محصولات
سبد خرید

لوازم عمومی

مدل: Buckshot Pro برند: Outdoor Tech
معرفی محصول اسپیکر Outdoor Tech مدل Buckshot Pro، با استایل خوش دست و چندکاره بودن آن، محصولی کارآمد در دوچرخه سواری، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. این اسپیکر با داشتن کیفیت و صدای بالا و خروجی Bass خوب، از طریق بلوتوث به دستگاهای دارای بلوتوث متصل شده تا بتوانید از آهنگ ه..
1,150,000 تومان
مدل: Turtle Shell 3.0 برند: Outdoor Tech
معرفی محصول اسپیکر Outdoor Tech مدل Turtle Shell 3.0، با استایل خوش دست و چندکاره بودن آن، محصولی کارآمد در دوچرخه سواری، طبیعت گردی، کمپینگ و ... می باشد. این اسپیکر با داشتن کیفیت و صدای بالا و خروجی Bass قوی، از طریق بلوتوث و یا کابل AUX به دستگاه شما متصل شده تا بتوانید از..
1,400,000 تومان
مدل: GP 23 برند: Tanin
معرفی محصول بی سیم طنین مدل GP 23، با مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، دارای استاندارد IP-55 (مقاوم در برابر آب، گرد و غبار و ضربه) می باشد. این بی سیم کاربردی توسط سیستم هوشمند تشخیص صدا (VOX) و انجام مکالمه بدون نیاز به فشردن دکمه PTT سبب راحتی و سرعت در استفاده برای کل..
540,000 تومان
مدل: POV Extender برند: SP Gadgets
معرفی محصول پایه نگهدارنده دوربین اس پی گجت مدل POV Extender، به شما این امکان را می دهد که با اتصال دوربین روی آن بهترین فیلم ها و عکس ها را داشته باشید. از دیگر ویژگی های این پایه نگهدارنده مقاومت در برابر آب و هوا، اندازه مناسب و سبک بودن آن است، که به خاطر استفاده از ..
270,000 تومان
مدل: Roll Bar Mount برند: SP Gadgets
معرفی محصول پایه نگهدارنده اس پی گجت مدل Roll Bar Mount یکی از محصولات کمپانی SP Gadgets می باشد که جهت اتصال دوربین به میله و یا رول های دیگر استفاده می شود. این محصول برای میله های با قطر 3.5 تا 5.5 سانتی متر مناسب می باشد. قابلیت چرخش 360 درجه در قسمت اتصال دوربین به ن..
450,000 تومان
مدل: Car Window for Spotting Scopes برند: Vixen
معرفی محصول پایه نگهدارنده دوربین ویکسن مدل Car Window for Spotting Scopes، از جمله محصولات کاربردی تولید شده توسط کمپانی ویکسن می باشد. به دلیل وزن نسبتا بالای دوربین های تک چشمی و تلسکوپ ها دست گرفتن آن ها دشوار بوده و بهتر است که هنگام استفاده حتما بر روی پای..
552,500 تومان 650,000 تومان
مدل: 7L Portable Toilet برند: Outwell
معرفی محصول سرویس بهداشتی قابل حمل اوت ول مدل 7L Portable Toilet، مناسب برای سفرهای بیرون شهری و طبیعت گردی است. دارای یک دستگیره و یک مخزن نگه دارنده می‌باشد و می‌توان آن ها را از هم جدا کرد. این سرویس بهداشتی قابل حمل بوده هم چنین تمیز و خالی کردن آن آسان است. معرفی برند ..
630,000 تومان
مدل: Urban Breathing Filter برند: Airinum
معرفی محصول فیلتر ماسک ایرنیوم مدل Urban Breathing محصولی مناسب استفاده در ماسک های کمپانی ایرنیوم می باشد که این ماسک ها دارای دو عدد فیلتر در هر بسته با قابلیت استفاده 100 ساعت می باشند و در صورت استفاده از هر دوی این فیلترها نیز می توان به صورت جداگانه، آن ها را خریداری و به راحتی تع..
35,000 تومان
مدل: Big Wheel Travel Sentry برند: Go Travel
معرفی محصول قفل رمزدار Go Travel مدل Big Wheel Travel Sentry، وسیله ای جهت استفاده در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنودی و ... برای افزایش امنیت لوازم و تجهیزات داخل چادر، کوله پشتی، کیف و ... می باشد. حس امنیت در سفرهای طبیعت گردی از ملزومات بوده که با داشتن این قفل رمزدار در چند..
138,000 تومان 230,000 تومان
مدل: Dual Combi Key Lock برند: Go Travel
معرفی محصول قفل رمزدار Go Travel مدل Dual Combi Key Lock، وسیله ای جهت استفاده در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنودی و ... برای افزایش امنیت لوازم و تجهیزات داخل چادر، کوله پشتی، کیف و ... می باشد. حس امنیت در سفرهای طبیعت گردی از ملزومات بوده که با داشتن این قفل رمزدار در چند ثان..
156,000 تومان 260,000 تومان
مدل: Glo Locks برند: Go Travel
معرفی محصول قفل Go Travel مدل Glo Locks، وسیله ای جهت استفاده در سفرها، کمپینگ و ... برای افزایش امنیت کیف، چمدان، کوله پشتی، چادر و ... می باشد. در سفرها داشتن حس امنیت نسبت به وسایل داخل چمدان یا چادر جزء اولویت ها محسوب می شود که این قفل با وجود ابعاد کوچک،&n..
96,000 تومان 160,000 تومان
مدل: Travel Sentry برند: Go Travel
معرفی محصول قفل رمزدار Go Travel مدل Travel Sentry، وسیله ای جهت استفاده در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنودی و ... برای افزایش امنیت لوازم و تجهیزات داخل چادر، کوله پشتی، کیف و ... می باشد. حس امنیت در سفرهای طبیعت گردی از ملزومات بوده که با داشتن این قفل رمزدار در چند ثانیه به ..
102,000 تومان 170,000 تومان
مدل: Travel Sentry Case Lock برند: Go Travel
معرفی محصول قفل Go Travel مدل Travel Sentry Case Lock، وسیله ای جهت استفاده در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنودی و ... برای افزایش امنیت لوازم و تجهیزات داخل چادر، کوله پشتی، کیف و ... می باشد. حس امنیت در سفرهای طبیعت گردی از ملزومات بوده که با داشتن این قفل در چند ثانیه به راحت..
57,000 تومان 95,000 تومان
مدل: Travel Sentry Case Locks برند: Go Travel
معرفی محصول قفل Go Travel مدل Travel Sentry Case Locks، وسیله ای جهت استفاده در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنودی و ... برای افزایش امنیت لوازم و تجهیزات داخل چادر، کوله پشتی، کیف و ... می باشد. حس امنیت در سفرهای طبیعت گردی از ملزومات بوده که با داشتن این قفل در چند ثانیه به راح..
96,000 تومان 160,000 تومان
مدل: Twin Travel Sentry برند: Go Travel
معرفی محصول قفل رمزدار Go Travel مدل Twin Travel Sentry، وسیله ای جهت استفاده در سفرهای آفرودی، کمپینگ، کوهنودی و ... برای افزایش امنیت لوازم و تجهیزات داخل چادر، کوله پشتی، کیف و ... می باشد. حس امنیت در سفرهای طبیعت گردی از ملزومات بوده که با داشتن این قفل رمزدار در چند ثانی..
174,000 تومان 290,000 تومان
مدل: 12in1 Scissors برند: Outwell
معرفی محصول قیچی چندکاره اوت ول مدل 12in1 Scissors، یکی از تجهیزات جانبی آشپزی در کمپینگ و سفرهای طبیعت گردی بوده و برای راحتی در آشپزی طراحی شده است که ساختار منحصر به فرد و هوشمندانه آن سبب شده تا به جای استفاده از ابزارهای مختلف، 12 عملکرد متفاوت را در یک محصول به همراه داشت. این محصول..
85,000 تومان
مدل: Accessory Carabiner Set 3pcs برند: Sea To Summit
معرفی محصول کارابین سی تو سامیت مدل Accessory Carabiner محصولی بسیار سبک و مناسب برای دسته کردن کلیدها، نگهداری چراغ اضطراری در کوله و آویزان کردن فانوس در داخل چادر می‌باشد. کارابین ها در بسته های سه تایی و در رنگ های آبی، طوسی و نارنجی عرضه شده و همچنین دارای بدنه ای آلومنیومی و دریچه ای ..
80,000 تومان
مدل: Carabiner Accessory برند: Kovea
معرفی محصول کارابین کووآ مدل Carabiner Accessory، محصولی سبک و کاربردی از این کمپانی کره ای و گزینه ای ایده آل جهت استفاده در کمپینگ، سفر و کوهنوردی می باشد. با به همراه داشتن این محصول می توان لوازم کوهنوردی و دیگر وسایل کوچک را به کوله پشتی و کیف کمری خود آویزان کرد و د..
90,000 تومان
مدل: Adhesive & Adapter Kit برند: SP Connect
معرفی محصول کیت نگهدارنده اس پی کانکت مدل Adhesive & Adapter Kit محصولی بسیار کاربردی و شامل انواع پایه های ریلی برای اتصال گوشی های موبایل به آن ها می باشد. با استفاده از آداپتورهای MicroRail می توانید موبایل خود را بسیار سریع و در چند ثانیه به پایه های SP Gadgets، سه پای..
100,000 تومان
مدل: Travelling Light Hanging Toiletry Bag برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیف آرایشی بهداشتی سی تو سامیت مدل Travelling Light Hanging Toiletry محصولی سبک، محکم و مقاوم در برابر آب می‌باشد که با وجود محفظه های توری جداگانه محتویات کیف به خوبی قابل رویت بوده و طراحی کم حجم نیز به این کیف برای استفاده در حمام های کوچک امتیاز ویژه ای می‌دهد. این کیف..
330,000 تومان
مدل: Travelling Light Toiletry Bag برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیف آرایشی بهداشتی سی تو سامیت مدل Travelling Light Toiletry Bag محصولی سبک، محکم و مقاوم در برابر آب بوده که مناسب برای حمل و جدا بودن لوازم آرایشی و بهداشتی از سایر لوازم سفر می‌شود. این کیف دارای دو جیب توری داخلی، یک جیب زیپ دار خارجی و پارچه ای از جنس التراسیل 30D می‌با..
230,000 تومان
مدل: Travelling Light Toiletry Bag برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیف آرایشی بهداشتی سی تو سامیت مدل Travelling Light Toiletry Bag محصولی سبک، محکم و مقاوم در برابر آب بوده که مناسب برای حمل و جدا بودن لوازم آرایشی و بهداشتی از سایر لوازم سفر می‌شود. این کیف دارای دو جیب توری داخلی، یک جیب زیپ دار خارجی و پارچه ای از جنس التراسیل 30D می‌با..
200,000 تومان
مدل: Travelling Light Toiletry Cell برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیف آرایشی بهداشتی سی تو سامیت مدل Travelling Light Toiletry Cell محصولی سبک، محکم و مقاوم در برابر آب می‌باشد که با لایه محافظ داخلی برای محافظت از لوازم آرایشی بهداشتی و مرتب کردن آن ها بسیار مناسب است. طراحی مکعبی و گوشه دار ظرفیت را به حداکثر رسانده و به درپوش اجازه می‌د..
270,000 تومان
مدل: Travelling Light Toiletry Cell l / L برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیف آرایشی بهداشتی سی تو سامیت مدل Travelling Light Toiletry Cell، محصولی سبک و با دوام از این کمپانی استرالیایی است که به شما اجازه می دهد لوازم آرایشی و بهداشتی خود را به صورت مرتب در داخل آن قرار داده و آن ها را از دیگر وسایل تان در هنگام سفر جدا کنید. این کیف از&..
290,000 تومان
مدل: Travelling Light RFID Travel Wallet برند: Sea To Summit
معرفی محصول کیف پول سی تو سامیت مدل RFID Travel محصولی مقاوم و ضدآب، با پارچه های ضد RFID که راه حل مناسبی برای نگه داری ایمن مدارک ضروری سفر، کارت ها، اسکناس ها و سکه ها می‌باشد. کارت های بانکی و پاسپورت ها دارای تکنولوژی RFID (سامانه بازشناسی با امواج رادیویی) هستند که می‌توان از طریق..
250,000 تومان