محصولات
سبد خرید

کاپشن

کاپشن

مدل: Salewa - Fanes Melange GTX 2L M Jkt - 0766 برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Fanes Melange Gtx 2L M / Magnet Melange، قابل استفاده در فصل زمستان توسط آقایان که دمای هوا کاهش پیدا می کند و دوست دارند برای لذت بردن از طبیعت، تفریح، کمپینگ، کوهنوردی و ... با وجود پوششی گرم و مناسب به بیرون بروند. شرکت سالیوا با بیش از 80 سال تجربه ..
2,990,000 تومان
مدل: Fanes Pl/Tw M Jkt - 0911 برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Fanes Pl/Tw M، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه استفاده..
2,073,000 تومان
مدل: Sarner TW100 M Deep For Jkt - 0690 برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Sarner TW100 M Deep For، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزا..
2,990,000 تومان
مدل: Sarner TW100 M Jkt - 8160 برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Sarner TW100 M / Mallard، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روز..
2,990,000 تومان
کاپشن پر Camp - ED Protection Jacket
نا موجود
مدل: ED Protection Jacket - Black برند: Camp
جنس داخل : پَر اردک سفید جنس بیرون : نایلون سبک و مقاوم در برابر آب و باد           کلاه لبه دار مانع نور خورشید 3 جیب زیپ دار خارجی در طرفین و روی سینه 2 جیب بزرگ داخلی یک جیب داخلی مخصوص موبایل نوع برش : Slim Fit وزن : 500gr..
کاپشن پر Camp - ED Protection Jacket
نا موجود
مدل: ED Protection Jacket - Dark Green برند: Camp
معرفی محصولکاپشن پر CAMP مدل ED Protection Jacket، جنس داخل آن پر اردک و لایه رویه ی آن از نایلون بادوام، سبک، مقاوم در برابر آب و باد است و همچنین دارای لایه تنفسی که ایده آل برای استفاده در اسکی، کوهنوردی، پیاده روی و صخره نوردی می باشد. این کاپشن دارای کلاهی با لبه جلو آمد..
کاپشن مدل ARB - OME Jacket
فقط آنلاین نا موجود
مدل: OME Jacket برند: ARB
معرفی محصولکاپشن ARB مدل OME Jacket (کد 217490 )، جزء محصولات باکیفیت ARB بوده که در سرما از بدن شما محافظت می کند. این محصول در هر موقعیتی از جمله پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، فعالیت های روزانه و ... بسیار کاربردی بوده و به هنگام سفر های آفرودی می تواند به عنوان بهترین گزینه برا..
کاپشن مدل Salewa - Fanes Dwn/Prl M
نا موجود
مدل: Fanes Dwn/Prl M Jkt برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Fanes Dwn/Prl M، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه استفاده نمایید. جنس ا..
کاپشن مدل Salewa - Fanes Melange Gtx 2L M / Black Out Melange
نا موجود
مدل: Fanes Melange Gtx 2L M - 0936 برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل  Fanes Melange Gtx 2L M / Black Out Melange، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی..
کاپشن مدل Salewa - Fanes Melange Ptx 2L M Blue
نا موجود
مدل: Fanes Melange Ptx 2L M Blue Jkt برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Fanes Melange Ptx 2L M Blue، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه استفاده نمایی..
کاپشن مدل Salewa - Fanes Melange Ptx 2L M Gray
نا موجود
مدل: Fanes Melange Ptx 2L M Gray Jkt برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Fanes Melange Ptx 2L M Gray، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه استفاده ..
کاپشن مدل Salewa - Fanes Pl/Tw M / Terracotta
نا موجود
مدل: Fanes Pl/Tw M Jkt - 4801 برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Fanes Pl/Tw M، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه استفاده..
کاپشن مدل Salewa - Fanes Ptx/Tw M
نا موجود
مدل: Fanes Ptx/Tw M Jkt برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Fanes Ptx/Tw M، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه استفاد..
کاپشن مدل Salewa - Ladinia Ptx/Prl M
نا موجود
مدل: Ladinia Ptx/Prl M Jkt برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Ladinia Ptx/Prl M، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه است..
کاپشن مدل Salewa - Rotwand 2 Ptx/Dwn M
نا موجود
مدل: Rotwand 2 Ptx/Dwn M Jkt برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Rotwand 2 Ptx/Dwn M، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روزانه استفاده نمایید. جنس ای..
کاپشن مدل Salewa - Tirolwool 200 M Deep for
نا موجود
مدل: Tirolwool 200 M Deep for Jkt برند: Salewa
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Tirolwool 200 M Deep for، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت های روز..
کاپشن مدل Salewa - Tirolwool 200 M Quiet sh
نا موجود
مدل: Tirolwool 200 M Quiet sh Jkt
معرفی محصولکاپشن سالیوا مدل Tirolwool 200 M Quiet sh، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی سالیوا است و با طراحی زیبا و جذاب خود به استایل شما ظاهری متفاوت می بخشد. این کاپشن مناسب برای آقایان بوده و از آن می توانید در ارتفاعات، کوهنوردی و یا حتی فعالیت ها..
هودی مدل ARB - Alpine Fleece
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Alpine Fleece برند: ARB
معرفی محصولهودی ARB مدل Alpine Fleece (کد 217453)، باطراحی زیبا، سبک و منحصر به فرد، بهترین گزینه برای آب و هوای معتدل و سرد به شمار می رود که در پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، فعالیت های روزانه و ... بسیار کاربردی است.هودی Alpine Fleece از پشم گوس..
هودی مدل ARB - Overland Hoodie
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Overland Hoodie برند: ARB
معرفی محصولهودی ARB مدل Overland Hoodie (کد 217591)، باطراحی زیبا، سبک و منحصر به فرد، بهترین گزینه برای آب و هوای معتدل و سرد به شمار می رود که در پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، فعالیت های روزانه و ... بسیار کاربردی است.هودی Overland Hoodie از پشم گوسف..
هودی مدل ARB - Overland Hoodie Zip Through
فقط آنلاین نا موجود
مدل: Overland Hoodie Zip Through برند: ARB
معرفی محصولهودی ARB مدل Overland Hoodie (کد 217598)، باطراحی زیبا، سبک و منحصر به فرد، بهترین گزینه برای آب و هوای معتدل و سرد به شمار می رود که در پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، فعالیت های روزانه و ... بسیار کاربردی است.هودی Overland Hoodie از پشم گوسف..
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات