محصولات
سبد خرید

دوچرخه سواری

مدل: Alien III - TT2354 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Alien III، جزء ابزارهای پرطرفدار بین دوچرخه سواران می باشد. دوچرخه سواری یکی از ورزش های پرطرفدار در سراسر دنیا است که اکثر افراد آن را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. اما گاهی مواقع پیش می آید که هنگام دوچرخه سواری، دوچرخه شما با مشکلی مواجه و خراب می شود. در این ص..
499,000 تومان
مدل: Lumi Tool 7 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Lumi Tool 7، فوق العاده سبک و با 7 عملکرد، جزء ابزارهای مورد نیاز دوچرخه سواران می باشد. دوچرخه سواری یکی از ورزش های پرطرفدار در سراسر جهان است که اکثر افراد آن را به صورت حرفه ای دنبال می کنند. اما گاهی مواقع پیش می آید که هنگام دوچرخه سواری، دوچرخ..
139,000 تومان
مدل: Mini 18 - TT2518 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 18، گزینه ای ایده آل برای دوچرخه سواران حرفه ای می باشد. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند تا زمانی که نیاز به تعمیر د..
250,000 تومان
مدل: Mini 9 Pro Carbon - TT2552 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Mini 9 Pro Carbon، با وجود 9 ابزار با کیفیت و حرفه ای دیگر نگران خراب شدن دوچرخه خود نخواهید شد. این آچار ایده آل برای دوچرخه سوارانی است که در جاده های طولانی و یا کوهستانی دوچرخه سواری کرده و دسترسی به یک تعمیرکار دوچرخه ندارند و یا یک مشکل کوچک برای شان پیش آمده..
169,000 تومان
مدل: Ratchet Rocket - TT2520 برند: Topeak
معرفی محصولآچار تاپیک مدل Ratchet Rocket، با 15 کارایی و جعبه حمل ضد آب توانسته جایگاه خوبی بین دوچرخه سواران کسب کند. بیشتر دوچرخه سواران هنگامی که به سفرهای خارج از شهر می روند برای جلوگیری از مشکلات و خطرات احتمالی بایستی آچار و پیچ گوشتی های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند ک..
291,000 تومان
مدل: Bar'n Mirror برند: Topeak
معرفی محصولآینه تاپیک مدل Bar'n Mirror، جهت بهبود دید کامل پشت دوچرخه سوار قابل استفاده می باشد که این محصول با فراهم کردن حالت های چندگانه قرارگیری دست ها و امنیت کافی برای رفت و آمد های مکرر و مسافرت کردن توانسته جایگاه خوبی بین دوچرخه سواران کسب کند.معرفی برندکمپانی تاپی..
291,000 تومان
مدل: Tsph1 برند: Topeak
معرفی محصولپاور بانک تاپیک مدل Tsph1، یک محصول ایده آل برای کاربران گوشی های هوشمند هست که می توانند بدون استرس از تمام شدن شارژ گوشی در مسافرت های طولانی خود از آن استفاده کنند. این محصول بسیار سبک و کم حجم به راحتی قابل حمل می باشد و همچنین توانایی شارژ همزمان دو محصول را دارد.معرفی ب..
475,000 تومان
مدل: Roll Bar Mount برند: SP Gadgets
معرفی محصولپایه نگهدارنده اس پی گجت مدل Roll Bar Mount، یکی از محصولات کمپانی SP Gadgets می باشد که جهت اتصال دوربین به میله و یا رول های دیگر زمانی که می خواهید از تفریحات خود مانند دوچرخه سواری، اسکی و ... فیلمبرداری و یا عکاسی کنید، مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای میله هایی با ..
450,000 تومان
مدل: Shuttle Lever 1.1 برند: Topeak
معرفی محصولتایرلور تاپیک مدل Shuttle Lever 1.1، محصولی بسیار کاربردی با ساختاری بادوام از جنس پلیمر و مناسب استفاده در زمان های اضطراری است که دسترسی به تعمیرگاه مقدور نبوده و نیاز ضروری به تعویض لاستیک دوچرخه می باشد. این محصول دارای دو قسمت برای خارج کردن و جا زدن لاستیک می باشد..
33,000 تومان
مدل: MTX Beamrack برند: Topeak
معرفی محصولترک بند میله زین تاپیک مدل MTX Beamrack، با تمامی دوچرخه ها سازگار می باشد، همچنین ظرفیت حمل 9 کیلوگرم بار را دارد و دارای یک گیره است که به آسانی نصب می شود.معرفی برندکمپانی تاپیک از سال 1991 تاسیس شده است. این کمپانی با ایده و طراحی جالب و منحصر به فرد خود یکی از پیشگام..
416,000 تومان
مدل: RaceRocket MT برند: Topeak
معرفی محصولتلمبه دستی تاپیک مدلRaceRocket MT، محصولی کاربردی و ایده آل که توسط این برند تولید شده است. از جمله لوازم جانبی که وجود آن برای دوچرخه سواران ضروری و از اهمیت بالایی برخوردار بوده، تلمبه دوچرخه می باشد. تلمبه RaceRocket MT از جمله تلمبه هایی است که به دلیل کوچکی و سبکی، ..
374,000 تومان
مدل: Mono Cage - TMN02 برند: Topeak
معرفی محصولجا قمقمه تاپیک مدل Mono Cage، یکی از لوازم جانبی پرکاربرد در دوچرخه سواری است که مورد نیاز دوچرخه سواران می باشد. نیاز به نوشیدن مایعات در حین فعالیت دوچرخه سواری از ملزومات این ورزش و یا تفریح مهیج است که با داشتن یک جا قمقمه ای و قمقمه مناسب می توانید آن را برطرف نمایید. این مح..
45,000 تومان
مدل: Eileen 3 برند: Cannondale
معرفی محصولجک کنندال مدل Eileen 3، یکی دیگر از محصولات با کیفیت کمپانی آمریکایی کنندال می باشد که با تجربه ای بیش از 45 سال در زمینه تولید پوشاک و لوازم جانبی دوچرخه در میان عموم مردم به شهرت رسیده است. از این جک دوچرخه می توانید به عنوان بهترین انتخاب برای زمانی که می خواهید دوچرخه را برای مدتی..
75,000 تومان
مدل: WhiteLite Mini USB - TMS079W برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو شارژی تاپیک مدل WhiteLite Mini USB، قابل نصب بر جلوی دوچرخه بوده که دید شما را در شب افزایش می دهد. دوچرخه سواری یکی از ورزش ها و تفریحات مورد علاقه بسیاری افراد در سراسر دنیا می باشد که ممکن است در ساعات مختلفی از شبانه روز بخواهید از دوچرخه استفاده نمایید. این وسیله نق..
291,000 تومان
مدل: WhiteLite Hp 1W AA - TMS027 برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو تاپیک مدل WhiteLite Hp 1W AA، با دو کارایی، مناسب برای استفاده در زمان دوچرخه سواری می باشد. دوچرخه سواری از ورزش های مورد علاقه بسیاری از افراد است که دوست دارند در هر زمانی آن را انجام دهند. اما به دلیل نداشتن چراغ در دوچرخه، زمان تاریکی هوا راندن آن کمی دشوار می شود. ..
458,000 تومان
مدل: WhiteLite Hp Beamer Black - TMS061B برند: Topeak
معرفی محصولچراغ جلو تاپیک مدل WhiteLite Hp Beamer، با دو کارایی، مناسب برای استفاده در زمان دوچرخه سواری می باشد. دوچرخه سواری از ورزش های مورد علاقه بسیاری از افراد است که دوست دارند در هر زمانی آن را انجام دهند. اما به دلیل نداشتن چراغ در دوچرخه، زمان تاریکی هوا راندن ..
192,000 تومان
مدل: RedLite Mini USB - TMS078 برند: Topeak
معرفی محصولچراغ عقب شارژی تاپیک مدل RedLite Mini USB، سبک، کم حجم و قابل استفاده برای همه دوچرخه ها می باشد. دوچرخه سواری در شب بدون تجهیزات ایمنی بسیار خطرناک است خصوصا که وسایل نقلیه دیگر نمی توانند شما را ببینند. اتصال چراغ عقب دوچرخه با نور قرمز رنگ به دیگران این امکان را می دهد که با دیدن د..
291,000 تومان
مدل: All Round LED Light 200 برند: SP Connect
معرفی محصولچراغ SP Connect مدل All Round LED Light 200، قابل استفاده برای دوچرخه سواری، پیاده روی و فعالیت های دیگر شماست، که گاهی این تفریح ها و یا فعالیت ها در ساعات تاریکی انجام می شود و نیاز است که یک نور ایده آل داشته باشید. چراغ All Round LED Light 200 در برابر آب م..
280,000 تومان
مدل: All-Round LED Safety Light Red برند: SP Gadgets
معرفی محصولچراغ اس پی گجت مدل All-Round LED Safety Light Red، محصولی با رنگ نور قرمز است که با استفاده از این چراغ می توان با ایمنی بیشتری در تاریکی شب به دویدن، دوچرخه سواری، فیلمبرداری و فعالیت های دیگر پرداخت و از نور آن استفاده کرد. حداکثر میزان نوردهی..
280,000 تومان
مدل: Dynamite 20 برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Dynamite 20، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه گزینه ای ایده آل برای خانواده هایی است که می خواهند فرزندان خود را از سنین کم به تفریحی سالم تشویق کنند و علاقه به ورزش و تحرک را در آن..
2,299,000 تومان
مدل: Dynamite 24 Comp برند: Fuji
معرفی محصولدوچرخه بچگانه فوجی مدل Dynamite 24 Comp، محصولی از برند مطرح فوجی و تولید کشور ژاپن با سابقه ای بیش از یک قرن می باشد. این دوچرخه بسیار سبک، بادوام و مناسب کودکان و نوجوانان بوده و انتخابی ایده آل برای خانواده هایی است که به دنبال یک دوچرخه قابل اعتماد برای اس..
3,099,000 تومان