محصولات
سبد خرید

Barner

کمپانی Barner در اوایل سال 2017 توسط دو دوست در بارسلونا تاسیس شد. آن ها پس از سال ها زندگی در دنیای دیجیتال، مشکلی را شناسایی کردند که نه تنها آن ها، بلکه میلیون ها نفر در سراسر کره زمین به آن مبتلا هستند: قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آبی نمایشگرها. آن ها ساعت های طولانی در طی روز را در مقابل صفحه نمایش لپ تاپ سپری می کردند و چشمانشان نیز به محافظت بیشتری نیاز داشت. سرانجام تصمیم گرفتند برای حل این مشکل راه حلی پیدا کنند؛ پس از تلاش های زیاد عینک های مخصوص صفحه نمایش را تولید کردند و بیش از 15000 عدد را در 81 کشور جهان فروختند. اکنون این محصولات در سراسر جهان به فروش می رسد و طرفداران زیادی دارد.

عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Blue Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Blue Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Blue Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Dusty Pink، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi Sun / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Military Green، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Coconut Milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Coconut Milk، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی ک..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Dalston Sun / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston Sun / Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Dalston Sun / Honey، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که می&zw..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Blue Steel
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Blue Steel برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Blue Steel، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمان..
2,000,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Le Marais Sun / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais Sun / Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Le Marais Sun / Honey، محصولی جدید از برند خوش‌نام بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
2,000,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Burgundy Red، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برا..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Dusty Pink، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برابر..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi - Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi - Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi - Honey، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در برابر نوره..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Coconut milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi / Coconut milk برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi / Coconut milk، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما د..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi / Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi / Military Green، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Chamberi / Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Chamberi / Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Chamberi / Tortoise، تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن بوده که نام آن با الهام از شهر قدیمی و جذاب Chamberi واقع در پایتخت اسپانیا گرفته شده است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشمان شما در بر..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Burgundy Red، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظ..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Coconut Milk
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Coconut Milk، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب و جوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Military Green، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محا..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston - Tortoise
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston - Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston - Tortoise، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب و جوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت از چشم..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston / Blue Steel
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston / Blue Steel برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston / Blue Steel، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت ..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Dalston / Dusty Pink
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dalston / Dusty Pink برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Dalston / Dusty Pink، الهام گرفته شده از یک محله شهری پر جنب‌وجوش در شمال لندن بوده که به خاطر معماری متنوع و سابقه در هنر و موسیقی، یادآور این شهر عجیب است. این عینک محصولی دیگر از شرکت اسپانیایی Barner بوده که با کیفیت عالی و ظاهری شیک برای محافظت ..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais - Military Green
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais - Military Green برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais - Military Green، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت های دیجیتال مانند موبایل، تبلت ها و ... ساطع می شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد تاثیرات منف..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais / Burgundy Red
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais / Burgundy Red برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais / Burgundy Red، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجا..
2,300,000 تومان
عینک محافظ نور آبی مدل Barner - Le Marais / Honey
ارسال رایگان در تهران
مدل: Le Marais / Honey برند: Barner
معرفی محصولعینک محافظ نور آبی Barner مدل Le Marais / Honey، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، برای کسانی است که مدت زمان طولانی در معرض نور آبی- بنفش و LED یا همان نوری که از صفحه گجت‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت‌ها و ... ساطع می‌شود، قرار دارند. نور آبی باعث ایجاد تاثیر..
2,300,000 تومان
مدل: Clip-On Chamberi برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Chamberi، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، مناسب برای عینک های بارنر مدل Chamberi می باشد و می تواند عینک بارنر شما را کامل تر و کاربردی تر بسازد. عینک های بارنر، محصولاتی در جهت حفاظت از چشمان شما در برابر نور آبی-بنفش و LED در انواع گجت..
990,000 تومان
مدل: Clip-On Dalston برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Clip-On Dalston، محصولی ویژه از برند اسپانیایی بارنر، مناسب برای عینک های بارنر مدل Dalston می باشد و می تواند عینک بارنر شما را کامل تر و کاربردی تر بسازد. عینک های بارنر، محصولاتی در جهت حفاظت از چشمان شما در برابر نور آبی-بنفش و LED در انواع گج..
990,000 تومان
مدل: Clip-On Le Marais برند: Barner
معرفی محصولکاور آفتابی عینک Barner مدل Clip-On Le Marais، یکی دیگر از محصولات کمپانی اسپانیایی بارنر می باشد که این کمپانی از سال 2017 در زمینه تولید عینک های مخصوص صفحه نمایش فعالیت می کند و محصولات آن در سراسر جهان به فروش می رسد.این محصول مناسب برای عینک های محافظ نور آبی بارنر مدل L..
990,000 تومان
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Bright Sky
نا موجود
مدل: Chamberi Sun / Bright Sky برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Bright Sky، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که..
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Coconut Milk
نا موجود
مدل: Chamberi Sun / Coconut Milk برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Coconut Milk، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی ..
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Dark Green
نا موجود
مدل: Chamberi Sun / Dark Green برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Dark Green، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که..
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Navy Blue
نا موجود
مدل: Chamberi Sun / Navy Blue برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Navy Blue، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که ..
عینک آفتابی مدل Barner - Chamberi Sun / Tortoise
نا موجود
مدل: Chamberi Sun / Tortoise برند: Barner
معرفی محصولعینک آفتابی Barner مدل Chamberi Sun / Tortoise، محصولی جدید از برند اسپانیایی بارنر است که با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل بوده اقدام به تولید عینک‌های آفتابی، برای علاقه‌مندان خود کرده است. این عینک‌های آفتابی جدید به شما کمک کرده پس از کار و یا هر زمانی که م..
نمايش 1 تا 30 از 51 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات