محصولات
سبد خرید

گالن بنزین | گالن آب

نمايش 1 تا 30 از 41 (2 صفحه)

تمام کردن سوخت و گرفتار شدن در جاده، اتفاقی است که اکثر افراد تجربه آن را دارند. به هر علتی مانند خراب بودن نمایشگر سوخت خودرو، سفر فوری و ناگهانی، غیرفعال بودن جایگاه سوخت مسیر و ... ممکن است سوخت خودرو شما در راه تمام شود و نتوانید در لحظه به جایگاه دسترسی پیدا کنید. در این مواقع، داشتن یک گالن بنزین که از قبل پر کردین، شما را از این وضعیت نجات می‌دهد. تازه اگر در دل طبیعت یا سفر آفرودی باشید، تمام کردن سوخت می‌تواند مشکلات جدی در پی داشته باشد. در بهترین حالت، باید مسافت زیادی را تا اولین جایگاه برای سوخت‌گیری طی کنید. اما، همراه داشتن این گالن‌های سوخت، از ایجاد همه‌ی این مشکلات جلوگیری خواهد کرد. حتی ممکن است خودروی دیگری در مسیر شما بنزین تمام کرده باشد که شما می‌توانید با این وسیله به او کمک نمایید.

این گالن‌های بنزین با ظرفیت‌های متفاوتی تولید می‌شوند. ظرفیت‌هایی شامل 11 لیتر، 15 لیتر، 20 لیتر و ... که هرکدام در شرایط خاصی مناسب‌تر هستند. جنس مورد استفاده برای ساخت گالن‌ها از دو حالت خارج نیست؛ یا از پلاستیک فشرده تهیه می‌شوند یا دارای جنس فلزی و فولادی می‌باشند. شاید به این موضوع فکر کنید که برای همراه داشتن بنزین، نیازی به خرید گالن مخصوص نیست و با ظرف‌های معمولی هم می‌توان آن را حمل کرد. اما لازم است بدانید که این‌کار بسیار خطرناک است و می‌تواند باعث آتش‌سوزی و خسارات جبران‌ناپذیری شود. به همین دلیل حتما باید از گالن مخصوص بنزین استفاده کنید که مقاومت بالایی داشته و برای این کار طراحی شده است. درِ ضد نشت به‌کار رفته در این گالن‌ها باعث می‌شود که با خیال راحت بتوانید آن را حمل کرده و نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

گالن‌های بنزینی که مجهز به لوله خرطومی هستند، کار شما را برای انتقال بنزین به داخل باک ماشین راحت کرده و نگرانی بابت ریختن سوخت روی زمین را کاملا برطرف می‌کنند. گالن‌ها علاوه‌بر حمل سوخت برای خودرو، در مواقع دیگری هم به‌کار می‌آیند. به‌طور مثال، اگر به کمپینگ طولانی و چند روزه بروید و قصد استفاده از ژنراتور برق برای روشن کردن وسایل برقی همراه را داشته باشید، داشتن یک گالن سوخت، باعث اطمینان خاطر بیشتر شما خواهد شد. همچنین باتوجه به نیاز خود، برای نگهداری ایمن گالن‌ها بهتر است از پایه یا نگهدارنده گالن هم استفاده کنید. شما عزیزان برای سفارش و خرید انواع گالن‌ها می‌توانید از فروشگاه آفرود بازار اقدام نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات