محصولات
سبد خرید

قمقمه، فلاسک و ماگ

قمقمه، فلاسک و ماگ
مدل: Adventure Vacuum Stein 700 mL برند: Stanley
معرفی محصوللیوان دسته دار 700 میلی لیتری استنلی مدل Adventure Vacuum Stein، از دیگر محصولات تولید شده توسط کمپانی پرطرفدار استنلی بوده و دارای طراحی ساده و در عین حال جذاب و چشمگیری می باشد. اگر به دنبال یک لیوان مناسب برای خود هستید ما لیوان دسته دار استنلی را به شما پیشنهاد می دهیم. ..
500,000 تومان
مدل: Kariba Thermal Tumbler برند: Santeco
معرفی محصوللیوان 500 میلی لیتری Santeco مدل Kariba Thermal Tumbler، محصولی دیگر از کمپانی Santeco بوده که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این لیوان که همانند یک قمقمه عمل کرده، دارای طراحی شیک و متفاوتی بوده و با رنگ های جذاب به راحتی با هر کیف، کوله و کفشی قابل س..
460,000 تومان
مدل: Ocean Beverage Bottle 946 mL برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 946 میلی لیتری سانتکو مدل ocean-beverage-bottle، از دیگر قمقمه های تولید شده توسط کمپانی سانتکو می باشد. این کمپانی با تولید انواع قمقه ها در طرح های مختلف همراه با رنگ آمیزی های شاد و جذاب سعی بر تشویق به عدم استفاده از بطری های پلاستیکی ..
280,000 تومان
مدل: Oural Sports Bottle 740 mL برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 740 میلی لیتری سانتکو مدل Oural Sports Bottle، از دیگر قمقمه های تولید شده توسط کمپانی سانتکو می باشد. این کمپانی با تولید انواع قمقه ها در طرح های مختلف همراه با رنگ آمیزی های شاد و جذاب سعی بر تشویق به عدم استفاده از بطری های پلاستیکی را دارد. در حین&n..
325,000 تومان
مدل: K2 Sport Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 710 میلی لیتری Santeco مدل K2 Sport Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این قمقمه علاوه بر داشتن ویژگی های یک قمقمه ی ایده آل، دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد که باعث شده برای تمامی ورز..
500,000 تومان
مدل: Oural Sports Bottle 590 mL برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 590 میلی لیتری سانتکو مدل Oural Sports Bottle، از دیگر قمقمه های تولید شده توسط کمپانی سانتکو می باشد. این کمپانی با تولید انواع قمقه ها در طرح های مختلف همراه با رنگ آمیزی های شاد و جذاب سعی بر تشویق به عدم استفاده از بطری های پلاستیکی را دارد. اگر به دنبال یک قممقه م..
515,000 تومان
مدل: Yoga Beverage Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری Santeco مدل Yoga Beverage Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این قمقمه علاوه بر داشتن ویژگی های یک قمقمه ی ایده آل، دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد که باعث شده برای..
480,000 تومان
مدل: K2 Sport Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری Santeco مدل K2 Sport Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این قمقمه علاوه بر داشتن وبژگی های یک قمقمه ی ایده آل، دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد که باعث شده برای تمام..
460,000 تومان
مدل: VSSL برند: VSSL
معرفی محصولفلاسک چند منظوره 266 میلی لیتری VSSL مدل Flask، یک فلاسک چند منظوره بوده که با طراحی زیبا و کاربردی توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. این محصول را با توجه به کارایی های فراوانی که دارد می توان به عنوان بهترین همراه برای سفر، کمپینگ و یا حتی کوهنوردی و ... انتخاب نمود ..
1,656,000 تومان
مدل: Vacuum Bottle برند: Santeco
معرفی محصولفلاسک 800 میلی لیتری Santeco مدل Vacuum Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. طراحی و ساخت ویژه محصول باعث شده تا این فلاسک برای تمامی ورزشکاران، کوهنوردان و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی که در هن..
540,000 تومان
مدل: Vacuum Flask 750ml برند: Vango
معرفی محصولفلاسک 750 میلی لیتری ونگو مدل Vacuum Flask، جزء ضروری ترین لوازم در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. نیاز به نوشیدن مایعات گرم در سرما و یا نوشیدن مایعات سرد در گرما لازمه ی تمام تفریحات خارج از منزل است. استفاده از این فلاسک با کیفیت و مناسب می تواند ای..
414,000 تومان
مدل: Vacuum Flask 350ml برند: Vango
معرفی محصولفلاسک 350 میلی لیتری ونگو مدل Vacuum Flask، جزء ضروری ترین لوازم در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. نیاز به نوشیدن مایعات گرم در سرما و یا نوشیدن مایعات سرد در گرما لازمه ی تمام تفریحات خارج از منزل است. استفاده از این فلاسک با کیفیت و مناسب می تواند ای..
276,000 تومان
نانووسل فلاسک نانوپرسو مدل Wacaco - Nanopresso Nanovessel
نا موجود
مدل: Nanopresso Nanovessel برند: Wacaco
معرفی محصولنانووسل فلاسک نانوپرسو واکاکو مدل Nanopresso Nanovessel، یکی دیگر از محصولات کمپانی Wacaco می باشد که با طراحی زیبا و کارآمد، می تواند به عنوان بهترین همراه برای نوشیدن چای و یا قهوه در هر موقعیتی از جمله کوهنوردی، کمپینگ، سفر و یا حتی محیط کار در کنار شما قرار گیرد. این محص..
ماگ1.0لیتری Primus - Vacuum Commuter Mug
نا موجود
مدل: Vacuum Commuter Mug برند: Primus
معرفی محصولماگ 1.0 لیتری پریموس مدل Vacuum Commuter Mug ، خوش دست بوده و بسیار شیک طراحی شده است.اگر به دنبال ماگی هستید که بتوانید نوشیدنی های خود را به صورت سرد یا گرم در مدت زمان طولانی نگهداری نمایید ما این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.این ماگ از جنس استیل ضد زنگ بوده ..
ماگ مدل Vango - Stainless Steel Mug 450ml
نا موجود
مدل: Stainless Steel Mug 450ml برند: Vango
معرفی محصولماگ ونگو مدل Stainless Steel Mug 450ml محصولی از جنس استیل ضد زنگ با دیواره دو جداره که برای انواع نوشیدنی سرد و گرم مناسب می‌باشد. بدنه این ماگ به گونه ای طراحی شده است که نوشیدنی ها در عین حفظ دمای خود برای مدت طولانی، تغییر طعم نیز نمی دهند. در ضمن این محصول دارای دسته ای ..
ماگ مدل Vango - Stainless Steel Mug 230ml
نا موجود
مدل: ( Stainless Steel Mug 230ml(ACNMUG G29F18 برند: Vango
معرفی محصولماگ ونگو مدل Stainless Steel Mug 230ml، با طراحی زیبا از جنس استیل ضد زنگ، دارای دسته ای مقاوم در برابر حرارت با دیواره ی دو جداره که برای انواع نوشیدنی سرد و گرم مناسب می‌باشد. بدنه این ماگ به گونه ای طراحی شده است که نوشیدنی ها در عین حفظ دمای خود برای مدت طولانی، تغیی..
ماگ مدل Robens - Wilderness Vacuum Mug
نا موجود
مدل: Wilderness Vacuum Mug برند: Robens
معرفی محصولماگ روبنز مدل Wilderness Vacuum Mug، با طراحی با کیفیت و منحصر به فردی که دارد، مناسب برای مصرف انواع نوشیدنی های گرم و سرد می باشد که با توجه به دوجداره بودن محصول، در مدت زمان طولانی دمای نوشیدنی را نیز حفظ می کند. همچنین ابعاد این محصول به گونه ای است که بسیار خ..
ماگ مدل Persian Cheetah Magazine - Cheetah 6
ساخت ایران نا موجود
مدل: Cheetah 6 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصولماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 6، یکی از محصولات عرضه شده توسط مجله Persian Cheetah می باشد. اگر علاقه مند به ماگ های سفالی برای استفاده روزانه در منزل، محل کار و ... هستید، ما ماگ مدل Cheetah 6 را به شما پبشنهاد می دهیم. این ماگ ..