محصولات
سبد خرید

بیل | سند پلیت

نمايش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)

گیر افتادن چرخ‌های خودرو داخل ناهمواری‌های سطح زمین و متوقف شدن حرکت خودرو، یکی از اتفاقاتی است که ممکن است برای هر کسی رخ دهد. زمین‌های گِلی، ماسه‌ای و ... یا زمین‌های پوشیده از برف، احتمال این اتفاق را بسیار افزایش می‌دهند. همراه داشتن یک بیل مناسب می‌تواند به شما در این مواقع بسیار کمک کند. پس اگر یک طبیعت‌گرد، آفرودر یا ... هستید، حتما باید یکی از این وسیله‌ها همراه خود داشته باشید. با استفاده از این بیل می‌توانید با خالی کردن اطراف چرخ گیر کرده، خودروی خود را نجات دهید. کاربرد این ابزار محدود به این مورد نیست و در مسافرت‌ها و کمپینگ‌ها بسیار کاربردی است. جنس تیغه‌ی این بیل از موادی است که در مقابل ضربات مقاوم بوده و نگرانی بابت شکستن آن در استفاده‌های عادی وجود ندارد.

این بیل‌ها ابعاد مناسبی دارند و با خرید جداگانه یک پایه نگهدارنده، می‌توانید به‌راحتی آن را در ماشین خود به‌همراه داشته باشید. اگر بیل تاشو را تهیه کنید، فضای اشغالی این محصول بسیار کوچک است و با وزن سبکی که دارد، حتی در کیف و کوله هم قابل حمل است. همچنین، کیف مخصوص طراحی شده برای این وسیله، باعث می‌شود جابجایی و نگهداری آن بسیار ساده‌تر باشد. علاوه‌بر این، بعضی از این بیل‌ها به‌شکلی ساخته شده‌اند که تیغه‌ی آن‌ها جمع شده و به یک تیشه تبدیل می‌شوند. اگر ترجیح می‌دهید یک ابزار کوچکتر داشته باشید، می‌توانید از بیلچه استفاده نمایید که طبیعتا کارایی کمتری دارد.

یکی دیگر از وسایل بسیار کاربردی برای درآوردن چرخ خودروی گیرکرده، سندپلیت (وافل برد) است. این وسیله صفحه‌ای مقاوم بوده که با ویژگی‌های خاصی طراحی شده و به آسانی می‌توانید از آن استفاده کنید. همراه داشتن سند پلیت که یکی از تجهیزات نجات خودرو است برای سفرهای آفرودی و طبیعت‌گردی، ضروری است. با این ابزار، ساده‌تر و سریع‌تر از هر ابزار دیگری قادر خواهید بود چرخ خودروی خود را آزاد کنید. با قرار دادن سند لدر در زیر چرخ گیر کرده‌ی خودرو، وقتی که خودرو شما شروع به حرکت کند، این وسیله مانند پارو بوده و با کنار زدن گل‌ولای یا برف، خودروی شما را از آن وضعیت نجات می‌دهد. یکی دیگر از کاربردهای این محصول، زمانی است که بین دو تپه کوچک، دو سنگ یا ... فاصله‌ای وجود دارد که چرخ خودرو نمی‌تواند از روی آن رد شود. در این مواقع از وافل برد به‌عنوان پل استفاده شده و خودرو به‌راحتی عبور می‌کند. در بخش تجهیزات نجات خودرو، می‌توانید انواع دیگر این محصولات را مشاهده و خرید کنید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات