محصولات
سبد خرید

جامپ استارتر و باتری

جامپ استارتر:

مدل: 78000mAh Power Generator 300W Pure Sine Wave Output برند: Powerology
معرفی محصولباتری Powerology مدل 78000mAh Power Generator 300W Pure Sine Wave Output، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به خ..
11,000,000 تومان
مدل: Multi Function Power Bank برند: ORB
معرفی محصولپاوربانک و استند ORB مدل Multi Function Power Bank، یک وسیله زیبا و جمع و جور است که علاوه بر پاوربانک، یک استند، ال‌ای‌دی و چراغ خواب هم می‌باشد که با حساب این سه ویژگی می‌توانیم آن را یک همسفر خوب در زمان طبیعت‌گردی بدانیم. این پاوربانک یک محصول مربعی شکل کو..
1,360,000 تومان
مدل: Safety Power Bank 2600mAh برند: Varta
معرفی محصولپاور بانک Varta مدل Safety 2600mAh، از جمله اولین پاوربانک‌های مجهز به ویژگی حفاظتی فردی است که توسط برند آلمانی وارتا تولید شده است. این ویژگی حفاظتی، شامل یک آژیر هشداردهنده قوی با شدت صدای 100 دسی‌بل است که این امکان را به شما می‌دهد تا در مواقعی که احساس ناامنی می&z..
527,000 تومان
مدل: Multi-Port Jump Start Power Bank 1000A 25000mAh برند: Powerology
معرفی محصولجامپ استارتر Powerology مدل Multi-Port 25000mAh، مهمترین وسیله‌ای که باید در صندوق عقب هر خودروی آفرودی قرار بگیرد، و با داشتن ابعاد کوچک و وزن کمی که دارد فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. جامپ استارتر یکی از تجهیزات ضروری برای تمامی خودروها در هنگام کمپینگ، سفرهای آفرودی و..
4,900,000 تومان
سیستم شارژ همزمان دو باتری مدل T-Max - Dual Battery System
ارسال رایگان در تهران
مدل: Dual Battery System برند: T-Max
معرفی محصولسیستم شارژ همزمان دو باتری T-Max مدل Dual Battery System، یکی از محصولات برند تی مکس بوده که با کیفیتی عالی نظر بسیاری از طبیعت گردان و آفرودرها را به خود جلب کرده است. زمانی که برای سفر به طبیعت می روید، تجهیز کردن خودرو جهت رفاه بیشتر و سفری ایمن تر امری ضروری به حساب می آید. ا..
3,850,000 تومان
مدل: Hi Speed Charger برند: Duracell
معرفی محصولشارژر قلمی و نیم‌قلمی Duracell مدل Hi-Speed Charger، برای باتری‌های قلمی و نیم‌قلمی طراحی شده است. این وسیله می‌تواند یک قسمت از وسایل کمپینگ شما را تشکیل بدهد تا دیگر در طبیعت و جاهایی که به فروشگاه‌های شهری دسترسی ندارید نگران تمام شدن ذخیره باتری نباشید. ..
864,000 تومان
مدل: AC/DC Adaptor - 590051 برند: Outwell
معرفی محصولمبدل برق اوت ول مدل AC/DC 590051، یک اینورتر است که با تبدیل برق 240-100 ولت AC به برق 12 ولت DC با جریان 5 آمپر، این امکان را به شما می‌دهد تا لوازمی مانند یخچال خودرویی، چراغ‌های سفری و ... را که تنها با برق 12 ولت کار می‌کنند، به شکلی کاملا ایمن، به پریز برق متص..
1,500,000 تومان
باتری شارژی قلمی مدل Powerology - AA USB
نا موجود
مدل: AA USB Rechargeable Battery PRUBAA4 برند: Powerology
معرفی محصولباتری شارژی قلمی Powerology مدل AA USB، یک نوع باتری قلمی است که با دارا بودن قابلیت شارژ شدن، یک بار مصرف نبوده و می‌توانید برای بارها و بارها آن را مورد استفاده قرار دهید؛ به این ترتیب برخلاف باتری‌های قلمی معمولی، دیگر نیازی به تهیه باتری جدید و تعویض آن پس از تمام شدن طو..
باتری شارژی نیم قلمی مدل Powerology - AAA USB
نا موجود
مدل: AAA USB Rechargeable Battery PRUBAAA4 برند: Powerology
معرفی محصولباتری شارژی نیم قلمی Powerology مدل AAA USB، یک نوع باتری نیم قلمی است که با دارا بودن قابلیت شارژ شدن، یک بار مصرف نبوده و می‌توانید برای بارها و بارها آن را مورد استفاده قرار دهید؛ به این ترتیب برخلاف باتری‌های نیم قلمی معمولی، دیگر نیازی به تهیه باتری جدید و تعویض آن پس ا..
باتری مدل Ctechi - BT300
نا موجود
مدل: Portable Power Station BT300 برند: Ctechi
معرفی محصولباتری Ctechi مدل Portable Power Station BT300، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به خوبی تامین کرده تا هنگامی که..
باتری مدل Ctechi - BT600
نا موجود
مدل: Portable Power Station BT600 برند: Ctechi
معرفی محصولباتری Ctechi مدل Portable Power Station BT600، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به خوبی تامین کرده تا هنگامی که..
باتری مدل ORB - Portable Power Supply
نا موجود
مدل: Portable Power Supply برند: ORB
معرفی محصولباتری ORB مدل Portable Power Supply که محصولی چند منظوره بوده، با طراحی بی نظیر و چشمگیری همانند یک پاوربانک قوی 220 ولت عمل می کند تا تمامی وسایلی که در منزل قابل استفاده است، مانند همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل ها و اره های برقی کم مصرف و ... را در کمپ استفاده نمایید. زمانی..
باتری مدل ORB - Portable Solar Generator
نا موجود
مدل: Portable Solar Generator برند: ORB
معرفی محصولباتری ORB مدل Portable Solar Generator که محصولی چند منظوره بوده، با طراحی بی نظیر و چشمگیری همانند یک پاوربانک قوی عمل می کند. طراحی این باتری به گونه ای بوده که می توان از آن در کمپینگ،‌ سفر های طبیعت گردی، آفرودی و ... استفاده نمود و شارژ مورد نیاز چراغ، لپ تاپ، دوربین و ... ر..
باتری مدل ORB - Portable Solar Generator 500W
نا موجود
مدل: Portable Solar Generator Power Station 500W G 518 برند: ORB
معرفی محصولباتری ORB مدل Portable Solar Generator Power Station 500W / G 518، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به خوبی تام..
باتری مدل Powerology - 140400mAh 500W
نا موجود
مدل: 140400mAh Power Generator 500W Pure Sine Wave Output برند: Powerology
معرفی محصولباتری Powerology مدل 140400mAh Power Generator 500W Pure Sine Wave Output، یک دستگاه مولد برق بوده که مانند یک پاوربانک قوی، نیروی مورد نیاز برای روشن کردن وسایلی نظیر یخچال‌های کم مصرف، همزن، آبمیوه گیری، جاروبرقی، دریل، بخاری برقی، اره برقی، مودم، دوربین، چراغ و ... را به ..
پاور بانک استیشن مدل Powerology - 10000mAh 4 in 1
نا موجود
مدل: Power Bank Station 4 in 1 PPBCHA1041 برند: Powerology
معرفی محصولپاور بانک استیشن Powerology مدل Power Bank Station 10000mAh 4 in 1، یک پایه شارژر قابل حمل و مجهز به 4 پاور بانک است که امکان شارژ همزمان چندین گوشی، تبلت و ... را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ تا بتوانید با خیالی آسوده، به هر کجای طبیعت سفر کنید و نگرانی بابت دسترسی نداشتن به برق ش..
پاور بانک مدل Ravpower - Rugged Series 20100mAh
نا موجود
مدل: Rugged Series 20100mAh - RP-PB097 برند: RavPower
معرفی محصولپاوربانک Ravpower مدل Rugged Series 20100mAh - RP-PB097، یکی از تجهیزات مهم برای هر فرد بوده که به همراه داشتن آن خیالی آسوده را فراهم می کند. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه ها و وسیله های متعددی که بوسیله پورت های USB شارژ شده و این مسئله که در هر مکانی دسترسی به برق شهری وجود ندار..
پاور بانک مدل Ravpower - Xtreme Series 10050mAh
نا موجود
مدل: Xtreme Series 10050mAh Rugged Portable Chargr-RP-PB044 برند: RavPower
معرفی محصولپاوربانک Ravpower مدل Xtreme Series 10050mAh - RP-PB044، یکی از تجهیزات مهم برای هر فرد بوده که به همراه داشتن آن خیالی آسوده را فراهم می کند. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه ها و وسیله های متعددی که بوسیله پورت های USB شارژ شده و این مسئله که در هر مکانی دسترسی به برق شهری وجود ندار..
پاور بانک مدل Ravpower - Xtreme Series 10050mAh - Green
نا موجود
مدل: Xtreme Series 10050mAh Green - RP-PB044 برند: RavPower
معرفی محصولپاوربانک Ravpower مدل Xtreme Series 10050mAh Green - RP-PB044، یکی از تجهیزات مهم برای هر فرد بوده که به همراه داشتن آن خیالی آسوده را فراهم می کند. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه ها و وسیله های متعددی که بوسیله پورت های USB شارژ شده و این مسئله که در هر مکانی دسترسی به برق شهری وجو..
جامپ استارتر مدل AOR - The Beast 600
نا موجود
مدل: AORTBPC-600 برند: American Offroad
معرفی محصولجامپ استارتر AOR مدل The Beast 600، یکی از تجهیزات ضروری برای تمامی خودروها در هنگام کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و نیز داخل شهر بوده که دارای کاربردهای مختلفی می باشد. این جامپ استارتر یکی دیگر از محصولات شرکت آمریکایی American Off Road بوده که با سابقه ی 22..
جامپ استارتر مدل ARB - Professional
نا موجود
مدل: Professional Jump Starter برند: ARB
معرفی محصولجامپ استارتر ARB مدل Professional، یکی از تجهیزات ضروری برای تمامی خودروها در هنگام کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و نیز داخل شهر بوده که دارای کاربردهای مختلفی می باشد.این دستگاه به عنوان جایگزین روش قدیمی باتری به باتری و با حداکثر جریان 1000 آمپر، مناسب برای&..
جامپ استارتر مدل Ravpower - RP-PB063
نا موجود
مدل: RP-PB063 برند: RavPower
معرفی محصولجامپ استارتر Ravpower مدل RP-PB063، مهمترین وسیله ای که باید در صندوق عقب هر خودروی آفرودی قرار بگیرد، و با داشتن ابعاد کوچک و وزن کمی که دارد فضای زیادی را اشغال نمی کند. جامپ استارتر یکی از تجهیزات ضروری برای تمامی خودروها در هنگام کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و نیز داخل شهر&n..
جامپ استارتر مدل Wagan - iOnBoost™ Slim
نا موجود
مدل: iOnBoost™ Slim برند: Wagan
معرفی محصولجامپ استارتر Wagan مدل iOnBoost™ Slim، یکی از تجهیزات ضروری برای تمامی خودروها در هنگام کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و نیز داخل شهر بوده که دارای کاربردهای مختلفی می باشد. این جامپ استارتر از کمپانی آمریکایی واگان می باشد که با سابقه ای بیش از 40 سال به..
جامپ استارتر مدل Wagan - IONBOOST™ V8
نا موجود
مدل: IONBOOST™ V8 برند: Wagan
معرفی محصولجامپ استارتر Wagan مدل IONBOOST™ V8، یکی از تجهیزات ضروری برای تمامی خودروها در هنگام کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و نیز داخل شهر بوده که دارای کاربردهای مختلفی می باشد.این دستگاه به عنوان جایگزین روش قدیمی باتری به باتری و با حداکثر جریان 600 ..
شارژر باتری مدل Xtar - VC2S
نا موجود
مدل: VC2S برند: Xtar
معرفی محصولشارژر باتری Xtar مدل VC2S، یک شارژر هوشمند و اتوماتیک برای شارژ باتری‌های یون لیتیم، Ni-MH و Ni-CD با قابلیت شارژ است که با دارا بودن یک صفحه نمایش LCD، میزان شارژ باتری را نیز، به شما نشان خواهد داد. با همراه داشتن این شارژر باتری در یک سفر جاده‌ای، کمپینگ، کوهنور..
شارژر دیواری مدل Powerology - 10000mAh 20W
نا موجود
مدل: Wall Charger Power Bank 10000mAh 20W PPBCHA11 برند: Powerology
معرفی محصولشارژر دیواری و پاوربانک وایرلس Powerology مدل Wall Charger Power Bank 10000mAh 20W، یک گجت کارآمد و متفاوت است که با برخورداری از طراحی منحصربفرد، یک پاوربانک وایرلس و یک شارژر دیواری را در خود جای داده است. با همراه داشتن این گجت در یک سفر جاده‌ای، کمپینگ، کوهنوردی، کویرنوردی و ..
مبدل برق خودرو مدل Baseus - Power Inverter 500W
نا موجود
مدل: Power Inverter 500W برند: Baseus
معرفی محصولمبدل برق خودرو Baseus مدل Power Inverter 500W، یک مبدل ولتاژ است که برق مستقیم خودرو را به ولتاژ مطلوب برای راه‌اندازی دستگاه‌های برقی مانند چراغ روشنایی، لپ‌تاپ، پنکه، دریل، پروژکتور، چای‌ساز، آبمیوه‌گیری، پمپ آب، اسپیکر و ...، تبدیل کرده و با همراه داشتن آن ..
نمايش 1 تا 27 از 27 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات