محصولات
سبد خرید

لباس بیس

چه ورزشکار و طبیعت گرد حرفه‌ای باشید و چه فقط برای تفریح به مسافرت بروید، احتمالا تا حالا برای شما پیش آمده که به مناطق با آب و هوای بسیار سرد و کوهستانی رفته باشید و علی‌رغم پوشیدن لباس گرم، در سرمای شدید هوا گرفتار بشید. در مکان‌هایی مثل کوهستان و کویر که نیاز به پیاده‌روی و طی مسافت زیاد و ناهموار است، سبک بودن پوشش و لباس، یکی از ضروریات اولیه محسوب می‌شود. به همین دلیل، پوشیدن لباس گرم خیلی بیشتر، نه‌تنها راه‌حل مناسبی نیست، بلکه باعث سنگینی وزن شده و راه رفتن را هم سخت می‌کند. اینجاست که مزیت استفاده از لباس و شلوار بیس نمایان می‌شود. تن‌پوش‌های بیس درحقیقت به‌عنوان داخلی‌ترین لایه پوشش بدن در تفریحات طبیعت‌گردی، کمپینگ و ورزش‌های زمستانی و کوهستانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لباس‌ها چهار فصل بوده و در موقعیت‌های مختلفی به کار می‌آیند.

جنس لباس‌های بیس به شکلی است که بافت بسیار نرمی داشته و از تمامی جهات حالت کشسانی دارد. در دوخت این محصولات از تکنولوژی خاصی استفاده می‌شود که هیچ گونه درزی نداشته باشند و به پوستتان آسیبی نرساند. این خاصیت باعث می‌شود که پوستتان دچار حساسیت، زخم، خارش و ... نشده و بتوانید با خیال راحت از این لباس‌ها استفاده کنید. فناوری کامپرس به‌کار رفته در این لباس‌ها، گردش خون را در بدن افزایش داده و حس خوبی را در هنگام انجام فعالیت‌ها و حرکات ورزشی به ورزشکار منتقل می‌کند. در لباس بالاتنه در قسمت زیربغل و بخش‌هایی از جلو و پشت لباس از بافت تنفسی مخصوصی استفاده شده تا قابلیت عبور جریان هوا را داشته باشد و امکان تنفس سطح پوست را فراهم آورد. همچنین، شلوارهای بیس هم همین قابلیت را در قسمت بالایی شلوار داشته که از حبس شدن هوا جلوگیری می‌کند.

شاید به دلیل حالت کشسانی، به‌نظر بیاید که این لباس‌ها به تن افراد ورزشکار می‌چسبد و باعث عرق سوز شدن و انتقال حس بد به او می‌شود. ولی این‌طور نیست؛ طراحی لباس‌ها به‌صورتی است که عرق روی پوست بدن را به سطح لباس منتقل کرده و با تبخیر شدن آن باعث خشک ماندن پوست خواهد شد. به‌همین دلیل، بدن و لباس فرد، نمناک و چسبنده نشده و احساس خوبی را در هنگام انجام فعالیت به او خواهد داد. همچنین، در حین استفاده از لباس بیس، گرمای مورد نیاز بدن حفظ می‌شود. این محصول در سایزهای مختلف و در دو نوع زنانه و مردانه موجود است. محصولات موجود در وب‌سایت آفرود بازار همگی از بهترین برندهای داخلی و خارجی تامین شده و قابل سفارش توسط شما مشتریان گرامی می‌باشد. اگر علاقه‌مند به آشنایی بیشتر با این لباس‌ها هستید، می‌توانید به مطلب مربوط به ویژگی‌های لباس مناسب طبیعت گردی که در مجله تخصصی سایت قرار گرفته، مراجعه نمایید.

شلوار بیس آنتی باکتریال مدل Larimo - V-Vibes/ Long
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Long Antibacterial برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس آنتی‌باکتریال لاریمو مدل V-Vibes/ Long، اولين بيس لير تكنيكي و مهندسي شده ایرانی می‌باشد که جزء اولین لایه پوششی است که مورد استفاده ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه‌سواران و ...قرار می‌گیرد تا با حفظ دمای بدن بدون ایجاد محدودیت، انجام فعالیت را برای شما..
1,390,000 تومان
شلوار بیس مدل Larimo - V-Vibes 3/4
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes 3/4 برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس لاریمو مدل V-Vibes 3/4، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ش..
1,090,000 تومان
شلوار بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Long
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Long برند: Larimo
معرفی محصولشلوار بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Long، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به..
1,090,000 تومان
لباس بیس آنتی باکتریال مدل Larimo - V-Vibes/ Blue
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes Antibacterial / Blue برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس آنتی باکتریال  لاریمو مدل V-Vibes/ Blue، اولين بيس لير تكنيكي و مهندسي شده ایرانی می‌باشد که جزء اولین لایه پوششی است که مورد استفاده ورزشکاران، کوهنوردان، دوچرخه‌سواران و ...قرار می‌گیرد تا با حفظ دمای بدن بدون ایجاد محدودیت، انجام فعالیت را برای شما..
1,290,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Blue
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Blue برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Blue، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Gray
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Gray برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Gray، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Greenish Blue
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Greenish Blue برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Greenish Blue، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Reddish Pink
ساخت ایران
مدل: Base Layer V-Vibes/ Reddish Pink برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Reddish Pink، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار ..
990,000 تومان
لباس بیس مدل Larimo - Winter Shield
ساخت ایران
مدل: Base Layer Winter Shield برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل Winter Shield، یک بیس لایر زمستانی بوده که بسیار مورد توجه دوچرخه سواران، اسکی بازان، سنگ نوردان، موتورسواران و ... قرار گرفته است؛ چرا که در تولید آن از نخ ضخیم‌تری استفاده شده است که حین فعالیت، بدن ورزشکار را به خوبی گرم نگه داشته و برای استفاده در فصو..
990,000 تومان
شلوار بیس مدل Dainese - D-Core Thermo LL
نا موجود
مدل: D-Core Thermo Pant LL برند: Dainese
معرفی محصول شلوار بیس مردانه داینز مدل D-Core Thermo LL، از پوشاک های حرفه ای برند داینز بوده که یکی از کمپانی های مطرح ایتالیایی در تولید تجهیزات فنی و پوشاک های ورزشی مانند: موتورسواری، دوچرخه سواری و... است. شلوار بیس داینز گزینه ای ایده آل جهت استفاده در طبیعتگردی، دوچرخه سوار..
لباس بیس مدل Dainese - D-Core Thermo LS
نا موجود
مدل: D-Core Thermo TEE LS برند: Dainese
معرفی محصوللباس بیس مردانه داینز مدل D-Core Thermo LS، محصولی از کمپانی ایتالیایی داینز و گزینه ای ایده آل جهت استفاده در طبیعتگردی، دوچرخه سواری و دیگر فعالیت های ورزشی به خصوص موتورسواری در فصول سرد می باشد. کمپانی داینز یکی از تولید کنندگان در زمینه تجهیزات فنی برای فعالیت هایی مانن..
لباس بیس مدل Larimo - V-Vibes/ Red
ساخت ایران نا موجود
مدل: Base Layer V-Vibes/ Red برند: Larimo
معرفی محصوللباس بیس لاریمو مدل V-Vibes/ Red، یک تن‌پوش چهار فصل است که در ورزش‌های مرتبط با کوهستان، کمپینگ و طبیعت گردی، به عنوان اولین لایه پوشش مورد استفاده قرار می‌گیرد و با دارا بودن ویژگی‌های متعدد، پوست بدن را گرم و خشک نگه داشته و همزمان، حس راحتی بسیار خوبی به ش..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات