ  مدل Vango - Corvus Auto 100
نا موجود
مدل: Corvus Auto 100 برند: Vango
معرفی محصول هدلامپ ونگو مدل Corvus Auto 100، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصو..
هدلامپ Vango - Corvus 20
نا موجود
مدل: Corvus 20 برند: Vango
معرفی محصولهدلامپ ونگو مدل Corvus 20، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توا..
هدلامپ دو طرفه Vango - Corvus Duo
نا موجود
مدل: Corvus Duo برند: Vango
معرفی محصولهدلامپ ونگو مدل Corvus Duo، با داشتن روشنایی مناسب در سیاهی شب به کمک شما آمده تا در تاریکی نمانید. زمانی که به سفر، کمپینگ، کوهنوردی و یا ... می روید، شب هنگام، نیاز به روشنایی برای ادامه دادن به مسیر و یا داخل چادر بسیار حائز اهمیت می باشد. با وجود این محصول به راحتی می تو..
هدلامپ مدل Coleman - CXO+150 LED
نا موجود
مدل: CXO+150 LED Headlamp برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXO+150 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله..
هدلامپ مدل Coleman - CXS+200 LED
نا موجود
مدل: CXS+200 LED HeadLamp برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXS+200 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله پشتی..
هدلامپ مدل Coleman - CXS+250 LED
نا موجود
مدل: CXS+250 LED برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXS+250 LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خود را از کوله..
هدلامپ مدل Coleman - CXS+300 Rechargeable LED
نا موجود
مدل: CXS+300 Rechargeable LED HeadLamp برند: Coleman
معرفی محصولهدلامپ کلمن مدل CXS+300 Rechargeable LED، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. با وجود این محصول به راحتی می توانید در مسیر تاریک قدم بردارید و یا تجهیزات خ..
هدلامپ مدل Kovea - Devils Eye
نا موجود
مدل: Devils Eye - 103-D3 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Devils Eye، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... بوده و زمانی که داخل چادر، دوچرخه سواری و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. Devils Eye یکی دیگر از محصولات شرکت آسیایی کووآ بوده که با سابقه ای 40 ساله توانسته جایگاه..
هدلامپ مدل Kovea - Super Duo-1
نا موجود
مدل: Super Duo-1 - 103-D1 برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Super Duo-1، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی Kovea به شمار می رود که این کمپانی با سابقه ای بیش از 30 سال توانسته جایگاه ممتازی در صنعت کمپینگ بدست آورد. همانطور که می دانید در سفر، کمپینگ، کوهنوردی، غارنوردی و یا حتی زمانیکه داخل چادر هستید نیاز به ..
هدلامپ مدل Kovea - Trinity
نا موجود
مدل: Trinity - KBL-1301H برند: Kovea
معرفی محصولهدلامپ کووآ مدل Trinity،  یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی کره ای Kovea به شمار می رود که این کمپانی با سابقه ای بیش از 30 سال توانسته جایگاه ممتازی در صنعت کمپینگ بدست آورد. همانطور که می دانید در سفر، کمپینگ، کوهنوردی، غارنوردی و یا حتی زمانیکه داخل چادر هستید نیاز..
هدلامپ مدل Robens - Cheviot
نا موجود
مدل: Cheviot برند: Robens
معرفی محصولهدلامپ روبنز مدل Cheviot، با داشتن طراحی اصولی و منحصر به فرد، به راحتی بر روی پیشانی قرار گرفته و این امکان را فراهم کرده که بتوان از این هد لامپ جهت تامین نور مورد نیاز در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... بهره..
نمايش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات