محصولات
سبد خرید

کپسول گاز و بطری سوخت

کپسول گاز و بطری سوخت
مدل: Fuel Bottle 1000ml برند: Kovea
معرفی محصولبطری سوخت کووآ مدل Fuel Bottle 1000ml، محصولی از کمپانی کره ای کووا و مناسب استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفرهای طبیعتگردی و آفرودی می باشد. با توجه به اینکه برخی از اجاق ها چند سوختی می باشند و می توانند با سوخت های دیگر مانند نفت، بنزین، الکل و گازوئیل مورد استفاد..
220,000 تومان
مدل: Nozzle Type Gas برند: Kovea
 معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0220، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان می باشد تا افراد..
35,000 تومان
مدل: Fuel Cartridge 230gr برند: GSI
معرفی محصولکپسول 230 گرمی GSI مدلFuel Cartridge، محصولی ایده آل، مناسب برای کوهنوردان و طبیعت گردان با قابلیت حمل آسان می باشد. از این کپسول می توانید در تمامی فصول سال و هر گونه شرایط آب و هوایی حتی دمای حدود صفر درجه سانتی گراد هم استفاده نمایید. کپسول GSI ترکیبی از گا..
60,000 تومان
مدل: Screw Type Camping Gas KGF-0230 برند: Kovea
معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0230، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت..
62,000 تومان
مدل: Winter Gas 450gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 450 گرمی پریموس مدل Winter Gas، محصولی ایده آل برای استفاده در سفر های طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی می باشد. هنگامی که در هوای سرد (تا 22- درجه سانتیگراد) به دل طبیعت و یا کوهستان می روید،‌ وجود یک کپسول گاز برای تهیه غذا توسط اجاق گاز های سفری بسی..
165,000 تومان
مدل: Screw Type Camping Gas برند: Kovea
 معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0450، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعتگردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت و یا کوهستان می باشد تا افراد..
77,000 تومان
بطری سوخت Primus - Fuel Bottle 0.6Lit
نا موجود
مدل: Fuel Bottle 0.6lit برند: Primus
معرفی محصولبطری سوخت پریموس مدل Fuel Bottle 0.6Lit ،بسیار سبک و بادوام است. درب این بطری،پیچی با واشر عایق بوده و دهانه آن بزرگ است که این ویژگی باعث می‌ شود سوخت تحت هیچ شرایطی به بیرون نشت نکند. هم چنین بدنه آن دوجداره بوده و ازآلومینیوم است.معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892..
150,000 تومان
بطری سوخت Primus - Fuel Bottle 1Lit
نا موجود
مدل: Fuel Bottle برند: Primus
معرفی محصولبطری سوخت پریموس مدل Fuel Bottle 1Lit ،از جنس آلومینیوم بوده و بسیار سبک وزن است،همچنین درب آن پیچی با واشر عایق بوده و دهانه بزرگی دارد که این ویژگی سبب شده سوخت تحت هیچ شرایطی به بیرون نشت نکند.این محصول بادوام مناسب انواع سوخت ها می باشد و حمل آن آسان است و می توان ا..
126,000 تومان
بطری سوخت مدل  Primus - Fuel Bottle 0.35Lit
نا موجود
مدل: Fuel Bottle برند: Primus
معرفی محصولبطری سوخت پریموس مدل Fuel Bottle 0.35Lit،بسیار سبک و بادوام است. درب این بطری،پیچی با واشر عایق بوده و دهانه آن بزرگ است که این ویژگی باعث می‌ شود سوخت تحت هیچ شرایطی به بیرون نشت نکند. هم چنین بدنه آن دوجداره بوده و ازآلومینیوم است.معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892 در س..
140,000 تومان
سوخت مایع Primus - Power Fuel
نا موجود
مدل: Power Fuel برند: Primus
معرفی محصولسوخت مایع پریموس مدل Power Fuel ، مخصوص اجاق هایی است که با سوخت مایع کار می کنند و می توان از آن در کوهنوردی ،طبیعت گردی و... استفاده کرد.مواد این محصول از نفتا می باشد و هنگام استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف نظیر ارتفاعات شعله یکنواخت و پر قدرتی را ارائه می دهد،همچنین سوخت آن..
99,000 تومان
کپسول 100گرمی - Primus
نا موجود
مدل: 100Gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 100 گرمی پریموس مدل Power Gas ، از ترکیب پروپان،ایزوتوبان و بوتان تشکیل شده است و در تمام فصول می‌توانید از آن استفاده کنید.هم چنین دارای سوپاپ های خود ایمنی و پیچ های بین المللی بوده و می‌توان از آن برای اجاق گاز،بخاری و ... استفاده کرد. علاوه بر این، گاز قدرتی آ..
18,000 تومان
کپسول 220 گرمی - Primus
نا موجود
مدل: 220Gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 220 گرمی پریموس مدل Power Gas ،از بوتان تشکیل شده و مناسب فصل تابستان است . از آن می‌توان در محیط کار یا خانه تا دمای 15 درجه استفاده کرد. معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892 در سوئد تاسیس شد . این کمپانی توانسته است با تولید محصولات خلاقانه و نوآور..
17,000 تومان
کپسول 230 گرمی Primus - Power Gas
نا موجود
مدل: Power Gas 230gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 230 گرمی پریموس مدل Power Gas،محصولی مناسب برای کمپینگ می باشد و با ترکیبی از گازهای پروپان و ایزوبوتان بوده که می توانید در همه ی فصل های سال و فضاهایی که دمای حدود صفر درجه سانتی گراد دارد مورد استفاده قرار گیرد. لازم به ذکر است، این کپسول در فضاهایی ک..
74,000 تومان
کپسول 230 گرمی زمستانی مدل Primus - Winter Gas
نا موجود
مدل: Winter Gas 230gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 230 گرمی پریموس مدل Winter Gas، محصولی ایده آل برای استفاده در سفر های طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی می باشد. هنگامی که در هوای سرد زمستان به دل طبیعت و یا کوهستان می روید،‌ وجود یک کپسول گاز برای تهیه غذا توسط اجاق گاز های سفری بسیار لازم..
124,000 تومان
کپسول 450 گرمی  مدل Primus - Power Gas
نا موجود
مدل: Power Gas 450gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 450 گرمی پریموس مدل Power Gas،محصولی مناسب برای کمپینگ می باشد و با ترکیبی از گازهای پروپان و ایزوبوتان بوده که می توانید در همه ی فصل های سال و فضاهایی که دمای حدود صفر درجه سانتی گراد دارد مورد استفاده قرار گیرد. لازم به ذکر است، این کپسول در فضاهایی ک..
111,000 تومان
کپسول 450 گرمی تابستانی - Primus
نا موجود
مدل: 450Gr برند: Primus
معرفی محصولکپسول 450 گرمی پریموس مدل Power Gas ،ترکیبی از گازهای پروپان و بوتان بوده و بهینه سازی شده برای فصل تابستان است.این کپسول در دمای 15 درجه سانتی گراد و بالاتر ازآن به راحتی و با مصرف سوخت کم قابل استفاده میباشد معرفی برندبرند پریموس، در سال 1892 در سوئد تاسیس شد..
99,000 تومان
کپسول مدل Kovea - KGF-0110
نا موجود
مدل: KGF-0110 برند: Kovea
معرفی محصولکپسول گاز کووآ مدل KGF-0110، یکی دیگر از انواع کپسول های گازی و طراحی شده توسط این کمپانی کره ای می باشد که در سفرهای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول گاز از وسایل پر کاربرد در هنگام سفر در دل طبیعت..
38,000 تومان
مبدل  کپسول گاز مدل Kovea - Butane Adaptor
نا موجود
مدل: Butane Adaptor KA-N9504 برند: Kovea
معرفی محصولمبدل کپسول گاز کووآ مدل Butane Adaptor، محصولی بسیار کاربردی با قابلیت تبدیل گازهای فشنگی به گاز EP (پیچی) می باشد که بتوان در مواقع ضروری از هر دو نوع مدل کپسول گاز نیز استفاده کرد. در ضمن به علت با صرفه بودن کپسول های فشنگی نسبت به پیچی، بیشتر افراد از این مبدل جهت صرفه ..
90,000 تومان
مبدل  کپسول گاز مدلKovea - P-Adaptor
نا موجود
مدل: P-Adaptor KA-1004 برند: Kovea
معرفی محصولمبدل کپسول گاز کووا مدل P-Adaptor با قابلیت تبدیل کننده سری کپسول‌های پرسی به سر