محصولات
سبد خرید

بیل | سند پلیت

گیر افتادن چرخ‌های خودرو داخل ناهمواری‌های سطح زمین و متوقف شدن حرکت خودرو، یکی از اتفاقاتی است که ممکن است برای هر کسی رخ دهد. زمین‌های گِلی، ماسه‌ای و ... یا زمین‌های پوشیده از برف، احتمال این اتفاق را بسیار افزایش می‌دهند. همراه داشتن یک بیل مناسب می‌تواند به شما در این مواقع بسیار کمک کند. پس اگر یک طبیعت‌گرد، آفرودر یا ... هستید، حتما باید یکی از این وسیله‌ها همراه خود داشته باشید. با استفاده از این بیل می‌توانید با خالی کردن اطراف چرخ گیر کرده، خودروی خود را نجات دهید. کاربرد این ابزار محدود به این مورد نیست و در مسافرت‌ها و کمپینگ‌ها بسیار کاربردی است. جنس تیغه‌ی این بیل از موادی است که در مقابل ضربات مقاوم بوده و نگرانی بابت شکستن آن در استفاده‌های عادی وجود ندارد.

این بیل‌ها ابعاد مناسبی دارند و با خرید جداگانه یک پایه نگهدارنده، می‌توانید به‌راحتی آن را در ماشین خود به‌همراه داشته باشید. اگر بیل تاشو را تهیه کنید، فضای اشغالی این محصول بسیار کوچک است و با وزن سبکی که دارد، حتی در کیف و کوله هم قابل حمل است. همچنین، کیف مخصوص طراحی شده برای این وسیله، باعث می‌شود جابجایی و نگهداری آن بسیار ساده‌تر باشد. علاوه‌بر این، بعضی از این بیل‌ها به‌شکلی ساخته شده‌اند که تیغه‌ی آن‌ها جمع شده و به یک تیشه تبدیل می‌شوند. اگر ترجیح می‌دهید یک ابزار کوچکتر داشته باشید، می‌توانید از بیلچه استفاده نمایید که طبیعتا کارایی کمتری دارد.

یکی دیگر از وسایل بسیار کاربردی برای درآوردن چرخ خودروی گیرکرده، سندپلیت (وافل برد) است. این وسیله صفحه‌ای مقاوم بوده که با ویژگی‌های خاصی طراحی شده و به آسانی می‌توانید از آن استفاده کنید. همراه داشتن سند پلیت که یکی از تجهیزات نجات خودرو است برای سفرهای آفرودی و طبیعت‌گردی، ضروری است. با این ابزار، ساده‌تر و سریع‌تر از هر ابزار دیگری قادر خواهید بود چرخ خودروی خود را آزاد کنید. با قرار دادن سند لدر در زیر چرخ گیر کرده‌ی خودرو، وقتی که خودرو شما شروع به حرکت کند، این وسیله مانند پارو بوده و با کنار زدن گل‌ولای یا برف، خودروی شما را از آن وضعیت نجات می‌دهد. یکی دیگر از کاربردهای این محصول، زمانی است که بین دو تپه کوچک، دو سنگ یا ... فاصله‌ای وجود دارد که چرخ خودرو نمی‌تواند از روی آن رد شود. در این مواقع از وافل برد به‌عنوان پل استفاده شده و خودرو به‌راحتی عبور می‌کند. در بخش تجهیزات نجات خودرو، می‌توانید انواع دیگر این محصولات را مشاهده و خرید کنید.

بیل مدل Fiskars - Snow Light Car
ارسال رایگان در تهران
مدل: Snow Light Car Spade 141020 برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Snow Light Car، یک ابزار مناسب برای برف‌روبی، جابه‌جایی ذغال، ایجاد گودال و ... است که در سفرهای زمستانی و هنگامی که همه‌جا سفیدپوش شده است، نگرانی شما بابت گیر کردن در طوفان‌های برفی را برطرف کرده و به شما کمک می‌کند مسیر مورد نظرتان را ب..
2,380,000 تومان
بیل 23 کاره مدل HardKorr - 15 Pieces
نا موجود
مدل: 23 CHKMS15 - Function Shovel 15 Pieces برند: HardKorr
معرفی محصولبیل 23 کاره HardKorr مدل 15 Pieces، از بهترین و کاربردی‌ترین بیل‌های کمپینگ، آفرودی و ... است که با بهره‌مندی از 15 قطعه توانسته 23 عملکرد مجزا در اختیار شما بگذارد و شما را از حمل مجزا هر کدام از ابزار بی‌نیاز کند. این محصول شامل بیل، کلنگ، تبر، میخ‌کش، درباز..
بیل تاشو Fiskars - Foldable Spade
نا موجود
مدل: Foldable Spade برند: Fiskars
معرفی محصولبیل تاشو فیسکارس مدل Foldable Spade، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم می باشد که این مد..
بیل تاشو مدل Bushranger - TRI - Fold Shovel
نا موجود
مدل: TRI - Fold Shovel برند: Bushranger
معرفی محصولبیل تاشو Bushranger مدل TRI - Fold Shovel، محصول دیگری از برند استرالیایی بوش رنجر می باشد که در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی و همچنین کمپینگ بسیار کاربردی و مورد استفاده است. این کمپانی از سال 2004 به تولید محصولات و تجهیزات طبیعت گردی مشغول است و یکی از حرفه ای ترین ها ..
بیل تاشو مدل Coleman - Folding Shovel
نا موجود
مدل: Folding Shovel برند: Coleman
معرفی محصولبیل تاشو کلمن مدل Folding Shovel ، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم..
بیل تاشو مدل Coleman - Folding Shovel With Pick
نا موجود
مدل: Folding Shovel With Pick برند: Coleman
معرفی محصولبیل تاشو کلمن مدل Folding Shovel With Pick، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار ..
بیل تاشو مدل Easy Camp - Folding Shovel
نا موجود
مدل: Folding Shovel برند: Easy Camp
معرفی محصولبیل تاشو ایزی کمپ مدل Folding Shovel، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد.تیغه ..
بیل مدل Bushranger - Diggar Shovel
نا موجود
مدل: Diggar Shovel برند: Bushranger
معرفی محصولبیل سه تکه Bushranger مدل Diggar، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم می با..
بیل مدل Fiskars - Safety Camping and Car
نا موجود
مدل: Safety Camping and Car Spade 131520 برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Safety Camping and Car، یک بیل مسافرتی مناسب برای سفرهای آفرود، کمپینگ، طبیعت گردی و ... است که برای کندن زمین، برپایی توالت صحرایی، کاشت گیاه، جابه‌جایی خاک، مصالح و برف، خارج کردن ماشین از گل و لای و ... به کمک شما آمده و به سادگی، نیاز شما را مرتفع می&zwnj..
بیل مدل Fiskars - SmartFit Telescopic
نا موجود
مدل: SmartFit Telescopic برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل SmartFit Telescopic، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد. یکی از محدودیت هایی..
بیل مدل Fiskars - Solid Shovel
نا موجود
مدل: Solid Shovel برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Solid Shovel، یکی ازوسایل ضروری در سفر های آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است وجود یک بیل بسیار لازم خواهد بود.جنس بدنه و تیغه..
بیل مدل Fiskars - Solid Spade Pointed
نا موجود
مدل: Solid Spade Pointed برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Solid Shovel، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد.بدنه و تیغه این بیل،&nb..
بیل مدل Fiskars - Telescopic Garden Spade Pointed
نا موجود
مدل: Telescopic Garden Spade Pointed / 131300 برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Telescopic Garden Spade Pointed،یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است وجود یک بیل بسیار لازم خواهد ب..
بیل مدل Fiskars - Xact Digging Spade L
نا موجود
مدل: Xact Digging Spade L برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Xact Digging Spade L، ابزاری کاربردی هنگام کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای مختلف، آفرود، کویرنوردی و ... است که توسط کمپانی فنلاندی فیسکارس با سابقه بیش از 300 سال در حوزه طراحی و تولید لوازم کمپینگ، لوازم آشپزی و لوازم باغبانی، عرضه و ارائه شده است. همراه داشتن این اب..
بیل مدل Fiskars - Xact Digging Spade M
نا موجود
مدل: Xact Digging Spade M برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Xact Digging Spade M، ابزاری کاربردی هنگام کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای مختلف، آفرود، کویرنوردی و ... است که توسط کمپانی فنلاندی فیسکارس با سابقه بیش از 300 سال در حوزه طراحی و تولید لوازم کمپینگ، لوازم آشپزی و لوازم باغبانی، عرضه و ارائه شده است. همراه داشتن این اب..
بیلچه مدل Easy Camp - Folding Hand Shovel
نا موجود
مدل: Folding Hand Shovel برند: Easy Camp
معرفی محصولبیلچه ایزی کمپ مدل Folding Hand Shovel، یکی از وسایل ضروری در کمپینگ، سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. هنگامی که به دل طبیعت می روید، مطمئنا نیاز به وسایلی همچون این بیلچه بیش از پیش احساس می شود تا به راحتی به جستجو و ماجراجویی بپردازید. همچنین این محصول با سای..
بیلچه مدل Fiskars - Premium Planters Transplanter
نا موجود
مدل: Premium Planters Transplanter برند: Fiskars
معرفی محصولبیلچه Fiskars مدل Premium Planters Transplanter، یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند فنلاندی فیسکارس و یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، در جنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی&nb..
بیلچه مدل Fiskars - Trowel
نا موجود
مدل: Trowel برند: Fiskars
معرفی محصولبیلچه Fiskars مدل Trowel، از ابزار مورد نیاز خاک‌برداری و یا کندن زمین در حین گیر کردن چرخ‌های خودرو در گل‌ولای و یا شن و ماسه بوده که همراه داشتن آن در طول سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... کمک کرده تا لاستیک خودرو را از گل‌ولای خارج نمایید و به ادامه س..
پایه نگهدارنده بیل و تبر AOR - Rubber Clamp 13-114
نا موجود
مدل: Rubber Clamp Mount 13-114 - RCM04 برند: American Offroad
معرفی محصولپایه نگهدارنده بیل و تبر AOR مدل Rubber Clamp 13-114، یک گیره همه کاره جهت استفاده به عنوان نگهدارنده تجهیزات بوده که با اتصال به بدنه و یا باربند خودرو می‌تواند ابزاری اعم از بیل، تبر، چنگک، کپسول ایمنی، طناب، جک و ... را در فضای مشخص شده ثابت و ایمن نگه‌ دارد. همچنین نصب ا..
پایه نگهدارنده بیل و تبر AOR - Rubber Clamp 25-57
نا موجود
مدل: Rubber Clamp Mount 25-57 - RCM02 برند: American Offroad
معرفی محصولپایه نگهدارنده بیل و تبر AOR مدل Rubber Clamp 25x57، یک گیره همه کاره جهت استفاده به عنوان نگهدارنده تجهیزات بوده که با اتصال به بدنه و یا باربند خودرو می‌تواند ابزاری اعم از بیل، تبر، چنگک و ... را در فضای مشخص شده ثابت و ایمن نگه‌ دارد. همچنین نصب این نگهدارنده باعث شده تا..
پایه نگهدارنده بیل و تبر مدل AOR - Rubber Clamp 16-32
نا موجود
مدل: Rubber Clamp Mount 16-32mm - RCM01 برند: American Offroad
معرفی محصولپایه نگهدارنده بیل و تبر AOR مدل Rubber Clamp 16-32، یک جفت گیره لاستیکی با ساختار قوی و طراحی هوشمندانه است که برای حمل تجهیزات مختلف و ضروری مانند تبر، بیل، چنگک، جک و ... در طول یک سفر جاده‌ای و آفرودی، به کمک شما آمده و ابزار و تجهیزات مورد نیازتان را به شکلی کاملا ثابت و ایم..
سندپلیت  مدل Maxtrax - Mkii Safety Orange
نا موجود
مدل: Mkii Safety Orange برند: Maxtrax
معرفی محصولسندپلیت Maxtrax مدل Mkii Safety Orange، از محصولات بسیار کاربردی تولید شده توسط کمپانی Maxtrax می باشد. در سفر های طبیعت گردی و آفرودی همیشه احتمال گیر کردن خودرو در گل و لای، شن و ماسه و یا برف وجود دارد، در نتیجه باید قبل از سفر حتما به فکر این مشکل بوده و از وجود ابز..
سندپلیت مدل Tred - Pro
نا موجود
مدل: Tred Pro برند: Tred
معرفی محصولسندپلیت Tred مدل Pro، از محصولات بسیار کاربردی تولید شده توسط کمپانی Tred می باشد. در سفر های طبیعت گردی و آفرودی همیشه احتمال گیر کردن خودرو در گل و لای، شن و ماسه و یا برف وجود دارد، در نتیجه باید قبل از سفر حتما به فکر این مشکل بوده و از وجود ابزار های ..
سندپلیت مدل Tred - Pro Mon Grey/Orange
نا موجود
مدل: Pro Mon Grey/Orange برند: Tred
معرفی محصولسندپلیت Tred مدل Pro Mon Grey/Orange، از محصولات بسیار کاربردی تولید شده توسط کمپانی Tred می باشد. در سفر های طبیعت گردی و آفرودی همیشه احتمال گیر کردن خودرو در گل و لای، شن و ماسه و یا برف وجود دارد، در نتیجه باید قبل از سفر حتما به فکر این مشکل بوده و از وجو..
نمايش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات