محصولات
سبد خرید

قمقمه، فلاسک و ماگ

در روزهای گرم تابستان و در هنگام فعالیت های مختلف مانند پیاده روی، کوهنوردی، قدم زدن در سواحل و ... میل کردن یک لیوان نوشیدنی خنک می تواند علاوه بر رفع تشنگی، انرژی تان را برای ادامه روز بیشتر کند. همچنین در طی یک روز پر مشغله و نیز در سفر و کمپینگ، نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه گرم می تواند باعث رفع خستگی تان شود. در این مواقع برای نگهداری انواع نوشیدنی های خود نیاز به فلاسک، قمقمه و یا ماگی خواهید داشت تا بتواند برای ساعت ها به حفظ دمای نوشیدنی های شما کمک کند.

ست فلاسک و لیوان مدل Santeco - Molle and Nora
ارسال رایگان در تهران
مدل: Molle and Nora برند: Santeco
معرفی محصولست فلاسک و لیوان Santeco مدل Molle and Nora، مجموعه 3 عددی از تجهیزات مورد نیاز نوشیدن یک چای گرم و دلچسب و یا یک نوشیدنی خنک در سفر‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز طبیعت‌گردی، کمپینگ، آفرود، کوهنوردی و ... است که از یک فلاسک 1.2 لیتری و دو لیوان درب‌دار 300 میلی&zwn..
2,500,000 تومان
مدل: Enamal Cup 370ml - DF86432 برند: Discovery Adventures
معرفی محصولست لیوان دسته دار 370 میلی لیتری Discovery Adventures مدل Enamal، مجموعه دو عددی از لیوان لعابی کمپینگ بوده که توسط کمپانی Discovery Adventures تولید شده است تا لذت نوشیدن یک قهوه گرم و نوشیدنی خنک را در سفرهای هیجان انگیز کمپینگ، آفرود، کوهنوردی و ... برای شما رقم بزند.این لیوان ..
900,000 تومان
ظرف غذا 500 میلی لیتر مدل Stanley - Master Unbreakable
ارسال رایگان در تهران
مدل: Master Unbreakable Food Jar 500ml برند: Stanley
معرفی محصولظرف غذا استنلی مدل Master Unbreakable 500ml، همراهی مناسب برای گذراندن یک روز خارج از خانه و به دور از هیاهوی زندگی شهری بوده که با گرم نگهداشتن غذای شما تا چند ساعت خیال شما را از بابت محیا بودن غذایی گرم و مطلوب راحت کرده تا با آسودگی بیشتر به تفریح خود و دیدن مناظر طبیعت زیبا ..
2,100,000 تومان
ظرف غذا 700 میلی لیتر مدل Stanley - Master Unbreakable Vacuum
ارسال رایگان در تهران
مدل: Master Unbreakable Vacuum Food Jar 700ml برند: Stanley
معرفی محصولظرف غذا استنلی مدل Master Unbreakable Vacuum 700ml، همراهی مناسب برای گذراندن یک روز خارج از خانه و به دور از هیاهوی زندگی شهری بوده که با گرم نگهداشتن غذای شما تا چند ساعت خیال شما را از بابت محیا بودن غذایی گرم و مطلوب راحت کرده تا با آسودگی بیشتر به تفریح خود و دیدن مناظر طبیع..
2,200,000 تومان
مدل: SlapLit LED Drink Wrap برند: Nite Ize
معرفی محصولعایق نوشیدنی چراغ‌دار Nite Ize مدل SlapLite، یک عایق است که می‌توانید دور نوشیدنی‌تان ببندید تا دمای آن را حفظ کنید و فرصت داشته باشید نوشیدنی‌تان را خنک بنوشید.این محصول علاوه بر عایق بودن کارایی دیگری هم دارد، پوشش شب‌نما و روشن SlapLit در کنار ال‌ا..
410,000 تومان
مدل: Cleaning Brush برند: Sigg
معرفی محصولفرچه شستشو سیگ مدل Cleaning Brush، وسیله‌ای مناسب جهت نظافت بدنه داخلی انواع قمقمه،ماگ و فلاسک بوده که از دو برس در دو سایز بزرگ و کوچک بهره‌مند است تا شما بتوانید با استفاده از هر کدام نقاط غیر قابل دسترس قمقمه خود را تمیز کنید.طراحی فرچه بزرگ این محصول به‌گونه&zwn..
455,000 تومان
مدل: Kolima 1L برند: Santeco
معرفی محصولفلاسک 1 لیتری Santeco مدل Kolima، که لذت نوشیدن یک قهوه گرم و دلچسب و یا یک نوشیدنی خنک و گوارا را بعد از چند ساعت رانندگی و یا پیاده روی و بالا رفتن از کوه به شما هدیه می‌کند، یکی از تجهیزات مورد نیاز در سفرهای مختلف، کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی و ... ا..
990,000 تومان
مدل: The Legendary Classic Bottle 1 L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 1 لیتری استنلی مدل The Legendary Classic Bottle، از دیگر محصولات کمپانی استنلی می باشد که با طراحی کلاسیک و جذاب، مورد توجه طرفداران این برند قرار گرفته است. از آن جا که کمپانی استنلی در ابتدا محصولات خود را جهت ارائه به نیروهای دریایی و هوایی تولید کرد، تمرکز و ه..
1,700,000 تومان
مدل: Thermo Flask Gemstone IBT 1.1L برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 1.1 لیتری سیگ مدل Gemstone IBT،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن در ..
1,850,000 تومان
فلاسک 2 لیتری مدل Stanley - Classic Easy-Pour Growler
ارسال رایگان در تهران
مدل: Classic Easy-Pour Growler 2L برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 2 لیتری استنلی مدل Classic Easy-Pour Growler، یکی دیگر از محصولات کمپانی آمریکایی استنلی می باشد که با تجربه ای بیش از 100 سال در زمینه تولید لوازمی همچون بطری، فلاسک و ظروف حمل غذا و ... در میان مردم شناخته شده است. از آن جا که کمپانی استنلی در ابتدا محصولات خود را جهت ارا..
2,300,000 تومان
مدل: Kolima 500ml برند: Santeco
معرفی محصولفلاسک 500 میلی لیتری Santeco مدل Kolima، که لذت نوشیدن یک قهوه گرم و دلچسب و یا یک نوشیدنی خنک و گوارا را بعد از چند ساعت رانندگی و یا پیاده روی و بالا رفتن از کوه به شما هدیه می‌کند، یکی از تجهیزات مورد نیاز در سفرهای مختلف، کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی، سفرهای آفرودی ..
890,000 تومان
مدل: Thermo Flask Hot & Cold 500ml برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 500 میلی لیتری سیگ مدل Hot & Cold،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات..
1,200,000 تومان
مدل: Vacuum Insulated Water Bottle 500ml برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 500 میلی لیتری استنلی مدل Vacuum Insulated Water Bottle، طعم دلچسب نوشیدنی در طبیعت را برای شما چندین برابر می کند. کمپانی استنلی با بیش از یک قرن تجربه در ساخت محصولات مختلف، می تواند همراه خوبی برای شما در طبیعت گردی، کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی و یا حتی محل کار باشد ..
810,000 تومان
مدل: Thermo Flask Hot & Cold One Light 550ml برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 550 میلی لیتری سیگ مدل Hot & Cold One Light،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زو..
1,540,000 تومان
مدل: Thermo Flask Gemstone IBT 750ml برند: Sigg
معرفی محصولفلاسک 750 میلی لیتری سیگ مدل Gemstone IBT،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آ..
1,650,000 تومان
مدل: The Legendary Classic Bottle 750ml برند: Stanley
معرفی محصولفلاسک 750 میلی لیتری استنلی مدل The Legendary Classic Bottle، از سری کلاسیک کمپانی آمریکایی استنلی می باشد که با طراحی خاص و زیبا، بی شک مورد توجه طرفداران این برند قرار خواهد گرفت. از آن جا که کمپانی استنلی در ابتدا محصولات خود را جهت ارائه به نیروهای دریایی و هوایی تو..
1,650,000 تومان
مدل: Vacuum Bottle برند: Santeco
معرفی محصولفلاسک 800 میلی لیتری Santeco مدل Vacuum Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. طراحی و ساخت ویژه محصول باعث شده تا این فلاسک برای تمامی ورزشکاران، کوهنوردان و علاقمندان به سفر و طبیعت گردی که در هن..
950,000 تومان
مدل: Kafe Multi-Purpose Bottle 650ml برند: Santeco
معرفی محصولفلاسک قهوه ساز 650 میلی‌لیتری Santeco مدل Kafe Multi-Purpose، محصولی کاربردی برای شما که دوست دارید به هرکجا که می‌روید، در سفر، کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت‌گردی، پیاده‌روی و ... نوشیدنی محبوب خود را همراه داشته تا در زمان نیاز از آن بنوشید. این فلاسک یکی دیگ..
1,800,000 تومان
مدل: Water Bottle Total 1L برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 1 لیتری سیگ مدل Water Bottle Total،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به زودی اطلاعات آن..
875,000 تومان
مدل: K2 Sport Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری Santeco مدل K2 Sport Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این قمقمه علاوه بر داشتن وبژگی های یک قمقمه ی ایده آل، دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد که باعث شده برای تمام..
750,000 تومان
مدل: Kola Beverage Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری Santeco مدل Kola Beverage Bottle، محصولی کاربردی، جهت نوشیدن انواع مایعات سرد و گرم هنگام کوهنوردی، پیاده‌روی، کمپینگ، ورزش و ... می‌باشد. همچنین ساختار استیل این قمقمه باعث شده تا این محصول جایگزین مناسبی برای نوشیدن انواع چای، قهوه، آب و ... ..
750,000 تومان
مدل: Yoga Beverage Bottle برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری Santeco مدل Yoga Beverage Bottle، محصولی با کیفیت و خوش دست از کمپانی Santeco می باشد که به صورت تخصصی به تولید بطری و قمقمه پرداخته است. این قمقمه علاوه بر داشتن ویژگی های یک قمقمه ی ایده آل، دارای طراحی زیبا و چشمگیری می باشد که باعث شده برای..
690,000 تومان
مدل: Kids Water Bottle Viva One 500ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 500 میلی لیتری سیگ مدل Kids Water Bottle Viva One،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به ..
770,000 تومان
مدل: Ocean Beverage Bottle Double Wall 590ml برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 590 میلی‌لیتری سانتکو مدل Ocean Double Wall، محصولی جذاب با رنگ‌بندی‌های زیبا که برای تمامی افراد بخصوص ورزشکاران، طبیعت‌گردان و ... مناسب است. این محصول تولید شرکت چینی سانتکو بوده که هدف از ساخت آن استفاده کمتر از بطری‌های پلاستیکی و یکبار مص..
620,000 تومان
مدل: Oural Sports Bottle 590 mL برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 590 میلی لیتری سانتکو مدل Oural Sports Bottle، از دیگر قمقمه های تولید شده توسط کمپانی سانتکو می باشد. این کمپانی با تولید انواع قمقه ها در طرح های مختلف همراه با رنگ آمیزی های شاد و جذاب سعی بر تشویق به عدم استفاده از بطری های پلاستیکی را دارد. اگر به دنبال یک قممقه م..
890,000 تومان
مدل: Water Bottle Lucid Florid 600ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 600 میلی لیتری سیگ مدل Water Bottle Lucid Florid،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی..
880,000 تومان
مدل: Water Bottle Traveller 600ml برند: Sigg
معرفی محصولقمقمه 600 میلی لیتری سیگ مدل Water Bottle Traveller،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ ولی به..
840,000 تومان
مدل: Go Flip Straw Water Bottle 650ml برند: Stanley
معرفی محصولقمقمه 650 میلی لیتری استنلی مدل Go Flip Straw Water Bottle، با طراحی زیبا و جذاب، جزء دیگر تولیدات کمپانی مشهور استنلی است که تجربه لذت نوشیدن انواع نوشیدنی خنک در هنگام کوهنوردی، پیاده‌روی، کمپینگ، ورزش، سفر‌های آفرودی و ... را برای شما فراهم می‌سازد.بدنه..
1,000,000 تومان
مدل: Ocean Beverage Bottle 710ml برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 710 میلی‌لیتری سانتکو مدل Ocean Beverage، محصولی جذاب با رنگ‌بندی‌های زیبا که برای تمامی افراد بخصوص ورزشکاران، طبیعت‌گردان و ... مناسب است. این محصول تولید شرکت چینی سانتکو بوده که هدف از ساخت آن استفاده کمتر از بطری‌های پلاستیکی و یکبار مصرف ..
420,000 تومان
مدل: Oural Sports Bottle 740 mL برند: Santeco
معرفی محصولقمقمه 740 میلی لیتری سانتکو مدل Oural Sports Bottle، از دیگر قمقمه های تولید شده توسط کمپانی سانتکو می باشد. این کمپانی با تولید انواع قمقه ها در طرح های مختلف همراه با رنگ آمیزی های شاد و جذاب سعی بر تشویق به عدم استفاده از بطری های پلاستیکی را دارد. در حین&n..
490,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 170 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات