محصولات
سبد خرید

پایه قمقمه

پایه قمقمه
مدل: Dualside Cage Ex برند: Topeak
معرفی محصولجا قمقمه تاپیک مدل Dualside Cage Ex، از پلاستیک فشرده ساخته شده و همچنین دارای 3 رنگ پایه نگهدارنده جهت مطابقت با رنگ دوچرخه شما می باشد. این محصول قابلیت نصب در دوحالت را دارد که دسترسی به بطری را برای چپ دست ها و راست دست ها نیز آسان می کند.معرفی برندکمپانی تاپیک ا..
95,000 تومان
جا قمقمه مدل Cannondale - Speed C
نا موجود
مدل: Speed C برند: Cannondale
معرفی محصولجاقمقمه کنندال مدل Speed C، محصولی سبک برای نصب قمقمه بر روی دوچرخه است که باتوجه به طراحی این محصول دارای تعادل در نگهداری و انعطاف به هنگام قراردادن قمقمه می باشد.معرفی برندبرند Cannondale در سال 1971 تاسیس شد و در همان سال های اول راه ترقی و رشد را به سرع..
59,000 تومان
جا قمقمه مدل Cannondale - SSL
نا موجود
مدل: SSL Black / Green برند: Cannondale
معرفی محصولجا قمقمه کنندال مدل SSL، برای نصب قمقمه بر روی دوچرخه هایی که فضای محدودی دارند بسیار مناسب است که دارای رنگ های مشکی و سبز می باشد.معرفی برندبرند Cannondale در سال 1971 تاسیس شد و در همان سال های اول راه ترقی و رشد را به سرعت طی نمود  این کمپانی م..
69,000 تومان
جا قمقمه مدل Topeak - Moduala Cage Ex
نا موجود
مدل: Moduala Cage Ex برند: Topeak
معرفی محصولجا قمقمه تاپیک مدل Moduala Cage Ex، از جنس پلاستیک فشرده بوده و از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول سبک وزن به گونه ای طراحی شده که قابلیت تنظیم انواع بطری با قطرهای مختلف را دارد.معرفی برندکمپانی تاپیک در سال 1991 در آمریکا تاسیس شد. این شرکت تو..
42,000 تومان
جا قمقمه مدل Topeak - Moduala Cage Xl
نا موجود
مدل: Moduala Cage Xl برند: Topeak
معرفی محصولجا قمقمه تاپیک مدل Moduala Cage Xl، از جنس پلاستیک فشرده و آلومینیوم ساخته شده که قابلیت تنظیم ارتفاع برای بطری های 1 تا 1.5 لیتر را دارد و همچنین دارای لاستیک تسمه ای برای نگهداری بهتر بطری می باشد.معرفی برندکمپانی تاپیک در سال 1991 در آمریکا تاسیس شد.این شرکت ..
106,000 تومان
جا قمقمه مدل Topeak - Modula Cage II
نا موجود
مدل: Modula Cage II برند: Topeak
معرفی محصولجا قمقمه تاپیک مدل Modula Cage II، محصولی کاربردی و یکی از لوازم جانبی دوچرخه است که تولید شده توسط این برند می باشد. دوچرخه سواران در حین دوچرخه سواری حتما نیاز به خوردن آشامیدنی پیدا خواهند کرد در این صورت همیشه به همراه داشتن یک قمقمه برای آن ها ضروروی است. جا قمقمه ای مد..
82,000 تومان
جا قمقمه مدل Topeak - Modula Java
نا موجود
مدل: Moduala Java برند: Topeak
معرفی محصولجا قمقمه تاپیک مدل Modula Java، از پلاستیک فشرده ساخته شده که البته به راحتی برای بطری های با سایز های مختلف قابل تنظیم است و بهترین وسیله برای قرار گرفتن بطری و یا حتی اسپیکر شما می باشد.معرفی برندکمپانی تاپیک از سال 1991 تاسیس شده است. این کمپانی با ایده و طرا..
60,000 تومان
جا قمقمه مدل Topeak - Mono Cage
نا موجود
مدل: Mono Cage برند: Topeak
معرفی محصولجا قمقمه تاپیک مدل Mono Cage، از پلاستیک فشرده ساخته شده که با طراحی ساده و زیبایی که دارد می تواند بر روی انواع دوچرخه کوهستانی، شهری و ... نصب شود. نگهدارنده ای که در قسمت بالایی این محصول وجود دارد سبب حفاظت و فیت شدن بطری می شود و همچنین دارای لاستیک تسمه ای جهت تنظ..
45,000 تومان
جا قمقمه مدل Topeak - Shuttle Cage
نا موجود
مدل: Shuttle Cage Black برند: Topeak
معرفی محصولجا قمقمه تاپیک مدل Shuttle Cage، از پلاستیک فشرده ساخته شده که در فضای محدود نیز قابل استفاده است. این محصول به گونه ای طراحی شده که ابتدا پیچ ها به بدنه دوچرخه متصل می شوند و سپس بدنه ی آن در جایگاهش نصب می شود که البته پیچ و مهره های آن آسیبی به بدنه دوچرخه نمی ز..
83,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)