محصولات
سبد خرید

Larimo

برند Larimo یک برند نوپای ایرانی است که در سال 1400 توسط یاسمن شیرازی‌نژاد به ثبت رسید. این برند زیر مجموعه بافندگی شیرازی‌نژاد، از قدیمی‌ترین شرکت‌های بافندگی است، که در زمینه تولید پوشاک تخصصی و تکنینکی برای فعالیت‌های ورزشی، طبیعت‌گردی و ... محصولات گوناگون تولید می‌کند. یاسمن شیرازی‌نژاد که دانش آموخته مهندسی نساجی و اسکی بازی حرفه‌ای است، پس از مواجه با مشکل تامین پوشاک مناسب، برای ورزشکاران مختلف، تصمیم به تولید لباس‌ های تکنیکی با کمک دانش، تجربیات و پیشه خانوادگی خود گرفت تا بتواند محصولاتی مبتنی بر فناوری با کیفیت عالی را روانه بازار نماید. اولین محصول تولیدی این برند یک بلوز بیس لیر بدون درز با نام V-VIBES بود که توانست در مدت کوتاهی نظر بسیاری از کوهنوردان، دوچرخه‌سواران، طبیعت‌گردان، اسکی‌بازان و ... را با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، به خود جلب کند. این مجموعه با تکیه بر اصول حرفه‌ای خود سعی دارد تا بخشی از نیازهای جامعه ورزشی و پویای کشور را تامین و حس پوشیدن پوشاکی با اصالت ایرانی و تخصصی را در خریدار ایجاد نماید.


شلوار بیس آنتی باکتریال مدل Larimo - V-Vibes/ Long
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Long Antibacterial برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس آنتی‌باکتریال لاریمو مدل V-Vibes/ Long، اولين بيس لير تكنيكي و مهندسي شده ایرانی می‌باشد که جزء اولین لایه پوششی است که مورد استفاده ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه‌سواران و ...قرار می‌گیرد تا با حفظ دمای بدن بدون ایجاد محدودیت، انجام فعالیت را برای شما..
1,290,000 تومان
شلوار بیس مدل Larimo - V-Vibes 3/4
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes 3/4 برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس لاریمو مدل V-Vibes 3/4، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ش..
790,000 تومان
شلوار بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Long
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Long برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Long، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Blue
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Blue برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Blue، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ..
890,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Gray
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Gray برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Gray، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ..
890,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Greenish Blue
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Greenish Blue برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Greenish Blue، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار..
890,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Reddish Pink
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Reddish Pink برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Reddish Pink، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار ..
890,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Red
ساخت ایران نا موجود
مدل: Base Layer V-Vibes/ Red برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Red، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ش..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات