محصولات
سبد خرید

عینک آفتابی

یکی از تفریحات سالم برای اقشار مختلف افراد، مخصوصا نوجوانان و جوانان فعال و پرتحرک، حضور در طبیعت و تورهای گردشگری متنوع است. رفتن به دل جنگل و کویر، دامنه‌های کوهستانی، مناطق ساحلی و ... همگی از لحظاتی هستند که عموم افراد آرزو دارند حداقل یکبار آن را تجربه کنند. و بعد از اولین تجربه است که اکثر افراد مشتاق حضور بیشتر در این‌چنین مکان‌هایی می‌شوند. ناگفته مشخص است که رفتن به طبیعت و حضور در چنین جمع‌هایی، باعث افزایش روحیه و شادابی افراد در هر سن و سالی می‌شود. برای همین، توصیه می‌شود که در برنامه‌های هفتگی یا ماهانه خود، حتما یک روز مشخصی را برای رفتن به طبیعت و مناطق خوش آب‌وهوا اختصاص دهید. داشتن برنامه رفتن به دل طبیعت، باعث شادابی و نشاط شما در طول مدتی که در کمپینگ حضور دارید می‌شود. علاوه بر این، همین لحظات نسبتا کوتاه، انرژی و آرامش فکری لازم برای فعالیت کاری در طول هفته را برای شما فراهم می‌کند.

شرکت و حضور در هر مکانی، مطمئنا نیاز به یکسری تجهیزات و لوازم دارد تا بتوانیم به‌خوبی از لحظاتی که سپری می‌کنیم، لذت ببریم. درکنار تجهیزات اساسی و متداولی که رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی بدون آن‌ها غیرممکن است، استفاده از بعضی از لوازم به‌ظاهر ساده هم کم اهمیت‌تر از آن‌ها نیست. یکی از این موارد، عینک آفتابی استاندارد است. اکثر افراد برای خرید عینک دودی، تنها زیبایی آن را مدنظر قرار می‌دهند و به ابعاد دیگر آن بی‌توجه‌اند. شکی نیست که زیبایی و اصطلاحا نشستن عینک روی صورت هر شخص بسیار مهم است. اما در کنار آن، میزان محافظت از چشمان شما در برابر نور خورشید و اشعه‌های آن، وزن سبک و همچنین استحکام و دوام عینک از نکات کلیدی است که در هنگام خرید باید به آن‌ها توجه کنید. اکثر عینک‌های آفتابی موجود در فروشگاه‌های نامعتبر که قیمت بسیار پایینی دارند، استاندارد نبوده و هیچ‌کدام از ویژگی‌های ضروری را دارا نمی‌باشند. در حقیقت، استفاده از این عینک‌ها نه‌تنها باعث محافظت از چشمان شما نمی‌شود، بلکه می‌تواند صدمات غیرقابل جبرانی را به‌دنبال داشته باشد.

در اینجا، شما عزیزان می‌توانید انواع عینک‌های طبیعت گردی را از برندهای معتبر جهانی مشاهده و بر اساس نیاز خود، اقدام به خرید آن‌ها نمایید. این عینک‌ها دارای لنزهای متنوع بوده که هر کدام برای فعالیت‌های مشخصی مناسب می‌باشند. از جمله لنزهای ZEBRA، CAMELEON، OCTOPUS، FALCON و ... . در صورتی که برای خرید، نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می‌توانید مطلب راهنمای خرید عینک آفتابی مناسب طبیعت گردی را در قسمت مجله تخصصی آفرود بازار مشاهده کنید.

عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Blue Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Blue Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Blue Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Dusty Pink، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Military Green، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Navy Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که م..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Bright Sky
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Bright Sky برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Bright Sky، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Coconut Milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Coconut Milk، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی ک..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Dark Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Dark Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Dark Green، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Honey، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که می&zw..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Navy Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که م..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که می..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Blue Steel
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Blue Steel برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Blue Steel، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Bright Sky
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Bright Sky برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Bright Sky، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Dark Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Dark Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Dark Green، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Honey، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Military Green، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر ..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Tortoise، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی ..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Cooper RX-004P
ارسال رایگان در تهران
مدل: Cooper RX-004P برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Cooper RX-004P،"این محصول به تازگی در مجموعه آفرودبازار موجود شده و آماده فروش است. به دلیل زمان بر بودن تبدیل اطلاعات این محصول به فارسی توسط تیم پشتیبان، از نگذاشته شدن اطلاعات کامل محصول در این بازه زمانی پوزش می‌طلبیم؛ و..
3,200,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Daft-004
ارسال رایگان در تهران
مدل: Daft-004 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Daft-004، از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار مهم است خ..
3,200,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Daft-005
ارسال رایگان در تهران
مدل: Daft-005 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Daft-005، از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار مهم است خ..
3,200,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Dakota-003
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dakota-003 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Dakota-003، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسی..
3,200,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Dakota-005
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dakota-005 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Dakota-005، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسی..
3,200,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Flow-001
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flow-001 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Flow-001، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
6,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Flow-002
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flow-002 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Flow-002، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
6,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Flow-005
ارسال رایگان در تهران
مدل: Flow-005 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Flow-005، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
6,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Fly-005P
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fly-005P برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدلFly-005P، یک عینک شیک و اسپرت و یکی از اکسسوری‌های جذاب و کاربردی است که افزون بر زیبایی بخشیدن به چهره و استایل شما، در محافظت از چشم‌ها در برابر پرتوهای ماوراء بنفش خورشید نیز، نقش موثری دارد. این عینک، بر اساس آناتومی صورت..
5,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Gravity3-001
ارسال رایگان در تهران
مدل: Gravity3 - 001 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Gravity3-001، با محافظت کامل از چشمان شما در برابر نور خورشید، یکی از لوازم پرکاربرد برای اکثر افراد می باشد. لزوم محافظت و مراقبت از چشم ها همانند این است که برای گرم نگه داشتن خود از کاپشن و یا سوئیشرت استفاده کنید. به همین دلیل برا..
5,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Lace-004P
ارسال رایگان در تهران
مدل: Lace-004P برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک Red Bull Spect مدل Lace-004P، یکی از عینک های اسپرت این برند می باشد که در هر فعالیتی از جمله هنگام پیاده روی، دوچرخه سواری و ... مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به طراحی منحصر به فرد این محصول توسط فریم دایره ای شکل و رنگ ایده آلی که دارد، قابل ا..
2,800,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Leap-006P
ارسال رایگان در تهران
مدل: Leap-006P برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Leap - 006P، با طرح زیبای مستطیل شکل، که فریم سبز زیتونی آن در کنار لنز های آینه ای با رنگ قرمز، زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده است و به چهره ی افراد جلوه ای خاص می دهد. این عینک قاب..
2,800,000 تومان
عینک آفتابی مدل Red Bull Spect - Pace-003
ارسال رایگان در تهران
مدل: Pace-003 برند: Red Bull Spect
معرفی محصولعینک آفتابی Red Bull Spect مدل Pace-003، نسل جدیدی از عینک‌های ورزشی برند اتریشی ردبول‌اسپکت است که متناسب با فرم صورت بانوان و آقایان بوده و از چشمان شما به طور کامل محافظت می‌نماید. همانطور که می‌دانید مراقبت از چشمان در برابر اشعه مضر خورشید بسیار..
6,000,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 363 (13 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات