محصولات
سبد خرید

Fiskars

کمپانی فیسکارس در سال 1649 در فنلاند تاسیس شد و در سال 2014 جشن 365 سالگی خود را برگزار کرد. این کمپانی در ابتدا در کلبه ای کوچک تنها چاقو می‌ ساخت اما با گذشت زمان و توسعه شرکت امروزه محصولات زیادی اعم از لوازم کمپینگ،لوازم آشپزی و لوازم باغبانی تولید می‌ کند. اکثر محصولات این شرکت از آلیاژ فولاد ساخته شده که مقاومت و استحکام بالایی دارد، همچنین محصولات این شرکت دارای گارانتی 25 ساله می‌ باشند.

اره مدل Fiskars - Fixed Blade Saw SW84
ارسال رایگان در تهران
مدل: Fixed Blade Saw SW84 برند: Fiskars
معرفی محصولاره فیسکارس مدل Fixed Blade Saw SW84، از جمله ابزار کاربردی و مورد نیاز در طبیعت گردی، کمپینگ و ... بوده که تولید شده توسط کمپانی فنلاندی فیسکارس می باشد. این کمپانی با تجربه ای بیش از 370 سال در زمینه تولید لوازم کمپینگ،‌ آشپزی و ... در میان عموم مردم شناخته شده است. در سفر..
2,100,000 تومان
مدل: Xtract Garden Saw SW75 / 123880 برند: Fiskars
معرفی محصولاره فیسکارس مدل Xtract Garden Saw SW75، یکی از مهم‌ترین وسایل مورد نیاز در سفر های آفرودی، طبیعت گردی و کمپینگ جهت جمع‌ آوری هیزم و قطعه کردن چوب درختان می باشد. همچنین می توان برای نجاری، هرس کردن شاخ و برگ درختان و ... از این اره کاربردی استفاده کر..
1,950,000 تومان
مدل: Safety Camping and Car Spade 131520 برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Safety Camping and Car، یک بیل مسافرتی مناسب برای سفرهای آفرود، کمپینگ، طبیعت گردی و ... است که برای کندن زمین، برپایی توالت صحرایی، کاشت گیاه، جابه‌جایی خاک، مصالح و برف، خارج کردن ماشین از گل و لای و ... به کمک شما آمده و به سادگی، نیاز شما را مرتفع می&zwnj..
1,400,000 تومان
مدل: Snow Light Car Spade 141020 برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Snow Light Car، یک ابزار مناسب برای برف‌روبی، جابه‌جایی ذغال، ایجاد گودال و ... است که در سفرهای زمستانی و هنگامی که همه‌جا سفیدپوش شده است، نگرانی شما بابت گیر کردن در طوفان‌های برفی را برطرف کرده و به شما کمک می‌کند مسیر مورد نظرتان را ب..
1,400,000 تومان
بیل مدل Fiskars - Telescopic Garden Spade Pointed
ارسال رایگان در تهران
مدل: Telescopic Garden Spade Pointed / 131300 برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Telescopic Garden Spade Pointed،یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است وجود یک بیل بسیار لازم خواهد ب..
2,100,000 تومان
تبر به همراه تیز کن مدل Fiskars - X17 + Xsharp
ارسال رایگان در تهران
مدل: X17 + Xsharp برند: Fiskars
معرفی محصولتبر به همراه تیز کن فیسکارس مدل X17 + Xsharp، برای راحت‌تر تکه کردن هیزم‌ در دل طبیعت طراحی شده است تا در طول‌سفرهای هیجان انگیز و پر ماجرا طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... این امکان فراهم شود تا با تکه کردن هیزم بتوانید از آتش گرم جهت آماده کردن نوشیدنی، مواد غذایی و..
3,600,000 تومان
تبر به همراه تیز کن مدل Fiskars - X7 + Xsharp
ارسال رایگان در تهران
مدل: X7 + Xsharp برند: Fiskars
معرفی محصولتبر به همراه تیز کن فیسکارس مدل X7 + Xsharp، برای راحت‌تر تکه کردن هیزم‌ در دل طبیعت طراحی شده است تا در طول‌سفرهای هیجان انگیز و پر ماجرا طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... این امکان فراهم شود تا با تکه کردن هیزم بتوانید از آتش گرم جهت آماده کردن نوشیدنی، مواد غذایی و ..
2,800,000 تومان
تبر مدل Fiskars - Chopping Axe XS X7
ارسال رایگان در تهران
مدل: X7 برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل Chopping Axe XS X7، گزینه ای ایده آل برای تسریع در زمان هنگام سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. رفتن به دامان طبیعت و قرار گرفتن در میان جنگل های انبوه بسیار دلپذیر است. هنگام آماده سازی غذا و یا برای فرار از سرمای شب، نیاز ..
2,300,000 تومان
تبر مدل Fiskars - Splitting Axe M X17
ارسال رایگان در تهران
مدل: Splitting Axe M X17 برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل Splitting Axe M X17، گزینه ای ایده آل برای تسریع در زمان، هنگام سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. رفتن به دامان طبیعت و قرار گرفتن در میان جنگل های انبوه بسیار دلپذیر است. هنگام آماده سازی غذا و یا برای فرار از سرمای شب..
3,000,000 تومان
مدل: XSharp برند: Fiskars
معرفی محصولچاقو تیزکن فیسکارس مدل XSharp، از ابزارهای مهمی است که باید همراه تبر و یا چاقوهای خود داشته باشید تا به راحتی بتوانید آن‌ها را تیز کنید. شرکت فیسکارس برای راحتی هرچه بیشتر مشتریان خود این چاقو تیزکن دو منظوره را طراحی نموده تا همه جا همراه شما باشد.این محصول که ابعاد کو..
950,000 تومان
داس مدل Fiskars - Solid Brush Hook S3
ارسال رایگان در تهران
مدل: Solid brush hook S3 برند: Fiskars
معرفی محصولداس فیسکارس مدل Solid Brush Hook S3، تجربه‌ای عالی را در سفرهای آفرودی، طبیعت‌گردی، کمپینگ و ... برای شما رقم می‌زند. چرا که با داشتن این محصول می‌توانید به راحتی هیزم‌ها را خرد کنید و یا راه خود را در جنگل‌های انبوه باز نمایید. همچنین..
2,300,000 تومان
اره Fiskars Saw - SW72
نا موجود
مدل: SW72 برند: Fiskars
معرفی محصولاره فیسکارس مدل SW72 با تیغه 16 سانتی‌متری به گونه ای طراحی شده که تیغه به داخل دسته می‌رود و باعث جلوگیری از صدمات احتمالی می‌شود. همچنین دسته این ارّه مجهز به کارابین می‌باشد.معرفی برندکمپانی فیسکارس در سال 1649 در فنلاند تاسیس شد و در سال ..
اره مدل Fiskars - Xtract Garden Saw SW73
نا موجود
مدل: Xtract Garden Saw (S) SW73 برند: Fiskars
معرفی محصولاره فیسکارس مدل Xtract Garden Saw SW73، از جمله ابزار کاربردی و مورد نیاز در طبیعت گردی، کمپینگ و ... بوده که تولید شده توسط کمپانی فیسکارس می باشد. در سفرهای طبیعت گردی اگر به غیر از ذغال و یا کپسول گاز برای آشپزی بخواهید از هیزم استفاده نمایید بی شک به اره ب..
بیل تاشو Fiskars - Foldable Spade
نا موجود
مدل: Foldable Spade برند: Fiskars
معرفی محصولبیل تاشو فیسکارس مدل Foldable Spade، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است، وجود یک بیل بسیار لازم می باشد که این مد..
بیل مدل Fiskars - SmartFit Telescopic
نا موجود
مدل: SmartFit Telescopic برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل SmartFit Telescopic، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد. یکی از محدودیت هایی..
بیل مدل Fiskars - Solid Shovel
نا موجود
مدل: Solid Shovel برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Solid Shovel، یکی ازوسایل ضروری در سفر های آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، درجنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی خاک یا کندن است وجود یک بیل بسیار لازم خواهد بود.جنس بدنه و تیغه..
بیل مدل Fiskars - Solid Spade Pointed
نا موجود
مدل: Solid Spade Pointed برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Solid Shovel، یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... است که جهت جا به جایی خاک و یا کندن زمین قابل استفاده بوده، در ضمن هنگام گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه و ... نیز وسیله ای بسیار پر کاربرد می باشد.بدنه و تیغه این بیل،&nb..
بیل مدل Fiskars - Xact Digging Spade L
نا موجود
مدل: Xact Digging Spade L برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Xact Digging Spade L، ابزاری کاربردی هنگام کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای مختلف، آفرود، کویرنوردی و ... است که توسط کمپانی فنلاندی فیسکارس با سابقه بیش از 300 سال در حوزه طراحی و تولید لوازم کمپینگ، لوازم آشپزی و لوازم باغبانی، عرضه و ارائه شده است. همراه داشتن این اب..
بیل مدل Fiskars - Xact Digging Spade M
نا موجود
مدل: Xact Digging Spade M برند: Fiskars
معرفی محصولبیل فیسکارس مدل Xact Digging Spade M، ابزاری کاربردی هنگام کمپینگ، طبیعت گردی، سفرهای مختلف، آفرود، کویرنوردی و ... است که توسط کمپانی فنلاندی فیسکارس با سابقه بیش از 300 سال در حوزه طراحی و تولید لوازم کمپینگ، لوازم آشپزی و لوازم باغبانی، عرضه و ارائه شده است. همراه داشتن این اب..
بیلچه مدل Fiskars - Premium Planters Transplanter
نا موجود
مدل: Premium Planters Transplanter برند: Fiskars
معرفی محصولبیلچه Fiskars مدل Premium Planters Transplanter، یکی دیگر از محصولات با کیفیت برند فنلاندی فیسکارس و یکی از وسایل ضروری در سفرهای آفرودی و طبیعت گردی می باشد. در ناهمواری های سطح زمین، گیر کردن خودرو در گل و لای یا شن و ماسه، در جنگل یا کویر و... که نیاز به جابه جابی&nb..
بیلچه مدل Fiskars - Trowel
نا موجود
مدل: Trowel برند: Fiskars
معرفی محصولبیلچه Fiskars مدل Trowel، از ابزار مورد نیاز خاک‌برداری و یا کندن زمین در حین گیر کردن چرخ‌های خودرو در گل‌ولای و یا شن و ماسه بوده که همراه داشتن آن در طول سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... کمک کرده تا لاستیک خودرو را از گل‌ولای خارج نمایید و به ادامه س..
تبر مدل Fiskars - 365 Limited Edition Axe
نا موجود
مدل: 365Limited Edition Axe برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل 365 Limited Edition، نسخه ای لیمیتد از تبر های فیسکارس می‌ باشد که به منظور جشن 365 سالگی این کمپانی معرفی شد. این محصول گزینه ای ایده آل برای سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. رفتن به دامان طبیعت و قرار گرفتن در میان جنگل ه..
تبر مدل Fiskars - Chopping Axe S X10
نا موجود
مدل: X10 برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل Chopping Axe S X10، محصولی بی نظیر از کمپانی فنلاندی Fiskars می باشد که این کمپانی با تجربه ای بیش از 3 قرن در زمینه تولید لوازم کمپینگ، آشپزی و لوازم باغبانی در میان مردم طرفداران زیادی دارد. هنگامی که به سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ....
تبر مدل Fiskars - Chopping Axe XXS X5
نا موجود
مدل: Chopping Axe XXS X5 برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل Chopping Axe XXS X5، ابزاری است که جهت استفاده در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و یا حتی فعالیت های روزمره و ... مناسب می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می رویم، برای تهیه هیزم نیاز به ابزاری جهت شکافتن و تکه کردن چوب پیدا می کنیم که این تبر علاو..
تبر مدل Fiskars - Splitting Axe L X21
نا موجود
مدل: Splitting Axe L X21 برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل Splitting Axe L X21، ابزاری است که جهت استفاده در سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و یا حتی فعالیت های روزمره و ... مناسب می باشد. هنگامی که برای تفریح به بیرون از خانه می رویم، برای تهیه هیزم نیاز به ابزاری جهت شکافتن و تکه کردن چوب پیدا می کنیم که این تبر..
تبر مدل Fiskars - Splitting Axe XL X25
نا موجود
مدل: Splitting Axe XL X25 برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل Splitting Axe XL X25، گزینه ای ایده آل برای تسریع در زمان، هنگام سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. رفتن به دامان طبیعت و قرار گرفتن در میان جنگل های انبوه بسیار دلپذیر است. هنگام آماده سازی غذا و یا برای فرار از سرمای ش..
تبر مدل Fiskars - Super Splitting X27
نا موجود
مدل: X27 Super Splitting Axe برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل Super Splitting X27، محصولی کارآمد از شرکت فنلاندی Fiskars است که با تجربه‌ای بیش از 3 قرن در زمینه تولید لوازم کمپینگ، آشپزی و لوازم باغبانی در میان مردم طرفداران زیادی دارد. هنگامی که به سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت‌گردی و ... می‌رو..
تبر مدل Fiskars - X11 Splitting
نا موجود
مدل: X11 Splitting برند: Fiskars
معرفی محصولتبر فیسکارس مدل X11، ایده آل برای تسریع در زمان و استفاده با یک دست در سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی و ... می باشد. رفتن به دامان طبیعت و در میان جنگل های انبوه بسیار دلپذیر است. هنگام آماده سازی غذا و یا برای فرار از سرمای شب نیاز به وجود آتش با تکه های چوب است. بر..
چاقو مدل Fiskars - Heavy Duty Knife with Sharpener
نا موجود
مدل: Heavy Duty Knife with Sharpener برند: Fiskars
معرفی محصولچاقو فیسکارس مدل Heavy Duty Knife with Sharpener، یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز در فعالیت های روزمره، سفر های آفرودی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... بوده، در شرایط حیاتی همچون دفاع در مقابل جانوران و همچنین درشرایط عادی مثل بریدن و تکه تکه کردن درخت های مرده برای برپایی..
چاقو مدل Fiskars - Universal Knife with Sharpener
نا موجود
مدل: Universal Knife with Sharpener برند: Fiskars
معرفی محصولچاقو فیسکارس مدل Universal Knife with Sharpener، یکی از وسایل کاربردی در تمام زمان ها و مکان ها بوده که بسیاری از نیازهای ما را مرتفع می کند. شرکت فیسکارس با عمری بیش از 350 سال جزء قدیمی ترین مشاغل اروپا محسوب می شود. این محصول یکی دیگر از دستاوردهای بی نظیر این شرکت بوده که شما را د..
نمايش 1 تا 30 از 35 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام

ایمیل*

موبایل*

توضیحات