محصولات
سبد خرید

عینک محافظ نور آبی

شما یا یک فرد شاغل هستید که حدود 8 ساعت در هر شبانه‌روز را در محیط کاری سپری می‌کنید یا در غیر اینصورت هم با صفحه ‌های نمایشگر مانند گوشی موبایل، تلویزیون، کامپیوتر و ... سر و کار دارید. امروزه در هر جایگاه شغلی که فعال باشید استفاده از ابزارهای دیجیتال مانند رایانه و کامپیوتر ضروری و ناگزیر است. به همین دلیل، بیشتر زمان افراد در محیط کار، پشت مانیتور سپری می‌شود. از زمان مربوط به فعالیت‌های کاری هم که صرف‌نظر کنیم، در بقیه اوقات معمولا درحال کار با گوشی هستیم؛ یا وب‌گردی می‌کنیم یا در شبکه‌های اجتماعی مختلف پرسه می‌زنیم و یا ... . تازه حتی اگه پای مانیتور یا مشغول استفاده از گوشی هم نباشیم، احتمالا جلوی نمایشکر تلویزیون در حال تماشای برنامه‌ی موردعلاقه خود هستیم. اینجاست که نیاز به استفاده از عینک محافظ نور آبی حس می‌شود.

صفحات نمایشگر گوشی موبایل، تبلت‌ها، تلویزیون‌ها، چراغ‌های LED و ... دارای نور آبی مضری می‌باشند که باعث آسیب به چشم انسان می‌شود. این نور که در یک طیف مشخصی قرار دارد، علاوه بر آسیب رساندن به چشم، در روند خواب افراد هم اختلال ایجاد می‌کند. اختلال در خواب یکی از مشکلات رایجی است که خیلی از افراد با آن درگیر هستند و به شدت آن‌ها را آزار می‌دهد. در مواردی که این بی‌خوابی مربوط به عوامل متعدد دیگر نباشد، استفاده از یک عینک ضد نور آبی استاندارد، می‌تواند به مرور روند خواب شما را بهبود دهد و خواب آرامش‌بخشی را به شما هدیه دهد. به‌طورکلی، نور آبی می‌تواند ضررهای زیادی را به چشم‌های شما وارد نماید و باعث خستگی مداوم آنها شود. پس استفاده از این عینک‌ها برای حفظ سلامت چشم، ضروری است.

مهم‌ترین قسمت بکار رفته در این وسیله، لنز آن است که از مواد ارگانیک تولید شده و با پوشش مخصوصی که دارد به سلامت چشم شما کمک می‌نماید. همچنین این لنزها در برابر خط و خش مقاوم هستند و باتوجه به خاصیت آبگریزی که دارند به‌راحتی تمیز می‌شوند. فریم و دسته‌های این عینک هم از مواد بسیار سبک ساخته شده که فشاری را روی بینی و گوش‌ها وارد نمی‌کنند. باتوجه به فریم‌های متنوع و رنگ‌بندی‌های موجود، می‌توانید بر اساس سلیقه خود، هر کدام از این عینک‌های محافظ نور آبی را انتخاب کنید. برای اینکه در هوای آفتابی و نور مستقیم خورشید، نیاز به تعویض عینک نداشته باشید، مدل‌هایی از این عینک‌ها دارای طراحی جالبی هستند. به این شکل که کاورهای آفتابی برای این منظور وجود دارد که به‌راحتی روی عینک متصل می‌شوند و آن را به عینک آفتابی تبدیل می‌کنند. شما عزیزان به‌سادگی می‌توانید هر موردی را که مورد پسندتان بود، از طریق همین سایت سفارش دهید. در صورت وجود هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی بیشتر، می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Burgundy Red، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برا..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Dusty Pink، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برابر..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Coconut milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi / Coconut milk برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi / Coconut milk، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما د..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Honey، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برابر نوره..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi / Military Green، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Burgundy Red، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظ..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Coconut Milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Coconut Milk، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب و جوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Military Green، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محا..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston / Blue Steel
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston / Blue Steel برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston / Blue Steel، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت ..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston / Dusty Pink، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت ..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais - Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais - Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Military Green، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت های دیجیتال مانند موبایل، تبلت ها و ... ساطع می شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد تاثیرات منف..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais / Black Noir
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais / Black Noir برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Black Noir، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد ..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais / Coconut Milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais / Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Coconut Milk، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجا..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais / Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais / Honey، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد تاثیر..
3,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Osterbro / Black Noir
ارسال رایگان در تهران
مدل: Osterbro / Black Noir برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Osterbro / Black Noir، مانند سایر مدل‌های عینک این شرکت اسم آن نیز الهام گرفته از روی منطقه قدیمی اوستربرو در کپنهاگ دانمارک است که جزء 10 منطقه رسمی کپنهاگ به شمار رفته و به خاطر ساختمان‌های تاریخی و زیبایی که دارد بسیار مشهور است. در ساخت سری ..
4,200,000 تومان
مدل: Clip-On Chamberi برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Chamberi، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، مناسب برای عینک های بارنر مدل Chamberi می باشد و می تواند عینک بارنر شما را کامل تر و کاربردی تر بسازد. عینک های بارنر، محصولاتی در جهت حفاظت از چشمان شما در برابر نور آبی-بنفش و LED در انواع گجت..
1,500,000 تومان
مدل: Clip-On Dalston برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Clip-On Dalston، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، مناسب برای عینک های بارنر مدل Dalston می باشد و می تواند عینک بارنر شما را کامل تر و کاربردی تر بسازد. عینک های بارنر، محصولاتی در جهت حفاظت از چشمان شما در برابر نور آبی-بنفش و LED در انواع گج..
1,500,000 تومان
مدل: Clip-On Le Marais برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Clip-On Le Marais، یکی دیگر از محصولات کمپانی اسپانیایی بارنر می باشد که این کمپانی از سال 2017 در زمینه تولید عینک های مخصوص صفحه نمایش فعالیت می کند و محصولات آن در سراسر جهان به فروش می رسد.این محصول مناسب برای عینک های محافظ نور آبی بارنر مدل L..
1,500,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Black Noir
نا موجود
مدل: Chamberi - Black Noir برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Black Noir، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برابر..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Blue Tortoise
نا موجود
مدل: Chamberi - Blue Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Blue Tortoise، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در بر..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Palace Blue
نا موجود
مدل: Chamberi - Palace Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Palace Blue، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در براب..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Tortoise
نا موجود
مدل: Chamberi / Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi / Tortoise، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در بر..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Tortoise
نا موجود
مدل: Dalston - Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Tortoise، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب و جوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشم..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston / Navy Blue
نا موجود
مدل: Dalston - Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Navy Blue، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت ا..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais - Blue Steel
نا موجود
مدل: Le Marais - Blue Steel برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Blue Steel، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد ..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais - Dark Green
نا موجود
مدل: Le Marais - Dark Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Dark Green، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد ..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais - Dusty Pink
نا موجود
مدل: Le Marais - Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Dusty Pink، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت های دیجیتال مانند موبایل، تبلت ها و... ساطع می شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد تاثیرات منفی از جمله،..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais / Burgundy Red
نا موجود
مدل: Le Marais / Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais / Burgundy Red، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجا..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais / Navy Blue
نا موجود
مدل: Le Marais / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais / Navy Blue، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد ت..
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Osterbro / Tortoise
نا موجود
مدل: Osterbro / Tortoise-Cocoa Brown برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Osterbro / Tortoise، مانند سایر مدل‌های عینک این شرکت اسم آن نیز الهام گرفته از روی منطقه قدیمی اوستربرو در کپنهاگ دانمارک است که جزء 10 منطقه رسمی کپنهاگ به شمار رفته و به خاطر ساختمان‌های تاریخی و زیبایی که دارد بسیار مشهور است. در ساخت سری جد..
نمايش 1 تا 30 از 31 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات