محصولات
سبد خرید

وینچ و لوازم جانبی

وینچ 

وینچ خودرویی یکی از مهمترین تجهیزات نجات در ماشین های آفرودی بوده که علاقه مندان به آفرود و ماجراجویان به خوبی اهمیت آن را در سفرها و تفریحات آفرودی خود درک می کنند. این وسیله در قسمت شاسی یا سپر خودرو نصب شده و به وسیله تسمه ای که دارد ، در زمانی که ماشین در زمین های نرم از جمله  باتلاقی، شنی ، برفی و ... گیر افتاده باشد نقش به سزایی را ایفا می کند و به راحتی می توان توسط آن ماشین را بیرون کشید.

اجزای وینچ :

  • موتور الکتریکی : که برق آن  با استفاده از باتری ماشین تامین می شود.
  • تسمه: تسمه های وینچ در دو مدل فولادی و طناب سنتتیک ارائه شده است. 
  • قرقره: که باعث می شود تسمه صدمه نبیند و به درستی داخل وینچ جمع شود.
  • قلاب: وینچ توسط آن به نقطه امنی وصل می شود.
  • کلاچ : که در بسیاری از مدل ها به صورت دستی بوده و در مدل های جدید به شکل وایرلس می باشد.

جهت خرید وینچ باید ابتدا نیاز خود را سنجیده و با توجه به کاربرد آن بتوانید بهترین خرید را انجام دهید . در مقاله راهنمای خرید وینچ  هر آنچه نیاز است راجع به وینچ بدانید را مورد بررسی قرار دادیم.

مدل: Winch Rope Hook برند: American Offroad
معرفی محصولقلاب وینچ آفرود AOR مدل Winch Rope Hook، از جنس استیل ضد زنگ بوده که بسیار محکم و بادوام است و برای اتصال طناب وینچ استفاده می شود. این محصول دارای آستانه تحمل 5.5 تن می باشد.ویژگی های بارز محصول:ساخته شده از استیل ضد زنگ جهت اتصال طناب وینچ دارای قابلیت تحمل وزن&n..
1,007,000 تومان
مدل: 10T Snatch Block Black برند: American Offroad
معرفی محصولقرقره AOR مدل 10T Snatch Block Black، محصولی ضد زنگ، جهت اتصال به وینچ برای افزایش نیروی کششی می باشد. این قرقره با قابلیت تحمل وزن 10 تن سبب کاهش فشار به وینچ خودرو می شود.ویژگی های بارز محصول:قابلیت تحمل وزن 10 تن ضد زنگمعرفی برندبرند American Offroa..
1,208,000 تومان
قرقره  مدل ARB - Snatch Block 7000
فقط آنلاین
مدل: Snatch Block 7000 برند: ARB
معرفی محصولقرقره ARB مدل Snatch Block 7000 (کد ARB2091)، جهت اتصال به وینچ برای افزایش نیروی کششی آن به کار می رود. این قرقره با حداکثر تحمل وزن 7 تن سبب کاهش فشار به وینچ خودرو می شود. کابل هایی که برای این قرقره می توان استفاده کرد باید دارای ضخامت 6 تا 12 میلی متر باشد.ویژگی..
2,100,000 تومان
مدل: Hawse Fairlead Black برند: Warn
معرفی محصولفیرلید مشکی وارن مدل Hawse Fairlead Black، محصولی از جنس آلومینیوم می باشد. فیرلید برای تمام وینچ هایی که از کابل و طناب های سنتتیک استفاده می کنند، مناسب است. این محصول سبب جلوگیری از پارگی در برابر کشش و آسیب رسیدن به کابل یا طناب وینچ شده و همچنین قابل استف..
1,455,000 تومان
مدل: Epic Fairlead 1.0 Polished - 100660 برند: Warn
معرفی محصولفیرلید وارن مدل Epic Fairlead 1.0 Polished، محصولی از جنس آلومینیوم فشرده می باشد. زمانی که خودروی شما در گل و لای گیر می کند و یا برای کمک به خودروهای آفرودی دیگر می خواهید از وینچ خود استفاده کنید، ممکن است هنگام استفاده به دلیل زاویه دار بودن کشش، آسیب به سپر و طناب وینچ ..
2,175,000 تومان
مدل: Aluminium Hawse Fairlead برند: American Offroad
معرفی محصولفیرلید آلومینیومی AOR مدل Aluminium Hawse Fairlead، محصولی از جنس آلومینیوم در دو رنگ مشکی و نقره ای می باشد. فیرلید برای تمام وینچ هایی که از طناب های سنتتیک استفاده می کنند، مناسب است. این محصول سبب جلوگیری از آسیب رسیدن به طناب وینچ شده و همچنین قابل استفاده در انواع وینچ..
1,438,000 تومان
مدل: Synthetic Rope Black برند: American Offroad
معرفی محصولطناب سنتتیک AOR مدل Winch Synthetic Rope Black، ساخته شده از الیاف مصنوعی با حداکثر ظرفیت کشش 4 تن و جایگزینی ایده آل برای کابل های فلزی وینچ های آفرود بوده که در مقایسه با آن ها از 70% وزن کمتری برخوردار می باشد. در ضمن جهت استفاده از این طناب باید فیرلید آلومینیومی، به صورت جداگانه ..
5,930,000 تومان
مدل: Winch Multimount برند: American Offroad
معرفی محصولسینی قابل حمل وینچ AOR مدل Winch Multimount، محصولی جهت حمل و نقل وینچ، با قابلیت نصب در هر دو طرف خودرو (در صورت داشتن مالبند) می باشد. این محصول از جنس استیل بوده و جهت حمل آسان، قابل جمع شدن می باشد.ویژگی های بارز محصول:از جنس فولاد قابلیت نصب در جلو و عقب (در صو..
3,954,000 تومان
مدل: Remote Socket Extension برند: Warn
معرفی محصولسوکت ریموت کنترل وینچ وارن مدل Remote Socket Extension، محصولی کاربردی و مناسب استفاده در زمانی است که پیدا کردن جای سوکت وینچ، جهت اتصال ریموت کنترل به آن برای افراد سخت باشد. در این صورت با داشتن این محصول می توان از قبل آن را به وینچ وصل کرد و یک سر دیگر آن را هم به ..
1,585,000 تومان
وینچ آفرود 5.4 تنی مجهز به پمپ باد و ریموت وارن مدل Warn - PowerPlant 12
نا موجود
مدل: PowerPlant 12 برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 5.4 تنی مجهز به پمپ باد و ریموت وارن مدل PowerPlant 12، ترکیبی از یک وینچ قدرتمند با کمپرسور باد است. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 و SUVها نصب کرد. کابل آن از جنس فولاد با طول 24.3 متر می باشد که از دوام و کیفیت بالایی برخوردا..
وینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Zeon 12 Platinum
نا موجود
مدل: Zeon 12 Platinum برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل Zeon 12 Platinum، با طراحی منحصر به فرد و بدنه ای آلومینیومی با پوشش پودری مشکی جهت مقاومت در برابر خراشیدگی و خط خوردگی و ضد زنگ بودن که در 400 ساعت تست نمک مقاومت خود را نشان داده است، جزء وینچ های خوب این برند محسوب می شود. این م..
وینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Zeon 12
نا موجود
مدل: Zeon 12 برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل Zeon 12، با طراحی منحصر به فرد، دارای بدنه ای ضد زنگ با پوشش پودری مشکی جهت مقاومت در برابر خراشیدگی و خط خوردگی می باشد. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 و SUVها نصب کرد. کابل آن از جنس فولاد ..
وینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - VR EVO 12-S
نا موجود
مدل: VR EVO 12-S برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل VR EVO 12-S، جدیدترین مدل وینچ شرکت وارن است که با طراحی منحصر به فرد، زیبا و تاکتیکال بسیار شبیه به مدل های Zeon می باشد. قابل ذکر است وینچ VR EVO فقط 18% نسبت به بهترین وینچ وارن که Zeon می باشد سرعتش کمتر بوده و همچنین ..
وینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - VR EVO 12
نا موجود
مدل: VR EVO 12 برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 5.4 تنی ریموت دار وارن مدل VR EVO 12، جدیدترین مدل وینچ شرکت وارن است که با طراحی منحصر به فرد، زیبا و تاکتیکال بسیار شبیه به مدل های Zeon می باشد. قابل ذکر است وینچ VR EVO فقط 18% نسبت به بهترین وینچ وارن که Zeon می باشد سرعتش کمتر بوده و همچنین 7...
وینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Zeon 10S Platinum
نا موجود
مدل: Zeon 10S Platinum برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل Zeon 10S Platinum، با طراحی منحصر به فرد و بدنه ای آلومینیومی با پوشش پودری مشکی جهت مقاومت در برابر خراشیدگی و خط خوردگی و ضد زنگ بودن که در 400 ساعت تست نمک مقاومت خود را نشان داده است، جزء وینچ های خوب این برند محسوب می شود. این ..
وینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Zeon 10S
نا موجود
مدل: Zeon 10S برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 3.6 تنی ریموت دار وارن مدل Zeon 10S، با طراحی منحصر به فرد و بدنه ای با پوشش پودری مشکی جهت مقاومت در برابر خراشیدگی و خط خوردگی، جزء وینچ های مورد علاقه و پرطرفدار این برند محسوب می شود. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4..
وینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Zeon 10 Platinum
نا موجود
مدل: Zeon 10 Platinum برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل Zeon 10 Platinum، با طراحی منحصر به فرد و بدنه ای آلومینیومی با پوشش پودری مشکی جهت مقاومت در برابر خراشیدگی و خط خوردگی و ضد زنگ بودن که در 400 ساعت تست نمک مقاومت خود را نشان داده است، جزء وینچ های خوب این برند محسوب می شود. این م..
وینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - Zeon 10
نا موجود
مدل: Zeon 10 برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل Zeon10، با طراحی منحصر به فرد و بدنه ای با پوشش پودری مشکی جهت مقاومت در برابر خراشیدگی و خط خوردگی، جزء وینچ های مورد علاقه و پرطرفدار این برند محسوب می شود. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 و SUVه..
وینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل Warn - VR10-S
نا موجود
مدل: VR10-S برند: Warn
معرفی محصولوینچ آفرود 4.5 تنی ریموت دار وارن مدل VR10-S، طراحی سال 2018 سری VR شرکت وارن، که با ویژگی های جدید تولید شده است. این محصول را می توان در قسمت شاسی یا سپر انواع کامیون ها، خودرو های 4x4 و SUVها نصب کرد. مجهز به