محصولات
سبد خرید

Barner

کمپانی Barner در اوایل سال 2017 توسط دو دوست در بارسلونا تاسیس شد. آن ها پس از سال ها زندگی در دنیای دیجیتال، مشکلی را شناسایی کردند که نه تنها آن ها، بلکه میلیون ها نفر در سراسر کره زمین به آن مبتلا هستند: قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آبی نمایشگرها. آن ها ساعت های طولانی در طی روز را در مقابل صفحه نمایش لپ تاپ سپری می کردند و چشمانشان نیز به محافظت بیشتری نیاز داشت. سرانجام تصمیم گرفتند برای حل این مشکل راه حلی پیدا کنند؛ پس از تلاش های زیاد عینک های مخصوص صفحه نمایش را تولید کردند و بیش از 15000 عدد را در 81 کشور جهان فروختند. اکنون این محصولات در سراسر جهان به فروش می رسد و طرفداران زیادی دارد.

عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Blue Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Blue Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Blue Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Dusty Pink، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Military Green، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که م..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Black Noir
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Black Noir برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Black Noir، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Bright Sky
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Bright Sky برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Bright Sky، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Coconut Milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Coconut Milk، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی ک..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Navy Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که م..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Black Noir
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Black Noir برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Black Noir، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Blue Steel
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Blue Steel برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Blue Steel، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Burgundy Red، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زم..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Dusty Pink، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Honey، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Light Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Light Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Light Tortoise، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر ..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Military Green، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر ..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Navy Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی..
2,600,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Osterbro Sun / Carnelian Flame
ارسال رایگان در تهران
مدل: Osterbro Sun / Carnelian Flame برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Osterbro Sun / Carnelian Flame، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید ساخته شده از مواد زیست محیطی بوده ..
3,500,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Osterbro Sun / Navy Blue
ارسال رایگان در تهران
مدل: Osterbro Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Osterbro Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید ساخته شده از مواد زیست محیطی بوده تا کمت..
3,500,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Sodermalm Sun / Carnelian Flame
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sodermalm Sun / Carnelian Flame برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Sodermalm Sun / Carnelian Flame، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید ساخته شده از مواد زیست محیطی بوده..
3,500,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Burgundy Red، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برا..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Dusty Pink، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برابر..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Coconut milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi / Coconut milk برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi / Coconut milk، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما د..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Honey، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برابر نوره..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi / Military Green، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Burgundy Red، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظ..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Coconut Milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Coconut Milk، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب و جوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Military Green، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محا..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston / Blue Steel
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston / Blue Steel برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston / Blue Steel، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت ..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston / Dusty Pink، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت ..
2,600,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais - Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais - Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Military Green، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت های دیجیتال مانند موبایل، تبلت ها و ... ساطع می شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد تاثیرات منف..
2,600,000 تومان
نمايش 1 تا 30 از 63 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات