محصولات
سبد خرید

عینک محافظ نور آبی

مدل: Chamberi - Palace Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Palace Blue، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در براب..
2,100,000 تومان
مدل: Dalston - Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Coconut Milk، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب و جوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از..
2,100,000 تومان
مدل: Le Marais - Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Dusty Pink، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت های دیجیتال مانند موبایل، تبلت ها و... ساطع می شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد تاثیرات منفی از جمله،..
2,100,000 تومان
مدل: Le Marais - Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Military Green، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت های دیجیتال مانند موبایل، تبلت ها و ... ساطع می شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد تاثیرات منف..
2,100,000 تومان
مدل: Clip-On Chamberi برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Chamberi، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، مناسب برای عینک های بارنر مدل Chamberi می باشد و می تواند عینک بارنر شما را کامل تر و کاربردی تر بسازد. عینک های بارنر، محصولاتی در جهت حفاظت از چشمان شما در برابر نور آبی-بنفش و LED در انواع گجت..
900,000 تومان
مدل: Clip-On Le Marais برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Clip-On Le Marais، یکی دیگر از محصولات کمپانی اسپانیایی بارنر می باشد که این کمپانی از سال 2017 در زمینه تولید عینک های مخصوص صفحه نمایش فعالیت می کند و محصولات آن در سراسر جهان به فروش می رسد.این محصول مناسب برای عینک های محافظ نور آبی بارنر مدل L..
900,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Black Noir
نا موجود
مدل: Chamberi - Black Noir برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Black Noir، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برابر..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Tortoise
نا موجود
مدل: Dalston - Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Tortoise، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب و جوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشم..
کاور آفتابی عینک مدل Barner - Clip-On Dalston
نا موجود
مدل: Clip-On Dalston برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Clip-On Dalston، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، مناسب برای عینک های بارنر مدل Dalston می باشد و می تواند عینک بارنر شما را کامل تر و کاربردی تر بسازد. عینک های بارنر، محصولاتی در جهت حفاظت از چشمان شما در برابر نور آبی-بنفش و LED در انواع گج..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات