محصولات
سبد خرید

پارو و لوازم جانبی

پارو و لوازم جانبی:
مدل: 11' Leash Ankle Strap STD برند: BicSport
معرفی محصول پابند پدل برد بیک اسپرت مدل Leash 11' Ankle Strap، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیکی آن ن..
350,000 تومان
مدل: 11' Coil Knee Strap برند: BicSport
معرفی محصول پابند پدل برد بیک اسپرت مدل 11' Coil Knee Strap، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیکی آن نگه دارد..
350,000 تومان
مدل: 10' Surf Leash برند: Red Paddle
معرفی محصول پابند پدل برد رد پدل مدل 10' Surf Leash، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیکی..
620,000 تومان
مدل: 8' Coiled Leash برند: Red Paddle
معرفی محصول پابند پدل برد رد پدل مدل 8' COILED LEASH، یکی از مهمترین تجهیزات در آموزش موج سواری و پدلینگ است که حائز اهمیت می باشد. این پابند به انتهای پدل برد یا تخته موج سواری وصل شده تا در زمان های جدا شدن از پدل برد یا تخته موج سواری شما را در نزدیک..
620,000 تومان
مدل: Original AP برند: BicSport
معرفی محصول پارو پدل برد (1 تیکه) آلومینیوم Original AP از جنس آلومینیوم،سبک، مقاوم و مناسب برای پدل برد سواران می‌باشد. تیغه این پارو از جنس پلی کربنات بوده و به گونه ای طراحی شده که تعادل را در حین استفاده برقرار می‌سازد. همچنین طول پارو قابل تنظیم بوده و می‌توان مناسب با شرایط آ..
800,000 تومان
مدل: Original FP برند: BicSport
معرفی محصول پارو کایاک (1تکه) فایبرگلاس بیک اسپرت Original FP، از جنس فایبرگلاس، سبک، مقاوم و مناسب برای پدل برد سواران می‌باشد. تیغه این پارو از جنس پلی کربنات بوده و به گونه ای طراحی شده که تعادل را در حین استفاده برقرار می‌سازد. همچنین طول پارو قابل تنظیم بوده و می‌توان منا..
980,000 تومان
مدل: Travel Ap برند: BicSport
معرفی محصول پارو پدل برد (3 تیکه) Travel Ap ساخته شده از  جنس آلومینیوم ،سبک، مقاوم و مناسب برای پدل برد سواران حرفه ای و مبتدی می‌باشد. این پارو تمامی ویژگی های کاربردی سری پارو های Performer و  Orginal را دارا می باشد . ساختار این پارو از  3 تیکه مجزا تشکیل شده است که به راح..
900,000 تومان
مدل: Alloy Vario برند: Red Paddle
معرفی محصول پارو پدل برد Alloy ساده ترين سري پارو هاي ردپدل كه از نظر تكنيكال هيچ چيزي كمتر از ساير پارو ها ندارند. دسته اين پارو ها با يك لايه فوم مخصوصEVA پوشانده شده و دسته تي شكل ان را براحتي مي‌توانيد در دست نگهداريد. همچنين تيغه نايلوني با مساحت بسيار مناسب و ميزان ارتجاع استاندارد برا..
1,690,000 تومان
مدل: Titan برند: Red Paddle
معرفی محصول پمپ باد رد پدل مدل Titan، یکی از نوآورانه ترین پمپ ها از این نظر که 2 سیلندر دارد و دارای خروجی باد با فشار بالاست می‌باشد. با خرید این پمپ می‌توانید در مدت زمان کمتری پدل برد بادی خود را باد کرده و زمان بیشتری را صرف پدل بردینگ کنید. معرفی برند کمپانی رد پدل د..
1,690,000 تومان
مدل: Car Roof Strap برند: BicSport
معرفی محصول تسمه باربند مدل Car Roof Strap برای نگهداری کایاک بر روی باربند ماشین مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با طول 476 سانتی متر و قفل محکمی که دارد مانع از آسیب دیدن کایاک و یا جابجایی آن بر روی باربند می شود. معرفی برند کمپانی بیک اسپرت در سال 1979 توسط Baroon Bich بنی..
190,000 تومان
مدل: Adjustable Bag برند: Red Paddle
معرفی محصول کیف پارو پدل برد رد پدل وسیله ای بسیار کارامد می‌باشد که از پارو های شما در زمان جابه جایی محافظت می‌کند. همچنین این کیف مجهز به یک بند دوشی و یک دسته می‌باشد و از ویژگی های آن میتوان به ضدآب بودن پوشش آن اشاره کرد. معرفی برند کمپانی رد پدل در سال 2008 از یک ..
750,000 تومان
مدل: Blade Bag برند: Red Paddle
معرفی محصول کیف پارو پدل برد رد پدل وسیله ای بسیار کارامد می‌باشد که از پارو های شما در زمان جابه جایی محافظت می‌کند. همچنین این کیف مجهز به یک قلاب به منظور آویزان کردن پارو می‌باشد و از ویژگی های آن میتوان به ضدآب بودن آستر داخلی آن اشاره کرد. معرفی برند کمپا..
430,000 تومان
مدل: Travel Bag برند: Red Paddle
معرفی محصول کیف پارو پدل برد رد پدل وسیله ای بسیار کارامد می‌باشد که از پارو های شما در زمان جابه جایی محافظت می‌کند. همچنین این کیف مجهز به یک قلاب به منظور آویزان کردن پارو می‌باشد و از ویژگی های آن میتوان به ضدآب بودن آستر داخلی آن اشاره کرد. معرفی برند کمپا..
435,000 تومان
مدل: "Touring 11'0 برند: BicSport
معرفی محصول کیف محافظ پدل برد مدل 0'Board Bags Touring 11 با ضخامت 5 میلی متر، ساخته شده از جنس پارچه بسیار مقاوم، صیقلی و مناسب برای محافظت از پارو و پدل برد در برابر سایش و نور آفتاب و همچنین دارای دستگیره، بند آویز و زیپ بسیار محکم می‌باشد. به دلیل وجود دستگیره در نقاط ابتدایی، مرکزی،..
860,000 تومان
مدل: "Touring 12'6 برند: BicSport
معرفی محصول کیف محافظ پدل برد مدل 6'Board Bags Touring 12 ساخته شده از جنس پارچه بسیار مقاوم، صیقلی و مناسب برای محافظت از پارو و پدل برد در برابر سایش و نور آفتاب و همچنین دارای دستگیره، بند آویز و زیپ بسیار محکم می‌باشد. به دلیل وجود دستگیره در نقاط ابتدایی، مرکزی، انتهایی و کناره ها م..
968,000 تومان
پابند  پدل برد مدل Bic Sport - Multi Leash 9ft
نا موجود
مدل: Multi Leash 9ft برند: BicSport
معرفی محصول پابند پدل برد مدل Multi Leash 9ft محصولی مقاوم، مناسب برای کلیه پدل بردها جهت جلوگیری از جدا شدن فرد از تخته، به طول 274 سانتی متر و دارای گیره  برای نصب به پدل برد و تسمه ای برای اتصال به مچ پا می‌باشد. معرفی برند کمپانی بیک اسپرت در سال 1979 توسط Baroon Bic..
350,000 تومان
پارو پدل برد (1 تکه) مدل  Bic Sport - Performer CCL
نا موجود
مدل: Performer CCL برند: BicSport
معرفی محصول پارو کایاک (1تکه) آلومینیومی بیک اسپرت Performer CCL، ساخته شده از  جنس کربن، سبک، مقاوم و مناسب برای پدل برد سواران حرفه ای و مبتدی می‌باشد. تیغه این پارو از جنس کربن بوده و به گونه ای طراحی شده که تعادل را در حین استفاده برقرار می‌سازد و برای استفاده تفریحی و مسابقه ب..
2,150,000 تومان
پارو پدل برد (1 تکه) مدل Bic Sport - Performer CC Paddle
نا موجود
مدل: Performer CC برند: BicSport
معرفی محصول پارو کایاک (1تکه) آلومینیومی بیک اسپرت Performer CC، ساخته شده از  جنس کربن ،سبک، مقاوم و مناسب برای پدل برد سواران حرفه ای و مبتدی می‌باشد. تیغه این پارو از جنس کربن بوده و به گونه ای طراحی شده که تعادل را در حین استفاده برقرار می‌سازد و برای استفاده تفریحی و مسابقه بس..
2,150,000 تومان
پارو پدل برد (3 تکه) فایبر گلاس Point 65 - SUP Tourer GS
نا موجود
مدل: SUP Tourer GS برند: Point 65
معرفی محصول پارو پدل برد (3 تکه) آلومینیومیSUP Tourer GS،با اندازه متوسط و قابل تنظیم است و به دلیل وزن پایین و استحکام بالایی که دارد به شما قدرت و ثبات خوبی می‌دهد.دارای یک تیغه بزرگ و کفه نایلونی با ترکیب کربن بوده که برای ضربه های مناسب ساخته شده است. هم چنین این پارو دارای یک کفه اضا..
2,210,000 تومان
پارو پدل برد Red Paddle - Glass Fiber 3Pcs
نا موجود
مدل: Glass Fiber 3Pcs برند: Red Paddle
معرفی محصول پارو پدل برد Glass Fiber 3Pcs يك دسته از جنس فايبر گلاس دارد و با داشتن يك تيغه نايلوني با انحناي پيش رونده براي شما كارايي بالايي را به ارمغان مي آورد. پارو های سه تکه رد پدل به راحتی از سه قسمت جدا شده و در کوله پشتی پدل بردتان جا می‌گیرد. شفت اين پارو ها خميدگي مناسبي ..
3,690,000 تومان
کیف ضد آب مدل Bic Sport - Sup Deck Bag
نا موجود
مدل: Sup Deck Bag برند: BicSport
معرفی محصول کیف ضد آب مدل Sup Deck Bag ساخته شده از پارچه مقاوم در برابر آب، مناسب برای محافظت از لوازم شخصی و لوازم جانبی می‌باشد. این کیف شامل یک درب بزرگ برای دسترسی راحت، چهار گیره به همراه بندهای حلقه ای شکل به فاصله 38 سانتی متر از هم برای نصب روی پدل برد، یک بند شانه برای حمل آسان کیف..
336,000 تومان
نمايش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)