محصولات
سبد خرید

چراغ قوه

چراغ قوه:

مدل: Bowfell Rechargeable Lantern برند: Robens
معرفی محصولچراغ قوه شارژی روبنز مدل Bowfell، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چراغ قوه شارژی رو..
1,940,000 تومان
چراغ قوه شارژی مدل T-Max - Sand Storm
ارسال رایگان در تهران
مدل: Sand Storm Outdoor Light برند: T-Max
معرفی محصولچراغ قوه شارژی T-Max مدل Sand Storm، یک منبع روشنایی با کیفیت بوده که همراه داشتن آن در حین تعمیر خودرو، سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... باعث شده تا بتوانید از آن به عنوان چراغ کار، چراغ کمک، چراغ خطر، چراغ قوه، پاوربانک و ... استفاده کنید و به انجام فعالیت خود بپردازید. ..
3,700,000 تومان
مدل: Night Cutter F30R برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه شارژی Varta مدل Night Cutter F30R، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چر..
3,536,000 تومان
مدل: I5T Plus Pebble برند: Olight
معرفی محصولچراغ قوه Olight مدل I5T Plus Pebble، یک چراغ قلمی سبک، کم حجم و جیبی است. چراغ قوه یک وسیله کاربردی است که هرجایی درشب یا روز ممکن است مورد نیاز قرار بگیرد، اما شما برای داشتن یک روشنایی اضطراری کوچک نیاز به حمل یه وسیله بزرگ و سنگین ندارید، چراغ قوه Plus Pebble I5T با وزن تنها 89 گرم..
2,523,000 تومان
مدل: Indestructible F30 Pro برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Indestructible F30 Pro، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چراغ قوه..
2,782,000 تومان
مدل: Pen Light برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Pen، یک چراغ قوه جیبی کوچک است که به شکلی جالب و مانند یک خودکار طراحی شده و به آن، چراغ قوه قلمی و یا چراغ قوه مدادی نیز، گفته می‌شود. این چراغ قوه قلمی، این امکان را به شما می‌دهد تا آن را به راحتی و مانند یک خودکار، داخل جیب خود قرار داده و یا آن را به ..
364,000 تومان
چراغ سنسوردار مدل Coleman - Portable Motion Sensor
نا موجود
مدل: Portable Motion Sensor برند: Coleman
معرفی محصولچراغ سنسوردار کلمن مدل Portable Motion Sensor، محصولی دیگر از شرکت کلمن بوده که این شرکت آمریکایی سابقه ای بیش از یک قرن در تولید محصولات طبیعت گردی دارد. این شرکت که ساخت چراغ برای کمپینگ جزء اولین محصولات آن بوده در حال حاضر یکی از برترین برندها در حوزه تجهیزات کمپ به شمار می رود. د..
چراغ شارژی  مدل TJM - Flexi Light
نا موجود
مدل: Flexi Light برند: TJM
معرفی محصولچراغ شارژی TJM مدل Flexi Light, با قابلیت نوردهی در دو جهت که از یک سو با 21 LED و از سوی دیگر با 5 LED برای نورپردازی به صورت گسترده و نقطه ای قابل استفاده می باشد. با بدنه ای از جنس ABS برای شرایط آفرودی مقاوم می باشد. از ویژگی های بارز این محصول، مفصلی بودن آن است که..
چراغ شارژی مدل T-Max - CLT609
نا موجود
مدل: CLT609 برند: T-Max
معرفی محصولچراغ شارژی T-Max مدل CLT609، یک چراغ LED قابل شارژ شدن بوده که از قابلیت حمل نیز برخوردار است و به همین دلیل، دامنه کاربرد وسیعی داشته و یکی از لوازم جانبی ضروری و مورد نیاز به شمار می‌آید. این محصول، برای روشنایی محیط و نیز به عنوان چراغ کار در کمپینگ، کوهنوردی، طبیعت گردی، سفره..
چراغ قوه شارژی مدل Olight - I1R 2 PRO
نا موجود
مدل: I1R 2 PRO / M52700653 برند: Olight
معرفی محصولچراغ قوه شارژی Olight مدل I1R 2 PRO، یک چراغ قوه جیبی است که با طراحی جدید و منحصربفردی که دارد، نور مورد نیاز شما را در شرایط تاریک و کم‌نور در طول سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ...، به خوبی تامین کرده و به شما کمک می‌کند تا نگرانی بابت خواندن نقشه در شب، مواقع ضروری و ...، نداشت..
چراغ قوه شارژی مدل Ronix - RH-4230
نا موجود
مدل: Spotlight RH-4230 برند: Ronix
معرفی محصولچراغ قوه شارژی رونیکس مدل RH-4230، یک چراغ قوه شارژی و ابزاری مناسب و کاربردی برای تامین روشنایی است و هنگامی که در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، گردش، ماهیگیری، طبیعت گردی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به سر می‌برید و به برق دسترسی ندارید، می‌توانید با همراه ..
چراغ قوه شارژی مدل Ronix - RH-4255
نا موجود
مدل: Spotlight RH-4255 برند: Ronix
معرفی محصولچراغ قوه شارژی رونیکس مدل RH-4255، یک چراغ کمپینگ و نورافکن مناسب و کاربردی برای تامین روشنایی است و هنگامی که در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، گردش، ماهیگیری، طبیعت گردی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به سر می‌برید و به برق دسترسی ندارید، می‌توانید با همراه دا..
چراغ قوه شارژی مدل Ronix - RH-4273
نا موجود
مدل: Cordless Spotlight RH-4273 برند: Ronix
معرفی محصولچراغ قوه شارژی رونیکس مدل RH-4273، یک نورافکن کتابی و پر قدرت است که هنگام شب، محدوده‌ی وسیعی از محیط کمپ شما را روشن خواهد کرد تا بدون نگرانی بابت نبود نور کافی، خود را برای شب‌مانی در دل طبیعت آماده کنید، چادر مسافرتی‌تان را به راحتی برپا کنید، در طول شب ماهیگیری کنید..
چراغ قوه شارژی مدل Varta - Work Flex BL30R
نا موجود
مدل: Work Flex BL30R برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه شارژی Varta مدل Work Flex BL30R، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چراغ قوه ..
چراغ قوه شارژی مدل Varta - Work Flex Stadium
نا موجود
مدل: Work Flex Stadium Light / 18647 برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه شارژی Varta مدل Work Flex Stadium، یک پایه روشنایی قابل شارژ است که پس از غروب خورشید و تاریک شدن هوا در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ...، نور مورد نیاز شما را تامین کرده تا به راحتی چادر خود را برپا کنید، به آشپزی و تهیه یک غذای کبابی..
چراغ قوه غواصی مدل Archon - S10 Diving Light
نا موجود
مدل: S10 Diving Light برند: Archon
معرفی محصول:چراغ قوه غواصی Archon مدل S10 Diving Light، به غواص کمک کرده تا علاوه بر نشان دادن رنگ طبیعی اجسام در عمق زیاد، دید بهتری را نیز داشته باشد. این چراغ قوه بر روی خشکی نیز کارایی داشته و نور فوق العاده بالایی (1200 لومن) برای روشن نگه داشتن محیط اطراف دارد. وزن کم و طراحی فوق العاده مح..
چراغ قوه مدل ARB - Pure View 800
نا موجود
مدل: Pure View 800 برند: ARB
معرفی محصولچراغ قوه ARB مدل Pure View 800 (کد 10500070)، با بدنه ای مقاوم و طراحی خوش دست جزء محصولات جدید ARB می باشد که در هنگام تاریکی شب، روشنایی کافی برای تشخیص محیط اطراف و یا تعمیر خودرو در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... را برای افراد ایجاد می کند.بد..
چراغ قوه مدل Coleman - Divide+ 350 Flashlight
نا موجود
مدل: Divide+ 350 Flashlight برند: Coleman
معرفی محصولچراغ قوه کلمن مدل Divide+ 350 Flashlight، یکی دیگر از مدل های چراغ قوه ی تولید شده توسط این شرکت می باشد که در هنگام تاریکی شب و یا محیط های تاریک روشنایی مورد نیاز را به شما می دهد. این چراغ قوه با داشتن وزن کم و سایزی متناسب در داخل کوله، ساک و... جای می گیرد و ب..
چراغ قوه مدل Coleman - Heavy Duty
نا موجود
مدل: Heavy Duty برند: Coleman
معرفی محصولچراغ قوه کلمن مدل Heavy Duty، محصولی دیگر از شرکت کلمن بوده که این شرکت آمریکایی سابقه ای بیش از یک قرن در تولید محصولات طبیعت گردی دارد. این شرکت که ساخت چراغ برای کمپینگ جزء اولین محصولات آن بوده در حال حاضر یکی از برترین برندها در حوزه تجهیزات کمپ به شمار می رود. در هنگام رفتن..
چراغ قوه مدل Imalent - MS18
نا موجود
مدل: MS18 LED Flashlight برند: Imalent
معرفی محصولچراغ قوه Imalent مدل MS18، بزرگترین و درخشان ترین محصول شرکت Imalent بوده که به تازگی آن را تولید و روانه بازار نموده است. از زمان اختراع برق انسان ها از تاریکی دوری می کنند به خصوص اگر در خارج از منزل و در دل طبیعت باشند. اکثر نقاطی که دارای طبیعت بکر می باشند برای حفظ محیط زیست، فاق..
چراغ قوه مدل Kovea - Dual Slim Light
نا موجود
مدل: Dual Slim Light Flashlight - KM8LT0103 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ قوه کووآ مدل Dual Slim Light، یکی دیگر از محصولات کاربردی کمپانی کووآ می باشد. یکی از دغدغه های مهمی که هنگام رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی وجود دارد، تاریکی شب و تامین نور مورد نیاز آن می باشد. اینجاست که وجود یک چراغ قوه خوب و مناسب بسیار لازم است. چراغ قوه کووآ مدل Dual Sli..
چراغ قوه مدل Kovea - Magnifier 2
نا موجود
مدل: Magnifier 2 - VKAF-201 برند: Kovea
معرفی محصولچراغ قوه کووآ مدل Magnifier 2، یکی از وسایل بسیار کارآمد در سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ... بوده و زمانی که داخل چادر و یا در یک محیط باز هستید و تاریکی همه جا را فراگرفته، مناسب می باشد. Magnifier 2 یکی دیگر از محصولات شرکت آسیایی کووآ بوده که با سابقه ای 40 ساله توانسته جایگاه ممتا..
چراغ قوه مدل Lumify FlashLights - Lumify X9
نا موجود
مدل: Lumify X9 برند: Lumify FlashLights
معرفی محصولچراغ قوه Lumify FlashLights مدل Lumify X9، یک محصول تاکتیکال برای مبارزه با تاریکی شناخته می شود. نیاز به داشتن چراغ قوه در خانه، محل کار، زمان تفریح و ...، هنگام تاریکی بسیار احساس می شود به همین دلیل انتخاب یک چراغ قوه کارآمد که بتواند علاوه بر تامین نور از شما نیز مح..
چراغ قوه مدل Nite Ize - Buglit Micro
نا موجود
مدل: Buglit Micro Flashlight / BGT10W-07-0110 برند: Nite Ize
معرفی محصولچراغ قوه Nite Ize مدل Buglit Micro، یک چراغ قوه حرفه‌ای با طراحی جالب و منحصربفرد است که با دارا بودن پایه‌هایی خم‌شونده، این امکان را به شما می‌دهد تا محدودیتی در شکل قرار دادن آن نداشته، و در مکان‌هایی که سطحی برای قرار دادن چراغ قوه خود در اختیار ندارید، می..
چراغ قوه مدل Olight - I3E EOS
نا موجود
مدل: I3E EOS / M40906686 برند: Olight
معرفی محصولچراغ قوه Olight مدل I3E EOS، یک چراغ قوه جیبی است که با طراحی جدید و منحصربفردی که دارد، نور مورد نیاز شما را در شرایط تاریک و کم‌نور در طول سفر، کمپینگ، کوهنوردی و ...، به خوبی تامین کرده و به شما کمک می‌کند تا نگرانی بابت خواندن نقشه در شب، مواقع ضروری و ...، نداشته باشید...
چراغ قوه مدل Olight - I5R EOS
نا موجود
مدل: I5R EOS برند: Olight
معرفی محصولچراغ قوه Olight مدل I5R EOS، یک چراغ قلمی سبک، کم حجم و جیبی است. چراغ قوه یک وسیله کاربردی است که هرجایی درشب یا روز ممکن است مورد نیاز قرار بگیرد، اما شما برای داشتن یک روشنایی اضطراری کوچک نیاز به حمل یه وسیله بزرگ و سنگین ندارید، چراغ قوه I5R با وزن تنها 60 گرم و ابعاد حدودی 9.5x1..
چراغ قوه مدل Varta - Flex Neck
نا موجود
مدل: Flex Neck Light برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Flex Neck، یک چراغ قوه با قابلیت انعطاف‌پذیری بالا است که به آسانی خم شده و این امکان را به شما می‌دهد تا هنگام کارهایی با دقت بالا مانند تعمیر خودرو، تعمیر تجهیزات الکترونیکی و ...، نگرانی بابت نوردهی به نقاط دور از دسترس نداشته و به این ترتیب، با همراه د..
چراغ قوه مدل Varta - Indestructible BL20 Pro
نا موجود
مدل: Indestructible BL20 Pro برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Indestructible BL20 Pro، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چراغ قو..
چراغ قوه مدل Varta - Indestructible F20 Pro
نا موجود
مدل: Indestructible F20 Pro برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Indestructible F20 Pro، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چراغ قوه..
چراغ قوه مدل Varta - Night Cutter F40
نا موجود
مدل: Night Cutter F40 / 18902 برند: Varta
معرفی محصولچراغ قوه Varta مدل Night Cutter F40، برای تامین نور و روشنایی مورد نیاز شما در کمپینگ، کوهنوردی، سفرهای آفرودی، جنگل نوردی، بیراهه نوردی، غارنوردی و ... به کمک شما آمده تا برای شب‌مانی در طبیعت، مواقع اضطراری و ...، دغدغه‌ای بابت نبود نور کافی نداشته باشید.چراغ قوه وارتا..
نمايش 1 تا 30 از 35 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات