محصولات
سبد خرید

قمقمه، فلاسک و ماگ

قمقمه، فلاسک و ماگ
مدل: Pack-Up-Drink Kit برند: Light My Fire
معرفی محصول ست لیوان و قمقمه  Light My Fire مدل Pack-Up-Drink Kit، محصولی کاربردی، سبک و کم حجم از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد و برای تمامی علاقمندان به سفر و طبیعت گردی مناسب است. این ست دارای قمقمه ای به ظرفیت 700 میلی لیتر و دو لیوان به ظرفیت 260 میلی لیتر&..
240,000 تومان
مدل: Growler 2 Lit برند: Stanley
معرفی محصول فلاسک 2 لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Growler، از دیگر محصولات برند استنلی می باشد که با طراحی کلاسیک و منحصر به فرد خود مورد توجه طرفداران این برند قرار گرفته است. در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... زمانی که در حال استراحت هستید، خوردن یک نوشیدنی خنک، یک چای گرم و ی..
900,000 تومان
مدل: Vacuum Bottle 0.35L برند: Primus
معرفی محصول فلاسک 350 میلی لیتری پریموس مدل Vacuum Bottle، از دیگر محصولات برند پریموس بوده و دارای طراحی ساده و در عین حال زیبایی می باشد. در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و ... زمانی که در حال استراحت هستید، خوردن یک نوشیدنی خنک، یک چای گرم و یا قهوه می توان..
280,000 تومان
مدل: Vacuum Flask 350ml برند: Vango
معرفی محصول فلاسک 350 میلی لیتری ونگو مدل Vacuum Flask، جزء ضروری ترین لوازم در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. نیاز به نوشیدن مایعات گرم در سرما و یا نوشیدن مایعات سرد در گرما لازمه ی تمام تفریحات خارج از منزل است. استفاده از این فلاسک با کیفیت و مناسب می تواند ای..
200,000 تومان
مدل: Vacuum Flask 750ml برند: Vango
معرفی محصول فلاسک 750 میلی لیتری ونگو مدل Vacuum Flask، جزء ضروری ترین لوازم در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. نیاز به نوشیدن مایعات گرم در سرما و یا نوشیدن مایعات سرد در گرما لازمه ی تمام تفریحات خارج از منزل است. استفاده از این فلاسک با کیفیت و مناسب می تواند ای..
300,000 تومان
مدل: Go Bottle with Ceramivac 700ml برند: Stanley
معرفی محصول فلاسک سرامیکی 700 میلی لیتری استنلی مدل Go Bottle with Ceramivac، زمانی که نیاز به داشتن یک لیوان نوشیدنی سرد و یا گرم دارید، محصولی کاربردی می باشد. در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و یا بعد از یک ماجراجویی هیجان انگیز، استراحت کردن و داشتن یک نوشیدنی عالی ..
450,000 تومان
مدل: Pack-Up Bottle برند: Light My Fire
معرفی محصول قمقمه 700 میلی لیتری Light My Fire مدل Pack-Up Bottle، محصولی کاربردی، سبک و کم حجم از کمپانی سوئدی Light My Fire می باشد و برای تمامی ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه سواران و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی که در هنگام فعالیت و تفریح نیاز به نوشیدن آب دارند، مناسب..
160,000 تومان
مدل: Adventure SS Flask برند: Stanley
معرفی محصول قمقمه کتابی متوسط استنلی مدل Adventure SS Flask مناسب نگهداری نوشیدنی های سرد و دارای بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر ضربه می‌ باشد. از ویژگی های بارز این قمقمه این است که علاوه بر حفظ دمای مایعات در مدت زمان نسبتا طولانی، مانع از تغییر طعم و بو نیز می شود. همچن..
352,000 تومان
مدل: (Hydrant Pack 2L(ACMHYPACKDAVRE6 برند: Vango
معرفی محصول کیسه آب دو لیتری ونگو مدل Hydrant Pack 2L، محصولی بسیارمناسب برای کیف،کوله در هنگام ( کوهنوردی، پیاده روی و... ) بوده با همراه داشتن این محصول دیگر نیازی به در دست داشتن قمقه یا ماگ ندارید با استفاده از نی بلند قابل انعطافی که روی این کیسه آب تعبیه شده می توان بدون بیرو..
375,000 تومان
مدل: Classic Vacuum Pint برند: Stanley
معرفی محصول لیوان 470 میلی لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Pint، محصولی از کمپانی آمریکایی استنلی و مناسب نگهداری انواع نوشیدنی ها به خصوص مایعات خنک و قالب های یخ می باشد. این محصول با قابلیت نگهداری 1.5 ساعت گرما، 4.5 ساعت سرما برای مایعات و نگهداری قطعات یخ تا 17 ساعت، گزین..
370,000 تومان
مدل: Adventure Vacuum Stein Mug700 mL برند: Stanley
معرفی محصول لیوان دسته دار 700 میلی لیتری استنلی مدل Adventure Vacuum Stein مناسب نگهداری انواع نوشیدنی های گرم، سرد و قالب های یخ، با قابلیت نگهداری 1 ساعت گرما، 7 ساعت سرما برای مایعات و نگهداری قطعات یخ تا 30 ساعت بوده و مجهز به دیواره دوجداره با لایه میانی خلاء برای حفظ بیشتر دما می باشد..
385,000 تومان
مدل: Delta InsulMug برند: Sea To Summit
معرفی محصول لیوان عایق دلتا سی تو سامیت مدل Delta Insul Mug ، سبک و دارای کفی Protex با  طرح شش ضلعی هستند که وزن را کاهش داده و حرارت موجود در سطح را نیز به میزان کمتری انتقال می دهد و هنگام تماس دست با کف لیوان دست نمی سوزد . این لیوان با استفاده از یک کاور قالب خورده پلی یورتان لیوان را ع..
120,000 تومان
مدل: Adventure Vacuum Quencher 600 mL برند: Stanley
معرفی محصول ماگ 600 میلی لیتری استنلی مدل Adventure Vacuum Quencher مناسب نگهداری انواع نوشیدنی های گرم، سرد و قالب های یخ، در اندازه ای مناسب با جا لیوانی ماشین، با قابلیت نگهداری 4 ساعت گرما و 5 ساعت سرما برای مایعات و مجهز به دیواره دوجداره با لایه میانی خلاء برای حفظ بیشتر دما می باشد. ط..
380,000 تومان
مدل: Classic Vacuum Stein 700 mL برند: Stanley
معرفی محصول ماگ دسته دار 700 میلی لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Stein، از ماگ های تولید شده توسط کمپانی استنلی بوده که دارای طراحی خاص و جذابی می باشد. در روزهای گرم تابستان در هر مکانی که باشید همیشه احتیاج به یک نوشیدنی خنک دارید و برعکس، در سرما نوشیدن یک چای گرم و یا قهو..
540,000 تومان
مدل: Cheetah 1 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصول ماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 1 محصولی دارای ساختار سفالی و با طراحی یوزپلنگ ایرانی بوده که با خرید این محصول علاوه بر کمک به انتشار مجله Persian Cheetah، به بالا بردن آگاهی جامعه جهت حفاظت از یوزپلنگ ایرانی و حیات وحش کمک می شود. بر روی این محصول شعار "..
50,000 تومان
مدل: Cheetah 2 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصول ماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 2 محصولی دارای ساختار سفالی و با طراحی یوزپلنگ ایرانی بوده که با خرید این محصول علاوه بر کمک به انتشار مجله Persian Cheetah، به بالا بردن آگاهی جامعه جهت حفاظت از یوزپلنگ ایرانی و حیات وحش کمک می شود. بر روی این محصول شعار "..
50,000 تومان
مدل: Cheetah 3 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصول ماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 3 محصولی دارای ساختار سفالی و با طراحی یوزپلنگ ایرانی بوده که با خرید این محصول علاوه بر کمک به انتشار مجله Persian Cheetah، به بالا بردن آگاهی جامعه جهت حفاظت از یوزپلنگ ایرانی و حیات وحش کمک می شود. بر روی این محصول شعار "..
50,000 تومان
مدل: Cheetah 4 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصول ماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 4 محصولی دارای ساختار سفالی و با طراحی یوزپلنگ ایرانی بوده که با خرید این محصول علاوه بر کمک به انتشار مجله Persian Cheetah، به بالا بردن آگاهی جامعه جهت حفاظت از یوزپلنگ ایرانی و حیات وحش کمک می شود. بر روی این محصول شعار "..
50,000 تومان
مدل: Cheetah 6 برند: Persian Cheetah Magazine
معرفی محصول ماگ Persian Cheetah مدل Cheetah 6 محصولی دارای ساختار سفالی و با طراحی یوزپلنگ ایرانی بوده که با خرید این محصول علاوه بر کمک به انتشار مجله Persian Cheetah، به بالا بردن آگاهی جامعه جهت حفاظت از یوزپلنگ ایرانی و حیات وحش کمک می شود. بر روی این محصول شعار "..
50,000 تومان
مدل: Wilderness Vacuum Mug برند: Robens
معرفی محصول ماگ روبنز مدل Wilderness Vacuum Mug، با طراحی با کیفیت و منحصر به فردی که دارد، مناسب برای مصرف انواع نوشیدنی های گرم و سرد می باشد که با توجه به دوجداره بودن محصول، در مدت زمان طولانی دمای نوشیدنی را نیز حفظ می کند. همچنین ابعاد این محصول به گونه ای است که بسیار خ..
250,000 تومان
مدل: ( Stainless Steel Mug 230ml(ACNMUG G29F18 برند: Vango
معرفی محصول ماگ ونگو مدل Stainless Steel Mug 230ml، با طراحی زیبا از جنس استیل ضد زنگ، دارای دسته ای مقاوم در برابر حرارت با دیواره ی دو جداره که برای انواع نوشیدنی سرد و گرم مناسب می‌باشد. بدنه این ماگ به گونه ای طراحی شده است که نوشیدنی ها در عین حفظ دمای خود برای مدت طولانی، تغیی..
75,000 تومان
ست شات  هدیه مدل Stanley -  Adventure Steel Shots + Flask
نا موجود
مدل: Adventure Steel Shots + Flask - Gift Set برند: Stanley
معرفی محصول ست شات هدیه استنلی مدل Adventure Steel Shots + Flask ، از یک قمقمه کتابی با حجم 236 میلی لیتر ، یک جای شات در دار و 4 لیوان تشکیل شده است که با حجم کمی که دارد برای سفر بسیار ایده آل می باشد. این ست ازاستیل ضد زنگ و ضد خش ساخته شده است که از استحکام بالایی برخوردار می باشد. طراحی..
570,000 تومان
ست شات مدل Stanley - Adventure SS Shot Glass
نا موجود
مدل: Adventure SS Shot Glass Set برند: Stanley
معرفی محصول ست شات استنلی مدل Adventure SS Shot Glass ، از یک جای شات در دار و 4 لیوان تشکیل شده است که با حجم کمی که دارد برای سفر ایده آل می باشد. این ست از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که از استحکام بالایی برخوردار می باشد. طراحی این ست به گونه ای است که 4 لیوان داخل بطری جا می شوند و به را..
340,000 تومان
ست شیکر مدل Stanley - Adventure Happy Hour 2x System
نا موجود
مدل: Adventure Happy Hour 2x System برند: Stanley
معرفی محصول ست شیکر استنلی مدل Adventure Happy Hour 2x System با بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر ضربه، دارای سیستم تو در تو برای کاهش حجم می باشد و قابلیت نگهداری دمای مایعات سرد را تا یک ساعت و قالب های یخ را تا 4 ساعت دارد. این محصول دارای دو لیوان با دیواره دو جداره، یک شیکر ..
545,000 تومان
فلاسک 1 لیتری مدل  Stanley - Classic Vacuum Insulated Bottle
نا موجود
مدل: Classic Vacuum Insulated Bottle 1 L برند: Stanley
معرفی محصول فلاسک 1 لیتری استنلی مدل Classic Vacuum Insulated Bottle ، با ساختاری دولایه که فضای بین جداره های خارجی آن ها را خلاء فرا گرفته است ، دمای مایعات را در مدت زمان طولانی نگه می دارد که بهترین انتخاب برای سفر ، کمپینگ ، کوهنوردی و.... می باشد. بدنه این فلاسک از جنس استیل ضد زنگ می ..
610,000 تومان
فلاسک 1 لیتری مدل Primus - TrailBreak EX
نا موجود
مدل: TrailBreak EX Barn - 1.0L برند: Primus
معرفی محصول فلاسک 1 لیتری پریموس مدل TrailBreak EX مناسب نگهداری نوشیدنی های گرم و سرد، مجهز به دیواره دوجداره با لایه میانی خلاء برای حفظ بیشتر دما بوده و از جنس استیل ضد زنگ با روکش سیلیکونی می‌ باشد. همچنین این محصول از یک درب پیچی با واشر عایق برخوردار است که به راحتی باز و بسته می ..
600,000 تومان
فلاسک 1 لیتری مدل Primus - TrailBreak Vacuum Bottle
نا موجود
مدل: TrailBreak Vacuum Bottle - 1.0L برند: Primus
معرفی محصول فلاسک 1 لیتری پریموس مدل TrailBreak Vacuum Bottle، مناسب نگهداری نوشیدنی های گرم و سرد، مجهز به دیواره دوجداره با لایه میانی خلاء برای حفظ بیشتر دما بوده و از جنس استیل ضد زنگ می‌ باشد. همچنین این محصول از یک درب پیچی با واشر عایق برخوردار است که به راحتی باز و بسته می شود. ..
630,000 تومان
فلاسک 1 لیتری مدل Primus - Vacuum Bottle
نا موجود
مدل: Vacuum Bottle 1 L Black برند: Primus
معرفی محصول فلاسک 1 لیتری پریموس مدل Vacuum Bottle مناسب نگهداری انواع نوشیدنی های گرم و سرد، مجهز به دیواره دوجداره با لایه میانی خلاء برای حفظ بیشتر دما بوده و از جنس استیل ضد زنگ می‌ باشد. همچنین این محصول از یک درب پیچی با واشر عایق برخوردار است که به راحتی باز و بسته می شود. در ضمن..
455,000 تومان
فلاسک 1 لیتری مدل Stanley - Adventure Vacuum Bottle
نا موجود
مدل: Adventure Vacuum Bottle 1L برند: Stanley
معرفی محصول فلاسک 1 لیتری استنلی مدل Adventure Vacuum Bottle، زمانی که نیاز به داشتن یک لیوان نوشیدنی سرد و یا گرم دارید، محصولی کاربردی می باشد. در کمپینگ، سفر، کوهنوردی و یا بعد از یک ماجراجویی هیجان انگیز، استراحت کردن و داشتن یک نوشیدنی عالی بسیار دلپذیر است. فلاسک استنلی یکی ا..
560,000 تومان
فلاسک 1.3 لیتری Stanley - Classic Vacuum Insulated Bottle 1.3 Lit
نا موجود
مدل: Classic Vacuum Insulated Bottle 1.3 Lit برند: Stanley
حجم: 1.3 لیتر وزن : 1kg دارای یک لایه خلاء برای حفظ بیشتر دما ابعاد: 9.5x11.5x36cm مناسب نگهداری نوشیدنی سرد، گرم و یخ 28 ساعت حفظ گرما 28 ساعت حفظ سرما 150 ساعت (6.5 روز) حفظ یخ درب پیچی با واشر عایق بدنه دوجداره از استیل ضد زنگ ..
380,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 65 (3 صفحه)