محصولات
سبد خرید

قمقمه، فلاسک و ماگ

قمقمه، فلاسک و ماگ
مدل: Pack-Up-Drink Kit برند: Light My Fire
معرفی محصولست لیوان و قمقمه  Light My Fire مدل Pack-Up-Drink Kit، محصولی کاربردی، سبک و کم حجم از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد و برای تمامی علاقمندان به سفر و طبیعت گردی مناسب است. این ست دارای قمقمه ای به ظرفیت 700 میلی لیتر و دو لیوان به ظرفیت 260 میلی لیتر&..
240,000 تومان
مدل: Vacuum Bottle 0.35L برند: Primus
معرفی محصولفلاسک 350 میلی لیتری پریموس مدل Vacuum Bottle، از دیگر محصولات برند پریموس بوده و دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... زمانی که در حال استراحت هستید، خوردن یک نوشیدنی خنک، یک چای گرم و یا قهوه می توان..
280,000 تومان
مدل: Vacuum Flask 350ml برند: Vango
معرفی محصولفلاسک 350 میلی لیتری ونگو مدل Vacuum Flask، جزء ضروری ترین لوازم در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. نیاز به نوشیدن مایعات گرم در سرما و یا نوشیدن مایعات سرد در گرما لازمه ی تمام تفریحات خارج از منزل است. استفاده از این فلاسک با کیفیت و مناسب می تواند ای..
200,000 تومان
مدل: Vacuum Flask 750ml برند: Vango
معرفی محصولفلاسک 750 میلی لیتری ونگو مدل Vacuum Flask، جزء ضروری ترین لوازم در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. نیاز به نوشیدن مایعات گرم در سرما و یا نوشیدن مایعات سرد در گرما لازمه ی تمام تفریحات خارج از منزل است. استفاده از این فلاسک با کیفیت و مناسب می تواند ای..
300,000 تومان
مدل: Vacuum Bottle برند: Santeco
معرفی محصولفلاسک 800 میلی لیتری Santeco مدل Vacuum Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. طراحی و ساخت ویژه محصول باعث شده تا این فلاسک برای تمامی ورزشکاران، کوهنوردان و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی که در هن..
295,000 تومان
مدل: K2 Sport Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری Santeco مدل K2 Sport Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این قمقمه علاوه بر داشتن وبژگی های یک قمقمه ی ایده آل، دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد که باعث شده برای تمام..
255,000 تومان
مدل: Yoga Beverage Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری Santeco مدل Yoga Beverage Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این قمقمه علاوه بر داشتن ویژگی های یک قمقمه ی ایده آل، دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد که باعث شده برای..
265,000 تومان
مدل: Oural Sports Bottle 590 mL برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 590 میلی لیتری سانتکو مدل Oural Sports Bottle، از دیگر قمقمه های تولید شده توسط کمپانی سانتکو می باشد. این کمپانی با تولید انواع قمقه ها در طرح های مختلف همراه با رنگ آمیزی های شاد و جذاب سعی بر تشویق به عدم استفاده از بطری های پلاستیکی را دارد. اگر به دنبال یک قممقه م..
285,000 تومان
مدل: Pack-Up Bottle برند: Light My Fire
معرفی محصولقمقمه 700 میلی لیتری Light My Fire مدل Pack-Up Bottle، محصولی کاربردی، سبک و کم حجم از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد و برای تمامی ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه سواران و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی که در هنگام فعالیت و تفریح نیاز به نوشیدن آب دارند، مناسب..
160,000 تومان
مدل: K2 Sport Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 710 میلی لیتری Santeco مدل K2 Sport Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این قمقمه علاوه بر داشتن ویژگی های یک قمقمه ی ایده آل، دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد که باعث شده برای تمامی ورز..
275,000 تومان
مدل: Oural Sports Bottle 740 mL برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 740 میلی لیتری سانتکو مدل Oural Sports Bottle، از دیگر قمقمه های تولید شده توسط کمپانی سانتکو می باشد. این کمپانی با تولید انواع قمقه ها در طرح های مختلف همراه با رنگ آمیزی های شاد و جذاب سعی بر تشویق به عدم استفاده از بطری های پلاستیکی را دارد. در حین&n..
170,000 تومان
مدل: Ocean Beverage Bottle 946 mL برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 946 میلی لیتری سانتکو مدل ocean-beverage-bottle، از دیگر قمقمه های تولید شده توسط کمپانی سانتکو می باشد. این کمپانی با تولید انواع قمقه ها در طرح های مختلف همراه با رنگ آمیزی های شاد و جذاب سعی بر تشویق به عدم استفاده از بطری های پلاستیکی ..
155,000 تومان
مدل: (Hydrant Pack 2L(ACMHYPACKDAVRE6 برند: Vango
معرفی محصولکیسه آب دو لیتری ونگو مدل Hydrant Pack 2L، از محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ونگو بوده که بسیار مورد استقبال کوهنوردان، دوچرخه سواران و ... قرار گرفته است. به دست گرفتن قمقمه و یا بیرون آوردن آن از کوله پشتی یا کیف هنگام پیاده روی، کوهنوردی و ... ممکن است کمی دشوار باشد. ب..
375,000 تومان
مدل: Classic Vacuum Pint برند: Stanley
معرفی محصوللیوان 470 میلی لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Pint، محصولی از کمپانی آمریکایی استنلی و مناسب نگهداری انواع نوشیدنی ها به خصوص مایعات خنک و قالب های یخ می باشد. این محصول با قابلیت نگهداری 1.5 ساعت گرما، 4.5 ساعت سرما برای مایعات و نگهداری قطعات یخ تا 17 ساعت، گزین..
370,000 تومان
مدل: Kariba Thermal Tumbler برند: Santeco
معرفی محصوللیوان 500 میلی لیتری Santeco مدل Kariba Thermal Tumbler، محصولی دیگر از کمپانی Santeco بوده که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این لیوان که همانند یک قمقمه عمل کرده، دارای طراحی شیک و متفاوتی بوده و با رنگ های جذاب به راحتی با هر کیف، کوله و کفشی قابل س..
255,000 تومان
مدل: Adventure Vacuum Stein 700 mL برند: Stanley
معرفی محصوللیوان دسته دار 700 میلی لیتری استنلی مدل Adventure Vacuum Stein، از دیگر محصولات تولید شده توسط کمپانی پرطرفدار استنلی بوده و دارای طراحی ساده و در عین حال جذاب و چشمگیری می باشد. اگر به دنبال یک لیوان مناسب برای خود هستید ما لیوان دسته دار استنلی را به شما پیشنهاد می دهیم. ..
385,000 تومان
مدل: Delta InsulMug برند: Sea To Summit
معرفی محصولماگ سی تو سامیت مدل Delta Insul، از دیگر محصولات تولید شده توسط این برند بوده که دارای طراحی ساده و در عین حال زیبا و چشمگیری می باشد. اگر به دنبال یک ماگ مناسب هستید ما ماگ Delta Insul را به شما معرفی می کنیم ، با به همراه داشتن این ماگ در کمپینگ، طبیعت گردی و یا حتی محل کار خود..
120,000 تومان
مدل: Classic Vacuum Stein 700 mL برند: Stanley
معرفی محصولماگ دسته دار 700 میلی لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Stein، از ماگ های تولید شده توسط کمپانی استنلی بوده که دارای طراحی خاص و جذابی می باشد. در روزهای گرم تابستان در هر مکانی که باشید همیشه احتیاج به یک نوشیدنی خنک دارید و برعکس، در سرما نوشیدن یک چای گرم و یا قهو..
540,000 تومان
ماگ مدل Persian Cheetah Magazine - Cheetah 1
ساخت ایران
مدل: Cheetah 1 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصولماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 1، یکی از محصولات عرضه شده توسط مجله Persian Cheetah می باشد. اگر علاقه مند به ماگ های سفالی برای استفاده روزانه در منزل، محل کار و ... هستید، ما ماگ مدل Cheetah 1 را به شما پبشنهاد می دهیم. این ماگ دارای طرحی خاص و جذا..
50,000 تومان
ماگ مدل Persian Cheetah Magazine - Cheetah 2
ساخت ایران
مدل: Cheetah 2 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصولماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 2، یکی از محصولات عرضه شده توسط مجله Persian Cheetah می باشد. اگر علاقه مند به ماگ های سفالی برای استفاده روزانه در منزل، محل کار و ... هستید، ما ماگ مدل Cheetah 2 را به شما پبشنهاد می دهیم. این ماگ ..
50,000 تومان
ماگ مدل Persian Cheetah Magazine - Cheetah 3
ساخت ایران
مدل: Cheetah 3 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصولماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 3، یکی از محصولات عرضه شده توسط مجله Persian Cheetah می باشد. اگر علاقه مند به ماگ های سفالی برای استفاده روزانه در منزل، محل کار و ... هستید، ما ماگ مدل Cheetah 3 را به شما پبشنهاد می دهیم. این ماگ ..
50,000 تومان
ماگ مدل Persian Cheetah Magazine - Cheetah 4
ساخت ایران
مدل: Cheetah 4 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصولماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 4، یکی از محصولات عرضه شده توسط مجله Persian Cheetah می باشد. اگر علاقه مند به ماگ های سفالی برای استفاده روزانه در منزل، محل کار و ... هستید، ما ماگ مدل Cheetah 4 را به شما پبشنهاد می دهیم. این ماگ ..
50,000 تومان
ماگ مدل Persian Cheetah Magazine - Cheetah 6
ساخت ایران
مدل: Cheetah 6 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصولماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 6، یکی از محصولات عرضه شده توسط مجله Persian Cheetah می باشد. اگر علاقه مند به ماگ های سفالی برای استفاده روزانه در منزل، محل کار و ... هستید، ما ماگ مدل Cheetah 6 را به شما پبشنهاد می دهیم. این ماگ ..
50,000 تومان