محصولات
سبد خرید

عینک آفتابی

شرکت و حضور در هر مکانی، مطمئنا نیاز به یکسری تجهیزات و لوازم دارد تا بتوانیم به‌خوبی از لحظاتی که سپری می‌کنیم، لذت ببریم. درکنار تجهیزات اساسی و متداولی که رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی بدون آن‌ها غیرممکن است، استفاده از بعضی از لوازم به‌ظاهر ساده هم کم اهمیت‌تر از آن‌ها نیست. یکی از این موارد، عینک آفتابی استاندارد است. اکثر افراد برای خرید عینک دودی، تنها زیبایی آن را مدنظر قرار می‌دهند و به ابعاد دیگر آن بی‌توجه‌اند. شکی نیست که زیبایی و اصطلاحا نشستن عینک روی صورت هر شخص بسیار مهم است. اما در کنار آن، میزان محافظت از چشمان شما در برابر نور خورشید و اشعه‌های آن، وزن سبک و همچنین استحکام و دوام عینک از نکات کلیدی است که در هنگام خرید باید به آن‌ها توجه کنید. اکثر عینک‌های آفتابی موجود در فروشگاه‌های نامعتبر که قیمت بسیار پایینی دارند، استاندارد نبوده و هیچ‌کدام از ویژگی‌های ضروری را دارا نمی‌باشند. در حقیقت، استفاده از این عینک‌ها نه‌تنها باعث محافظت از چشمان شما نمی‌شود، بلکه می‌تواند صدمات غیرقابل جبرانی را به‌دنبال داشته باشد.

تنوع این عینک‌ها، هر سلیقه و استایلی را پوشش می‌دهد. بعضی از آن‌ها برای تیپ‌های رسمی‌تر مناسب هستند و بعضی دیگر کاملا ورزشی و اسپرت می‌باشند. یک دسته از انواع عینک‌ها، لنز یکپارچه و اصطلاحا Wide دارد که دید پیرامونی بهتری را برای فرد فراهم می‌آورد. در طراحی بعضی از مدل‌ها از تکنولوژی هپی لنز یا نوع پیشرفته آن یعنی HD+ استفاده شده که کنتراست و رنگ نور را افزایش داده و جزئیات دقیق‌تری از محیط را در دید شما قرار می‌دهند. فریم عینک ها به شکلی هستند که به راحتی در روی بینی و گوش ها قرار گرفته و در صورت افتادن، در مقابل ضربه و آسیب، مقاومت بالایی دارند. پس به سادگی می‌توانید در کمپینگ یا در انوع ورزش‌های پرتحرک از این عینک ها استفاده نمایید.

در اینجا، شما عزیزان می‌توانید انواع عینک‌های طبیعت گردی را از برندهای معتبر جهانی مشاهده و بر اساس نیاز خود، اقدام به خرید آن‌ها نمایید. این عینک‌ها دارای لنزهای متنوع بوده که هر کدام برای فعالیت‌های مشخصی مناسب می‌باشند. از جمله لنزهای ZEBRA، CAMELEON، OCTOPUS، FALCON و ... . در صورتی که برای خرید، نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می‌توانید مطلب راهنمای خرید عینک آفتابی مناسب طبیعت گردی را در قسمت مجله تخصصی آفرود بازار مشاهده کنید.

عینک آفتابی Spy - Monolith Neon Pink Matte
ارسال رایگان در تهران
مدل: Monolith Neon Pink Matte Happy Bronze with Light Green Spectra برند: +Spy
معرفی محصولعینک‌آفتابی Spy مدل Monolith Neon Pink Matte Happy Bronze with Light Green Spectra Mirror، عینکی بزرگ با یک لنز سراسری آینه‌ای است که تمام فریم بزرگ آن را پوشش می‌دهد. این عینک دارای طراحی خاص با فریمی بر پایه رنگ صورتی مات و لنزی است که رنگ آن به سبزی می‌خورد و خا..
9,100,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Blue Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Blue Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Blue Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Dusty Pink، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Military Green، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که م..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Black Noir
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Black Noir برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Black Noir، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Bright Sky
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Bright Sky برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Bright Sky، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Coconut Milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Coconut Milk، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی ک..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Navy Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که م..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Black Noir
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Black Noir برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Black Noir، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Blue Steel
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Blue Steel برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Blue Steel، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Burgundy Red، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زم..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Dusty Pink، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Light Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Light Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Light Tortoise، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر ..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Military Green، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر ..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Navy Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی..
3,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Osterbro Sun / Carnelian Flame
ارسال رایگان در تهران
مدل: Osterbro Sun / Carnelian Flame برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Osterbro Sun / Carnelian Flame، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید ساخته شده از مواد زیست محیطی بوده ..
4,200,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Osterbro Sun / Navy Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Osterbro Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Osterbro Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید ساخته شده از مواد زیست محیطی بوده تا کمت..
4,200,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Sodermalm Sun / Carnelian Flame
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sodermalm Sun / Carnelian Flame برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Sodermalm Sun / Carnelian Flame، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید ساخته شده از مواد زیست محیطی بوده..
4,200,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Cooper RX-004P
ارسال رایگان در تهران
مدل: Cooper RX-004P برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Cooper RX-004P،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ و..
5,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Dakota-005
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dakota-005 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Dakota-005، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسی..
5,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Flow-001
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flow-001 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Flow-001، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
10,500,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Flow-002
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flow-002 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Flow-002، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
10,500,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Fly-005P
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fly-005P برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدلFly-005P، یک عینک شیک و اسپرت و یکی از اکسسوری‌های جذاب و کاربردی است که افزون بر زیبایی بخشیدن به چهره و استایل شما، در محافظت از چشم‌ها در برابر پرتوهای ماوراء بنفش خورشید نیز، نقش موثری دارد. این عینک، بر اساس آناتومی صورت..
9,800,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Gravity3-001
ارسال رایگان در تهران
مدل: Gravity3 - 001 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Gravity3-001، با محافظت کامل از چشمان شما در برابر نور خورشید، یکی از لوازم پرکاربرد برای اکثر افراد می باشد. لزوم محافظت و مراقبت از چشم ها همانند این است که برای گرم نگه داشتن خود از کاپشن و یا سوئیشرت استفاده کنید. به همین دلیل برا..
9,800,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Pace-003
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pace-003 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Pace-003، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
10,500,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Pace-004
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pace-004 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Pace-004، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
10,500,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Pace-006
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pace-006 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Pace-006، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
10,500,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Reach-004P
ارسال رایگان در تهران
مدل: Reach-004P برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Reach-004P، محصولی اسپرت، زیبا و گزینه‌ای ایده‌آل برای بانوان و آقایان بوده که می‌توانند از این مدل در هر شرایط و مکانی از جمله فعالیت‌های مختلف ورزشی، کوهنوردی، پیاده‌روی، کمپینگ و ... استفاده نمایند. همانطور که م..
9,800,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Rocket-002P
ارسال رایگان در تهران
مدل: Rocket-002P برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Rocket-002P، گزینه‌ای ایده‌آل برای بانوان و آقایان بوده که می‌توانند از این مدل در هر شرایط و مکانی از جمله فعالیت‌های مختلف ورزشی، کوهنوردی، پیاده‌روی، کمپینگ و ... استفاده نمایند. همانطور که می‌دانید مراقبت ..
10,500,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 424 (15 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات